Kā izveidot satriecošas WordPress Optin veidlapas (soli pa solim)

kā izveidot optin formu


Vai vēlaties savā vietnē pievienot optin formu? Optiņa forma ir noderīga, lai iegūtu vairāk lietotāju abonementu, un tā ļauj jums turpmāk piesaistīt savus apmeklētājus. Kad jums ir vajadzīgie rīki, varat īstenot stratēģiju, kā sazināties ar lietotājiem un iegūt viņu e-pasta adreses. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot optin formu savā WordPress vietnē.

Kas ir optin forma?

Optin forma ir lietotāja abonēšanas un e-pasta mārketinga forma. Jūs varat viegli palielināt vietnes abonentu skaitu, izmantojot interaktīvu optin formu. Šie abonenti vēlāk var kļūt par jūsu klientiem.

Jūs varat izveidot satriecošu optin veidlapu saviem apmeklētājiem, lai viņi justos brīvi pierakstīties uz jūsu e-pasta biļetenu un kļūt par jūsu adresātu saraksta daļu, tiklīdz būsiet ieviesuši pareizos rīkus..

Mēs iepazīstināsim jūs ar 2 dažādām metodēm, kā izveidot optimālu formu jūsu WordPress vietnē.

1. metode – OptinMonster izmantošana:

Vislabāk piemērots lietotājiem, kuri vēlas izveidot satriecošas, reklāmguvumiem optimizētas formas. OptinMonster ir atsevišķa platforma, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot optin formu jebkurā vietnē, ieskaitot WordPress, Shopify, Joomla, HTML vietni utt..

2. metode – WPForms izmantošana:

Izvēlieties WPForms ja vēlaties WordPress spraudni, lai izveidotu optin formu. Ieguvums ir tāds, ka WordPress informācijas panelī varat izveidot tik daudz optin veidlapu.

Gatavs? Sāksim!

1. metode: izveidojiet Optin formu WordPress, izmantojot OptinMonster

Pirmkārt, mēs izmantosim OptinMonster spraudni.

OptinMonster ir labākais WordPress svina paaudzes spraudnis. Tas ir visspēcīgākais, elastīgākais un pieejamākais spraudnis, un to izmanto, lai ērti izveidotu apmeklētāju optin kampaņas. OptinMonster ir ļoti daudz pārsteidzošu iespēju, lai palielinātu jūsu abonentu skaitu.

Iepazīstieties arī ar mūsu rakstu par labākajiem WordPress uznirstošajiem spraudņiem, kas satur OptinMonster.

Pirms mēs sākam, jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis OptinMonster. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat iepazīties ar mūsu detalizēto ceļvedi par spraudņa instalēšanu WordPress.

Pēc aktivizēšanas jums jādodas uz vietni OptinMonster izvēlnē WordPress administratora apgabalā, lai ievadītu API atslēgu.

Lai iegūtu savu API atslēgu, jums jāiet uz savu kontu OptinMonster vietnē un jāapmeklē API lapas augšējā izvēlnē.

Kopēt API

Kopējiet un ielīmējiet šo API atslēgu OptinMonster lapā savā WordPress administratora kontā.

Pievienojiet API atslēgu

Noklikšķiniet uz Saglabāt iestatījumus pogu, lai turpinātu.

Pēc tam jums būs jānoklikšķina uz Izveidot jaunu kampaņu pogu ekrāna augšējā labajā stūrī. Tas jaunā logā atvērs OptinMonster kampaņas izveides lapu.

Atlasiet kampaņu

Lai sāktu, jums būs jāizvēlas kampaņas tips. Tā kā mēs veidojam vienkāršu optin formu, atlasīsim uznirstošo kampaņu un ritiniet uz leju, lai izvēlētos veidni.

Piezīme: Varat arī izveidot optin formu, izmantojot citus kampaņu veidus. Šai apmācībai mēs izvēlējāmies uznirstošo logu, jo tā ir vispopulārākā opcija.

