Kā mitināt vietni Pilnīga apmācība soli pa solim

kā mitināt vietni


Vai jums rodas jautājums, kā mitināt vietni? Vietnes mitināšanas darbības iesācējiem var šķist biedējošas, taču, ja vēlaties izveidot vietni, ir nepieciešama vietnes mitināšana. Web hostings pamatā ir vietne internetā vietņu īpašniekiem, lai viņi varētu glabāt savas vietnes. Jūsu vietnei ir nepieciešama dzīvesvieta tīmeklī, ja vēlaties, lai lietotāji to varētu apmeklēt.

Tāpēc, ja jūs esat iesācējs vietnes izveidē, neuztraucieties. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim mitināt vietni iesācējiem. Sāksim.

1. solis: izlemiet par vietnes veidu

Ja vēlaties izveidot vietni, vispirms jums jāizlemj, kāda veida vietni jūs izveidosit. Izveidotās vietnes tips ir atkarīgs no tā, kāds ir jūsu vietnes mērķis.

Pastāv 4 galvenie vietņu veidi, tie ir:

 • Statiskā – Statiska vietne, ko dažreiz dēvē par līdzenu vai nekustīgu lapu, tīmekļa pārlūkā tiek parādīta tieši tā, kā tā tiek saglabāta. Tas nemainās, tas paliek tāds pats vai “nemainīgs” katram lietotājam, kurš skata vietni. Statiskās tīmekļa vietnes labi darbotos mazo uzņēmumu vietnēs, personīgās vietnēs, portfeļu vietnēs utt.
 • Dinamiska – Dinamiskā vietnē ir informācija, kas mainās atkarībā no vairākiem faktoriem, kas varētu ietvert lietotāju, kurš skata vietni, dienas laiku, laika joslu vai tās valsts dzimto valodu, kurā atrodas skatītājs. Piemēram, Amazon, Facebook un YouTube ir dinamisku vietņu piemēri, jo to saturs vienmēr mainās.
 • e-komercija – E-komercijas vietne (e-komercija apzīmē elektronisko tirdzniecību) ir tiešsaistes portāls, kurā produktu vai pakalpojumu pirkšana un pirkšana, kā arī līdzekļu pārskaitīšana notiek caur internetu. Vienkārši sakot, ikreiz, kad kaut ko pērkat vai pārdodat, izmantojot internetu, jūs esat iesaistīts e-komercijā. Tas ietver tādas vietnes kā Walmart, eBay un Grubhub. Ir svarīgi atzīmēt, ka e-komercijas vietnes parasti ir dinamiskas vietnes.
 • Emuārs – Emuārs ir tiešsaistes žurnāls vai informatīva vietne, kurā saturs tiek uzrādīts apgrieztā hronoloģiskā secībā (vispirms tiek parādīts jaunāks saturs). Emuārus parasti pārvalda viens rakstnieks vai neliela cilvēku grupa, lai sniegtu informāciju sarunvalodas stilā. Emuāru piemēri ir mūsu vietne, IsItWP, The Huffington Post un Mashable.

Tātad, nosakiet, kura vietne ir vispiemērotākā jūsu un auditorijas vajadzībām. Piemēram, ja jums ir mazs uzņēmums un vēlaties izveidot vietni, lai to reklamētu, iespējams, labākā izvēle būtu statiska vietne. Turklāt statiskās vietnes ir visvieglāk un lētāk izveidot. Varat arī uzzināt mūsu eksperta viedokli par vietnes cenu.

Ja neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu izveidot emuāru vai vietni, apskatiet mūsu ziņu Kas ir emuārs? Emuārs salīdzinājumā ar vietni & Kā viņi strādā?

Noskatieties arī mūsu rakstu par labākajām WordPress grāmatām, ieskaitot grāmatas par tīmekļa vietnes vai emuāra izveidi, izmantojot WordPress.

Kad esat izlēmis, kāda veida vietni vēlaties izveidot, jums arī jāizvēlas, kā izveidot savu vietni. Mūsdienās ir virkne vietņu veidotāju, kas ļauj jums viegli izveidot savu vietni. Mēs iesakām izvēlēties WordPress.

WordPress-make-a-vietne

WordPress ir vispopulārākā vietņu veidotāju platforma, kas faktiski nodrošina vairāk nekā 30% no visām tīmekļa vietnēm. Izmantojot WordPress, ir neticami viegli izveidot vietni īsā laikā, un jums nav jāzina kaut kas par kodu. Jūs pilnībā kontrolējat savas vietnes izskatu, jo WordPress piedāvā ļoti daudz bezmaksas motīvu, lai jūsu vietne vienā mirklī iegūtu profesionālu izskatu. Jūs arī iegūstat piekļuvi plaša spektra WordPress spraudņiem, lai jūsu vietne būtu jaudīgāka.

