Kā pareizi izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu programmā WordPress (soli pa solim)

kā izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu


Kādreiz domājāt, vai WordPress var izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu?

Pielāgotas pieteikšanās lapas izveidošana palīdz lietotājiem parādīt konsekventu zīmolu, kas jūsu vietnei piešķir profesionālāku izskatu.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu.

Pielāgotas WordPress pieteikšanās lapas izveidošana – satura rādītājs

Kāpēc jāizveido pielāgota pieteikšanās lapa?

Ja jums ir vietne, kurā darbojas kopiena, piemēram, forums, dalības vietne, sociālais tīkls vai jebkura cita vietne, kurā lietotājiem ir jāreģistrē konts un jāpiesakās, jums būs jāizveido pielāgota pieteikšanās lapa..

WordPress noklusējuma pieteikšanās lapa izskatās vispārīga un garlaicīga. Izmantojot pielāgotu pieteikšanās lapu, jūs varat personalizēt visus lapas veidlapas elementus.

Ja jums ir pielāgota pieteikšanās lapa, tad varat paslēpt noklusējuma pieteikšanās lapu, ja vēlaties. Tas var samazināt pieteikšanās surogātpastu un saglabāt jūsu WordPress vietni drošu.

Pareiza spraudņa izvēle pielāgotas pieteikšanās lapas izveidošanai

Oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē varat atrast desmitiem dažādu spraudņu, kas palīdz viegli izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu. Šajā rakstā mēs apskatīsim 2 dažādus spraudņus: WPForms un Tēma Mana pieteikšanās.

Izvēlieties WPForms ja jums ir nepieciešams pilnvērtīgs WordPress veidlapu spraudnis, kas palīdz ērti izveidot jebkura veida tiešsaistes veidlapas, ieskaitot reģistrācijas veidlapas, maksājuma veidlapas, kontaktu formas utt..

Daži no WPForms ieguvumiem ir:

 • Pielāgojiet savu pieteikšanās formu sev vēlamā veidā bez jebkādiem ierobežojumiem.
 • Publicējiet pieteikšanās formu visās ziņās vai lapās.
 • Iegult savu pieteikšanās formu sānu joslā vai pat widgetted kājenē.

Izvēlieties tēmu Mana pieteikšanās ja vēlaties viegli izveidot vienkāršu pieteikšanās lapu.

Zemāk ir dažas tēmas Mana pieteikšanās funkcijas:

 • Pielāgotas pieteikšanās lapas izveidošanai nav nepieciešama konfigurācija.
 • Automātiski slēpj noklusējuma pieteikšanās lapu un novirza uz jaunizveidoto pieteikšanās lapu.
 • Sānjoslā pievienojiet pieteikšanās lapas saiti ar pielāgotu pieteikšanās logrīku.

Negatīvie ir tas, ka atšķirībā no WPForms tēma Mana pieteikšanās neļauj iegult pieteikšanās formu jebkur jūsu vietnē, un tā tiks parādīta tikai jūsu pieteikšanās lapā. Tā kā tas nav pilnībā funkcionējošs veidlapas spraudnis, piemēram, WPForms, jūsu pieteikšanās formas pielāgošanas iespējas ir ierobežotas.

1. metode: WPForms izmantošana, lai izveidotu pieteikšanās lapu

WPForms

Apskatīsim, kā izveidot pieteikšanās lapu ar WPForms.

1. solis: instalējiet WPForms savā vietnē

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudnis WPForms. Pārliecinieties, ka verificējat savas licences atslēgu, dodoties uz WPForms »Iestatījumi. Licences atslēgu varat iegūt no sava konta WPForms vietnē.

Lai varētu izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu ar WPForms, jums būs jāinstalē Lietotāja reģistrācijas papildinājums dodoties uz WPForms »Papildinājumi. Klikšķis Instalējiet Addon blakus Lietotāju reģistrācijas pievienošanai un pēc tam noklikšķiniet uz Aktivizēt.

