Kā izveidot WordPress veidlapu “Google Forms Style”

kā izveidot google formu stila formas WordPress


Vēlaties izveidot “Google Forms style” veidlapas savai WordPress vietnei?

Daudzi izdevēji izvēlas Google Forms, lai izveidotu aptauju, jo tā nodrošina veidlapai veltītu galveno lapu bez uzmanības novēršanas.

Ja vēlaties izveidot uzmanības novēršanas galveno lapu tieši savai veidlapai, bet nevēlaties izmantot trešās puses lietotni, piemēram, Google Forms, tad esat īstajā vietā.

Šajā apmācībā mēs parādīsim, kā tieši no WordPress informācijas paneļa izveidot veidlapu “Google Forms style”, izmantojot spraudni ar nosaukumu WPForms.

Sākotnēji izveidojot “Google Forms Style” formu WordPress

wpforms-contact-form-plugin

WPForms ir labākais kontaktformas spraudnis tirgū, kas nāk ar vairākiem veidlapu izkārtojumiem, ieskaitot izkārtojumu ar nosaukumu Veidlapas. WPForms veidlapu lapas ir laba alternatīva Google formām.

Vislabākais ir tas, ka atšķirībā no Google Forms, WPForms ļauj veidlapas lapai pievienot zīmola logotipu. Trešās puses logotips netiks parādīts. Turklāt veidlapas lapas izkārtojumu nekontrolē jūsu WordPress tēma, tāpēc jums nav jāsamierinās ar viduvējiem formas izkārtojumiem un zemas formas reklāmguvumiem.

WPForms varat izmantot, lai izveidotu pielāgotas formas galvenās lapas:

 • Svina paaudze
 • Aptaujas
 • Vietņu reģistrācija
 • Pierakstīšanās uz pasākumu

un vēl daudz vairāk. Iepazīstieties ar šo detalizēto WPForms pārskatu.

1. darbība: WPForms instalēšana un aktivizēšana

instalēt wpforms

Pirmais solis ir instalēt un aktivizēt WPForms spraudnis jūsu vietnē.

Kad tas ir izdarīts, varat sākt veidot veidlapu lapu savai WordPress vietnei.

2. solis: Veidņu veidņu pakotnes instalēšana

Nākamais solis ir instalēt Veidlapas papildinājums. Izmantojot šo papildinājumu, jūs varat viegli pārveidot savu veidlapu par pielāgotas formas galveno lapu. Lai aktivizētu šo spraudni, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz WPForms »Papildinājumi. Tagad, izmantojot meklēšanas lauku, meklējiet papildinājumu Veidlapas.

Veidlapu papildinājums

Kad esat atradis, noklikšķiniet uz Instalējiet Addon pogu, lai papildinājums sāktu darboties.

3. solis: Jaunas formas izveidošana, izmantojot WPForms

Lai izveidotu jaunu veidlapu, dodieties uz WPForms »Pievienot jaunu uz jūsu WordPress informācijas paneļa. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kur varēsit izvēlēties veidlapas veidlapai.

wpforms-veidnes

Atlasīsim Vienkārša kontakta forma veidne. Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kur labajā pusē varat redzēt veidlapu redaktoru, bet kreisajā pusē – veidlapu laukus un citus iestatījumus..

WPForms veidotājs

Jūs varat vienkārši vilkt laukus no kreisās puses un nometiet tos veidlapu veidotājā labajā pusē. Atšķirībā no Google Forms, jūs saņemsit arī iespēju savienot savu veidlapu ar e-pasta mārketinga pakalpojumu un arī maksājumu pakalpojumiem. Šeit ir detalizēts ceļvedis, kā izveidot vienkāršu kontaktinformācijas veidlapu ar WPForms.

4. solis: Kontakta formas konvertēšana veidlapas lapā

Kad jūsu veidlapa ir veiksmīgi izveidota, ir pienācis laiks to pārveidot par veidlapas lapu. Lai to izdarītu, jums jādodas uz Iestatījumi »Vispārīgi» Veidlapas.

Šeit atradīsit opciju ar nosaukumu Iespējot formas lapas režīmu. Vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus tai.

WPForms Builder veido lapuaddon

Tas paplašinās jūsu iespējas un jūs redzēsit dažādu lauku pievienošanu. Lielākā daļa šo lauku ir pašsaprotami, tāpēc jūs varat tos aizpildīt atbilstoši savām vajadzībām.

Pirmajos 2 laukos varat pievienot veidlapas lapas virsrakstu un ziņojumu, kuru vēlaties nodot lietotājiem.

Mērķa lapas forma

Nākamajos 3 laukos atradīsit pastāvīgās saites opciju (to automātiski izveido WPForms, tāpēc jums šeit nekas nav jādara), galvenes logotipa opciju, kurā varat augšupielādēt sava uzņēmuma logotipu, un krāsu shēmas opciju.

WPForms Builder veidnēs tiek iesaiņoti pievienošanas iestatījumi, google veidlapu veidlapa

Visbeidzot, jūs iegūsit divus izkārtojuma stilus.

 • Mūsdienu: Tas parāda plašāku formu ar noapaļotiem stūriem. Jūsu lapas fona apakšējā daļa būs tumšāka nekā krāsa, kuru izvēlējāties krāsu shēmai.
 • Klasika: Šī opcija parāda šaurāku formu ar kvadrātveida stūriem. Jūsu lapas fona apakšējā daļa būs gaišāka nekā jūsu krāsu shēma.

klasisks un moderns dizains

Izvēlieties vienu, kas jums patīk vislabāk. Kad tas izdarīts, nospiediet Saglabāt pogu ekrāna augšējā labajā stūrī. Varat arī izmantot Priekšskatījuma veidlapas lapa pogu augšējā labajā stūrī, lai priekšskatītu izmaiņas. Un tas izskatās šādi.

Iepriekš apskatiet veidlapu galveno lapu, google veidlapu veidlapu

5. darbība: veidlapas galvenās lapas publicēšana

Kad jūsu veidlapas galvenā lapa ir gatava, ir pienācis laiks publicēt savu veidlapu. Šajā nolūkā varat doties uz jebkuru lapu vai ziņu, kurā vēlaties parādīt savu veidlapu. Tagad noklikšķiniet uz + pogu un atrodiet WPForms opcija.

Publicējiet wpformas, google formas veidlapas

Tagad noklikšķiniet uz tā. Nolaižamajā bultiņā blakus tai izvēlieties nupat izveidoto formu.

Publsih wpforms izvieto lapas veidlapu, google formu stila formu

Tagad hit Publicēt poga labajā pusē, lai veidlapa darbotos tiešsaistē.

Un tieši tik viegli ir izveidot Google formas stila formu savai WordPress vietnei. Mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu noderīgu. Ja jūs to izdarījāt, iespējams, vēlēsities arī uzzināt, kā izveidot aptaujas formu ar WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map