Turklāt daudzi no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem piedāvā WordPress mitināšanu, kas ietver vienkāršu viena klikšķa WordPress instalēšanu, kas mūs ved uz nākamo Web hostinga pakalpojuma izvēles soli..

2. solis: izvēlieties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu

Tagad ir laiks izvēlēties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tāpat kā mēs iepriekš minējām, tīmekļa vietne tiks glabāta jūsu vietnē tīmeklī. Lai varētu izveidot vietni un padarīt to pieejamu lietotājiem tiešsaistē, jums ir jāiegādājas tīmekļa mitināšana.

Izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, vēlaties izvēlēties tādu, kas piedāvā ātrumu, drošību, uzticamību
draudzīgi budžetam, kā arī WordPress mitināšanai, ja kā vietnes veidotāju platformu esat izvēlējies WordPress. Ir vairāki lieliski tīmekļa mitinātāji, kas piedāvā WordPress mitināšanu, ieskaitot HostGator un SiteGround.

Bet mūsu ieteiktā tīmekļa mitinātāja ir Bluehost.

Bluehost ir oficiālais WordPress ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Izmantojot Bluehost, jums nekad nevajadzēs uztraukties, ka vietne darbojas lēni, pat ja jums ir daudz trafika. Viņi arī nodrošina ekspertu atbalstu visu diennakti, kas vienmēr ir vajadzīgs, lai palīdzētu jums ikreiz, kad rodas kāda problēma.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Bluehost, apskatiet mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu.

bluehost-wordpress-hostings

Plus, IsItWP lasītājiem, Bluehost piedāvā satriecošu darījumu. Šodien varat reģistrēties Bluehost un saņemt bezmaksas domēnu, SSL sertifikātu un milzīgu 60% atlaidi mitināšanai. Izmantojot Bluehost, jūs varat sākt veidot savu vietni vai emuāru tikai par 2,75 USD mēnesī. Maksājiet katru gadu un ietaupiet daudz uz Bluehost.

Bluehost ir arī ar PCI saderīga tīmekļa mitināšana.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Kad esat nolēmis izvēlēties Bluehost par savu tīmekļa mitinātāju, noklikšķiniet uz mūsu saites uz Bluehost vietni un noklikšķiniet uz Sāc tagad pogu. Nākamais solis ir izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu.

3. solis: izvēlieties tīmekļa mitināšanas plānu

Reģistrējoties Bluehost, jums tiks piedāvāts izvēlēties mitināšanas plānu. Bluehost piedāvā 3 dažādus hostinga plānus: Basic, Plus un Choice Plus. Izmantojot mūsu ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu, pamatplāns ir tikai 2,75 USD mēnesī, Plus plāns maksā 4,95 USD mēnesī, un Choice Plus plāns maksā 5,45 USD mēnesī. Katrā no plāniem ir iekļauts bezmaksas domēna vārds un SSL sertifikāts.

bluehost hostinga plāni

Viena no galvenajām atšķirībām starp plāniem ir izveidojamo vietņu skaits un vietņu platība. Izmantojot pamatplānu, jūs varat izveidot tikai 1 vietni un iegūt 50 GB vietnes vietas. Izmantojot pārējos plānus, jūs varat izveidot neierobežotu vietņu skaitu, un jums ir neierobežota vietne.

Jauniem vietņu īpašniekiem mēs iesakām izvēlēties pamatplānu. Pēc tam, pieaugot vietnei un biznesam, jūs varat pēc vajadzības uzlabot savu plānu.

Saistīts: 10 labākie Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi

Kad esat izlēmis, kurš tīmekļa mitināšanas plāns jums nepieciešams, noklikšķiniet uz zaļās pogas “Atlasīt”, lai turpinātu.

4. solis: izvēlieties domēna vārdu

Pēc plāna izvēles nākamais solis vietnes mitināšanai ir domēna nosaukuma izvēle. Domēna vārds ir adrese, kuru cilvēki ievada pārlūka URL joslā, lai nokļūtu jūsu vietnē. Lai iegūtu sīkāku aprakstu, kā arī padomus, kā izvēlēties labu domēna vārdu savai vietnei, skatiet citu mūsu ziņu, kas attiecas uz domēna vārdu un tā darbību.

