Kā izveidot vietni no nulles 2020. gadā (soli pa solim)

kā izveidot vietni


Vai jūs vēlaties izveidot vietni no jauna? Uzņēmējdarbības vietnes vai personīgas vietnes izveidošana agrāk bija diezgan izaicinoša, it īpaši, ja jūs nebijāt tehniķis. Labās ziņas ir visas ar dažādajām iespējām, kas šodien pieejamas internetā, vietnes atvēršana ir kļuvusi ārkārtīgi vienkārša pat lietotājiem, kas nav prasmīgi. Hallelujah!

Būtībā, ja jūs zināt, kā lasīt, norādīt un noklikšķināt ar peli, tad jūs varat izveidot vietni mazāk nekā 60 minūtēs.

Izveidojot vietni no nulles, jūs varat paplašināt savu piekļuvi plašākai auditorijai un sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem visā pasaulē. Izmantojot pareizās stratēģijas, jūsu vietne var arī palīdzēt veidot vienmērīgu tiešsaistes ienākumu plūsmu.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim izveidot vietni bez nepieciešamām tehniskām zināšanām.

Jūsu ērtībai mēs esam izveidojuši mūsu galveno ceļvedi tīmekļa vietnes izveidošanai 10 dažādās nodaļās:

Contents

1. nodaļa: Kāpēc izveidot vietni no nulles?

1. nodaļa, kāpēc izveidot vietni no jauna

Tā kā katru dienu tiek izveidoti tūkstošiem vietņu, jums varētu rasties jautājums, kāpēc izveidot vietni? Tur jau ir tik daudz, kā jūs varētu sacensties? Bet ir svarīgi atcerēties, pat ja jūsu vietne tur nav populārākā, tā jums joprojām var dot lielas priekšrocības.

Daži no savas tīmekļa vietnes ieguvumiem ietver:

 • Sazinieties ar jauniem cilvēkiem – Jūsu vietne var palīdzēt jums sazināties ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem no visas pasaules.
 • Dalieties savā kaislībā – Ja jūs kaut kas aizrauj, varat izveidot vietni, kurā dalīties ar šo aizraušanos ar citiem.
 • Palīdziet citiem – Vai vēlaties dalīties pieredzē, lai palīdzētu citiem? Jums var palīdzēt vietne.
 • Iegūstiet jaunu darbu – Daudzi darba devēji kandidātus meklē tiešsaistē. Izveidojot profesionālu vietni, jūs varat parādīt savu iepriekšējo darbu, kas palīdz jums pievērsties jaunam darbam.
 • Nopelniet papildus naudu – Izmantojot reklāmas, saistīto mārketingu vai produktu pārdošanu tiešsaistē, varat izveidot vietni, lai sev nopelnītu papildu naudu.
 • Reklamējiet savu biznesu – Ja jums ir esošs uzņēmums, varat izveidot vietni, lai reklamētu savu biznesu un iegūtu jaunus klientus tiešsaistē.

Turklāt šajās dienās vietnes izveidošana ir tik vienkārša. Tātad nekas neliedz jums izveidot savu vietni neatkarīgi no tā, vai tā ir paredzēta uzņēmējdarbībai vai izklaidei.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

2. nodaļa: Vietņu veidi

dažāda veida vietņu izveidošana

Pirms vietnes izveidošanas jums jāizlemj, kāda veida vietne jums jāizveido. Vietnes tips, kuru vēlaties izveidot, ir svarīgs solis, lai noskaidrotu, kā jūsu vietnei vajadzētu izskatīties un kas jums nepieciešams jūsu vietnē.

Pastāv vairāki dažādi vietņu veidi. Mēs apskatīsim dažus no tiem zemāk, lai palīdzētu jums izlemt, kāda veida vietni vēlaties izveidot.

Interneta veikals
Tiešsaistes veikals, citādi pazīstams kā e-komercijas vietne, ir vieta, kur cilvēki var iegādāties produktus tieši no jūsu vietnes. Jūs, iespējams, jau esat apmeklējis vairākas e-komercijas vietnes, vairumam lielo zīmolu ir tādas, kā Walmart, Amazon, Labākais pirkums, un tā tālāk.

padarot amazon e-komercijas vietni

Jūs varat apmeklēt šīs vietnes, iegādāties produktu tiešsaistē un saņemt to jums. Bet tiešsaistes veikali ir domāti ne tikai lieliem zīmoliem, tos var iegādāties arī mazāki uzņēmumi.

E-komercijas vietnē jums būs jāuzskaita pārdodamie produkti, ieskaitot attēlu, produkta aprakstu un cenu. Jums ir nepieciešams arī iepirkumu grozs un norēķinu lapa, kurā apmeklētāji var ievadīt savu maksājumu informāciju, lai veiktu pirkumu.

Tātad, ja jūs plānojat pārdot produktus savā vietnē, jūs vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu.

Emuārs
Emuārs ir informatīva vietne ar regulāri atjauninātiem ierakstiem / rakstiem, kas rakstīti neoficiāli, sarunvalodas stilā un tiek uzrādīti apgrieztā hronoloģiskā secībā (vispirms jaunākās emuāra ziņas). Kad pirmo reizi tika ieviesti emuāri, cilvēki tos galvenokārt izmantoja kā tiešsaistes dienasgrāmatas veidu, kurā viņi dalījās ar to, ko ēda brokastīs, ko viņi darīja tajā dienā, dalījās pārdomās utt..

Bet šodien emuāri ir daudz vairāk. Emuāri vairs nav tikai izklaidei, jūs faktiski varat nopelnīt naudu no emuāra, pievienojot reklāmas un saistītās saites. Turklāt cilvēki var apmeklēt emuāru vietnes ne tikai lasīt par kāda cilvēka dzīvi, bet arī uzzināt par visdažādākajām tēmām. Dažas populāras emuāru veidošanas nišas ietver:

 • Dzīvesveids
 • Tehn
 • Uzņēmējdarbība
 • Ēdieni / Receptes
 • Vecāki
 • Veselība / Fitness
 • Ceļot
 • Finanses / Budžets

Daži populāri emuāru piemēri ietver mūsu pašu IsItWP, kā arī WPBeginner, Šķipsniņš Yum, TechCrunch, un Huffington Post.

emuāra vietne

Ja vēlaties dalīties ar savām zināšanām par noteiktu tēmu, jums vajadzētu izvēlēties sākt emuāra vietni.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet mūsu ierakstu par emuāru un atšķirībām starp emuāru un vietni.

Forumi
Foruma vietne ir tiešsaistes diskusiju vietne, kurā cilvēki var sarunāties izliktu ziņojumu veidā. Tas atšķiras no tiešsaistes tērzēšanas vietnes, jo forumos gandrīz nekad nav tiešraides, un ziņojumus jebkurā laikā var lasīt jebkurš vietnes lietotājs.

Foruma vietne, kas pazīstama arī kā ziņojumu dēlis, ir iespēja līdzīgi domājošiem cilvēkiem sanākt kopā, lai apspriestu visdažādākās tēmas. Forumi parasti tiek organizēti un sakārtoti dažādās tēmās, lai lietotāji varētu viegli atrast meklēto.

Dažas populāras forumu vietnes ietver Quora un Reddit.

reddit foruma vietnes veidošana

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes kopienu lietotājiem, lai apspriestu kādu tēmu vai dažādas tēmas, apsveriet iespēju izveidot foruma vietni.

Niša sociālais tīkls
Mēs visi esam dzirdējuši par tādu sociālo tīklu vietnēm kā Facebook un Twitter, kas ir platformas, kas lepojas ar miljardiem lietotāju. Bet sociālā tīkla niša ir paredzēta tikai noteiktam iedzīvotāju skaitam.

Sociālajā tīkla nišā lietotāji var izveidot sakarus ar citiem, kas ir līdzīgi sev vai interesējas par vieniem un tiem pašiem priekšmetiem. Piemēram, jūs varētu izveidot sociālu nišu suņu īpašniekiem vai profesionāliem mūziķiem.

Daži populāri nišu sociālie tīkli ietver Klasesbiedriem, Last.fm, un Satikties.

klasesbiedru niša sociālais tīkls

Vai vēlaties izveidot stingru bruņinieku kopienu, kas ļauj līdzīgi domājošiem cilvēkiem sazināties savā starpā? Sāciet niša sociālā tīkla vietni.

Dalības vietne
Dalības vietne ir vietne ar piekļuvi vārtiem, kurā tikai abonējušie cilvēki var piekļūt saturam, kas atrodas aiz vārtiem. “Vārti” ir vienkārši barjera, kuru jūs ievietojat savas vietnes priekšā, kur lietotājiem ir jāpiesakās, lai piekļūtu jūsu ekskluzīvajam saturam, īpašajiem piedāvājumiem vai sadarbotos ar sabiedrību. Dalības vietne var būt apmaksāta, bez maksas vai mazliet par abiem.

Jebkura vietne ir viegli pārveidojama par dalības vietni, izmantojot tādu WordPress spraudni kā ProfilePress vai MemberPress.

Dažas populāras dalības vietnes ietver Vēlmju saraksts Insider, Klusas spekulācijas, un Autors: CopyBlogger.

vēlmju saraksta-iekšējās dalības vietne

Ja vēlaties izveidot vietni ar VIP sajūtu, apsveriet iespēju izveidot dalības vietni.

Statiskā biznesa vietne
Vēl viens populārs vietņu veids ir statiska biznesa vietne. Statiska uzņēmuma vietne ir nemainīga, reti atjaunināta vietne, kas pārstāv un reklamē konkrētu biznesu. Šāda veida vietne pastāv, lai cilvēki tiešsaistē varētu atklāt jūsu biznesu un priekšskatīt jūsu piedāvājumu.

Statiskajā uzņēmuma vietnē var būt jūsu uzņēmuma adrese, jūsu tālruņa numurs, kontaktpersonu lapa un pārskats par jūsu uzņēmuma darbību. Parasti tajos ir arī lapa Par, lai jūsu potenciālie klienti varētu iepazīties ar jums un jūsu akreditācijas datiem, piedāvāto pakalpojumu sarakstu, biznesa fotoattēlus un atsauksmes vai atsauksmes.

Daži no statisko biznesa vietņu piemēriem ir Satriecošs motīvs un mazo uzņēmumu vietnēs, piemēram Jaunas eko ainavas.

satriecošs-motīvs-vietne

Tātad, ja vēlaties izveidot tiešsaistes klātbūtni savam mazajam biznesam un jums nav produktu, ko tiešsaistē pārdot, izvēlieties statisku uzņēmuma vietni.

Cerams, ka tagad esat izlēmis, kāda veida vietne jums jāizveido. Nākamais solis ir sākt to veidot! Bet vispirms jums jāizvēlas pareizais vietņu veidotājs.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

Iepriekšējais: 1. nodaļa. Kāpēc izveidot vietni no nulles?

