Kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress

Kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress


Vai meklējat veidu, kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress? Weebly ir lieliska tīmekļa veidošanas platforma iesācējiem, taču jūs beidzot sapratīsit, ka tā ierobežo jūs funkciju ziņā. Tad ir pienācis laiks vērsties pie WordPress, kas ir visspēcīgākais vietņu veidotājs tirgū.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress.

Vispirms apskatiet šo darbību sarakstu, ko mēs iekļausim ceļvedī:

 1. WordPress iestatīšana
 2. Vietnes eksportēšana no Weebly
 3. Jūsu Weebly vietnes importēšana vietnē WordPress
 4. Novirzījumu izveidošana
 5. Pastāvīgo saišu / URL struktūras pārvaldība
 6. Pielāgošana un spraudņi
 7. Kļūdu novēršana

Kāpēc jums vajadzētu pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress?

Lielākā daļa iesācēju savas vietnes sāk ar pirmo risinājumu, ko viņi atrod internetā. Dažas no šīm tīmekļa veidošanas platformām, piemēram, Weebly, ir arī bezmaksas, kas ir pievilcīgi jauniem uzņēmumiem. Pēc tam, kad jūsu vietne sāks augt, jums būs vajadzīgas citas funkcijas un funkcijas.

Piemēram, pārbaudiet tikai dažas no Weebly funkcijām:

Vienkāršs SEO:
Vietnē Weebly varat optimizēt savas lapas virsrakstu, meta aprakstus utt., Lai uzlabotu SEO. Lai gan, ja jūs neesat pazīstams ar SEO, Weebly nepasaka jums, kā rīkoties. Izmantojot WordPress spraudni, piemēram, Yoast SEO, un citus SEO rīkus, vietnes SEO uzlabošana ir daudz vienkāršāka, jo tajā ir skaidri norādīti padomi un instrukcijas..

Nav trešo pušu lietotņu vai rīku:
Weebly piedāvā vairākus rīkus un lietotnes, lai jūsu vietnei pievienotu citas funkcijas, piemēram, kontaktinformācijas veidlapu, foto galeriju, emuāru utt. Bet, ja Weebly nepiedāvā noteiktu vēlamo rīku vai lietotni, jūs esat ārpus veiksmi. No otras puses, WordPress ir vairāk nekā 55 000 spraudņu, no kuriem izvēlēties, tāpēc jūs varēsit atrast visu nepieciešamo.

e-komercijas maksas un ierobežojumi:
Weebly var būt grūtāk izveidot un paplašināt tiešsaistes veikalu. Piemēram, Weebly iekasē 3% darījumu maksu papildus maksai, kuru jūs jau iekasēsit tādu maksājumu apstrādātāji kā PayPal vai Stripe. Tātad iesācējiem, kuri vēlas izveidot tiešsaistes veikalu, jums būs jāmaksā dubultā darījuma maksa. Lai noņemtu Weebly darījumu maksu, jums ir jājaunina viņu biznesa plāns, kura cena ir 25 USD / mēnesī.

Nebūs ilgi, kamēr jūs sapratīsit, ka Weebly neatbilst jūsu cerībām.

Ir pienācis laiks labākam risinājumam: WordPress. Tā ir visvienkāršākā un ērti lietojamā platforma, kas neapdraud bezmaksas spraudņus un papildinājumus. Daudzi populārākie zīmoli izmanto WordPress savās vietnēs un emuāros.

Bet kā jūs varat pārvietot visu savu vietni no Weebly uz WordPress, nezaudējot saturu? Tas izklausās grūti, bet tā nav.

Mūsu draugi WPBeginner izveidoja pārsteidzoši vienkāršu rīku, lai eksportētu jūsu vietni no Weebly uz WordPress (par to vairāk runāsim šajā rakstā vēlāk). Izmantojot viņu rīku, jūs varat viegli pārvietot visu savas vietnes saturu un multivides failus no Weebly uz WordPress.

