Kā parādīt iekļautas reklāmas programmā WordPress

Daudzi WordPress lietotāji uzskata, ka ievietotās reklāmas ir izdevīgākas viņu vietnēm. Reklāmas platformas bieži mudina izdevējus izvietot reklāmas tuvāk satura laukumam, lai iegūtu vairāk klikšķu. Iekļautās reklāmas ir populārs reklāmas formāts, ko izmanto miljoniem vietņu. Šajā apmācībā es jums parādīšu, kā WordPress parādīt inline reklāmas, izmantojot dažādas metodes.


Pirmā metode ir vienkāršākā, kurā jūs varat ievietot reklāmas savās ziņās, izmantojot WordPress spraudni. Pārējās trīs metodes prasa rediģēt WordPress motīvu veidnes, tāpēc tās skar daudz līdzīgu tēmu. Tāpēc es iesaku izlasīt visas ievietoto reklāmu parādīšanas metodes, lai jūs pilnībā saprastu, kā ieviest paņēmienus savā vietnē.

Kā parādīt ievietotās reklāmas WordPress – nav nepieciešama kodēšana

Daudzi tīmekļa izdevēji vēlas parādīt sludinājumu pēc dažām pirmajām rindkopām. Lielākajai daļai lietotāju to izdarīt, mainot kodu, būs sarežģīti. Neuztraucieties, mums ir ideāls spraudnis.

Laba reklāmas pārvaldības spraudņa izmantošana WordPress ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā atainot ievietotas reklāmas. Lai izmantotu šo metodi, vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē Ievietot ziņojumu iespraust. Pēc aktivizēšanas jūs savā WordPress administratora izvēlnē pamanīsit izvēlnes vienumu Post Adss.

Lai iestatītu spraudni, jums jādodas uz Sludinājumu ievietošana »Iestatījumi. Spraudnis parādīs ziņu veidus, kur ziņās varēsiet ievietot iespraustas reklāmas. Pēc noklusējuma jūs redzēsit ziņas un lapas. Noklikšķiniet uz abiem, ja vēlaties parādīt reklāmas gan savās ziņās, gan lapās. Pretējā gadījumā vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus ziņām un saglabājiet iestatījumus.

Ievietojiet ziņu iestatījumus

Nākamais solis ir izveidot reklāmas pasta sludinājumos. Iet uz Sludinājumu ievietošana »Pievienot jaunu. Norādiet reklāmas nosaukumu. Tas varētu būt viss, kas palīdz atcerēties, kāda veida reklāmas kods tas ir, piemēram, Vidējs taisnstūris. Zem tā jāielīmē kods, kuru nodrošina jūsu reklāmas platforma. Visbeidzot, jums jāizvēlas, kad vēlaties parādīt reklāmu. Noklusējuma vērtība ir pēc pirmās rindkopas.

Tiek pievienots jauns reklāmas kods

Tas ir viss, jūsu reklāma tiks automātiski parādīta pēc pirmās rindkopas.

Tomēr, ja jūs jūtaties vairāk piedzīvojumu un vēlaties izmēģināt savus spēkus motīvu modificēšanā, tad turpiniet lasīt. Bet pirms veicat kādas izmaiņas savā tēmā vai bērna tēmā. Es aicinu jūs izveidot pilnīga dublēšana vai vismaz izveidojiet WordPress motīva dublējumu.

Kā parādīt ievietotās reklāmas visās ziņās vai lapās

Iekšējās reklāmas var parādīt visās jūsu ziņās vai lapās, tieši rediģējot WordPress motīvu veidnes. Rediģējamā veidne ir atkarīga no lapas, kurā vēlaties ievietot reklāmas. Šajā apmācībā es pieņemšu, ka vēlaties parādīt ievietotas reklāmas emuāru ierakstos un lapās; tomēr turpmāk aprakstītie paņēmieni darbosies ar jebkuru veidni, kas publicē saturu.

Lai ievietotu iekļautu reklāmu sava satura apgabala augšpusē, jums jāatrod funkcija saturs(). Šī funkcija velk WordPress ziņas vai lapas saturu. Tas vienmēr atrodas WordPress cilpā.

Lappusēs jārediģē page.php veidne. Divdesmit trīspadsmit funkcijā kods ap the_content () izskatās šādi:

<?php the_content (); ?>
<?php wp_link_pages (masīvs (‘pirms’ => ”. __ (‘Lappuses:’, ‘divpadsmitpadsmit’). ”, ‘aiz’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Emuāru ziņas tiek kontrolētas, izmantojot veidni single.php. Daudzas tēmas visu WordPress cilpas kodu ievieto veidnē single.php. Pēdējo gadu laikā daudzi WordPress motīvu izstrādātāji ir pārvietojuši WordPress cilpas daļas uz tām paredzētajās veidnēs. Tas galvenokārt ir paredzēts, lai pielāgotos pasta formāti sakoptākā veidā.