3. nodaļa: Vietnes veidotāja izvēle

vietnes izveidotāja izvēle vietnes izveidei

Mājas lapas izveidošana bija sarežģīta. Ja vēlaties savu vietni, jums tā būtu jāsāk veidot no nulles, kurai ir nepieciešams eksperta līmeņa kodēšanas prasmes. Vai arī jums būtu jāalgo web dizainers, lai to izveidotu jums, kas varētu būt diezgan dārgi. Par laimi, tas vairs nav šis gadījums.

Tirgū ir vairāki vietņu veidotāji, kas ļauj jums ērti izveidot vietni īsā laikā. Bet ne visi vietņu veidotāji ir izveidoti vienādi. Tā kā jūs varat izvēlēties tik daudz, kā jūs zināt, kurš vietņu veidotājs jums ir vislabākais?

Nākamajā sadaļā mēs apskatīsim dažus no labākajiem vietņu veidotājiem. Mēs apspriedīsim to funkcijas, lietošanas ērtumu, cenu un daudz ko citu, lai palīdzētu jums izlemt, kurš vietņu veidotājs ir labākais risinājums jūsu vietnes izveidošanai.

3.1. Labāko vietņu veidotāju kāršu atklāšana

Šie vietņu veidotāji ir piemēroti iesācējiem, tas nozīmē, ka, izmantojot jebkuru no šīm iespējām, vietni varat izveidot no nulles dažu stundu laikā. Mēs apskatīsim katru no tām, lai palīdzētu jums izlemt, kurš vietņu veidotājs ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām.

Wix
Wix-vietņu veidotājs

Wix ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kas ļauj viegli izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes. Jūs varat izveidot savu vietni, sākot ar tukšu šīfera, vai arī varat izvēlēties no vairāk nekā 500 dizaineru izgatavotām veidnēm, kas jūsu vietnei vienā mirklī piešķirs profesionālu izskatu. Varat arī viegli pievienot video fonu, animācijas un daudz ko citu.

Plusi:

 • Bezmaksas – Izmantojot Wix, jūs varat izveidot vietni bez maksas. Viņu bezmaksas plāns ļauj jums izveidot vienkāršu vilkšanas un nomešanas vietni ar ierobežotām funkcijām.
 • Atsaucīgs dizains – Jebkura vietne, kuru izveidojat, izmantojot Wix, tiks optimizēta mobilajām ierīcēm, planšetdatoriem un galddatoriem. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kādu ierīci jūsu vietnes apmeklētāji izmanto, jūsu vietne attiecīgi pielāgosies.
 • Papildfunkcijas – Izmantojot Wix, jūs varat viegli integrēt uzlabotas funkcijas, piemēram, pievienot e-komercijas veikalu. Wix piedāvā arī SEO rīkus un ceļvežus, kas palīdz optimizēt jūsu vietni organiskai trafikai.

Mīnusi:

 • Wix zīmolu reklāmas – Wix jūsu vietnē parāda zīmola reklāmas ar bezmaksas plānu. Lai noņemtu reklāmas, jums ir jājaunina uz premium plānu.
 • Ierobežota pielāgošana – Pielāgošana ir ierobežota ar Wix. Jums ir jājaunina uz premium plānu, lai piekļūtu vairāk funkcijām, un pat tad tas joprojām ir ierobežots salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem. Piemēram, ja savā vietnē vēlaties pieņemt maksājumus tiešsaistē, jums jājaunina uz biznesa plānu, sākot no USD 20 mēnesī.
 • Nav eksporta – Wix nepiedāvā iespēju eksportēt jūsu vietnes datus. Tātad, ja nākotnē vēlaties pārvietot savu vietni uz citu platformu, to nav viegli izdarīt.

Cena:
Izmantojot Wix, no nulles varat izveidot vienkāršu vietni. Bet, lai piekļūtu jaudīgākām funkcijām un noņemtu Wix zīmolu reklāmas, jums ir jājaunina uz apmaksātu vietņu plānu. Šie plāni svārstās no USD 5 mēnesī – 29 USD mēnesī. Kā mēs jau minējām iepriekš, ja vēlaties izveidot e-komercijas vietni ar Wix, jums būs jāveic jaunināšana uz biznesu & e-komercijas plāns, sākot no USD 20 mēnesī – USD 35 mēnesī.

GoDaddy vietņu veidotājs
godaddy-site-builder

GoDaddy ir plaši pazīstams domēnu reģistrators un mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču viņi piedāvā arī vienkāršu vietņu veidotāju velciet un nometiet. Viņi piedāvā vairākas vietņu veidotāju veidnes, lai jūs varētu sākt. Turklāt šīs veidnes ir viegli pielāgojamas, izmantojot to sajaukšanas un atbilstības sadaļas.

Plusi:

 • Mārketinga rīki – GoDaddy vietņu veidotājiem ir vairāki mārketinga rīki, tostarp SEO un e-pasta mārketings, lai uzlabotu jūsu klātbūtni tiešsaistē.
 • Vietnes veida opcijas – Šis vietņu veidotājs ļauj jums izveidot vairākus dažādu vietņu veidus. Vietnei varat viegli pievienot emuāru vai e-komercijas veikalu.
 • Mobilam draudzīgs – Visas vietnes, kas izveidotas vietnē GoDaddy Website Builder, ir draudzīgas mobilajām ierīcēm.

Mīnusi:

 • Ierobežota pielāgošana – Šis vietnes veidotājs jūsu vietnei piedāvā mazāk dizaina iespēju un mazāk funkciju nekā citas iespējas.

Cena:
Šīs vietnes veidotājam netiek piedāvāts bezmaksas plāns. Jūs varat sākt darbu ar GoDaddy vietņu veidotāju tikai par USD 5,99 mēnesī ar viņu personīgo plānu. Ja tomēr savā vietnē vēlaties pieņemt maksājumus tiešsaistē vai ziedojumus, izmantojot PayPal, jums būs jājaunina biznesa plāns par USD 9,99 mēnesī.

Vai vēlaties izveidot e-komercijas vietni ar GoDaddy Website Builder? Tad jums būs jāizvēlas visdārgākais plāns – tiešsaistes veikals, kas jums maksās 29,99 USD / mēnesī.

Shopify
veikals-vietne-celtnieks

Shopify ir populārs vietņu veidotājs, kas orientēts uz e-komercijas vietnēm. Šis tīmekļa vietņu veidotājs ļauj jums nekavējoties izveidot tiešsaistes veikalu, neveicot nekādu kodu apstrādi. Viņi piedāvā tonnu bezmaksas un apmaksātu, pielāgojamu motīvu, lai jūsu tiešsaistes veikals vienā mirklī iegūtu profesionālu izskatu.

Plusi:

 • Maksājumi tiešsaistē – veikalā Shopify varat pieņemt maksājumus bez trešo personu kontiem. Turklāt tie nodrošina netraucētu integrāciju ar vairāk nekā 100 trešo personu maksājumu vārtejām.
 • Uzlaboti mārketinga rīki – Shopify piedāvā uzlabotus mārketinga rīkus, piemēram, SEO rīkus un iebūvētus emuārus. Turklāt tie nodrošina mārketinga informācijas paneļa pārskatus, lai jūs varētu sekot līdzi sava tiešsaistes veikala veiktspējai.
 • Mobilam draudzīgs – Jūsu tiešsaistes veikals izskatīsies lieliski neatkarīgi no tā, kuras ierīces lietotāji skata jūsu vietni.

Mīnusi:

 • Maksas par darījumu – Ja izmantojat ārēju maksājumu vārteju, no jums tiks iekasēta dūšīga transakcijas maksa, kas svārstās no 0,5 līdz 2%.
 • Dārgas lietotnes – Sociālo mediju integrācijas, tiešsaistes tērzēšanas, tūlītējas pārdošanas un citas lietotnes ir jāiegādājas atsevišķi. Tas var padarīt jūsu tiešsaistes veikala pielāgošanu ļoti dārgu.

Cena:
Jūs varat sākt darbu ar Shopify par USD 29 mēnesī ar Pamatplānu, tas ietver 3% darījumu maksu. Varat jaunināt uz otro augstāko plānu – USD 79 mēnesī -, lai samazinātu transakcijas maksu līdz 1%. Ja vēlaties samazināt transakcijas maksu līdz 0,5% un piekļūt visām uzlabotajām funkcijām, kas jums nepieciešams tiešsaistes veikala vadīšanai, jums būs jājaunina uz visdārgāko plānu, kura cena ir USD 299 mēnesī..

Kvadrāts
kvadrātu-vietņu veidotājs

Squarespace ir vēl viens populārs vietņu veidotājs, kas nāk ar visu nepieciešamo, lai izveidotu personisko vai biznesa vietni. Tie piedāvā virkni satriecošu veidņu, kas paredzētas dažādām nozarēm un nišām, lai sekundē pārveidotu jūsu vietni. Turklāt katrai veidnei ir vairākas pielāgojamas funkcijas.

Pārbaudiet arī mūsu soli pa solim pāreju no Squarespace uz WordPress.

Plusi:

 • Joslas platums & Uzglabāšana – Izmantojot jebkuru viņu plānu, jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi.
 • Nav jāmaksā par darījumiem – Jūs nesaņemsit maksu par e-komercijas darījumiem ar viņu e-komercijas pamata vai uzlabotajiem plāniem.

Mīnusi:

 • Nav brīva plāna – Atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem, Squarespace nepiedāvā bezmaksas plānu. Turklāt viņu sākuma plāns ir dārgāks nekā citiem vietņu veidotājiem.
 • Nav trešo pušu lietotņu – Kvadrāts neatļauj trešo personu lietotnes vai paplašinājumus.

Cena:
Personīgais plāns Kvadrāts maksā 12 USD / mēnesī, tas ietver iespēju veidot neierobežotas lapas. Ja vēlaties savai vietnei pievienot e-komercijas veikalu, jums būs jājaunina viņu biznesa plāns, kura cena ir USD 18 mēnesī / mēnesī ar 3% darījumu maksu. Ja vēlaties noņemt maksu par darījumiem, jums būs jājaunina uz viņu pamata tiešsaistes veikala plānu par USD 26 mēnesī.

WordPress.org
WordPress-vietņu veidotājs

WordPress.org ir visu laiku populārākais vietņu veidotājs, un tas faktiski pārvalda vairāk nekā 30% no visām tīmekļa vietnēm. Izmantojot WordPress, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress, jūs varat viegli izveidot jebkura veida vietnes, ieskaitot vēlamo emuāru, mazo uzņēmumu vai uzņēmumu biznesa vietni, e-komercijas veikalu, portfeli un citu..

