Kā izveidot tiešsaistes tirgus vietnē WordPress (2020)

kā izveidot tirgus WordPress


Vai vēlaties izveidot tiešsaistes tirgus WordPress??

Tiešsaistes tirgus izveide ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Lai arī tā nav ātra bagātināšanās shēma, izmantojot pareizās stratēģijas, tiešsaistes tirgū ir pilnīgi iespējams nopelnīt stabilus ienākumus..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot tiešsaistes tirgus WordPress.

Kas ir tiešsaistes tirgus?

Tiešsaistes tirgus ir tāda veida e-komercijas vietne, kas lietotājiem ļauj kļūt par pārdevēju un uzskaitīt pārdodamos produktus. Kā tirgus īpašniekam jums nepieder neviens inventārs. Jūsu bizness ir ļaut lietotājiem uzskaitīt savus produktus jūsu vietnē un atvieglot darījumu.

Jūs varat nopelnīt naudu, nopelnot īpašu komisiju par katru pārdošanu jūsu tirgū.

eBay ir ideāls tiešsaistes tirgus piemērs.

Cik maksā tiešsaistes tirgus izveidošana?

Fiziska tirgus veikšana izmaksātu miljoniem dolāru, un tā izveide prasa vairākus gadus. Tomēr tiešsaistes tirgus var izveidot mazāk nekā stundas laikā, un tā cena ir tikai USD 6,95 mēnesī.

Šie ir rīki, kas jums būs nepieciešami tiešsaistes tirgus izveidošanai, un redzēsim, cik tie maksā:

 1. Domēna vārds (14,95 USD / gadā): domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. To apmeklētāji ievada pārlūkprogrammās, lai piekļūtu jūsu vietnei.
 2. Tīmekļa mitināšana (13,99 USD / mēnesī): tīmekļa mitināšana ir vieta, kur cilvēki glabā savu vietņu saturu un failus. Kad kāds ierakstīs jūsu tīmekļa adresi (domēna vārdu), viņš tiks novirzīts uz vietnes failiem, kas tiek glabāti jūsu tīmekļa mitināšanas serverī.
 3. WordPress (bez maksas): WordPress ir visuzticamākā un populārākā platforma jebkura veida tīmekļa vietņu, tostarp tirgus vietas, izveidošanai.
 4. WooCommerce (bezmaksas): WooCommerce ir pasaulē lielākais WordPress e-komercijas spraudnis.
 5. WC Wendors spraudnis (bezmaksas): Šis ir WooCommerce # 1 tirgus spraudnis, kas pārveido e-komercijas vietni par pilntiesīgu tirgu..
 6. SSL sertifikāts (6,67 USD / mēnesī): SSL adreses joslai pievieno zaļu piekaramās atslēgas ikonu, paziņojot klientiem, ka jūsu vietne ir uzticama, lai apstrādātu tiešsaistes darījumu..

Tas nozīmē, ka mājas lapas izveides kopējās izmaksas maksās apmēram 263 USD gadā, kas nozīmē 22 USD / mēnesī. Sākot darbu, tas šķiet nedaudz dārgi. Tāpēc mēs esam veduši sarunas par vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu visu nepieciešamo par 6,95 USD mēnesī. Maksājiet katru gadu un ietaupiet vairāk vietnē Bluehost.

bluehost-woocommerce-refer

Bluehost ir WordPress.org oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tie piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, taču tiešsaistes tirgum mēs iesakām viņu WooCommerce mitināšanu, kas ir komplektā ar visu nepieciešamo tirgotavai..

Pieprasiet šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

1. darbība: tiešsaistes veikala izveidošana, izmantojot WordPress

Pirmkārt, jums būs jāizseko mūsu soli pa solim par to, kā WordPress izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot WooCommerce.

Lai gan WooCommerce ir jaudīgs spraudnis, tas izveido vienu pārdevēju veikalu, un tikai jūs varat pievienot produktus. Šis veikals neļauj pārdevējiem reģistrēties, kas nozīmē, ka jums būs nepieciešams papildinājums vai spraudnis, lai pārveidotu savu tiešsaistes veikalu tirgū.

