Kā izveidot viesa pasta iesniegšanas veidlapu WordPress

Kā izveidot viesa pasta iesniegšanas veidlapu


Vai jūs interesē mācīšanās, kā izveidot viesu pastu iesniegšanas veidlapu? Tā ir laba ideja!

Ja jums pieder emuārs, bet jums nav laika to pastāvīgi atjaunināt, ir pienācis laiks atvērt virtuālās durvis viesu plakātiem. Jūs saņemsiet nepieciešamo saturu, vēlamo ekspozīciju, un sākt darbu ir patiešām viegli.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim izveidot vietnei viesu viesa iesniegšanas veidlapu.

Spraudņa izvēle viesa ziņojuma iesniegšanas veidlapas izveidošanai

Kad esat sarakstījis rakstīšanas iesniegšanas lapu, atliek tikai palūgt viesrakstniekiem iesniegt savus darbus. Tomēr vienkārši e-pasta adreses izrakstīšana savā vietnē nekad nav laba ideja. Un pamata kontaktforma nedos jums veiksmes nodrošināšanai nepieciešamās funkcijas.

Tāpēc mēs iesakām WPForms, labākais WordPress formas spraudnis.

wpforms

Izmantojot WPForms, jums būs ne tikai labākais veidlapu veidošanas rīks tirgū, bet arī jums būs pieejams īpašs papildinājums Post Submissions. Šis papildinājums tika izveidots speciāli viesu ierakstu iesniegšanai.

Tā vietā, lai vienkārši sazinātos ar veidlapu, kas potenciāli ļautu izsijāties no nevēlamā pasta iesūtnē, papildinājums Post Submissions ļauj jums izveidot viesu ierakstu iesniegšanas veidlapu ar vairākiem laukiem, kas paredzēti, lai veterinārārsti rakstītu no get-go.

Rakstnieki var augšupielādēt savus melnrakstus, kas pēc tam tiks saglabāti tieši jūsu WordPress informācijas panelī. Vairs nav iesūtņu jucekļa! Jūs varat izvēlēties, vai publicēt viņu darbus tieši no savas vietnes ērtības.

Labākais? IsItWP lasītāji var saņemt 10 procentus no pirkuma WPForms izmantojot kupona kodu SAVE10.

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, veiciet tālāk norādītās darbības, lai sāktu!

1. darbība: aktivizējiet Post Submissions Addon

Pēc tam, kad esat veiksmīgi aktivizējis WPForms, ir pienācis laiks aktivizēt papildinājumu Post Submissions!

Sāciet, dodoties uz WPForms »Papildinājumi uz jūsu WordPress informācijas paneļa. Kad esat pievienojis lapu, ritiniet uz leju, līdz redzat Ziņu iesniegšana papildinājums.

post iesniegšanas addon

Klikšķis Uzstādīt papildinājumā. Kad tas ir instalēts, noklikšķiniet uz Aktivizēt pārslēgties. Kad veiksme būs redzama, pievienojumprogrammā (parādīts attēlā iepriekš) būs redzams zaļš statuss “Aktīvs”.

2. solis: izveidojiet viesa ziņojuma iesniegšanas veidlapu

Dodieties tālāk uz WPForms »Pievienot jaunu uz jūsu WordPress informācijas paneļa. Nosauciet jauno veidlapu neatkarīgi no tā, ko vēlaties, un pēc tam ritiniet uz leju pa veidnēm un izvēlieties Emuāra ziņas iesniegšanas forma.

emuāra ziņas iesniegšanas forma

Tagad viesa pamata iesniegšanas veidlapai parādīsies veidnes veidne.

emuāra ziņas iesniegšanas veidlapas paraugs

Šajā veidlapā ir 2 sadaļas: Informācija par autoru un Emuāra ziņas izveidošana.

Informācija par autoru ietver:

 • Vārds
 • Epasta adrese
 • Autore Bio

Un izveidot emuāra ziņu ietver:

 • Ziņas nosaukums
 • Izlikt saturu
 • Piedāvātais attēls (ar faila augšupielādes iespēju)
 • Ziņu izraksts
 • Kategorija

Ja jums patīk forma “tāda, kāda tā ir”, tad droši noklikšķiniet uz Saglabāt un pārejiet pie nākamās darbības. Vai arī, ja vēlaties pievienot vairāk laukus, vienkārši velciet un nometiet tos no kreisās malas savā veidlapā.

Personīgi mēs iesakām pievienot Captcha kad veidojat viesu ziņas iesniegšanas veidlapu, jo tas nodrošinās, ka robotprogrammatūras jums nesūtīs nevienu ziņu.

Captcha opciju varat atrast sadaļā Fancy Fields kreisajā pusē. Vienkārši satveriet to un velciet to uz veidlapas.

captcha lauks

Varat arī pievienot GDPR līgums atzīmējiet izvēles rūtiņu tādā pašā veidā. Augsti ieteicams!

GDPR līgums

Visbeidzot, mēs iesakām arī saglabāt Featured attēlu augšupielādi savā multivides bibliotēkā, lai būtu ērti lietojami. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Piedāvātais attēls lauks uz jūsu veidlapas. Turpmāk ritiniet uz leju līdz Advanced Options kreisajā pusē un pārliecinieties, vai ir redzama izvēles rūtiņa Saglabājiet failu WordPress multivides bibliotēkā ir pārbaudīts.

veikals multivides bibliotēkā

Kad esat pabeidzis, neaizmirstiet noklikšķināt Saglabāt.

3. solis: iestatiet savus post iesniegšanas iestatījumus

Atrodoties WPForms redaktorā, dodieties uz Iestatījumi »Post Submissions. Pēc tam pārliecinieties, vai iesūtīšanas opcija ir ieslēgta.

post iesniegumus

Pēc tam pārliecinieties, vai visi nolaižamās izvēlnes vienumi atbilst veidlapas lauka nosaukumam, kas atrodams virs katras nolaižamās izvēlnes. Piemēram, ziņas virsrakstā nolaižamajā izvēlnē būtu jābūt “Publikācijas nosaukums”. Ja vien veidlapas veidošanas laikā nav mainīts vai pievienots jauns lauks. Tādā gadījumā jums tie būs jāsaskaņo ar atbilstošajiem izveidotajiem pielāgotajiem laukiem.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt.

4. solis. Pievienojiet veidlapu viesu viesu iesniegšanas lapai

Jūs esat gandrīz paveicis! Atliek tikai pievienot savai lapai tikko izveidoto veidlapu, kurā tiek aicināti iesniegt viesu ieraksti.

WordPress informācijas panelī izvēlieties lapu, kuru vēlaties rediģēt. Vai arī dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu lai izveidotu jaunu lapu.

Kad esat lapā, kurai vēlaties pievienot savu veidlapu, vienkārši noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu pogu virs jūsu rakstīšanas rīkjoslas.

pievienot formu

Pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet izveidoto formu. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu.

ievietot formu

Tieši tā! Noklikšķiniet uz Atjaunināt vai Publicēt savā lapā, un jūs esat gatavs.

Mēs ceram, ka šī ziņa jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot viesa ziņojuma iesniegšanas veidlapu.

Ja jums patika šī apmācība, iespējams, jums patiks arī mūsu soli pa solim par to, kā WordPress izveidot daudzlapu formu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map