Ja funkcija the_content () nav novietota tieši pašā single.php veidnē, jūs varat apskatīt kodu, kas ar to saista single.php veidnē, un noteikt, kuru veidni no tās rediģēt.

Piemēram, apskatīsim, kā noklusējuma WordPress tēma Divdesmit trīspadsmit apstrādā lietas. WordPress cilpas kods veidnē single.php izskatās šādi:

<?php / * cilpa * / ?>
<?php while (have_posts ()): the_post (); ?>

<?php get_template_part (‘saturs’, get_post_format ()); ?>
<?php divdesmit trīspadsmit_post_nav (); ?>
<?php komentāri_template (); ?>

<?php galu galā; ?>

Veidnes izsaukums get_template_part () importē saturu no satura veidnēm. Parastām emuāru ziņām šī veidne ir content.php. Citiem pasta formātiem tiek izmantotas tādas veidnes kā content-quote.php (pēdiņas), content-image.php (attēli) un content-status.php (statusi)..

Vietnē content.php kods, kas apņem funkciju the_content (), izskatās šādi:

<?php the_content (__ (‘Turpināt lasīt →’, ‘divdesmit trīspadsmit’)); ?>
<?php wp_link_pages (masīvs (‘pirms’ => ”. __ (‘Lappuses:’, ‘divpadsmitpadsmit’). ”, ‘aiz’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Lai ievietotu savu reklāmu satura apgabala augšpusē, jums jāpievieno reklāmas kods virs funkcijas__kontent (). Pēc tam jūs varat pārliecināties, ka jūsu saturs ap to iet, izmantojot CSS pludiņu, lai pludinātu savu reklāmu kreisajā vai labajā pusē..

Zemāk esošais kods parādīs jūsu reklāmu jūsu rakstu augšējā labajā pusē ar piecu pikseļu polsterējumu reklāmas kreisajā un apakšējā pusē.

Zemāk ir piemērs reklāmas koda pievienošanai funkcijai the_content () divdesmit trīspadsmit page.php veidnē:

<?php the_content (); ?>
<?php wp_link_pages (masīvs (‘pirms’ => ”. __ (‘Lappuses:’, ‘divpadsmitpadsmit’). ”, ‘aiz’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Tas radītu sekojošo:

Pludiņa reklāma labajā pusē

Jūsu reklāmas var izvietot satura apgabala kreisajā pusē, mainot CSS mainīgo no labās uz kreiso. Jums arī jāmaina polsterējums tā, lai atstarpes tiktu rādītas reklāmas labajā un apakšējā pusē, nevis kreisajā un apakšējā pusē.

Zemāk ir piemērs reklāmas koda pievienošanai funkcijai the_content () veidnē Divdesmit trīspadsmit content.php. Kods mainīs reklāmas kreisajā pusē emuāru ierakstos.

<?php the_content (__ (‘Turpināt lasīt →’, ‘divdesmit trīspadsmit’)); ?>
<?php wp_link_pages (masīvs (‘pirms’ => ”. __ (‘Lappuses:’, ‘divpadsmitpadsmit’). ”, ‘aiz’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Gala rezultāts izskatās šādi:

Pludiņa reklāma pa kreisi

Iepriekš minētajos piemēros mūsu reklāmas ir veidotas tieši pašā CSS nodaļā. Alternatīvi, jūs varat izveidot CSS klasi un pievienot to CSS stilu lapai (kas ir veidnes fails style.css).

Piemēram, jūs varētu izveidot CSS klasi ar nosaukumu inlineads:

.inlineads {pludiņš: labais; polsterējums: 0 0 5x5px;}

Pēc tam saite uz klasi pašā reklāmas kodā:

Gala rezultāts ir tāds pats, tomēr stila ievietošana stila lapā ir praktiskāks risinājums, jo, ja maināt savu reklāmas stilu (piemēram, pievienojat apmali vai maināt fona krāsu), jums jāmaina kods tikai stilā. css veidne. Tas ļauj ietaupīt no vairāku veidņu rediģēšanas.

Kā vienmēr, atcerieties dublēt veidnēs veiktās izmaiņas, pirms motīvus atjaunināt uz jaunu versiju. Pretējā gadījumā visas jūsu veiktās izmaiņas tiks zaudētas.

Kā parādīt ievietotās reklāmas atlasītajās ziņās vai lapās, izmantojot nosacītos tagus

Mēs varam paplašināt mūsu veidnes kodu tālāk un izmantot WordPress nosacītie tagi rādīt tikai ievietotos sludinājumus atlasītajās ziņās un lapās.