Kad pievienošana ir aktivizēta, jūs varat doties uz priekšu un izveidot lietotāja pieteikšanās formu ar WPForms.

2. solis: izveidojiet pielāgotu pieteikšanās formu

Izmantojot WPForms jaudīgo vilkšanas un nomešanas veidotāju, jūs varat izveidot pieteikšanās formu tikai dažās minūtēs, nevis stundās, nerakstot vienu koda rindu.

Lai izveidotu pieteikšanās formu, apmeklējiet vietni WPForms »Pievienot jaunu. Veidlapas iestatīšanas lapā jums būs jāizvēlas Lietotāja pieteikšanās forma veidne, lai izveidotu pieteikšanās formu.

lietotāja pieteikšanās formas veidne

Tagad jūs redzēsit veidlapu veidotāju, kur varat pievienot, pielāgot un noņemt pieteikšanās veidlapu laukus. Pēc noklusējuma pieteikšanās veidlapas veidne pievieno šādus veidlapas laukus: Lietotājvārds un Parole.

lietotāja pieteikšanās forma WordPress

Jebkuru lauku var pielāgot, noklikšķinot uz tā lapu veidotājā. Pēc tam kreisajā panelī varat veikt vēlamos pielāgojumus.

3. solis: veidlapas konfigurēšana

Lai konfigurētu vispārīgos iestatījumus, varat doties uz Iestatījumi »Vispārīgi. Šajā lapā jūs varat pielāgot veidlapas nosaukumu, aprakstu, iesniegt pogas tekstu utt.

vispārīgo iestatījumu pieteikšanās forma

Jums nekas nav jādara Paziņojumi cilne jūsu pielāgotajai pieteikšanās formai. Pēc noklusējuma paziņojumi ir izslēgti, tāpēc jūs nesaņemsit e-pasta ziņojumu, kad kāds piesakās jūsu vietnē.

Kad lietotājs piesakās, izmantojot jūsu pielāgoto pieteikšanās formu, viņš nonāk jūsu vietnes sākumlapā. Ja vēlaties, novirzīšanas URL var mainīt Apstiprinājuma novirzīšanas URL lauka.

apstiprināšanas iestatījumi pielāgota pieteikšanās lapa

4. solis: publicējiet savu WordPress veidlapu

Viens no galvenajiem WPForms izmantošanas ieguvumiem pieteikšanās veidlapas izveidošanā ir tas, ka tas ļauj iegult veidlapu jebkur jūsu vietnē, ieskaitot ziņas, lapas, sānjoslas logrīkus vai widgetizētās kājenes zonas.

Apskatīsim, kā publicēt savu formu ziņās vai lapās.

Izveidojiet jaunu ziņu vai lapu WordPress un pēc tam noklikšķiniet uz + ikona Gūtenberga bloka redaktorā. Jūs varat meklēt WPForms bloku un noklikšķināt uz tā.

Pievienojiet veidlapas

Pēc tam WPForms blokā atlasiet savu pieteikšanās formu, un tā automātiski tiks ielādēta jūsu ziņojumā / lapā.

Atlasiet pieteikšanās formu

Pēc veidlapas pievienošanas varat publicēt savu ziņu / lapu.

Pieteikšanās formu sānu joslas logrīkam var pievienot arī šādi. Dodieties uz Izskats »Logrīki un pievienojiet logrīku WPForms sānjoslai.

Pieteikšanās formas logrīks

Logrīka iestatījumos atlasiet savu pielāgoto pieteikšanās formu un noklikšķiniet uz Saglabāt pogu, lai saglabātu izmaiņas.

2. metode: tēmas Mana pieteikšanās izmantošana, lai izveidotu pieteikšanās lapu

tēma mans pieteikšanās spraudnis

Tēma Mana pieteikšanās spraudnis padara īpaši vienkāršu pielāgotas pieteikšanās formas publicēšanu jūsu WordPress vietnē. Lai izveidotu vienkāršu pieteikšanās lapu, jums tikai jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Tēma Mana pieteikšanās.