Saistīts: Kā migrēt no vidēja uz WordPress (bez dīkstāves)

Gatavs? Ejam!

1. darbība. WordPress iestatīšana

Pirmā lieta, kas jums nepieciešama pirms WordPress iestatīšanas, ir domēna vārds un tīmekļa mitināšana. Domēna vārds ir jūsu vietnes nosaukums, piemēram, example.com vai isitwp.com; un tīmekļa mitināšana ir vieta internetā, kurā augšupielādējat savu saturu, multivides failus utt. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu rakstu par domēna nosaukuma un tīmekļa mitināšanas atšķirībām.

Parasti domēnu nosaukumiem ir atšķirīgas cenas, pamatojoties uz TLD un domēnu reģistriem. Vienkāršs domēna vārds maksā no 11 līdz 15 USD gadā. Tomēr iesācējam / pamata vietnei jūs varat iegādāties tīmekļa mitināšanu diapazonā no 7 līdz 15 USD mēnesī.

Lietotājiem mēs izstrādājām darījumu ar Bluehost. Viņi ir vispopulārākais tīmekļa mitināšanas uzņēmums, un tos oficiāli iesaka WordPress mitināšanas partneri. Bluehost IsItWP lasītājiem piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai.

izveidot-WordPress-konts-on-bluehost

Ja jūs meklējat alternatīvas iespējas, pārbaudiet mūsu labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ekspertu atsauksmes. Lielākā daļa no tām IsItWP lietotājiem piedāvā atlaides.

Pēc sava domēna vārda un tīmekļa mitināšanas iegādājieties un instalējiet WordPress. Lai iegūtu ērtas instrukcijas, varat iepazīties ar mūsu pilnīgo WordPress instalēšanas rokasgrāmatu.

Pēc veiksmīgas instalēšanas varat sākt savas Weebly vietnes pārvietošanu uz WordPress.

2. darbība. Vietnes eksportēšana no Weebly

Kā jau iepriekš tika runāts, mēs izmantosim Weebly WordPress importētājam rīks savas Weebly vietnes eksportēšanai.

Šis rīks palīdz eksportēt visu jūsu saturu un multivides failus no Weebly tādā formātā, kādu atbalsta WordPress. Tādēļ jūs varat viegli importēt vietnes datus WordPress, izmantojot importētāja spraudni.

Piezīme: Mēs šo rīku pārbaudījām, pirms mēs to iesakām lietotājiem. Tas darbojas perfekti, neko nesalaužot.

Apmeklējiet vietni Weebly WordPress importētājam rīka vietni un pirmajā laukā pievienojiet savu Weebly URL.

Weebly uz WordPress

Pēc tam ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi un izvēlieties formātu, lai eksportētu savu Weebly vietni. Mēs iesakām eksportēt savu vietni noklusējuma WXR formātā.

Tas arī jautās, vai vēlaties eksportēt vietņu lapas ar citu saturu. Pēc noklusējuma tas ir atzīmēts kas nozīmē, ka lapas tiks eksportētas. Jūs varat atzīmēt šo opciju kā ja nevēlaties, lai lapas tiktu eksportētas, vai vienkārši turpiniet neko nemainot.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Eksportēt manu tīmekļa vietni.

Importētājs apstrādās fonā. Kad tas būs gatavs, tas parādīs veiksmes ziņojumu ar lejupielādējamu saiti, kuru varēsit izmantot savas Weebly vietnes importēšanai WordPress.

Saglabāt saiti kā

Jums būs nepieciešams XML fails WordPress. Vienkārši noklikšķiniet ar peles labo pogu uz pogas “Lejupielādēt sava tīmekļa faila eksportēšanas failu” un atlasiet opciju Saglabāt saiti kā…. Tas lejupielādēs Word.Press nepieciešamo failu export.xml.

