Kā izveidot WordPress ziedojuma veidlapu (soli pa solim)

kā izveidot ziedojuma formu WordPress


Vai jūs vēlaties izveidot ziedojuma formu pakalpojumā WordPress? Neatkarīgi no tā, vai esat bezpeļņas organizācija vai vienkārši kāds, kam nepieciešama neliela papildu palīdzība, ziedojuma veidlapas pievienošanai savai vietnei nav jābūt grūtībām..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā vienkāršā veidā WordPress formātā izveidot ziedojuma veidlapu.

Kā izveidot pielāgotu ziedojuma formu programmā WordPress

Ar savu intuitīvo vilkšanas un nomešanas veidotāju, WPForms labākais tirgū pieejamo WordPress formu veidotājs. Pat pilnīgs iesācējs to var instalēt, aktivizēt un bez piepūles sākt veidot veidlapas.

Lai apstrādātu maksājumus, izmantojot ziedojuma veidlapu, jums būs nepieciešama: PayPal vai Svītra papildinājums WPForms. Abi ir iekļauti Pro versija WPForms spraudņa (un galīgā versija).

1. darbība: instalējiet un aktivizējiet WPForms

Pirms varat izmantot WPForms, jums tas būs jāiegūst. Ir jēga, vai ne? Tāpēc dodieties uz WPForms vietni un paņemiet Pro vai Ultimate versiju. Lejupielādējiet to, instalējiet un aktivizējiet.

Kad tas būs izdarīts, jūs būsit gatavs roll!

Vai nezināt, kā instalēt un aktivizēt spraudni? Nekādu problēmu! Mēs tam uzrakstījām rokasgrāmatu.

2. solis: izveidojiet ziedojuma veidlapu WordPress

Lai sāktu darbu ar tikko aktivizēto spraudni, noklikšķiniet uz WPForms »Pievienot jaunu.

Kad veidlapas lapa ir ielādēta, jūtieties brīvi nosaukt savu veidlapu lapas augšpusē.

Turpmāk jūs redzēsit veidņu sarakstu. Atlasiet Ziedojuma formas veidni, noklikšķinot uz Izveidojiet ziedojuma veidlapu.

Parādīsies ziņojums: “Neaizmirstiet: noklikšķiniet uz cilnes Maksājumi, lai konfigurētu maksājumu pakalpojumu sniedzēju”. Pagaidām par to neuztraucieties. Mēs to apskatīsim vēl vienā solī tālāk šajā apmācībā. Vienkārši noklikšķiniet uz “Labi”, lai izietu no sejas.

Pēc noklusējuma jūsu atlasītajā ziedojuma veidlapā ir lauki:

 • Vārds
 • E-pasts
 • Ziedojuma summa
 • Komentārs vai ziņojums

Šajā veidnē lauks Ziedojuma summa ir lauks Atsevišķs vienums, kas lietotājiem ļauj ievadīt jebkuru summu, kuru viņi vēlas dot. Tomēr šai apmācībai mēs jums parādīsim, kā mainīt šo lauku uz Multiple Choice lauku, ļaujot jums kontrolēt summas, kuras lietotājiem ir atļauts ziedot.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Vairāki priekšmeti pogu zem Maksājuma lauki sadaļa. Velciet un nometiet lauku virs Ziedojuma summas lauka (ja plānojat joprojām ļaut lietotājiem izvēlēties iespēju izvēlēties savas summas; ja nē, ievietojiet to visur, kur vēlaties).

Lai rediģētu vairākus vienumus, vienkārši noklikšķiniet uz tā. Pārrakstiet etiķeti, sakot “Ziedojuma summa”. Pēc tam ievadiet vēlamos pieaugumus un opciju “Ievadīt summu”.

Pēc tam, kad esat to izdarījis, ir laiks mainīt lauku Atsevišķs vienums parādīt tikai tad, ja ir atzīmēta opcija “Ievadīt summu”..

Atlasiet lauku Single Item, noklikšķinot uz tā. Tas ļaus jums to rediģēt. Pārliecinieties, vai nav atzīmēta izvēles rūtiņa “Nepieciešams”, pretējā gadījumā jūsu līdzekļu devēji neko nevarēs izmantot, BET šo iespēju (atbilžu variantu lauki kļūs nederīgi).