Kā mēs jau minējām, ar Bluehost, reģistrējoties viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumam, jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu. Kad esat izvēlējies savu Bluehost plānu, jums tiks piedāvāts izvēlēties domēna vārdu.

Iet uz Jauns domēns lapas sadaļā un ierakstiet domēna vārdu, kuru izvēlējāties savai vietnei. Pēc tam noklikšķiniet uz zilās krāsas Nākamais pogu.

bluehost-izvēlēties-domēnu

Pēc tam ievadiet sava konta informāciju. Varat ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi un citu informāciju, ja vēlaties, vai, lai ātrāk reģistrētos, noklikšķiniet uz Pierakstieties, izmantojot Google pogu.

bluehost konta izveidošana

Kad esat pabeidzis ievadīt savu informāciju, ritiniet uz leju līdz lapas apakšai līdz Informācija par iepakojumu sadaļa. Iekš Konta plāns lauku, jūs varat izvēlēties pamatplānu 12, 24 vai 36 mēnešiem. Mēs iesakām jums izvēlēties plānu 36 mēnešiem, jo ​​jūs par savu naudu saņemat vislabāko vērtību. Šeit jūs varat arī izvēlēties noņemt atzīmi no tiem papildinājumiem, kuri jums ir iepriekš atlasīti, ja vēlaties, varat tos vēlāk pievienot vēlreiz, ja vēlaties.

bluehost-pack-information

Visbeidzot, ritiniet lapu tālāk un ievadiet maksājuma informāciju, piekrītiet pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un noklikšķiniet uz pogas Iesniegt pogu.

5. darbība: instalējiet WordPress

Pēc tam, kad esat iegādājies savu tīmekļa mitināšanu un izvēlējies savu domēna vārdu, nākamais ir jāinstalē WordPress. Par laimi, izmantojot Bluehost, nav sarežģīts instalēšanas process. Bluehost automātiski instalēs WordPress jums, un jūs varat pieteikties savā WordPress vietnē tieši no sava Bluehost informācijas paneļa.

Kad esat pabeidzis reģistrēšanos savā mitināšanas plānā, jums tiks piedāvāts izvēlēties WordPress motīvu. Šīs darbības laikā varat izvēlēties jebkuru motīvu, lai sāktu, jo vēlāk to vienmēr varat viegli mainīt.

izvēlēties vārdu izsaukšanas tēmu

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties vietnes nosaukumu un iezīmi.

izveidot jaunu-WordPress-site-host-a-vietni

Pēc informācijas ievadīšanas noklikšķiniet uz Nākamais. Pēc tam Bluehost instalēs WordPress jums. Kad WordPress instalēšana ir pabeigta, redzēsit ekrānu, piemēram, zemāk.

host-a-site-wordpress-install

Tagad jūs varat pieteikties savā WordPress vietnē un sākt to veidot. Lai pieteiktos savā vietnē, pievienojiet wp-admin līdz jūsu URL beigām, kas izskatās apmēram šādi:

http://mywebsite.com/wp-admin

Ierakstiet pieteikšanās akreditācijas datus, kas tika nosūtīti uz jūsu e-pasta adresi, un noklikšķiniet uz Pieslēgties pogu.

host-a-site-wordpress-login

Tagad, kad esat mitinājis savu vietni, kas notiks tālāk?

Jums varētu rasties jautājums, ko darīt tālāk pēc pieteikšanās savā WordPress vietnē. Nu, ir pienācis laiks sākt veidot un pielāgot savu vietni! Tālāk ir norādītas dažas lietas, kas jums jādara.

 • Izvēlieties WordPress motīvu, kas ir ideāli piemērots jūsu vietnei.
 • Izveidojiet savas vietnes lapas, piemēram, mājas lapu un, piemēram, lapu Par.
 • Pievienojiet savai vietnei kontaktinformācijas veidlapu, izmantojot tādu WordPress spraudni kā WPForms.
 • Instalējiet dažus citus WordPress spraudņus, lai jūsu vietne būtu vēl jaudīgāka, piemēram, SEO spraudņi.
 • Sāciet veidot e-pastu sarakstu ar tādu rīku kā OptinMonster.

Mēs ceram, ka jums patika šī ziņa un ka jūs tagad zināt, kā mitināt vietni. Ja jums patika šis raksts, apsveriet iespēju apskatīt mūsu citas ziņas par to, kas tiek koplietots vs VPS vs veltīta mitināšana un kā sākt WordPress emuāru (& Gūstiet papildu ienākumus).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map