Plusi:

 • Bezgalīga pielāgošana – Izmantojot WordPress, jūs piekļūstat tūkstošiem bezmaksas un maksas tēmu, lai pārveidotu savas vietnes izskatu. Turklāt jūs varat ērti mainīt savu motīvu jebkurā laikā. Jūs arī iegūstat piekļuvi tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu spraudņu, lai pielāgotu un pievienotu savai vietnei papildu jaudu. Izmantojot WordPress, ir viegli izveidot pilnībā pielāgotu vietni.
 • Kontrole – Kad jūs izmantojat WordPress, jūs pilnībā kontrolējat savu vietni.

Mīnusi:

 • Nedaudz mācīšanās līkne – WordPress lietošanas iemācīšanās prasa mazliet laika. Tomēr ir arī spraudņi, kurus varat izmantot, lai atvieglotu procesu, piemēram, velciet un nometiet lapu veidotājus.
 • Nevar izveidot bezmaksas vietni – Jūs nevarat izveidot bezmaksas vietni, izmantojot WordPress.org, jums būs jāmaksā par mitināšanu un domēna vārdu.

Cena:
Lai gan WordPress programmatūru var brīvi izmantot, jums joprojām ir jāpavada nedaudz naudas, lai izveidotu vietni. Jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana, taču neuztraucieties – tie var būt ļoti pieņemami atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja. Turklāt šajā rokasgrāmatā apskatīsim, kā domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu iegādāties.

3.2. Kāpēc mēs iesakām WordPress.org?

WordPress ir līdz šim labākā izvēle vietnes izveidošanai. Tā dēļ tā ir vispopulārākā vietņu veidotāja. Varat izmantot WordPress, lai izveidotu jebkura veida vietni, kuru vēlaties, neatkarīgi no tā, vai tā ir biznesa vietne, emuārs, dalības vietne, foruma vietne, e-komercijas vietne utt. Plus, izmantojot WordPress, jūs iegūstat tūlītēju piekļuvi jebkurai funkcijai, kas nepieciešama, lai vietne būtu veiksmīga.

Noskatieties arī mūsu rakstu par labākajām WordPress grāmatām, lai iegūtu vairāk resursu vietnē WordPress.

Ātri apskatīsim iemeslus, kāpēc WordPress.org ir labākais vietņu veidotājs:

 • Bezmaksas – WordPress ir brīvi lietojams. Jums jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana, taču pat ar šīm izmaksām WordPress joprojām ir viens no vispieejamākajiem vietņu veidotājiem..
 • Populārs – WordPress, izmantojot vairāk nekā 30% visu vietņu tiešsaistē, līdz šim ir visvairāk izmantotais vietņu veidotājs. Ciparu drošība.
 • Kopiena – Tiešsaistē ir milzīga WordPress kopiena. Jebkurā laikā, kad rodas kāda problēma vai ir nepieciešama atbilde uz jautājumu, tiešsaistē varat atrast daudz rakstu, konsultāciju un diskusiju, lai palīdzētu jums..
 • Motīvi & Spraudņi – Citiem vietņu veidotājiem jums ir jāmaksā papildus, lai piekļūtu spraudņiem, kas jūsu vietnei piešķir vairāk enerģijas un pielāgošanas. Bet, izmantojot WordPress, jūs uzreiz varat piekļūt tūkstošiem bezmaksas spraudņu. Tas ne tikai piedāvā, bet arī piedāvā tūkstošiem bezmaksas tēmu.
 • Viegli izmantot – Lai gan WordPress pierod nedaudz, tas faktiski ir ļoti vienkāršs un ērti lietojams. Arī pašas WordPress instalēšana neaizņem laiku, daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nodrošina WordPress instalēšanu ar vienu klikšķi.

Tātad kopumā savas vietnes izveidošanai mēs iesakām izmantot WordPress. Pat pilnīgi iesācēji var ātri izveidot pilnībā pielāgotu vietni, izmantojot WordPress.

Tomēr nejauciet WordPress.org ar WordPress.com. Mēs iesakām izveidot savu vietni, izmantojot WordPress.org, jo jūs pilnībā pārvaldāt savu vietni, neierobežotas pielāgošanas iespējas un tā ir arī lētāka. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu, kurā salīdzināti WordPress.com un WordPress.org.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 2. nodaļa – Vietņu veidi

4. nodaļa: Vietnes iestatīšana, izmantojot WordPress – tehniskā rokasgrāmata

4. nodaļa atver vietni

WordPress ir populārākā vietņu veidotāju platforma, kas pieejama internetā. Tas nodrošina vairāk nekā 30% no visām vietnēm šodien.

WordPress padara neticami vienkāršu vietnes izveidošanu no nulles. Varat viegli pielāgot vietnes izskatu un funkcijas, attiecīgi instalējot pareizo motīvu un spraudņus (lietotnes).

Vislabākais ir tas, ka jums nav jāzina neviens kods vai jābūt lietpratīgam. Mēs palīdzēsim jums izveidot jūsu WordPress vietni mazāk nekā stundas laikā. Viss, kas jums jādara, ir sekojošais soli pa solim.

4.1. Platformas izvēle – pats mitināts WordPress

Tā kā ir ļoti daudz dažādu tīmekļa vietņu veidotāju, no kuriem izvēlēties, ir viegli satriekt. Kaut arī daudzi vietņu veidotāji var brīvi izmantot, mēs vienmēr iesakām sākt vietni pašpietiekamā WordPress platformā.

WordPress

Izmantojot bezmaksas vietņu veidotāju, jūs nevarat iestatīt pielāgotu domēna vārdu. Piemēram, jūs nevarēsit iegūt tādu pielāgotu domēnu kā:

www.mycoolwebsite.com

Tā vietā jūs būtu iestrēdzis kaut kas līdzīgs:

www.freewebsitebuilder.com/mycoolwebsite.com.

Kas nav tik profesionāls, un jūsu apmeklētājiem to ir grūtāk atcerēties. Bezmaksas vietņu veidotājs rāda arī neatbilstošas ​​reklāmas, kas arī jūsu vietnei liek izskatīties neprofesionāli un var kaitināt jūsu apmeklētājus. Ja vēlaties iestatīt pielāgotu domēna vārdu un noņemt viņu reklāmas, gandrīz katrs vietņu veidotājs pieprasa parakstīties uz diezgan dārgu premium plānu..

Vēl viens trūkums ir tas, ka lielākajai daļai vietņu veidotāju saskarnes ir iekļautas daudz uzpūstu iespēju, kuras jums, iespējams, nekad nebūs vajadzīgas. Tas vietnes izveidošanu padara par garlaicīgu uzdevumu iesācēju lietotājiem.

No otras puses, pašpasūtīta WordPress platforma sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu vietni. Saskarne ir sakopta, un jūs varat viegli paplašināt savas vietnes funkcijas, vienkārši instalējot nepieciešamos spraudņus. Plus, WordPress piedāvā tūkstošiem bezmaksas spraudņu, tas ļauj bez maksas padarīt jūsu vietni jaudīgāku.

Turklāt oficiālajā tēmu krātuvē varat atrast tūkstošiem bezmaksas WordPress motīvu, kas ļauj jums ērti pielāgot vietnes izskatu sev vēlamā veidā..

4.2. Iegādājieties domēna vārdu un mitināšanas kontu

Lai atvērtu vietni pašpietiekamā WordPress.org, jums jābūt domēna vārdam un tīmekļa mitināšanas kontam..

Domēna vārds: Jūsu domēna vārds ir jūsu vietnes adrese (URL) internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. Jūsu klienti to ievada pārlūkprogrammās, lai piekļūtu jūsu vietnei. Domēna vārds parasti maksā apmēram 14,99 USD gadā.

Saistīts: Labākais vietņu nosaukumu ģenerēšanas rīks (absolūti bezmaksas)

Tīmekļa mitināšana: Jūsu tīmekļa mitināšanas kontā tiek glabāts tiešsaistē vietnes saturs un faili. Padomājiet par to kā savas vietnes fizisko māju. Kad apmeklētājs mēģina piekļūt jūsu vietnei, ierakstot jūsu tīmekļa adresi (domēna vārdu), viņš tiks novirzīts uz vietni, kuru esat iestatījis savā tīmekļa mitināšanas serverī. Tīmekļa mitināšana parasti maksā 7,99 USD mēnesī.

Domēna vārda un mitināšanas kopējās izmaksas var būt diezgan dārgas, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu.

Tāpēc mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu BEZMAKSAS domēna vārdu un vairāk nekā 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai. Lai sāktu, ir ļoti daudz.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi sadarbojas ar WordPress kopienu kopš 2005. gada, un viņi ir WordPress oficiāli ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu Bluehost pārskatu.

Piezīme: Mēs ticam pilnīgai pārredzamībai. Ja jūs iegādājaties mitināšanu, izmantojot mūsu novirzīšanas saiti, mēs jums iegūsim nelielu komisiju bez papildu maksas. Faktiski jūs saņemsit atlaidi par mitināšanu + bezmaksas domēna vārdu + bezmaksas SSL. Mēs varam saņemt komisiju gandrīz no jebkura hostinga uzņēmuma, taču mēs iesakām produktus, kuri, mūsuprāt, mūsu lasītājiem piešķirs vērtību.

Lai izveidotu savu WordPress vietni, dodieties uz Bluehost vietni un noklikšķiniet uz Sāc tagad pogu.

izveidojiet vietni vietnē bluehost

Nākamajā lapā jums tiks lūgts izvēlēties plānu. Tā kā jūs tikko sākat darbu, jums vajadzētu izvēlēties pamatplānu. Tas ietver bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, kad jūsu vietne aug.

atlasiet mākoņa plānu, lai sāktu vietni

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts izvēlēties esošo domēnu, kas jums pieder, vai arī jūs varat iegādāties jaunu domēnu bez maksas. Dodieties uz priekšu un iegādājieties jaunu, jo tas ir bez maksas.

bluehost domēna iegāde

Tagad jums tiks piedāvāts ievadīt konta informāciju. Lai ērti reģistrētos, varat pierakstīties Google, izmantojot tikai dažus klikšķus.

bluehost konta izveidošana

Pēc savas informācijas ievadīšanas ritiniet lapu uz leju, līdz atrodat informācijas paketes informācijas lodziņu. Jūs varat izvēlēties pamatplānu 12 mēnešiem, 24 mēnešiem vai 36 mēnešiem. Varat arī redzēt, ka daži papildinājumi ir iepriekš atlasīti, summējot kopējo cenu. Mēs iesakām noņemt atzīmi no pievienojumiem, jo ​​jums tie nebūs vajadzīgi uzreiz. Jūs vienmēr varat tos iegādāties vēlāk, ja mainās jūsu vajadzības.

Izvēloties 36 mēnešu plānu, jūs iegūsit vislabāko cenas / vērtības attiecību.

bluehost paketes informācija

Kad esat izvēlējies savus plānus, ritiniet lapu tālāk uz leju, lai ievadītu maksājuma informāciju. Jums jāpiekrīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un pēc tam noklikšķiniet uz Iesniegt.