2. darbība: veikala pārvēršana tirgū, izmantojot spraudni

Kad jūsu tiešsaistes veikals ir gatavs, varat doties uz priekšu un instalēt WC pārdevēji iespraust. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu par WordPress spraudņa instalēšanu.

WC pārdevēju spraudnis darbosies kā papildinājums, kas pārvērtīs jūsu viena pārdevēja tiešsaistes veikalu par vairāku pārdevēju tirgu. Kad esat to iestatījis, pārdevēji var reģistrēties, pievienot savus produktus un pārdot tiešsaistē no jūsu vietnes.

Kā administrators jūs varat kontrolēt pārdevējus un tirgus. Spraudnis ļauj iestatīt komisijas procentu par pārdošanu, produktu kategorijām, maksājumu vārtejām un daudz ko citu.

Pēc aktivizēšanas jūs varat doties uz priekšu WC pārdevēji »Iestatījumi lapā, lai veiktu izmaiņas savā vietnē.

WC pārdevēju iestatījumi

Vispārīgajos iestatījumos ir šādas iespējas:

 • Atļaut pārdevēju reģistrāciju
 • Noteikumi & nosacījumi izvēles rūtiņa
 • Manuāla pārdevēja apstiprināšana
 • Kļūstiet par pārdevēja saiti

Ir arī citi iestatījumi. Jūs varat izvēlēties opcijas, kuras vēlaties iespējot savā tirgū.

Piezīme: Pirms pāriet uz citām cilnēm, lai iegūtu papildu iestatījumus, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

Pēc tam jūs varat pārslēgties uz cilni Komisija, lai pievienotu komisijas iestatījumus pārdevējiem. Šajā laukā pievienotā procentuālā daļa būs summa, kas samaksāta pārdevējiem par viņu pārdošanu.

Komisija

Varat arī pievienot atsevišķu komisijas procentu katram pārdevējam un produktiem.

Tagad varat pāriet uz cilni Iespējas, lai pārvaldītu pārdevēju atļaujas. Vispārīgajiem iespēju iestatījumiem ir vairākas iespējas, kas ietver atļauju pārdevējiem pievienot / rediģēt produktus, virzīt produktus tieši tirgū bez apstiprināšanas, skatīt un eksportēt pasūtījumus, kā arī pārdošanas gala ziņojumus..

Iespējas

Ja cilnē Iespējas pārslēdzaties uz “Produkti” iestatījumiem, varat pievienot produktu veidus, tipa opcijas, produktu datu cilnes un ļaut pārdevējiem pievienot piedāvātos produktus..

Produkta iespējas

Pēc tam varat pāriet uz “Pasūtījumu” iestatījumiem, lai konfigurētu to, kas pārdevējam jāredz par saņemto pasūtījumu. Ir vairāki iestatījumi, kas ļauj pārdevējiem redzēt pasūtījuma piezīmes, pievienot pasūtījuma piezīmes, redzēt klienta vārdu, piegādes nosaukumu, adreses un citu..

Varat vienkārši noņemt atzīmi no jebkura iestatījuma, kuru nevēlaties, lai pārdevēji redzētu saviem pasūtījumiem.

Pasūtījuma iespējas

Kad esat pabeidzis pārdevēju iespēju iestatījumus, varat pāriet uz cilni Displejs.

Tam ir pielāgoti iestatījumi, lai izveidotu lapas pārdevējiem. Lai izveidotu lapas, varat doties uz Lapas »Pievienot jaunu un pievienojiet saīsnes, kas norādītas katrā nolaižamajā izvēlnē.

Parādīt lapas īskodus

Pēc lapu izveidošanas ar šiem īskodiem vienkārši atgriezieties, lai cilnē “Displejs” izvēlētos šīs lapas.

Ritiniet uz leju tajā pašā lapā līdz veikala iestatījumiem un mainiet atsevišķu pārdevēju veikalu opcijas, kas ietver pārdevēja veikala URL, displeja veikala galvenes veidni, displeja veikala nosaukumu utt..