3. darbība. Vietnes Weebly importēšana WordPress

Lai importētu savu Weebly vietni, jums būs jāpiesakās WordPress administratora apgabalā. Turpmāk jums būs jādodas uz Rīki »Importēšana lappuse. Šajā lapā jūs redzēsit vairākus importētājus, bet jums būs jāizmanto WordPress importētājs.

Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz saites Instalēt tūlīt zem WordPress importētāja, un tā tiks instalēta, nemainot vai ielādējot lapu..

WordPress importētājs

Pēc veiksmīgas instalēšanas redzēsit, ka opcijas tagad ir mainītas. Lai turpinātu, zem WordPress importētāja noklikšķiniet uz saites Palaist importētāju.

Palaist WordPress importētāju

Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas “Izvēlēties failu” un jāizvēlas fails export.xml, ko lejupielādējāt iepriekšējā solī.

Noteikti noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt failu un importēt. Tiks atvērta jauna lapa, kurā savam saturam jāpiešķir autori.

Piešķirt autorus

Jums būs vairākas iespējas, ieskaitot autoru importēšanu no Weebly, jaunu autoru izveidi vai rakstu piešķiršanu esošajiem lietotājiem WordPress.

Jums būs arī jāatzīmē iestatījums “Lejupielādēt un importēt failu pielikumus”, kas palīdzēs importēt jūsu attēlus un multivides failus no Weebly uz WordPress..

Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, un importētājs darbosies fonā. Tas prasīs zināmu laiku atkarībā no satura un multivides failu lieluma, tāpēc esiet pacietīgs.

Pēc veiksmīgas jūsu Weebly vietnes importēšanas tajā tiks parādīts ziņojums, lai atjauninātu savus akreditācijas datus (paroli un lietotāja lomas)..

Importēt panākumus

Ko tālāk?

Varat iet uz priekšu un pārbaudīt savas WordPress lapas, ziņas un citu saturu, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. Mēs iesakām arī pārbaudīt savus multivides failus, kas importēti no Weebly.

Tomēr, ja uzzinājāt, ka importētājs nokavēja daļu no jūsu satura, varat atkārtot procesu, lai importētu atlikušo saturu no Weebly uz WordPress. Neuztraucieties par atkārtošanos, jo importētājs importēs tikai atlikušo saturu.

4. solis: novirzīšanas izveidošana

Ja savai Weebly vietnei izmantojat pielāgotu domēna vārdu (https://example.com), tas būs jānovirza uz jauno WordPress mitināšanu. Tas lietotājiem ļaus pareizi redzēt jūsu tīmekļa lapas.

Lai izveidotu novirzīšanu, jums jāpiesakās savā Weebly administratora kontā un jāapmeklē lapa “Domains”. Pēc tam jums būs jānoklikšķina uz pielāgotā domēna un jādodas uz iestatījumu izvēlni. Jūs atradīsit iespēju rediģēt vārdu serverus.

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Mainīt, un tas parādīs primārā un sekundārā nosaukuma servera laukus. Ja esat iegādājies Bluehost tīmekļa mitināšanu, tad serveru nosaukumi būs ns1.bluehost.com un ns2.bluehost.com.

Piezīme: Ja šajos nosaukuma serveros ir kādas kļūdas, varat sazināties ar atbalsta komandu, lai saņemtu palīdzību.

Rediģēt vārdu serverus

Noteikti noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Pareizi nomainīs serveru atjaunināšanu 24–48 stundas. Pēc tam lietotāji redzēs jūsu WordPress vietni.

Ja jūsu Weebly vietne tika veidota uz apakšdomēnu (https://mysite.example.com), jums jāveic šādas darbības:

Vispirms jums jāpiesakās savā Weebly kontā un jārediģē sava vietne. No turienes jūs varat doties uz Iestatījumi »SEO.

Weebly galvenes kods

Šajos iestatījumos jums būs jāmeklē galvenes koda sadaļa un jāpievieno šī koda rinda:

Jums būs jāmaina URL (http://www.wordpresdomain.com/) uz jūsu WordPress vietnes URL.