Tieši tā!

Jūs esat veiksmīgi abonējis mitināšanas plānu. Jums tiks lūgts izveidot sava konta paroli.

Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par to, kā pieteikties tīmekļa mitināšanas vadības panelī (cPanel), kur varat pārvaldīt visu, sākot no failu mitināšanas līdz e-pastiem un atbalstu.

4.3. Instalējiet WordPress savā Web Host

Izmantojot Bluehost, jums nav jāiziet atsevišķs WordPress instalēšanas process, jo tagad Bluehost instalē WordPress pēc noklusējuma. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties savu WordPress motīvu, norādīt savas vietnes nosaukumu un tagu līniju, un jūs varēsit sākt strādāt ar WordPress.

Pēc mitināšanas plāna abonēšanas jums tiks piedāvāts izvēlēties WordPress motīvu. Šīs darbības laikā jūs varat izvēlēties jebko, jo motīvu vienmēr varat mainīt vēlāk (mēs jums parādīsim, kā to izdarīt šīs apmācības vēlākā posmā). Vissvarīgākā daļa ir sākt veidot savu vietni, lai jebkura tēma darītu darbu pagaidām.

izvēlēties tēmu

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties vietnes nosaukumu un uzrakstu.

izveidot jaunu WordPress vietni

Pēc detalizētas informācijas norādīšanas noklikšķiniet uz Nākamais. Tagad Bluehost jums instalēs WordPress un, kad tas būs izdarīts, parādīs jums šādu ekrānu:

WordPress instalēšana ir veiksmīga

Jūs varat pieteikties savā vietnē, pievienojot wp-admin uz jūsu URL. Jūsu WordPress pieteikšanās URL vajadzētu izskatīties šādi:

http://example.com/wp-admin

Tagad varat pieteikties savā WordPress vietnē ar akreditācijas datiem, kas nosūtīti uz jūsu e-pasta adresi.

WordPress pieteikšanās

4.4. Mainiet savu WordPress motīvu

Izmantojot WordPress, jūs varat viegli mainīt savas vietnes vizuālo izskatu. Viss, kas jums jādara, ir atrast pareizo WordPress motīvu un instalēt to savā WordPress vietnē.

Noklusējuma WordPress tēma ir laba, taču, ja vēlaties savai vietnei atšķirīgu izskatu un izskatu, tad no oficiālā motīvu direktorija varat atrast alternatīvu motīvu un instalēt to savā vietnē. Ideālas tēmas atrašana ļaus jums padarīt vietni patiesi savu un piešķirs tai personisku “tu” sajūtu.

Pirms ienirt un instalēt izlases motīvu, ir ļoti ieteicams apskatīt mūsu galveno WordPress motīvu sarakstu.

Ja izvēlaties izcilu motīvu, tad tas ir jāielādē no motīvu pārdevēja vietnes un jāaugšupielādē jūsu WordPress.

Ja jūs nolemjat izvēlēties bezmaksas WordPress motīvu no oficiālās motīvu krātuves, tad varat to instalēt tieši no WordPress informācijas paneļa, bez manuālas lejupielādes no datora.

Lai instalētu bezmaksas motīvu, dodieties uz Izskats »Motīvi savā WordPress informācijas panelī. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot jaunu motīvu kaste.

pievienot jaunu motīvu

Tas informācijas panelī parādīs dažas piedāvātās tēmas. Pirms instalēšanas varat pat apskatīt priekšskatījumu un tā informāciju, noklikšķinot uz attēla.

Motīvus var arī filtrēt, pamatojoties uz izkārtojumiem, funkcijām un vietnes nišu, noklikšķinot uz Funkciju filtrs pogu.

motīvu funkciju filtrs

Labajā stūrī meklēšanas joslā ierakstiet motīva nosaukumu. Kad esat atradis perfektu motīvu, virziet kursoru virs tā attēla un pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu. Pēc tam noklikšķiniet uz Aktivizēt poga, lai mainītu vietnes izskatu.

motīvu instalēšana

4.5. Izveidojiet savu pirmo lapu

Pēc vietnes izskata mainīšanas ir pienācis laiks savā vietnē izveidot jaunu lapu.

WordPress informācijas paneļa kreisās puses izvēlnē varat atrast divas līdzīgas iespējas, kas iesācējiem bieži rada mulsumu: Ziņas un Lapas.

Izvēlieties Lapas ja savā WordPress vietnē vēlaties izveidot atsevišķas lapas, piemēram, lapu Par mums, Kontaktinformācijas lapu, Pakalpojuma noteikumu lapu utt..

Izvēlieties Ziņas ja vēlaties WordPress vietnē izveidot emuāra ziņu, kas parādās apgrieztā hronoloģiskā secībā (vispirms jaunāka). Ziņas ir arī sakārtotas kategorijās un tagos. Jūs varat izlasīt atšķirība starp kategorijām un tagiem lai iegūtu vairāk informācijas par šo.

Lai izveidotu savu pirmo lapu, dodieties uz savas lapas redaktoru, noklikšķinot uz Lapas »Pievienot jaunu. Jūs redzēsit redaktoru, kurā varat sākt veidot savu lapu. Pirms sākat rakstīt saturu lapas redaktorā, jums būs jāpievieno lapas nosaukums. Tagad noklikšķiniet uz ‘+’ poga, lai pievienotu bloku.

Šeit redzēsit vairākas iespējas. Tagad atlasiet bloku, pamatojoties uz to, ko vēlaties pievienot savai lapai. Ja vēlaties pievienot rindkopu, atlasiet rindkopas opciju; attēliem atlasiet attēla opciju un pēc tam augšupielādējiet attēlu no vietējā datora vai atlasiet vienu no bibliotēkas utt.

4.6. Iestatiet statisko mājas lapu

Pēc noklusējuma WordPress parāda jūsu emuāra jaunākās ziņas kā jūsu mājas lapu, nevis statiskas lapas. Ja vēlaties iestatīt pielāgotu lapu kā sākumlapu, tad vienkārši rīkojieties šādi.

Pēc lapas izveidošanas dodieties uz Iestatījumi »Lasīšana uz jūsu WordPress administratora informācijas paneļa. Iekš Tiek parādīta jūsu mājas lapa opcija, jums būs jāizvēlas Statiskā lapa un nolaižamajā izvēlnē atlasiet lapu, kuru vēlaties parādīt kā galveno lapu. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu.

statiskā mājas lapa

4.7. Pievienojiet navigācijas izvēlni

Jūsu navigācijas izvēlne atrodas jūsu vietnes augšdaļā, tāpēc apmeklētāji var viegli atrast vissvarīgākās lapas un saites, padarot jūsu vietnes izpēti vieglu..

Lai pievienotu navigācijas izvēlni, jums jādodas uz Izskats »Izvēlnes savā WordPress adminā. Laukā norādiet izvēlnes nosaukumu Izvēlnes nosaukums lauks (tas ir īpaši ērts, ja jūsu motīvs atbalsta vairākas navigācijas izvēlnes). Pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot izvēlni.

izveidot izvēlni WordPress

Tagad jūs varat izvēlēties no esošajām lapām, ziņām, pielāgotajām saitēm un kategorijām. Kad esat izvēlējies to, kas, jūsuprāt, ir pelnījis tikt parādīts, noklikšķiniet uz Pievienot izvēlnei. Izmantojot vilkšanu un nomešanu, varat novietot izvēlnes struktūru. Pēc tam jums būs jānorāda parādīšanas vieta un jānoklikšķina Saglabāt izvēlni.

pozīcijas izvēlnes struktūra

4.8. Pievienojiet un pielāgojiet savus logrīkus

Savā WordPress vietnē varat ērti pievienot logrīkus sānjoslā un citām ar logrīkiem gatavām vietām, piemēram, vietnes kājenei, galvenei utt..

Logrīka pievienošana ļauj pievienot pielāgotu / dinamisku saturu. Tas ļauj vietnes sānjoslā vai kājenes apgabalā pievienot tādas lietas kā izvēlnes, kalendārus, kontaktinformācijas veidlapas, galerijas un citus niecīgus priekšmetus..

Logrīku var pievienot, dodoties uz Izskats »Logrīki un izvēlieties no pieejamajiem logrīkiem. Jūs vienkārši velciet un nometiet vēlamās funkcijas vietnes WordPress logrīku apgabalā.

pievienot logrīkus WordPress

4.9. Pielāgojiet WordPress ar spraudņiem

WordPress skaistums ir tas, ka jūs varat viegli uzlabot savas vietnes iespējas, vienkārši instalējot pareizos spraudņus. Padomājiet par spraudņiem kā savas vietnes lietotnēm (ti, kontaktinformācijas veidlapu, galeriju utt.).

Tāpat kā WordPress motīvi, WordPress informācijas panelī varat viegli atrast un instalēt bezmaksas spraudņus no WordPress spraudņu krātuves.

Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt Spraudņi »Pievienot jaunu. Izmantojiet meklēšanas lodziņu labajā stūrī, lai atrastu spraudni, un noklikšķiniet uz Instalēt tagad pogu. Kad tas ir instalēts, noklikšķiniet uz Aktivizēt pogu, lai tā darbotos.

instalējiet spraudni

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 3. nodaļa – Vietnes veidotāja izvēle

5. nodaļa: Vietnes iestatījumu konfigurēšana

vietnes iestatījumu konfigurēšana

Pēc tam jūs vēlēsities konfigurēt vietnes iestatījumus. WordPress pamata iestatījumu konfigurēšana ir svarīga vietnes darbībai. Ir daži galvenie vietnes iestatījumi, uz kuriem jums vajadzētu koncentrēties, mēs apskatīsim tālāk minētos.

5.1. Padariet savu vietni redzamu Google

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka jūsu vietne ir redzama Google. Tas ļauj jūsu vietni ierindot meklētājprogrammu rezultātos, kas lietotājiem ļaus vieglāk jūs atrast tīmeklī.

WordPress informācijas panelī dodieties uz Iestatījumi, tad uz Lasīšana sadaļa. Pārliecinieties, ka sadaļā Meklētājprogrammas redzamība rūtiņa nav atzīmēta.

pielāgot WordPress iestatījumus

5.2. Iestatiet pastāvīgās saites struktūru

Pēc tam jūs vēlēsities iestatīt pastāvīgās saites struktūru. Pastāvīgā saite ir tīmekļa adrese, ko izmanto, lai izveidotu saiti uz jūsu saturu. Pēc noklusējuma WordPress nosaka pastāvīgās saites struktūru, taču tā nav visoptimālākā. Tā vietā jūs vēlēsities pastāvīgas saites struktūru, kas palīdzēs meklētājprogrammām un jūsu vietnes apmeklētājiem viegli saprast jūsu saturu.