Izvēlieties kampaņas veidni

Tas lūgs jums pievienot optin formas kampaņas nosaukumu un atlasīt vietni, kurā vēlaties to parādīt. Pievienojiet šo informāciju un noklikšķiniet uz Sāciet veidot pogu.

Sāciet celtniecību

Pēc tam redzēsit dizaina lapu, lai iestatītu optin formu.

Dizaina optin forma

Šajā lapā jūs varat doties uz Optin iestatījumi no kreisās puses izvēlnes, lai pārvaldītu pamata iestatījumus, piemēram, optin skata stilus, aizvēršanas pogu un pielāgotu CSS.

Iekš Bloki iestatījumus, jums būs iespēja optin veidlapai pievienot vairāk bloku. OptinMonster vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte ļauj jums vienkārši pievienot blokus bez piepūles. Izmantojot šos blokus, varat pievienot tekstu, attēlus, laukus utt.

Jūs varat doties uz Displejs iestatījumi, lai pārvaldītu displeja un formas ilguma opcijas. Tas ļauj jums mainīt kampaņas nosaukumu, pievienot sīkfaila ilgumu, iestatīt konteinera platumu un daudz ko citu.

Displeja optin iestatījumi

Varat arī iestatīt veiksmes ziņojumu jaunajiem abonentiem. Šis veiksmes ziņojums parādīsies pēc tam, kad lietotāji jūsu vietnē aizpildīs opīna veidlapu. Vienkārši pārejiet uz Panākumi cilni no formas priekšskatījuma augšdaļas.

Veiksmes cilne

Iekš Veiksmes iestatījumi, varat pārvaldīt veiksmes skata stilus, aizvērt pogas iestatījumus un pievienot pielāgotu CSS. Turklāt veiksmes skata stilu iestatījumi ļauj veiksmes ziņojumam pievienot attēlu, mainīt fonta stilu, pielāgot krāsas un daudz ko citu.

Visiem iestatījumiem jums būs priekšskatījums labajā pusē, lai jūs precīzi zinātu, kā optin forma parādīsies jūsu vietnē pēc tā tiešraides..

Tālāk jums būs jāpievieno integrācija, kas apkopos e-pasta adreses no jūsu apmeklētājiem. Iet uz Integrācijas cilni no lapas augšdaļas un noklikšķiniet uz Pievienojiet jaunu integrāciju pogu.

Pievienojiet jaunu integrāciju

OptinMonster ietver daudzas integrācijas augstākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, AWeber, MailChimp, Constant Contact, SendInBlue un citiem..

Jūs varat izvēlēties e-pasta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, AWeber un savienojiet OptinMonster ar AWeber turpināt.

Kad esat apmierināts ar optin formas iestatījumiem, noklikšķiniet uz Saglabāt pogu ekrāna augšējā labajā stūrī.

Labākais veids, kā izveidot optin formu, izmantojot OptinMonster, ir tas, ka viss jums būs pa rokai. Pēc iestatījumu saglabāšanas varat iet uz priekšu un noklikšķināt uz Publicēt pogu.

Tagad dodieties atpakaļ uz OptinMonster lapu savā WordPress administratora apgabalā un noklikšķiniet uz Kampaņas pogu.

Piezīme: Ja tur neatrodat savu optin formu, noklikšķiniet uz Atsvaidziniet kampaņas pogu.

OptinMonster kampaņas lapa

Noklikšķiniet uz Rediģēt izvades iestatījumus zem jūsu izveidotās optin formas kampaņas nosaukuma un iespējot kampaņu vietnē. Varat arī kontrolēt, kam vajadzētu redzēt šo optin formu.

Izejas iestatījumi

Saglabājiet iestatījumus, lai redzētu savu optin formu darbībā.

Jūs vienmēr varat rediģēt optin formas dizainu un tekstu. OptinMonster ir pilnībā elastīgs un ļauj jau izveidotajām optin kampaņām pievienot papildu funkcijas, lai jūs neticami ātri palielinātu e-pasta abonentu skaitu..