Pēc aizstāšanas jums būs jānoklikšķina uz pogas Saglabāt un Publicēt. Pēc tam apmeklējiet savu Weebly vietņu vietrāžus URL, un lapa tiks novirzīta uz jauno WordPress vietni.

5. darbība. Pastāvīgo saišu / URL struktūras pārvaldība

Jums būs jālabo lietotāju URL struktūra. Pretējā gadījumā pēc migrēšanas viņi jūsu vietnēs var redzēt kļūdu 404. Šī kļūda rodas, jo novirzīšanas laikā URL neatbilst.

Lai labotu pastāvīgās saites / URL struktūru, jums jādodas uz vietni Iestatījumi »Permalinks lapa jūsu WordPress administratora apgabalā. Pēc tam jums būs jāizvēlas pielāgotā vietrāžu URL struktūra un attiecīgajā laukā jāievada / blog /% postname%.

Permalinks iestatījumi

Pēc pievienošanas noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas. Tas novērsīs ar jūsu ziņām saistītās problēmas.

Bet Weebly lapu. URL izmanto .html, kas nozīmē, ka šī problēma jums ir jāpārvalda atsevišķi no ziņām.

Lai WordPress lapu URL struktūrā pievienotu .html, jums būs jāinstalē un jāaktivizē Pievienojiet lapām jebkuru paplašinājumu iespraust. Izlasiet mūsu ceļvedi par WordPress spraudņa instalēšanu, lai saņemtu palīdzību.

Pēc aktivizēšanas jums būs jādodas uz Iestatījumi »Pievienojiet lapām jebkuru paplašinājumu pārvaldīt opcijas. Laukā “Paplašinājums” jums būs jāpievieno .html un jānoklikšķina uz pogas Atjaunināt iestatījumus.

Pievienojiet lapām HTML paplašinājumu

Pēc tam jūs varat atgriezties Iestatījumi »Permalinks lapu un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai pareizi atjauninātu WordPress vietrāžus URL.

6. solis: pielāgošana un spraudņi

Jūsu vietne ir veiksmīgi pārvietota no Weebly uz WordPress.

Tālāk jūs varat apskatīt mūsu rakstu par labākajiem WordPress spraudņiem, kas jums OBLIGĀTI jāizmanto. Šie spraudņi palīdzēs jūsu vietnei pievienot vairāk funkciju un funkcionalitātes.

Mēs iesakām arī pārbaudīt mūsu labāko WordPress motīvu izvēli konkrētām nišām:

 • Labākās WordPress tēmas ceļojumu emuāriem
 • Labākās WordPress izglītības tēmas
 • Labākās WordPress fotografēšanas tēmas
 • Labākās WordPress biznesa tēmas jūsu biznesa vietnei
 • Labākās WordPress daudzfunkcionālās tēmas visām vietnēm

Šīs tēmas izvēlējās mūsu eksperti. Tomēr nedaudz meklējot, internetā varat atrast daudzas citas WordPress tēmas, kas atbilst jūsu interesēm un vajadzībām.

7. darbība. Kļūdu novēršana

Mēs vēlamies pārliecināties, ka neredzat kļūdas, tāpēc mēs esam uzskaitījuši dažas izplatītas problēmas, ar kurām lietotāji var saskarties pēc migrēšanas. Paskaties:

Biežās WordPress kļūdas:

Iespējams, redzēsit parasto WordPress datu bāzes savienojuma kļūdu. Mēs iesakām jums sekot mūsu pilnīgajai instrukcijai par to, kā novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu WordPress.

Ārējo attēlu izdošana:

Parasti WordPress importētājam vajadzētu importēt visus jūsu attēlus no Weebly un saglabāt tos WordPress multivides bibliotēkā. Tomēr, ja uzzinājāt, ka attēli nav pareizi importēti, iesakām ievērot šo rokasgrāmatu kā importēt ārējos attēlus WordPress.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums uzzināt, kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu ceļvedi par to, kā pārslēgties no Wix uz WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map