Tātad, dodieties uz Iestatījumi, tad uz Pastāvīgās saites. Zem Kopējie iestatījumi, atlasiet Pasta nosaukums opcija.

WordPress Permalinks

5.3. Komentāri un paziņojumi

Ja sākat emuāru vai emuāru veidošanu savā vietnē, jūs arī vēlēsities konfigurēt savas vietnes komentāru iestatījumus.

Jebkurā emuārā lietotājiem jāļauj komentēt ziņas, tas palielina iesaisti jūsu vietnē, palielina laiku, ko lietotāji pavada lapā, un mudina vēlreiz apmeklēt jūsu vietni..

Lai konfigurētu komentārus, dodieties uz Iestatījumi, tad Diskusija. Šeit jūs varat izvēlēties, vai vēlaties ļaut cilvēkiem komentēt jaunus rakstus un atļaut saišu paziņojumus no citiem emuāriem (pingbacks un trackbacks) par jauniem rakstiem.

WordPress-komentāri-paziņojumi

Varat arī izlemt, vai vēlaties, lai komentētāji pirms komentēšanas aizpildītu savu vārdu un e-pastu, vai arī viņi būtu reģistrēti un reģistrēti, lai komentētu. Turklāt jūs varat izvēlēties saņemt e-pasta paziņojumu jebkurā laikā, kad kāds komentē jūsu emuāru.

5.4. Atjauniniet savu laika joslu

Jums arī jāpārliecinās, vai jūsu WordPress vietne ir iestatīta uz pareizo laika joslu. Plānotās aktivitātes un spraudņi paiet līdz brīdim, kad jūsu WordPress ir iestatīts.

Tāpēc, lai pārliecinātos, ka jūsu WordPress vietne ir iestatīta uz pareizo laika joslu, dodieties uz vietni Iestatījumi un tad uz Vispārīgi.

WordPress laika josla

Nolaižamajā izvēlnē blakus laika joslai izvēlieties pilsētu tajā pašā laika joslā kā jūs vai UTC laika joslas nobīdi.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 4. nodaļa – Vietnes izveidošana – Tehniskā rokasgrāmata (soli pa solim)

6. nodaļa: Svarīgākie WordPress spraudņi & Konsultācijas (pamata)

6. nodaļas būtiskākie spraudņi un apmācība

Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni vēlaties izveidot, jums būs jāpievieno tās pašas būtiskās funkcijas (piemēram, spēja izveidot kontaktinformācijas formu, spēja viegli pievienot SEO tagus utt.).

Izmantojot WordPress, jūs varat viegli pievienot šīs funkcijas, nenoalgojot izstrādātāju vai nerakstot vienu koda rindu. Viss, kas jums jādara, ir atrast pareizo spraudni un instalēt to savā vietnē.

Mēs izskaidrosim …

 1. Kā pievienot kontaktinformācijas veidlapu savai vietnei
 2. Apmeklētāju izsekošana, izmantojot Google Analytics
 3. Kā uzlabot vietnes SEO

6.1. Kā pievienot kontaktinformācijas veidlapu savai vietnei

Neatkarīgi no jūsu vietnes nišas, lieluma un mērķa, kontaktinformācijas veidlapas pievienošana ir būtiska. Kad esat pievienojis kontaktinformācijas veidlapas, apmeklētāji var viegli ar jums sazināties tieši no jūsu vietnes, nepiesakoties viņu e-pasta kontā.

WPForms ir labākais kontaktu formas spraudnis WordPress iesācējiem. Tas ļauj jums izveidot kontaktu veidlapas, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju, un ļauj ērti publicēt izveidotās veidlapas jebkur jūsu vietnē.

Vēl dažas WPForms lietošanas priekšrocības:

 • Izveidojiet jebkura veida tiešsaistes formas bez problēmām, piemēram, kontaktformas, ziedojumu formas, reģistrācijas veidlapas, pierakstīšanās veidlapas un daudz ko citu …
 • Visas veidlapas, kuras izveidojat, izmantojot WPForms, būs 100% atsaucīgas, tas nozīmē, ka tās darbojas mobilajās ierīcēs, planšetdatoros un galddatoru pārlūkprogrammās.
 • Vienmēr integrējiet savu formu ar iecienītākajiem e-pasta mārketinga rīkiem vai trešo pušu tīmekļa lietotnēm.
 • Un vēl…

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet visu WPForms pārskatu.

Lai izveidotu veidlapu savā emuārā, jums būs jāinstalē WPForms, dodoties uz Spraudņi »Pievienot jaunu. Atrodiet WPForms spraudni un, kad tas parādās, noklikšķiniet uz Instalēt tagad, un pēc tam noklikšķiniet uz Aktivizēt.

instalēt wpforms

Tagad jūs tiksit novirzīts uz skaisto WPForms uzņemšanas lapu. Varat noklikšķināt uz Izveidojiet savu pirmo formu pogu vai klikšķi WPForms »Pievienot jaunu lai izveidotu savu pirmo veidlapu.

izveidojiet savu pirmo formu

Pēc tam jums tiks piedāvāts izvēlēties veidni. Jūs varat izvēlēties kādu no iepriekš sagatavotajām veidnēm vai sākt ar tukšu formu. Ja vēlaties, varat pirmajai kontaktinformācijas formai piešķirt pielāgotu vārdu.

izvēlēties veidnes veidni

WPForms ļauj ērti izveidot veidlapu ar vilkšanu un nomešanu. Kreisajā panelī noklikšķiniet uz atbilstošajiem veidlapas laukiem, lai tos pievienotu veidlapai. Varat arī tos pārkārtot vai pat viegli noņemt visus nevajadzīgos laukus. Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas noklikšķiniet Saglabāt.

izveidojiet vienkāršu formu

Pēc tam dodieties uz savu informācijas paneli un noklikšķiniet uz WPForms »Visas veidlapas. Tagad jūs redzēsit visas veidlapas, kuras esat izveidojis. Tieši blakus veidlapas nosaukumam jūs redzēsit veidlapas saīsni. Kopējiet šo īskodu.

WPForms

Tagad dodieties uz ziņu vai lapu, kur vēlaties pievienot savu veidlapu, un noklikšķiniet uz “+” paraksts sava Gūtenberga redaktora augšējā kreisajā stūrī.

Izmantojot meklēšanas lauku, meklējiet īsais kods. Atlasiet to, kad tas tiks atrasts. Jūsu ekrānā būs šāda informācija.

Tagad ielīmējiet saīsināto kodu, kuru nokopējāt iepriekš, un ielīmējiet to dotajā laukā un nospiediet Publicēt pogu labajā pusē.

Tieši tā! Tagad esat veiksmīgi publicējis kontaktinformācijas veidlapu.

Vēlaties viegli izveidot kontakta formu? Sāciet darbu ar WPForms jau šodien.

Vai vēlaties sākt ar bezmaksas versiju? Izmēģiniet WPForms Lite.

6.2. Apmeklētāju izsekošana, izmantojot Google Analytics

Ja vēlaties palielināt savas vietnes trafiku, jums vispirms ir jāsaprot, kā cilvēki atrod jūsu vietni un ko viņi dara, kad tur nonāk.

Vienkāršākais veids, kā izsekot lietotāju mijiedarbību jūsu vietnē, ir, izmantojot Google Analytics. Google Analytics ir labākais vietņu izsekošanas risinājums, un to var pilnīgi bez maksas izmantot.

MonsterInsights spraudnis ļauj jums viegli iestatīt Google Analytics savā WordPress vietnē. Turklāt tas ļauj pilnībā izmantot Google Analytics izsekošanas potenciālu, piemēram, failu lejupielādes izsekošanu, reklāmu izsekošanu, veidlapu iesniegumu izsekošanu, e-komercijas darījumu izsekošanu utt., Nepieskaroties vienai koda rindai..

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet visu MonsterInsights pārskatu.

Lai savā vietnē iestatītu Google Analytics, dodieties uz vietni Spraudņi »Pievienot jaunu. Meklējiet MonsterInsights un, kad parādās spraudnis, noklikšķiniet uz Instalēt tagad un tad, aktivizēt.

instalēt monsterinsights

Dodieties uz Ieskats »Iestatījumi lai autentificētu jūsu vietni, izmantojot Google Analytics. Klikšķis Autentificējieties, izmantojot savu Google kontu pogu.

noklikšķiniet uz autentificēties ar savu google kontu

Nākamajā ekrānā atlasiet savu Google kontu.

izvēlēties google kontu analītikai

Pēc tam ļaujiet MonsterInsights pārvaldīt jūsu kontu.

ļaut monsterinsights pārvaldīt analītiku

Visbeidzot, atlasiet savai vietnei pareizo vietnes profilu un noklikšķiniet uz Pilnīga autentifikācija.

autentificēt monsterinsights

Pēc autentifikācijas varat viegli uzzināt, kā darbojas jūsu vietne, apmeklējot vietni Ieskats »Ziņojumi.

WordPress google analytics ar monsterinsights

Sāciet darbu ar MonsterInsights jau šodien lai vietnē viegli iestatītu Google Analytics.

Vai vēlaties sākt ar bezmaksas versiju? Izmēģiniet MonsterInsights Lite.

6.3. Kā uzlabot savas vietnes SEO

Vai vēlaties piesaistīt mērķauditoriju savai vietnei? Labākais veids, kā piesaistīt mērķtiecīgus apmeklētājus, ir palielināt meklētājprogrammu trafiku, kas pazīstams arī kā dabiskā satiksme, uzlabojot vietnes SEO.

Saskaņā ar OptinMonster, SEO ir jūsu vietnes datplūsmas palielināšanas prakse, panākot, ka jūsu tīmekļa lapas meklētājprogrammu rezultātos tiek paaugstinātas. Apmeklētājus, kas jūsu vietnē ierodas, izmantojot meklētājprogrammas, sauc par dabisko datplūsmu.

SEO var kļūt tehnisks un sarežģīts, taču, pateicoties bezmaksas SEO spraudņiem, to ir diezgan viegli iegūt uzlabot savu WordPress SEO, pat iesācējiem.

Lai gan jūs varat atrast tonnas dažādu SEO spraudņu, mēs izmantojam un iesakām Yoast SEO. Tas ir vispopulārākais WordPress SEO spraudnis (laba iemesla dēļ!).

Izmantojot Yoast SEO, jūs varat viegli pievienot meta tagus un nosaukumus WordPress emuāra ziņām un lapām. Tas arī liek jums izvēlēties galveno emuāra ziņām un lapām galveno atslēgvārdu, lai nodrošinātu, ka šajā lapā jūs pareizi lietojat atslēgvārdu.