Spraudnis darbojas ārpus komplekta bez papildu konfigurācijas.

Tomēr, ja jums ir jāpielāgo spraudņa iestatījumi, WordPress informācijas panelī varat noklikšķināt uz izvēlnes Motīvs Mana pieteikšanās..

tēma mani pieteikšanās iestatījumi

Pēc tam jūs varat mainīt pieteikšanās un reģistrācijas veidus. Varat arī pielāgot pieteikšanās, atteikšanās, reģistrēšanās, pazaudētās paroles un atiestatīt paroli URL vietrāžus.

3. metode: pielāgojiet esošo WordPress pieteikšanās lapu bez spraudņa

Ja jūs labprātāk veiktu izmaiņas vai esošajai pieteikšanās lapai pievienotu pielāgotu stilu, nevis izveidotu pavisam jaunu, veiciet tālāk norādītās darbības..

Vienkārši pievienojiet šo kodu sava motīva function.php failam vai vietnei specifiskā spraudnī:

Ja šī ir jūsu pirmā reize, kad WordPress pievienojat koda fragmentus, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi pievienot koda fragmentus WordPress, lai jūs nejauši netiktu salauzts jūsu vietne.

// Pielāgota pieteikšanās lapa
funkcija clp_login_head () {

atbalss ”; // Sāciet pielāgotos stilus
atbalss ‘.login #nav a, .login #backtoblog a {krāsa: #! svarīgi; } ‘; // Pieteikšanās lapas saites krāsa
echo ‘.login h1 a {fons: url ("’. get_bloginfo (‘stila lapa_direktorija’). ‘/ attēli / IMAGE GOES ŠEIT"); platums: px; augstums: px; } ‘; // Pieteikšanās lapas logotips
atbalss ‘.login .button-basic {background: #; apmales krāsa: #; } ‘; // Pieteikšanās lapas pogas krāsa
atbalss ”; // Beigt pielāgotos stilus

}
add_action (‘login_head’, ‘clp_login_head’);

Varat mainīt CSS un attēla URL iepriekš minētajā kodā, lai pievienotu WordPress pieteikšanās lapas pielāgoto stilu.

4. metode: parādiet WordPress pieteikšanās formu jebkur bez spraudņa

Ja vēlaties parādīt WordPress pieteikšanās formu jebkurā lappusē, sānjoslā vai kājenes apgabalā, tad motīva veidnes failam varat pievienot šo kodu:

Līdzīgi kā iepriekšminētā metode, ja koda fragmentus WordPress pievienojat pirmo reizi, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi pievienot koda fragmentus WordPress, lai jūs nejauši netiktu salauzts jūsu vietne.

<?php
wp_login_form ();
?>

Iepriekš minētais kods parādīs tikai vispārīgo WordPress pieteikšanās lapu tajā vietā, kur pievienojat kodu. Ja varat pievienot pielāgotu WordPress veidlapas lapu ar papildu laukiem un opcijām, varat izmantot šo kodu:

<?php $ args = masīvs (
‘atbalss’ => taisnība,
‘novirzīt’ => “http://wpsnipp.com”,
‘forma_id’ => ‘pieteikšanās forma’,
‘label_username’ => __ (‘Lietotājvārds’),
‘label_password’ => __ (‘Parole’),
‘label_remember’ => __( ‘Atceries mani’ ),
‘label_log_in’ => __( ‘Pieslēgties’ ),
‘id_username’ => ‘user_login’,
‘id_password’ => ‘user_pass’,
‘id_remember’ => ‘atceries mani’,
‘id_submit’ => “wp-iesniegt”,
‘atcerēties’ => taisnība,
‘value_username’ => NULL,
‘value_remember’ => viltus);
wp_login_form ($ args);
?>

Tieši tā!

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu WordPress. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities izlasīt arī mūsu rakstu par labākajiem WordPress saziņas formas spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map