Nosacījuma tagu funkcija emuāru ierakstiem ir_viena. Ziņu kā parametru funkcijai var nodot, izmantojot ziņas virsrakstu, ziņojuma plēksni vai ziņas ID. Ziņa, kā jūs varētu atcerēties, ir pastāvīgās saites daļa URL. Tā kā pasta ID attiecas uz ziņas identifikācijas numuru jūsu WordPress datu bāzē. Nosacījuma tagos tiek izmantotas Būla datu vērtības; tāpēc vērtībai jābūt patiesai vai nepatiesai.

Apsvērsim uz ziņām balstītu ziņu “Jaunākās emuāra ziņas decembrī”. Ziņas URL ir www.yourwebsite.com/news-post-seven/, un identifikācijas numurs ir 7. Mēs šo ziņu varam norādīt, izmantojot nosacījuma tagu is_single vienā no trim veidiem:

 • is_single (‘Jaunākās emuāru ziņas par decembri’)
 • is_single (‘ziņas-septiņi’)
 • vienots (“7”)

Varat arī izmantot masīvu, kura rezultāts ir taisnība, ja tiek izpildīts kāds no nosacījumiem.

 • is_single (masīvs (‘Jaunākās emuāru ziņas par decembri’, ‘news-post-seven’, 7))

Nosacījuma tagus vienmēr lieto, ja paziņojumi. Zemāk esošais kods parādīs iekļautu reklāmu tikai emuāra ierakstā “Jaunākās emuāra ziņas decembrim”. Tas netiks rādīts nevienā citā amatā.

<?php if (is_single (‘news-post-seven’)) { ?>

<?php}?>

Maz ticams, ka vēlēsities parādīt iekļautu sludinājumu tikai vienā emuāra ierakstā savā vietnē. Parasti vietņu īpašnieki vēlas parādīt reklāmas lielākajā daļā savu emuāru ierakstu. Nosacījuma tagus var izmantot, lai parādītu sludinājumu visās ziņās, izņemot tās, kuras jūs īpaši izslēdzat. Tas tiek darīts, izmantojot NOT loģisko operatoru (!).

Šis kods parādīs iekļautu reklāmu visās emuāru ziņās, izņemot piecpadsmit.

<?php if (! is_single (15)) { ?>

<?php}?>

Nosacītais tagu lapām ir is_page. Tas darbojas tieši tāpat kā is_single. Kā parametrus var nodot lapas virsrakstu, lapas logu un ID.

NOT loģisko operatoru var izmantot arī ar lapām. Ļaujiet mums teikt, ka vēlaties rādīt inline sludinājumus visās jūsu satura lapās, bet ne informatīvajās lapās, piemēram, jūsu par lapu. Jums atliek tikai norādīt katru lapu, kuru vēlaties izslēgt. Mēs to varam izdarīt, izmantojot VAI loģisko operatoru (||).

Zemāk esošais kods informē WordPress, ka mēs nevēlamies parādīt savu sludinājumu nevienā no uzskaitītajām lapām. Visās pārējās lapās tiks parādīta iekļautā reklāma.

<?php if (! (is_page (‘About’) || is_page (‘Contact’) || is_page (‘Privacy policy’)))) { ?>

<?php}?>

Mēs varam arī izslēgt lapas, izmantojot masīvu:

<?php if (! is_page (masīvs (‘About’, ‘Contact’, ‘Privacy Policy’))))) { ?>

<?php}?>

Pārējos un elseif paziņojumus var izmantot arī, lai parādītu noteiktus sludinājumus vienā jūsu vietnes daļā, bet citus – citā. Piemēram, zemāk esošajā kodā viena veida sludinājumi tiks parādīti emuāru ierakstos un cita veida sludinājumi visās jūsu lapās.

<?php if (is_single ()) { ?>

<?php} elseif (is_page ()) { ?>

<?php}?>

Mēs esam pieskārušies tikai tam, kas ir sasniedzams, izmantojot WordPress nosacītos tagus. Ir iespējams izveidot sarežģītus paziņojumus, izmantojot nosacītus tagus, kas parāda dažādas reklāmas visā jūsu vietnē. Koncepcija ir vienkārša. Jums vienkārši jānorāda, kur vēlaties parādīt reklāmas, un kur nevēlaties, lai tās tiktu rādītas, izmantojot paziņojumus if.

Kā parādīt ievietotās reklāmas atlasītajās ziņās vai lapās, izmantojot pielāgotos laukus

Pielāgoti lauki ļaut WordPress lietotājiem piešķirt pielāgotos laukus ziņām un lapām. Lai jūsu ziņās un lapas redaktora ekrānos redzētu pielāgotā lauka apgabalu, lapas augšpusē ir jāatver ekrāna opciju lodziņš un jāpārliecinās, ka ir iespējota izvēles rūtiņa “Pielāgotie lauki”..