WordPress informācijas panelī dodieties uz Spraudņi »Pievienot jaunu. Meklēšanas joslā augšējā labajā stūrī meklējiet Yoast. Yoast SEO spraudnis tagad būs parādījies jūsu lapā. Klikšķis Uzstādīt, un tad Aktivizēt.

raugs SEO instalēt

WordPress informācijas panelī kreisās puses rīkjoslā tagad varat atrast SEO izvēlni. Vienkārši noklikšķiniet uz tā. Ja spraudnis atrod kādas SEO kļūdas, varat tās novērst, ievērojot sniegtos ieteikumus.

Yoast SEO iestatīšana ir vienkārša, ja izmantojat konfigurācijas vedni. Vienkārši noklikšķiniet uz konfigurācijas vednis lai sāktu.

rauga SEO konfigurācijas vednis

Pirmajā solī jums tiks vaicāts, vai vēlaties pats konfigurēt Yoast SEO vai nolīgt ekspertu, kas to izdarītu jūsu vietā. Izvēlieties KONFIGURĒT YOAST SEO to izdarīt pats.

konfigurēt rauga SEO

Nākamajā darbībā jums tiks vaicāts, vai jūsu vietne ir gatava indeksēšanai. Jūs varat izvēlēties iespēju A. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO indeksēšana

Sarakstā varat atrast daudz dažādu vietņu veidu. Noteikti izvēlieties pareizo veidu un pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO vietnes tips

Google zināšanu grafikas kartei jums tiks jautāts, vai vietni pārvalda persona vai zīmols. Ja ir atlasīta Persona, jums būs jānorāda personas vārds. Ja tiek izvēlēts uzņēmums, jums būs jāpievieno arī logotips. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO uzņēmums vai persona

Tagad attiecīgajā laukā varat ievadīt sava sociālā multivides profila URL. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga seo sociālie profili

Darbībā Meklētājprogrammas redzamība jums nav jāmaina noklusējuma iestatījumi, jo tie ir iestatīti, lai indeksētu jūsu ziņas un lapas. Vienkārši noklikšķiniet Nākamais.

yoo SEO meklētājprogrammu redzamība

Autoru arhīvi var radīt meklētājprogrammām dublētus satura jautājumus. Lai to novērstu, varat to atspējot, ja jūsu emuārā nav vairāku autoru.

yoo seo vairāki autori

Pēc tam jums tiks piedāvāts savienot savu vietni ar Google Search Console, kas ir bezmaksas rīks, kas sniedz detalizētu ieskatu par to, kā Google uztver jūsu emuāra saturu..

yoo SEO google meklēšanas pults

Pēc tam jūs varat iestatīt sava emuāra nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO nosaukuma iestatījumi

Tagad varat iziet no konfigurācijas vedņa, jo citas darbības ir izveidotas tikai reklāmas nolūkos (piemēram, reģistrēšanās Yoast biļetenā).

Sāciet darbu ar Yoast SEO jau šodien lai uzlabotu sava emuāra SEO.

Vai vēlaties sākt ar bezmaksas versiju? Izmēģiniet bezmaksas Yoast SEO.

Ja jūs savai vietnei meklējat vēl dažus ieteiktos spraudņus, apskatiet zemāk:

 • Veidojiet kontaktu formas ar WPFormsPro | Bezmaksas
 • Savienojiet savu vietni ar Google Analytics, izmantojot MonsterInsightsPro | Bezmaksas
 • Uzlabojiet savu SEO ar Rauga SEOPro | Bezmaksas
 • Pievienojiet papildu drošības līmeni ar Sucuri
 • Regulāri izveidojiet dublējumus ar Updraft PlusPro | Bezmaksas
 • Uzlabojiet WordPress veiktspēju, izmantojot W3 kopējā kešatmiņa
 • Novērsiet surogātpastu komentārus ar Akismet – Pro | Bezmaksas
 • Paaugstiniet abonentu skaitu un pārdošanas apjomus ar OptinMonster

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 5. nodaļa – Vietnes iestatījumu konfigurēšana

7. nodaļa: Uzlaboto funkciju pievienošana jūsu vietnei (uzlabota)

7. nodaļa pievieno citas funkcijas

Atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, vēlēsities savai vietnei pievienot uzlabotas funkcijas. WordPress ir ārkārtīgi paplašināms, tāpēc viss, kas jums jādara, ir atrast pareizo spraudni, kas ļauj pievienot vietnei uzlabotas iespējas, pats to neveidojot vai nolīgstot profesionālu izstrādātāju..

Apskatīsim, cik viegli ir pievienot uzlabotas funkcijas savai WordPress vietnei.

 1. Sāciet emuāru veidošanu
 2. Pievienojiet e-komercijas veikalu
 3. Pievienojiet diskusiju paneli / forumu
 4. Padariet savu vietni pieejamu vairākās valodās

7.1. Sāciet emuāru veidošanu

Emuāra pievienošana savai vietnei ir lielisks veids, kā piesaistīt trafiku uz jauno vietni un lietotājiem atvieglot jūsu atrašanu tiešsaistē. Tātad, jūs vēlēsities sākt blogu savā jaunajā WordPress vietnē.

Vispirms izlemiet, par ko jūs blogosit. Jūsu rakstītajiem emuāra ierakstiem jāatbilst jūsu vietnes mērķim. Piemēram, ja jūs sākat sava mazdārziņu uzņēmuma vietni mazā uzņēmumā, jūs varētu emuāros dalīties ar zāliena kopšanas padomiem saviem klientiem. Ja veidojat tiešsaistes veikalu, jūs varētu blogot ieteikumus par dāvanām, lai reklamētu savus produktus. Protams, ja jūs sākat dzīvesveida emuāru, jūs vēlaties rakstīt par dzīvesveida tēmām.

1. darbība: izveidojiet emuāra ziņu
Lai izveidotu savu pirmo emuāra ziņu, WordPress informācijas panelī noklikšķiniet uz Ziņas, un tad Pievieno jaunu. Tas jūs aizvedīs uz WordPress redaktoru, kur varēsit sākt rakstīt savu ziņu. Vienkārši ierakstiet emuāra ziņas nosaukumu un sāciet rakstīt ziņas tekstu zem tā.

sākt blogošanu

Savos emuāra ierakstos varat pievienot tādus blokus kā attēlus, virsrakstus, audio, galeriju, pēdiņas, sarakstu, video un daudz ko citu. Lai pievienotu jaunu bloku, noklikšķiniet uz ikonas (+) augšējā kreisajā stūrī. Visbiežāk bloki parādīsies vispirms. Vienkārši noklikšķiniet uz bloka, kuru vēlaties pievienot savā emuāra ziņojumā.

papildbloki

2. solis: pievienojiet kategorijas un tagus
Veidojot emuāra ziņu, jūs arī vēlēsities pievienot kategorijas un tagus. Izmantojot kategorijas un tagus, jūsu tīmekļa vietnes emuāra saturs tiks sakārtots un vietnes apmeklētājiem būs viegli atrast meklēto.

Kategorijas ir domātas kā plašas grupas. Piemēram, emuāru receptēs jums varētu būt plašas kategorijas, piemēram, brokastu receptes, pusdienu receptes, vakariņu receptes un desertu receptes.

Lai emuāra ziņai pievienotu kategoriju, dodieties uz zobrata paneli labajā pusē. Saskaņā Kategorijas sadaļā noklikšķiniet uz Pievienot jaunu kategoriju.

WordPress-Blog-kategorijas

Pievienotajā teksta laukā nosauciet kategoriju un noklikšķiniet uz Pievienot jaunu kategoriju poga zem. Kad jaunā kategorija būs izveidota, tā parādīsies ar zilu rūtiņu.

papildu kategorijas

Varat pievienot tik daudz kategoriju un apakškategoriju, cik vēlaties.

Tagi ir domāti, lai aprakstītu konkrētu informāciju par jūsu ziņu, un tos var izmantot, lai mikro kategorizētu jūsu ziņas. Piemēram, emuāra ziņojums par spageti recepti varētu būt kategorijā “Vakariņu receptes”, un tajā varētu būt tagi, piemēram, “spageti recepte” un “mājās gatavoti makaroni”.

Lai pievienotu tagu, dodieties uz paneli WordPress redaktora labajā pusē. Saskaņā Tagi sadaļu, ierakstiet tagu un nospiediet enter, lai savai ziņai pievienotu tagu.

emuāru ievietošanas tagi

Kad esat pabeidzis rakstīt emuāra ziņu un pievienot kategorijas un tagus, noklikšķiniet uz zilās krāsas Publicēt pogu augšējā labajā stūrī, lai emuāra ieraksts būtu pieejams jūsu vietnē.

7.2. Pievienojiet e-komercijas veikalu

E-komercijas nozare uzplaukst, un mazumtirdzniecības nākotne ir e-komercija. Izmantojot WordPress, e-komercijas veikala pievienošana savai vietnei ir tikpat vienkārša kā spraudņa instalēšana.

Lai gan jūs varat atrast desmitiem e-komercijas spraudņu, WooCommerce novērš bikses no konkurences un paliek priekšā līknei ar tās unikālajām īpašībām un lietošanas ērtumu.

e-komercija-e-komercija

WooCommerce ir labākais WordPress e-komercijas spraudnis. Tas ļauj jums viegli integrēt veikalu ar pašreizējo vietni un ļauj pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal. Tomēr jūsu interesēs ir pārliecināties, vai jūsu WordPress tēma ir saderīga ar WooCommerce.

Dažas WooCommerce funkcijas ir šādas:

 • Ļauj jūsu vietnē viegli pārdot fiziskas vai digitālas preces.
 • Izmantojot papildinājumu spraudņus, ērti pievienojiet vairāk maksājumu vārteju.
 • Atbalstiet tonnu bezmaksas un premium pievienojumprogrammu spraudņu, lai uzlabotu savu veikalu.
 • Ja jums ir jāalgo izstrādātāji, lai savai vietnei pievienotu pielāgotas funkcijas, tos ir viegli atrast, jo WooCommerce ir vispopulārākais e-komercijas risinājums WordPress.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet visu WooCommerce pārskatu.

Vai vēlaties integrēt tiešsaistes veikalu ar savu vietni? Sāciet darbu ar WooCommerce jau šodien.

7.3. Pievienojiet diskusiju padomi / forumu

Diskusiju dēļa vai foruma pievienošana vietnei, kurā darbojas WordPress, ir noderīga, lai izaugtu iesaistīta kopiena. WordPress ļauj ērti nodrošināt vītņotus diskusiju forumus, kur jūsu lietotāji var sajaukties un sadarboties ar plašāku sabiedrību.

bbPress ir viens no labākajiem WordPress forumu spraudņiem, un to ir izveidojuši tie paši ļaudis aiz WordPress.org.

bbpress

Daži no lieliskajiem ieguvumiem, kas saistīti ar vietnes bbPress forumu darbību, ir šādi:

 • Ir pieejami simtiem pievienojumprogrammu spraudņu, kas ļauj jums ērti uzlabot savu forumu.
 • Ar dažiem klikšķiem ir viegli izveidot savus forumus.
 • Nodrošina pilnu funkciju klāstu, ieskaitot paplašinātus profilus, grupas forumus, paziņojumus un darbību reģistrēšanu utt.

