Kā izveidot sociālā tīkla vietni, piemēram, Facebook, izmantojot WordPress

Kā izveidot tādu sociālo tīklu vietni kā Facebook vietnē WordPress


Vai vēlaties izveidot tāda sociālā tīkla vietni kā Facebook, izmantojot WordPress?

WordPress ir tik elastīgs, ka tas ļauj jums izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes, ieskaitot nišu sociālajā tīklā, piemēram, Facebook. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot tādu nišu sociālajā tīklā kā Facebook, izmantojot WordPress.

Kāpēc jāizveido sociālā tīkla niša?

Ir daudz sociālo tīklu, piemēram, Facebook, Twitter, Instagram utt., Taču šīs platformas ir paredzētas visiem, un jūs nevarat kontrolēt savu auditoriju tajās. Jūs vietnē Facebook varat izveidot privātas grupas, kas nav publiski pieejamas, taču, tā kā jums nepieder šī grupa, Facebook to var izdzēst jebkurā laikā bez jūsu piekrišanas..

Sociālais tīkls ļaus jums pilnībā kontrolēt lietotājus, lietotāju aktivitātes un pašu tīklu. Jūs varat izveidot tādu vietni kā Facebook, lai lietotāji varētu izveidot savienojumu savā starpā.

Jūsu sociālā tīkla vietnes izveidošana, piemēram, Facebook, izmantojot BuddyPress

BuddyPress ir populārs WordPress spraudnis, kas var pārveidot jebkuru WordPress vietni sociālajā tīklā. Tas ir bez maksas pieejams no WordPress.org krātuves.

Tam ir līdzīgas funkcijas kā Facebook, piemēram, lietotāju reģistrācija, profila pārvaldība, lietotāju grupas un daudz kas cits. Lietotāji var arī nosūtīt draugu pieprasījumus viens otram un sazināties ar privātiem ziņojumiem. Kā administrators jūs varat kontrolēt darbību, un neviens nevar izdzēst savu nišu sociālajā tīklā.

1. darbība. Iegādājieties domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu

Pirmais, kas jums jādara, ir iegādāties domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Tas ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un oficiālais WordPress mitināšanas partneris.

IsItWP lietotājiem viņi piedāvā arī bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un lielas atlaides tīmekļa mitināšanai.

Pārskats par Bluehost

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Jūs varētu vēlēties arī apskatīt šo pilnīgo Bluehost pārskatu!

Apmeklējiet vietni Bluehost un noklikšķiniet uz Sāc pogu. Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties mitināšanas plānu. Facebook, piemēram, sociālajam tīklam, atlasiet pamatplānu, kad jūs tikko sākat darbu (tas ietver bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu). Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, kad jūsu vietne aug.

Atlasiet Bluehost plānu

Tagad jums jāievada domēna informācija. Varat turpināt rīkoties ar esošo domēnu, kas jums pieder, vai arī bez maksas iegādāties jaunu domēnu. Izvēlieties labāko situāciju, kas piemērota jūsu situācijai.

Bluehost Izvēlieties domēnu

Pēc domēna nosaukuma izvēles jums jāievada sava konta informācija. Lai ērti reģistrētos, jūs varat pierakstīties Google un pēc dažiem klikšķiem pabeigt iestatīšanu.

Bluehost konta izveide

Tālāk ritiniet uz leju, līdz atrodat paketes informācijas lodziņu. Jūs varat izvēlēties pamatplānu 12 mēnešiem, 24 mēnešiem vai 36 mēnešiem. Tas arī parāda, ka daži papildinājumi ir iepriekš atlasīti, saskaitot kopējo cenu. Mēs iesakām noņemt atzīmi no pievienojumiem, jo ​​tie jums uzreiz nav nepieciešami. Jūs vienmēr varat tos iegādāties vēlāk, kad vien vēlaties.

Izvēloties 36 mēnešu plānu, jūs iegūsit vislabāko cenas / vērtības attiecību.

Informācija par Bluehost paketi

Visbeidzot, jums vēl vairāk ritiniet uz leju līdz lapai un ievadiet maksājuma informāciju. Jums jāpiekrīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un pēc tam noklikšķiniet uz Iesniegt pogu.

Tieši tā!

Jūs esat veiksmīgi abonējis mitināšanas plānu. Dodieties uz priekšu un izveidojiet sava konta paroli.

Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par pieteikšanos sava tīmekļa mitināšanas vadības panelī (cPanel), kur varat pārvaldīt visu, ieskaitot tīmekļa failus, e-pastus un atbalstu.