Ekrāna opcijas

Pielāgotajiem laukiem ir divas daļas: pielāgotā lauka nosaukums un tam atbilstošā vērtība.

Pielāgota lauka kārba

Informāciju var iegūt no pielāgotiem laukiem motīvu veidnēs. Tas ļauj mums pievienot pielāgotos laukus atsevišķām ziņām un lapām un, pamatojoties uz šiem pielāgotajiem laukiem, no motīvu veidnēm iegūt specifisku informāciju.

Lai iegūtu datus no WordPress pielāgotajiem laukiem, jums jāizmanto get_post_meta funkcija. Funkcijai ir trīs parametri.

get_post_meta ($ post_id, $ key, $ single)

Nepieciešams parametrs $ post_id, bet pārējie divi parametri nav obligāti.

 • $ post_id – tās ziņas ID, no kuras vēlaties iegūt datus.
 • Taustiņš $ – virknes nosaukums, kas noteikts pasūtījuma lauka lodziņā jūsu ziņojumā vai lapā.
 • $ single – Būla parametrs, kuru var iestatīt kā patiesu vai nepatiesu. Ja tā ir iestatīta kā patiesa, virkne, kas pielāgotā lauka lodziņā tika ievadīta kā vērtība, tiks atgriezta. Ja tas ir iestatīts kā nepatiess, tiks atgriezts pielāgoto lauku masīvs.

Apskatīsim piemēru, kā konkrētās ziņās un lapās varam parādīt ievietotās reklāmas. Jebkurai ziņai vai lapai, kurā mēs vēlamies parādīt sludinājumu, mēs varam definēt vārdu kā ad_size un pēc tam noteikt vērtību, piemēram, 300 × 250.

Pielāgota lauka lodziņa piemērs

Ja mēs piezvanītu (get_post_meta ($ post->ID, $ atslēga, taisnība) iepriekš minētajā ziņojumā (izmantojot veidni), izvade būtu “300 × 250”. Tas ir noderīgi, jo mēs varam izmantot šo izvadi, lai kontrolētu, kāda veida sludinājumu mēs vēlamies parādīt mūsu vietnē.

Piemēram, pieņemsim, ka vēlamies savos emuāra ierakstos parādīt trīs izmēru reklāmas. Mēs varam kontrolēt, kāda reklāma tiek parādīta, izmantojot virkni if ​​un elseif paziņojumu.

Pārbaudiet zemāk esošo kodu, lai uzzinātu, kā to var panākt. Atcerieties, ka šis kods jāpievieno virs the_content () funkcijas motīvu veidnē (piemēram, page.php, single.php, content.php utt.).

<?php $ taustiņš ="ad_size";
if (get_post_meta ($ post->ID, $ atslēga, taisnība) == "300 x 250") { ?>

<?php} elseif (get_post_meta ($ post->ID, $ atslēga, taisnība) == "250 x 250") { ?>

<?php} elseif (get_post_meta ($ post->ID, $ atslēga, taisnība) == "200×200") { ?>

<?php} ?>

Pirmais, ko mēs darām iepriekš, ir definēt parametra $ atslēgu kā “ad_size”. Tas nodrošina, ka viens no trim mūsu sludinājumiem tiks parādīts tikai tad, ja ziņai vai lapai ir ievadīts pielāgotais lauks “ad_size”. $ pastu->ID tiek izmantots, lai izvilktu ziņas ID, un $ single tiek iestatīts uz patiesu, lai tiktu izvadīta virkne. Ja apmeklējat kādu no savām ziņām vai lapām un nosaukuma laukā ievadāt “ad_size” un vērtības laukā “200 × 200”; tiks parādīta 200 × 200 reklāma.

Šīs metodes izmantošana ļauj jums kontrolēt, kādas reklāmas tiek parādītas jūsu vietnē. Izmantojot nosacītus tagus, mēs kontrolējām, kurās vietnes lapās un ierakstos reklāmas tika rādītas tieši caur motīva veidni. Izmantojot pielāgotos laukus, mēs kontrolējām, kādās ziņās un lapās reklāmas tiek rādītas tieši ziņu un lapu redaktora lapās. Viena metode nav labāka par otru. Viss atkarīgs no tā, kā vēlaties to visu iestatīt.

Es ceru, ka šis raksts palīdzēja jums parādīt inline reklāmas jūsu WordPress ziņās un lapās.

Ja jums patika šis raksts, pievienojieties mums šeit Twitter un Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map