Izlasiet visu bbPress pārskatu.

Vēlaties savā vietnē integrēt diskusiju padomi / forumu? Sāciet darbu ar bbPress šodien.

7.4. Padariet savu vietni pieejamu vairākās valodās

Vai vēlaties sasniegt plašāku auditoriju, padarot savu vietni pieejamu vairākās valodās? Pateicoties dažādajiem tirgū pieejamajiem tulkošanas spraudņu veidiem, WordPress ir viegli izveidot daudzvalodu vietni un sasniegt pasaules auditoriju..

Izmantojot WordPress, varat atrast daudz dažādu spraudņu, kas daudzvalodu vietnes izveidošanu padara vienkāršu.

Kaut arī daži spraudņi koncentrējas uz lietošanas vienkāršību un ļauj jums viegli izveidot un pārvaldīt daudzvalodu vietni, citi spraudņi palīdz nodrošināt automātisku tulkošanu, pamatojoties uz lietotāju vēlmēm. Varat arī atrast spraudņus, kas jums palīdz
sazinieties ar profesionāliem tulkotājiem no jūsu WordPress informācijas paneļa.

Lai viegli izveidotu daudzvalodu vietni, ieteicams izmantot Polilangs, viens no populārākajiem WordPress tulkošanas spraudņiem spraudņu direktorijā.

polilangs

Izmantojot Polylang, varat izmantot tik daudz valodu, cik vēlaties, kas ir draudzīgs meklētājprogrammai un ir saderīgs arī ar WooCommerce spraudni.

Sāciet darbu ar Polylang šodien.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 6. nodaļa – Būtiski WordPress spraudņi & Pamācības

8. nodaļa: Vietnes reklamēšana un paplašināšana

8. nodaļa reklamē vietni

Pirms sākat ieguldīt laiku un resursus savas vietnes reklamēšanā, ir vērts veltīt laiku, lai izpētītu, vai jūsu vietne sniedz vērtību jūsu apmeklētājiem. Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs iztērējat vietņu reklamēšanai, apmeklētāji neievērosies, ja vien tas nedod kaut kādu vērtību.

Piemēram, ja jūsu vietne ir tiešsaistes veikals, iespējams, vēlēsities publicēt noderīgus videoklipus, kas demonstrē jūsu produktus un to izmantošanu. Jūs varat arī piedāvāt milzīgas atlaides pirmreizējiem klientiem un komplektētiem pirkumiem.

Tāpat, ja jums ir satura vietne, jūs varētu izveidot pīlāru saturu, kas ir labi atrodams Google, lai tas piesaistītu jaunus apmeklētājus un atpakaļsaišu.

Kad esat savā vietnē izveidojis sistēmu, piemēram, stabu saturu, kas apmeklētājiem nodrošina zināmu vērtību, varat sākt ieguldīt savu laiku un resursus, lai palielinātu datplūsmu.

Ņemiet vērā: bez šīm sistēmām jūsu apmeklētāji nepaliks, padarot mārketinga pasākumus mazāk efektīvus.

8.1. Piesaistiet trafiku uz jūsu vietni

Satiksme ir katras vietnes dzīve, un bez tās jūsu vietne būs bezvērtīga.

Daži dažādi veidi, kā piesaistīt datplūsmu jūsu emuāram:

 • Viesu norīkošana: Publicējiet savus viesu rakstus populārā emuārā un iekļaujiet atpakaļsaiti uz jūsu vietni. Papildus satiksmes vadīšanai tas palīdz jums parādīt savu kompetenci savā nišā un nostiprināties kā autoritātei.
 • E-pasta informācija: Izveidojiet emuāru veidotāju sarakstu savos nišu lokos. Sāciet e-pasta informācijas kampaņu, lai sazinātos ar emuāru autoriem un pieprasītu viņiem sniegt atpakaļsaišu uz jūsu vietni. Izmantojot pareizās stratēģijas, šī taktika ir efektīva, veidojot saites un palielinot satiksmi.
 • Meklētājprogrammu optimizācija (SEO): SEO ļauj palielināt vietnes datplūsmu, panākot, ka jūsu emuāra ziņas tiek paaugstinātas meklētājprogrammās. Izmantojot uz vietas un ārpus tās esošu SEO taktiku, jūs varat novirzīt mērķtiecīgāku organisko trafiku uz jūsu vietni.
 • Sociālie mēdiji: Mudiniet savus lasītājus dalīties ar jūsu emuāra ziņām sociālajos medijos. Tas var palīdzēt piesaistīt sociālo mediju lietotājus jūsu vietnei.

8.2. Vairāk veidu, kā reklamēt jūsu vietni

Reklāmas stratēģija neaprobežojas tikai ar tūlītējas satiksmes vadīšanu. Ja jūs koncentrējaties tikai uz īstermiņa ieguvumiem, iespējams, ka drīz atpaliksit.

Vai domājat, uz kādām reklāmas stratēģijām varat paļauties ilgtermiņā? Apskatīsim dažus no tiem zemāk.

1. Sāciet e-pasta sarakstu:

Viens no labākajiem veidiem, kā uzturēt apmeklētājus tuvu jūsu zīmolam vai vietnei, ir e-pasta saraksta izveidošana. Faktiski tika konstatēts, ka 70% pirmo reizi apmeklētāju nekad neatgriezīsies jūsu vietnē, kad viņi aizies. Tomēr, izmantojot e-pasta sarakstu, jūs varat izveidot savienojumu ar saviem apmeklētājiem, regulāri atjauninot viņus par notiekošo ap jūsu vietni un, visbeidzot, atgriezt viņus savā vietnē.

Varat reģistrēties saraksta veidošanas rīkam, piemēram, Constant Contact, AWeber vai MailChimp, un sākt audzēt savu e-pasta sarakstu, pievienojot reģistrēšanās lodziņu savam emuāram.

2. Eksponenciāli palieliniet savu sarakstu:

Lielākā daļa noklusējuma pierakstīšanās formu, ko izveidojat no e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ir garlaicīgas. Tas padara svina ģenerēšanu mazāk efektīvu, kas arī ievērojami palēnina jūsu e-pasta saraksta pieaugumu.

Ar OptinMonster, jūs varat viegli izveidot skaistas optin formas, kas pierāda lielāku reģistrāciju skaitu. Tam ir arī desmitiem mērķauditorijas atlases iespēju, lai jūs varētu parādīt veidlapu pareizajam lietotājam īstajā vietnes vietā īstajā laikā, neapbēdinot viņus.

OptinMonster arī palīdz jums samazināt atteikšanos no groza, izmantojot piedāvājumus, kas balstās uz laika ziņā uzvedību, kas var būt ļoti noderīga tiešsaistes mazumtirgotājiem.

3. Iegūstiet klientus un klientus:

Ieguldījumi tiešsaistes reklāmās ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt apmeklētājus, potenciālos klientus un klientus. Atšķirībā no tradicionālajām reklāmām, tiešsaistes reklāmas palīdz mērķauditorijai atlasīt potenciālos klientus. Tādēļ jūs varat efektīvi tērēt savu reklāmas budžetu un gūt no tā vairāk ieņēmumu.

Facebook reklāmas: Facebook reklāma, iespējams, ir vienkāršākā, tomēr pietiekami efektīva, lai piesaistītu mērķauditoriju jūsu vietnēm. Tam ir daudz mērķauditorijas atlases iespēju, kas ļauj jums parādīt reklāmas pareizajā Facebook mērķauditorijas segmentā, kas, visticamāk, kļūs par jūsu klientiem.

Google AdWords: Kad tas izdarīts pareizi, Google AdWords ir visuzticamākā reklamēšanas metode, kas palīdz jums radīt vairāk potenciālo pircēju un klientu jūsu tiešsaistes biznesam. Varat izvietot reklāmas tieši virs Google meklēšanas rezultātiem, lai piesaistītu vietnes apmeklētājus un pārdotu jūsu produktus.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

Iepriekšējais: 7. nodaļa. Pievienojiet uzlabotas funkcijas savai vietnei

9. nodaļa: Kontrolsaraksts pirms palaišanas

9. nodaļa pirms kontrolsaraksta palaišanas

Vietnes izveidošana ir nopietns bizness. Izvietojot savu vietni pasaulei, lai tā būtu gatava, tā var ietekmēt jūsu reputāciju un maksāt nākamajiem klientiem. Tāpēc pirms savas vietnes palaišanas jums jāpārliecinās, ka viss ir sakārtots.

Lai neļautu jums atvērt savu vietni, pirms tā nav gatava, šeit ir sekojošs kontrolsaraksts pirms palaišanas. Iepazīstieties ar zemāk esošo sarakstu un pirms vietnes aktivizēšanas pārliecinieties, ka varat pārbaudīt katru darbību.

 1. Veidojiet savu vietni – Veidojiet savu vietni un pārliecinieties, ka jums ir visas svarīgās lapas, piemēram, mājas lapa, informācija par, kontaktu lapa utt.
 2. Prep ar drīzumā gaidāmo lapu – aizraujiet savu auditoriju par savu vietni, pirms tā pat tiek palaista, pievienojot savai vietnei drīzumā lapu. To var viegli izdarīt, izmantojot tādu WordPress spraudni kā drīz SēklasProd.
 3. Pārbaudiet, vai nav kļūdu – Pārbaudiet, vai vietnē nav maz kļūdu, piemēram, pareizrakstības kļūdas. Pārliecinieties, ka tas ir viegli lasāms, pārbaudot fontus un krāsas.
 4. Pārbaudiet attēlus – Pārbaudiet, vai jūsu attēli ir redzami jūsu vietnē, vai tie ir optimizēti un vai tiem ir cits teksts.
 5. Testa saites – Pārbaudiet visas saites savā vietnē, lai pārliecinātos, ka tās darbojas un ved uz pareizo vietu. Tas ietver vietnes navigāciju, kā arī visas pogu saites vai saites saturā.
 6. Konfigurējiet WordPress iestatījumus – Konfigurējiet WordPress iestatījumus, piemēram, meklētājprogrammas redzamību, pastāvīgās saites struktūru, komentārus un paziņojumus un laika joslu.
 7. Instalējiet Analytics – Izveidojiet Google Analytics kontu un izmantojiet MonsterInsights lai izsekotu jūsu vietnes datus. Pirms vietnes palaišanas pārbaudiet, vai tas precīzi izseko.
 8. Pārbaude mobilajām ierīcēm – Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir piemērota mobilajām ierīcēm.
 9. Pārbaudiet pārlūka saderību – Pārliecinieties, ka jūsu vietne tiek pareizi parādīta visos dažādos pārlūku veidos, izmantojot tādu rīku kā Pārlūkprogrammas attēli.
 10. Pārbaudiet savas vietnes veiktspēju – Pārbaudiet savas vietnes ātrumu un veiktspēju, lai pārliecinātos, ka tā ir optimizēta lietotājiem. Varat izmantot mūsu bezmaksas vietņu ātruma pārbaudes rīku, lai pārbaudītu savu vietni un saņemtu uzlabojumu priekšlikumus.
 11. Optimizējiet savu vietni SEO – Instalējiet spraudni, piemēram, Yoast SEO, lai optimizētu jūsu vietni SEO.
 12. Nodrošiniet savu vietni – Instalējiet savas vietnes drošības spraudni, piemēram, Sucuri. Noteikti izmantojiet rezerves spraudni, piemēram, Updraft Plus, un nepieļaujiet surogātpastu komentārus, izmantojot Akismet.