Veikala iestatījumi

Pēc tam jūs varat doties uz cilni Maksājumi. Ja jums ir pieredze tiešsaistes tirgus vietās, jūs zināt, ka pārdevēji saņem samaksu nedēļā, divās nedēļās un mēnesī.

Tomēr ieteicams veids ir manuāli notīrīt maksājumus. Tikmēr jūs varat uzraudzīt produktu pārskatus un apstrādāt klientu atmaksas pieprasījumus.

Maksājumi

Varat arī izmantot apmaksāti papildinājumi no WC pārdevējiem, lai iestatītu automātiskus maksājumus pārdevējiem. Šis spraudnis atbalsta Stripe, Darījuma, MangoPay un citas iespējas.

Katrai norēķinu metodei ir savi iestatījumi. Kad esat izvēlējies maksājuma vārteju, jums, iespējams, būs jāievada API atslēgas, lai maksājumi noritētu nevainojami.

Tas pabeidz WC pārdevēju spraudņa iestatījumus. Dodieties atpakaļ uz WooCommerce iestatījumiem, lai klientiem ļautu pārvaldīt kontu.

3. solis: Ļaujiet klientiem izveidot kontu

Vienkārši dodieties uz WooCommerce »Iestatījumi lappuse. Cilnē “Konti un konfidencialitāte” konta izveidei jāizvēlas visi iestatījumi.

Konta izveidošana

Ritiniet līdz apakšai un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

4. darbība. Kontu lapas pievienošana navigācijas izvēlnei

Pēc tam jūs varat doties uz priekšu un navigācijas izvēlnē ievietot konta reģistrācijas iespēju. Tas atvieglos klientu reģistrācijas procesu, un visi jūsu lietotāji var ātri reģistrēties.

Jums jāapmeklē Izskats »Izvēlnes lapu, lai navigācijas izvēlnei pievienotu lapas Mans konts un Izrakstīšanās.

Izvēlnes iestatījumi

Pēc šo lapu pievienošanas noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izvēlni, lai turpinātu.

Ja “Mana konta” lapa nav pieejama, dodieties uz priekšu un izveidojiet jaunu lapu ar virsrakstu “Mans konts”. Lapā jāpievieno šāds īss kods:

[woocommerce_my_account]

5. darbība: palaidiet un pārvaldiet savu tiešsaistes tirgus

Kad jūsu tiešsaistes tirgus ir gatavs, varat pārbaudīt, vai viss darbojas kā paredzēts, izveidojot jaunu kontu, apstiprinot testa gaidošos pārdevēja pieprasījumus un daudz ko citu.

Pārdevēji var reģistrēties kontam un pieteikties savos kontos no jūsu vietnes.

Pārdevēju reģistrācija

Pēc pieteikšanās pārdevēji var pievienot savus produktus tiešsaistes tirgum. Viņiem ir jāizveido veikali, lai apskatītu pasūtījumus, pārdošanas pārskatus un citu informāciju.

Visiem pārdevējiem būtu jāsniedz arī informācija par maksājumiem, lai saņemtu samaksu, pamatojoties uz izvēlēto maksājumu vārteju. Lai manuāli apstrādātu maksājumu, pārdevējiem ir jāiesniedz sava bankas konta informācija.

Maksājumu informācija

Jūs saņemsit arī vairākus e-pasta paziņojumus par pārdevēju veiktajām darbībām. Tas ietver paziņojumus par produktu pieprasījumiem. Varat apstiprināt, rediģēt vai izdzēst produktu, jo jums ir pilnīga kontrole jūsu tiešsaistes tirgū.

Mēs arī iesakām jums izlasīt šos rakstus, lai uzlabotu e-komercijas tirgus darbību:

 • Kā iestatīt Google Analytics e-komercijas izsekošanu vietnei WooCommerce
 • Labākās WooCommerce tēmas jūsu tiešsaistes tirgum
 • Labākās e-komercijas platformas Multivendor Marketplaces

Tas ir viss.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja uzzināt, kā WordPress izveidot tiešsaistes tirgus. Varat arī apskatīt mūsu rakstu par labākajiem e-komercijas mitināšanas uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map