Noklikšķiniet uz sadaļas Nosacījumi, nedaudz tālāk rediģēšanas panelī. Pēc tam noklikšķiniet uz “Iespējot nosacīto loģiku”. Pēc tam konfigurējiet to “Rādīt šo lauku, ja ziedojuma summa ir Ievadīt summu”.

Kad esat pabeidzis, saglabājiet izmaiņas un pārejiet pie nākamās darbības.

3. darbība. Iestatiet maksājumu integrāciju

Pēc tam ir pienācis laiks iestatīt maksājumu integrāciju. Varat izmantot Stripe vai PayPal. Bet šai apmācībai mēs jums parādīsim, kā iestatīt PayPal, jo tā ir vispopulārākā. Vienkārši paturiet prātā, ka Stripe iestatīšana ir praktiski tāds pats process.

Tā kā jūs joprojām atrodaties veidlapas rediģēšanas ekrānā, varat vienkārši noklikšķināt uz Maksājumi cilni kreisajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz PayPal standarts.

Ekrāna labajā pusē ievadiet iestatījumus. Vispirms pārbaudiet Iespējojiet PayPal standartu maksājumi. Pēc tam atlasiet Ziedojums nolaižamajā izvēlnē Maksājuma veids.

Tieši zem šīm konfigurācijām jums tiek dota iespēja sūtīt lietotājus uz URL, ja viņi atceļ izrakstīšanās procesu. Šī ir fantastiska iespēja viņus atkārtoti iesaistīt jūsu vietnē citos veidos, nosūtot tos uz jūsu abonēšanas lapu, nesenu emuāra ziņu vai aptauju, kurā tiek lūgts sniegt atsauksmes.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt un dodieties uz otro līdz pēdējam solim.

4. solis: pielāgojiet paziņojumus

Šis solis ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka jūsu ziedotāji saņem apstiprinājuma e-pastu pēc tam, kad viņi jums ziedo.

Dodieties uz Iestatījumi »Paziņojumi lai sāktu.

Pēc noklusējuma jums, vietnes administratoram, tiks nosūtīts paziņojums. Bet, noklikšķinot Pievienojiet jaunu paziņojumu, donoram varat izveidot atsevišķu paziņojumu.

Nosauciet paziņojumu. Tad blakus Sūtīt uz e-pasta adresi, klikšķis Rādīt viedās birkas. Uznirstošajā sarakstā izvēlieties E-pasts.

Turpmāk vienkārši ritiniet uz leju un pielāgojiet ziņojumu, kuru vēlaties saņemt ziedotājiem.

Klikšķis Saglabāt un tad dodieties uz pēdējo soli. Jūs esat gandrīz klāt!

5. solis: pievienojiet ziedojuma formu savai WordPress vietnei

Viss, kas tagad ir jādara, ir veidlapas ievietošana jūsu vietnē. Jūs esat gandrīz tur!

Ziedojuma veidlapu varat iegult jebkurā ziņojuma, lappuses vai logrīkam sagatavotā apgabalā (sānjoslā / galvenē / kājenē).

Šai apmācībai veidlapu mēs pievienosim lapai.

Pirmkārt, dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu. Piešķiriet savai lapai virsrakstu un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu pogu virs jūsu rīkjoslas.

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet izveidoto ziedojuma formu. Tad dod Ievietot veidlapu poga jauks sirsnīgs klikšķis.

Jūsu lapā parādīsies īskods. Pievienojiet tam vēlamo tekstu vai attēlus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Publicēt pogu.

Viola! Jums tagad ir ziedojuma forma savā WordPress vietnes lapā!

Vai vēlaties, lai veidlapa būtu jūsu sānjoslā? Nav problēma. Vienkārši dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet WPForms logrīku uz sānjoslas apgabalu.

Logrīka iestatījumos nolaižamajā izvēlnē atlasiet veidni. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt. Tieši tā! Tagad jūsu ziedojuma veidlapa atrodas sānjoslā.

Mēs ceram, ka šī ziņa palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress izveidot ziedojuma formu. Jums varētu patikt arī lasīt 25 leģitīmus veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistē emuāru veidošanā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map