Kad esat pārbaudījis katru šī kontrolsaraksta darbību pirms palaišanas, ir pienācis laiks padarīt jūsu vietni dzīvu!

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

Iepriekšējais: 8. nodaļa – Vietnes reklamēšana un paplašināšana

10. nodaļa: Noderīgi resursi un bieži uzdotie jautājumi

10. nodaļa WordPress resursi

Lai varētu pārvaldīt vietni un to attīstīt WordPress platformā, ir svarīgi apgūt un pilnveidot savas WordPress prasmes. Lai gan jums nav jāapgūst neviena programmēšanas valoda, jums vajadzētu būt iespējai pats novērst dažas izplatītas tehniskas problēmas. Ieteicams ievērot dažus no populārākajiem WordPress resursiem tīmeklī.

Daži no labākajiem bezmaksas WordPress resursiem, kas jums noderēs, ir:

 • IsItWP: Vietnē IsItWP mēs regulāri publicējam mācību programmas WordPress, WordPress tēmas un spraudņu pārskatus, produktu aprakstu, WordPress piedāvājumus un vēl daudz ko citu.
 • WPBeginner: WPBeginner ir lielākais bezmaksas WordPress resurss tīklā WordPress iesācējiem. Viņi regulāri publicē noderīgas WordPress apmācības, videoklipus, WordPress produktu piedāvājumus un daudz ko citu.
 • WPForms emuārs: Vai vēlaties attīstīt savu tiešsaistes biznesu, izmantojot WordPress platformu? Tad jums jāseko WPForms emuāram, kur var atklāt labāko praksi un WordPress ieteikumus, lai izveidotu jebkura veida WordPress tiešsaistes formas.
 • MonsterInsights emuārs: MonsterInsights emuārs ir lielisks resurss, kas jums var sekot, lai apskatītu Google Analytics paraugpraksi un padomus.

Palīdzot tūkstošiem lietotāju izveidot vietnes, mēs esam secinājuši, ka cilvēki bieži un atkal uzdod tos pašus jautājumus. Tāpēc mēs esam izveidojuši visbiežāk uzdoto jautājumu sarakstu, lai jūs varētu viegli izveidot savu vietni un darboties.

Vai es varu izveidot vietni bez WordPress?

Jā, jūs varat izveidot vietni, izmantojot HTML, CSS vai ar jebkuru vietnes veidotāju. Tomēr mēs vienmēr iesakām sākt tīmekļa vietni, izmantojot WordPress, jo vairums bezmaksas vietņu veidotāju reklāmas parāda jūsu bezmaksas vietni, padarot to izskatu neprofesionālu. Tie arī neļauj pat izvēlēties savai vietnei pielāgotu domēna vārdu, ja vien neesat abonējis premium līmeni. Turklāt, ja jūs pārkāpjat kādu no viņu noteikumiem, viņi var bez brīdinājuma izslēgt jūsu vietni.

No otras puses, izmantojot WordPress, jūs iegūstat pilnīgu brīvību pār savu vietni. Turklāt jūs varat pievienot jebkādas papildu funkcijas, nenoalgojot izstrādātāju (piemēram, kontaktformas, tiešsaistes veikals utt.).

Vai es varu izveidot vietni WordPress bez kodēšanas?

Izmantojot WordPress, ikviens var izveidot vietni bez jebkādām tehniskām zināšanām. Jūs varat viegli izvēlēties no daudzām dažādām WordPress tēmām, kas palīdz mainīt vietņu izskatu. WordPress ir arī vairākas vilkšanas iespējas & nometiet lapu veidotājus, piemēram, Beaver Builder un Divi, kas padara jums ļoti vienkāršu pilnīgi pielāgotu vietņu izveidi.

Kāda ir atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org (pašpiegādātais WordPress)?

WordPress.com ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kas ļauj jums viegli izveidot vietni. Tomēr tas nāk ar daudziem ierobežojumiem, piemēram, ierobežotu motīvu pieejamību un ierobežotu atmiņas vietu. Turklāt bezmaksas platforma neļauj pelnīt no savas vietnes ar trešo pušu pārdevējiem (piemēram, Google AdSense)..

WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress, vietnes darbināšanai nepieciešams domēna vārds un mitināšanas konts. Izmantojot pats mitinātu platformu, jūs pilnībā kontrolējat savu vietni, varat no tās gūt peļņu sev vēlamā veidā, un tā nodrošina neierobežotas motīvu un pielāgošanas iespējas, kā arī neierobežotu krātuves vietu atkarībā no jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja..

Cik maksā vietnes izveidošana?

Lai izveidotu vietni pašpietiekamā WordPress, jums būs jāiegādājas domēna vārds par USD 14,99 gadā un mitināšanas konts, kura izmaksas ir aptuveni 7,99 USD mēnesī. Kopumā vietnes sākšana maksās tik zemas USD 110,87 gadā.

Jūs varat atrast tūkstošiem bezmaksas tēmu un spraudņu savai vietnei. Tomēr, ja jūs dodat priekšroku premium tēmām un spraudņiem, jūsu vietnes darbības izmaksas var palielināties.

Lai iegūtu padziļinātu atbildi, izlasiet arī mūsu speciālistu ieteikumus par vietnes cenu.

Kā padarīt vietni mobilo atsaucīgu?

Vietnes adaptīvas tēmas izvēle ir vienkāršākais veids, kā padarīt vietni mobilu, lai tā darbotos visās ierīcēs, ieskaitot galddatorus, mobilos tālruņus un planšetdatorus..

Kā padarīt vietni Google meklējamu?

Ja vēlaties, lai jūsu potenciālie lietotāji atklātu jūsu vietni Google, jums būs jāuzlabo SEO (meklētājprogrammu optimizācija). SEO ir prakse palielināt jūsu vietnes datplūsmu no meklētājprogrammām, panākot, ka jūsu tīmekļa lapas tiek meklētas augstāk meklētājprogrammu rezultātos.

Vai es varu anonīmi izveidot vietni?

Ja vēlaties publiskot vietni, bet paliksit anonīms, pārliecinieties, ka aizsargājat savu domēnu ar ieslēgtu WHOIS konfidencialitāti. Anonīmajās vietnēs cilvēki parasti izmanto pseidonīmu / segvārdu, lai rakstītu zem. Jūs pat varat izveidot unikālu e-pastu tikai vietnes pārvaldībai.

Kā vietnes pelna naudu?

Ir daudz dažādu veidu, kā gūt peļņu no savas vietnes un nopelnīt no tās naudu. Daži no tiem ir:

 • Reklāma: Pārdod reklāmas vietas potenciālajiem reklāmdevējiem tieši vai ar trešās puses pārdevēja, piemēram, Google AdSense, starpniecību.
 • Affiliate mārketings: Reklamējiet produktus savā vietnē un sāciet gūt ieņēmumus, kad jūsu apmeklētāji iegādājas produktus, izmantojot jūsu saistītās saites.
 • Produktu tirdzniecība: Pievienojiet vietnei veikala vietni un sāciet pārdot savus produktus vietnes apmeklētājiem.
 • Pārdod pakalpojumus: Piedāvājiet pakalpojumu saviem klientiem un gūstiet no tā ieņēmumus.

Vai es varu pievienot emuāru savai vietnei?

Izmantojot WordPress, emuāra pievienošana jūsu vietnei ir vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir izveidot rakstus, dodoties uz Ieraksti »Pievienot jaunu, un publicējiet tos, noklikšķinot uz Publicēt pogu.

Turklāt noteikti pievienojiet saiti savam emuāram navigācijas izvēlnē, lai apmeklētāji to varētu viegli atklāt.

Vai vietni var pārvaldīt daudzi lietotāji?

Jā. WordPress komplektācijā ietilpst 5 noklusējuma lietotāja lomas, ar kurām jūs varat pārvaldīt lomas un atļaujas katram vietnes lietotājam: administratoram, redaktoram, autoram, līdzautorim un abonentam..

Kas ir kategorijas un tagi programmā WordPress?

Jūsu WordPress emuāra saturs ir sakārtots pēc kategorijām un tagiem.

Kategorijas pamatā ir plašs jūsu emuāru ierakstu grupējums. Padomājiet par to kā vispārīgām tēmām, kuras jūs aptverat, vai sava emuāra satura tabulu. Tā kā kategorijas ir hierarhiskas, jums var būt tik daudz apakškategoriju, cik vēlaties.

Tagi ir domāti, lai aprakstītu konkrētu informāciju par jūsu ziņu. Tos var izmantot, lai mikro kategorizētu jūsu saturu, un tie nav hierarhiski. Domājiet par šiem kā grāmatas rādītājdaļu.

Kā es varu uzzināt vairāk par WordPress terminoloģiju?

Skatiet šo WordPress glosārija noteikumi iesācējiem ikreiz, kad jūs esat neizpratnē par dīvainiem WordPress noteikumiem vai saīsinājumiem.

Kā padarīt vietni ātrāku?

Izvēlēties uzticamu tīmekļa mitinātāju, piemēram, Bluehost, ir viens no ieteiktajiem veidiem, kā padarīt jūsu vietni ātrāku. Dažas citas metodes ir:

 • Samaziniet vienā lappusē izmantotos attēlus vai slinki ielādējiet tos, ja vēlaties vienā lapā izmantot daudz no tiem.
 • Palieliniet savas vietnes veiktspēju, izmantojot kešatmiņas spraudni, piemēram W3 kopējā kešatmiņa.
 • Lieto Satura piegādes tīkls (CDN).

Kā es varu padarīt savu vietni drošu??

Lai jūsu vietne būtu drošībā, ieteicams regulāri to dublēt un izmantot drošības spraudni, piemēram, Sucuri, lai jūs varētu to skenēt un novērst visas problēmas, kad tās ir atrastas.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums uzzināt, kā izveidot WordPress vietni, nenoalgojot izstrādātāju.

Ja jums patika šis raksts, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par to, kā pareizi sākt Podcast apraidi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map