2. solis: iestatiet WordPress savai sociālā tīkla vietnei

Vietni, piemēram, Facebook, ir viegli izveidot, izmantojot WordPress.

Bluehost piedāvā viena klikšķa WordPress instalēšanu viņu informācijas panelī. Jums jāapmeklē savs Bluehost konts un jāievada informācija par jūsu vietni. Tas pēc dažām minūtēm instalēs WordPress.

Izmantojot Bluehost, jums nav jāiziet manuāls WordPress instalēšanas process. Tas ietaupa jūsu laiku un pūles. Pievienojiet savas vietnes nosaukumu un iezīmi, atlasiet motīvu, un jūs varēsit uzreiz sākt strādāt ar WordPress.

Visus iestatījumus vēlāk var mainīt WordPress administratora informācijas panelī.

3. solis: atlasiet savam sociālajam tīklam pareizo WordPress motīvu

Lai gan savā BuddyPress vietnē varat atrast daudz dažādu WordPress motīvu, mēs iesakām Kleo. Šī tēma pārveido jūsu vietni par kopienas nodrošinātu vietni. Papildus BuddyPress, šī tēma atbalsta arī bbPress.

Iet uz priekšu un instalējiet un aktivizējiet Kleo motīvu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums ir jāizlasa mūsu ceļvedis par WordPress motīva instalēšanu.

Kleo WordPress tēmas apskats

4. solis: instalējiet BuddyPress, lai izveidotu Facebook līdzīgu vietni

Pēc tam instalējiet un aktivizējiet BuddyPress iespraust. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par WordPress spraudņa instalēšanu.

Pēc aktivizēšanas jums jādodas uz Iestatījumi »BuddyPress lai apskatītu spraudņa noklusējuma iestatījumus.

BuddyPress iestatījumi

Iestatījumu lapai ir vairākas cilnes, ieskaitot komponentus, opcijas, lapas un kredītpunktus.

Iekš Komponenti cilnē varat atzīmēt jebkuru opciju, lai aktivizētu vai deaktivizētu iestatījumus. Pēc izmaiņu veikšanas jums jānoklikšķina uz Saglabāt iestatījumus pogu lapas apakšā.

Saglabājiet komponentus

Iekš Iespējas cilni, jūs varat pārvaldīt vispārīgos, profila un aktivitātes iestatījumus. Pēc noklusējuma šie iestatījumi darbojas ar jebkuru sociālo tīklu.

Opciju iestatījumi

Ja plānojat mainīt opciju, tad atzīmējiet to un dodieties uz lapas apakšdaļu, lai noklikšķinātu uz Saglabāt iestatījumus pogu.

Iekš Lapas cilni, jūs varat pārvaldīt direktorijus un reģistrācijas lapas. Instalējot BuddyPress, tas automātiski izveido nepieciešamās lapas, kas nozīmē, ka noklusējuma iestatījumi var darboties jūsu sociālajā tīklā.

Lapu iestatījumi

Ja maināt lapas iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt iestatījumus pogu.

Kredīti cilne parādīs komandu aiz BuddyPress spraudņa.

5. solis: Navigācijas izvēlnes izveidošana savam sociālajam nišam

Pēc vispārīgajiem iestatījumiem jāizveido sava sociālā tīkla navigācijas izvēlne. Tas lietotājiem palīdzēs viegli pārvietoties uz citām lapām.

Lai to izdarītu, jums jāapmeklē Izskats »Izvēlnes lapa WordPress administratora apgabalā. Un pievienojiet visas BuddyPress lapas navigācijas izvēlnei.

Navigācijas izvēlnes

Noklikšķiniet uz Saglabāt izvēlni pogu, lai turpinātu.

Pēc tam jūs varat apmeklēt savu niša sociālā tīkla vietni, lai pārbaudītu lapas.

Vietņu lapas

Jūs varat noklikšķināt uz jebkuras BuddyPress lapas, piemēram, aktivitātes lapas. Tas parādīs lietotāja aktivitātes un arī ļauj izlikt statusa atjauninājumu, tāpat kā Facebook.

Darbības lapa

BuddyPress spraudnis ir savietojams ar populārajām WordPress tēmām. Internetā varat atrast arī vairākas BuddyPress specifiskas veidnes. Tātad navigācijas izvēlne lieliski izskatīsies jūsu sociālā tīkla nišā.

6. solis: Sociālā tīkla vadīšana ar BuddyPress

Tagad, kad esat iestatījis sociālā tīkla vietni, ir svarīgi to turpināt darbināt un iesaistīt lietotājus. Tas nozīmē arī izvairīties no surogātpastu un mērena satura, ko iesūtījuši jūsu lietotāji.