Jūs arī vēlaties pārbaudīt šo OptinMonster vs Sumo salīdzinājumu, lai noskaidrotu uzvarētāju starp tiem.

Ja jūs meklējat alternatīvu metodi, turpiniet lasīt zemāk, lai izmantotu WPForms, lai WordPress vietnē izveidotu optin formu..

2. metode: izveidojiet optin formu WordPress, izmantojot WPForms

WPForms ir labākais WordPress formas spraudnis tirgū. Tas ļauj jūsu vietnei viegli pievienot pielāgotas veidlapas, ieskaitot optin formu.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt WPForms iespraust. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums būs jāpārbauda licences atslēga, lai iegūtu tūlītēju piekļuvi visām WPForms funkcijām un papildinājumiem.

Lai iegūtu licences atslēgu, jums būs jāpiesakās savā WPForms kontā.

WPForms konta lapa

Nokopējiet un ielīmējiet šo licences atslēgu savā WordPress administratora apgabalā WPForms »Iestatījumi lappuse. Tagad noklikšķiniet uz Pārbaudiet pogu.

Pārbaudiet licenci

Kad esat verificējis, jums jādodas uz vietni Integrācijas cilni WPForms iestatījumu lapā. Šajā lapā jūs atradīsit pastāvīgo kontaktu e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

E-pasta pakalpojumu sniedzējs palīdzēs jums saglabāt abonentu e-pastus. Tas arī ļauj jums izveidot e-pasta sarakstus, sazināties ar abonentiem un veikt citas darbības.

Saistīts: Kā izveidot savu e-pasta sarakstu, ĀTRI.

Piezīme: Jūs varat arī integrēt savu formu ar citiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, AWeber, MailChimp, GetResponse utt. Visas šīs opcijas ir pieejamas kā papildinājumi WPForms »Papildinājumi lappuse.

Pievienojiet jaunu kontu

Jums būs jāpievieno jauns konts ar pastāvīgo kontaktu, lai integrētu šo pakalpojumu ar jūsu optin formu. Vienkārši sekojiet mūsu soli pa solim sniegtajam ceļvedim kā savienot pastāvīgu kontaktu ar WPForms.

Pēc tam jums būs jādodas uz WPForms »Pievienot jaunu no sava WordPress administratora apgabala, lai palaistu WPForms veidotāju.

Pievienojiet savai jaunajai veidlapai virsrakstu un noklikšķiniet uz Pieteikšanās biļetenam veidne.

Izveidojiet biļetenu formu

Tajā tiks ielādēta gatava reģistrēšanās biļetenam.

Lai saglabātu e-pastus, šī veidlapa jums būs jāsavieno ar pastāvīgās kontaktpersonas e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Lai to izdarītu, jums būs jādodas uz Mārketings cilni kreisajā pusē un noklikšķiniet uz opcijas Pastāvīgais kontakts, lai savienotu savu veidlapu ar to.

Pievienojiet jaunu savienojumu

Jums būs jānoklikšķina uz Pievienojiet jaunu savienojumu pogu, lai izveidotu savienojumu. Nosauciet savienojumu un esat gatavs savienot papildu laukus ar optin formu.

Saglabājiet veidlapu un izejiet. Visbeidzot, šī veidlapa jums būs jāparāda savā WordPress vietnē.

Vienkārši dodieties uz Lapas / Ziņas »Pievienot jaunu savā WordPress administratora apgabalā un virs teksta redaktora noklikšķiniet uz pogas Pievienot veidlapu. Tas atvērs uznirstošo logu, kurā varēsit atlasīt opcijas formu un noklikšķināt uz Pievienot veidlapu pogu, lai ievietotu to savā lapā / pastā.

Ievietot formu

Izmantojot logrīku WPForms, optin formu varat parādīt arī savos logrīku apgabalos, piemēram, sānjoslā..

Tas ir viss!

Mēs ceram, ka šī ziņa palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress vietnē izveidot optin formu. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress izveidot pielāgotu lietotāja reģistrācijas veidlapu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map