Par laimi, BuddyPress nāk ar vairākiem gataviem rīkiem, kas palīdz nevainojami pārvaldīt un palaist jūsu sociālā tīkla vietni.

Pirmkārt, jums jāapmeklē Darbība lapa no WordPress admin izvēlnes. Pēc tam jūs varat pārvaldīt nesenās lietotāju aktivitātes. Tas ļauj filtrēt aktivitātes pēc dalībniekiem, profiliem un aktivitāšu straumēm.

Darbības iestatījumi

Varat veikt lielapjoma darbības, lai atzīmētu kā surogātpastu, neatgriezeniski izdzēstu un neatzīmētu surogātpastu.

Pēc tam jums vajadzētu apmeklēt Lietotāji lappuse. Pēc tam jūs varat veikt lielapjoma darbības, lai izdzēstu lietotājus, rediģētu profilus, atzīmētu surogātpasta lietotājus utt. Varat arī mainīt lietotāju lomas, lai kontrolētu viņu piekļuvi savam sociālajam tīklam..

Lietotāju reģistrēšanās

Jūs varat arī apmeklēt Pārvaldīt reģistrēšanos lapu, lai pārbaudītu jaunu lietotāju reģistrēšanos. Turpmāk jūs varat apstiprināt lietotāju un izdzēst surogātpasta lietotājus.

7. darbība. Grupu pievienošana sociālajam tīklam

Lietotāju grupas ir Facebook kopīga iezīme. Varat arī ļaut sava sociālā tīkla lietotājiem izveidot grupas. Šīs grupas darbojas kā sociālās kopienas, kurās lietotāji var pievienot citus dalībniekus, uzaicināt lietotājus, izlikt statusa atjauninājumus utt.

Jūs varat apmeklēt Grupas lapā jūsu WordPress administratora apgabalā, lai izveidotu savu pirmo lietotāju grupu. Noklikšķiniet uz Pievieno jaunu pogu, lai sāktu veidot grupu.

Pievienojiet jaunu grupu

Sāciet, pievienojot grupas nosaukumu un aprakstu. Tālāk jums jānoklikšķina uz Izveidojiet grupu un turpiniet pogu.

Izveidojiet grupu un turpiniet

Pēc tam tas parādīs privātuma iespējas. Varat izveidot publiskas, privātas vai slēptas grupas. Izmantojot katru privātuma iespēju, varat atrast noteikumus un nosacījumus, kas palīdz izlemt, kā vadīt savu grupu.

Grupas privātums

Zemāk varat atlasīt arī grupas ielūgumu iestatījumus. Noklikšķiniet uz Nākamais solis pogu, lai turpinātu.

Tagad jums jāpievieno grupas profila fotoattēls un noklikšķiniet uz Nākamais solis pogu.

Grupas profila foto

Nākamajā variantā jums jāpievieno savas grupas vāka fotoattēls. Noklikšķiniet uz Nākamais solis pogu.

Pēc tam jūs varat uzaicināt lietotājus pievienoties jūsu grupai. Biedri var arī meklēt jūsu grupu un nosūtīt pievienošanās pieprasījumu.

Pievienojiet dalībniekus grupai

Noklikšķiniet uz Pabeidz pogu un grupa ir gatava.

Jūsu lietotāji var apmeklēt vietni Grupas navigācijas izvēlnes lapā, lai pārbaudītu visas grupas sociālajos tīklos.

8. darbība: iestatiet e-pasta paziņojumus

Lai lietotājiem nosūtītu brīdinājumus par nesenajām darbībām viņu laika skalā, varat iestatīt e-pasta paziņojumus un pielāgot ziņojumus lietotājiem.

Apmeklējiet vietni E-pasti lapa WordPress administratora apgabalā. Ja vēlaties izveidot jaunu e-pasta paziņojumu, noklikšķiniet uz Pievieno jaunu pogu.

Pievienojiet jaunu e-pastu

Ir vairākas iepriekš izveidotas e-pasta veidnes, kuras varat rediģēt un mainīt atbilstoši savam sociālā tīkla nišam.

Rediģēt e-pastus

Izmantojot pielāgošanas opciju, varat mainīt paziņojumu e-pastu fona krāsu, teksta krāsu un teksta lielumu.

E-pasta pielāgošanas opcija

Noklikšķiniet uz Publicēt pogu, lai saglabātu šos iestatījumus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress izveidot tādu sociālo tīklu vietni kā Facebook. Jūs, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu ceļvedi par to, kā izveidot tādu vietni kā Reddit ar WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map