Kā sākt WordPress emuāru izveidi 2020. gadā [Pilnīga rokasgrāmata]

Kā izveidot emuāru


Vai jūs vēlaties izveidot emuāru? Mēs zinām, ka doma par emuāra izveidi var būt biedējoša, it īpaši, ja jūs neesat tehniķis. Labās ziņas ir: emuāra uzsākšana ir daudz vienkāršāka, nekā jūs domājat, neatkarīgi no jūsu prasmēm.

Emuāru veidošanas platformas, piemēram, WordPress, padara emuāru sākšanu ikvienam ļoti vienkāršu, nezinot vienu koda rindu. Kad esat iestatījis emuāru, ziņu redaktorā varat izveidot saturu, kas izskatās ļoti līdzīgs Microsoft Word. Izmantojot ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas saskarni, varat pielāgot sava emuāra dizainu, izskatu un izskatu.

Citiem vārdiem sakot, uzsākt emuāru 2020. gadā ir DAUDZ vienkāršāk nekā sākt pirms 10 gadiem.

Tātad, jūs vēlaties izveidot emuāru … bet kāpēc klausieties mūs?

Atšķirībā no citiem wannabe ekspertiem un viltus praviešiem, mēs sludinām tikai to, ko praktizējam.

Mēs savā karjerā esam izveidojuši vairākus lielus emuārus, ieskaitot šo. Palīdzot tūkstošiem WordPress lietotāju sākt darbu ar emuāru veidošanu, mēs precīzi zinām, kas ir nepieciešams, lai izveidotu satriecošu emuāru jau no paša sākuma..

Neatkarīgi no tā, vai esat absolūts iesācējs vai vienkārši jums ir nepieciešams atsvaidzinājums, šajā ceļvedī atradīsit visu nepieciešamo, lai jūsu emuārs tiktu izveidots un darbotos.

Mēs esam sadalījuši šo rokasgrāmatu 12 dažādās nodaļās:

Šajā detalizētajā ceļvedī mēs jums parādīsim, kā mazāk nekā stundas laikā sākt emuāru no sākuma..

Ja jūs labprātāk grieztu tieši pakaļdzīšanās un ienirt soli pa solim tehniskā apmācība, tad ej pa to.

Contents

1. nodaļa: Kāpēc sākt emuāru?

1. nodaļa kāpēc sākt emuāru

Emuāru veidošana ir nogājusi garu ceļu kopš tā pirmsākumiem. Sākotnēji cilvēki to izmantoja, lai dalītos ar savām personīgajām domām un viedokļiem. Tagad pat uzņēmumi visā pasaulē izmanto emuārus, lai paplašinātu savu sasniedzamību un radītu jaunus potenciālos klientus.

Ja runājat par emuāru veidošanu, mērķim ir kritiska nozīme, jo laika gaitā jūs zaudēsit virzienu un iedvesmu. Kad jūs blogojat ar mērķi, jūsu lasītāji ar to sazināsies, jo šis mērķis jums parādās rakstot.

Šie ir daži no iemesliem, kāpēc cilvēki blogo:

Žurnāls / personīgais emuārs

Daži cilvēki blogo, lai dokumentētu visu notiekošo, lai viņi varētu sekot līdzi viņu progresam. Tas palīdz jums sazināties ar sabiedrībā līdzīgi domājošiem cilvēkiem un veidot ar viņiem ilgstošas ​​attiecības.

Pelniet naudu emuāru veidošanā

Daudzi cilvēki sāk blogu ar vienu mērķi: nopelnīt naudu tiešsaistē.

Jūsu emuārs var būt daļēji pasīvs ienākumu avots, kas nozīmē, ka varat nopelnīt naudu pat tad, ja to aktīvi neatjaunināt. Daži no veidiem, kā varat gūt peļņu no sava emuāra, ir:

 • Reklāma: Pārdodiet reklāmas laukumu savā emuārā un gūstiet no tā vienmērīgu ienākumu plūsmu.
 • Affiliate mārketings: Novirziet produktus savai auditorijai un gūstiet ieņēmumus, pērkot produktus, izmantojot jūsu novirzīšanas saites.
 • Pārdod produktus: Izveidojiet produktu, kas, kā jūs zināt, auditorijai patiks, un pārdodiet to savā emuārā.

Izveidojiet sevi kā autoritāti

Šajā pārpildītajā digitālajā laikmetā emuāru veidošana var palīdzēt parādīt savu kompetenci un padarīt jūs par autoritāti. Lai to izdarītu, jums būs jāseko līdzi sava niša tendencēm un pastāvīgi par to emuāriem.

Noteikti regulāri sniedziet padomus un ieteikumus auditorijai, lai viņi saprastu, ka jūsu emuārs ir viss nepieciešamais resurss attiecībā uz visu, kas saistīts ar jūsu nišu..

1.1. Izvēlieties pareizo nišu savam emuāram

Sākot emuāru, noteikti jāapzinās, ka emuāru veidošana ne vienmēr būs varavīksne un vienradzis. Emuāru veidošana ir maratons, nevis sprints.

Lai ilgstoši pārvaldītu emuāru, jums jābūt pastāvīgam. Un, lai būtu neatlaidīgs, izvēloties tēmu savam emuāram, jums būs jāņem vērā dažas dažādas lietas:

 • Kaislība: Pastāvīgai emuāru veidošanai jums jāizvēlas tēma, kas jums patiešām patīk. Jūs nevarat nepārtraukti rakstīt par tēmu, kas jūs neuzbudina.
 • Satiksmes intensitāte: Tas, ka jums patīk tēma, ne vienmēr nozīmē, ka tā ir labākā emuāra izveidošanai. Ja neviens cits nevēlas lasīt emuāru par tēmu, kuru izvēlaties, tad jums būs jāpārdomā šī tēma pirms ievadīšanas.
 • Mērķis: Apsveriet sava emuāra mērķi, kad izlemjat par tēmu. Piemēram, ja vēlaties nopelnīt iztikai no reklāmas, bet niša ir par šauru ar mazu trafika daudzumu, ieteicams paplašināt savu nišu vai mainīt monetizācijas stratēģiju..

1.2. Neizmantot tradicionālās rakstīšanas nodarbības

Emuāru veidošana nedaudz atšķiras no parastās rakstīšanas. Ja esat iecerējis emuāru autors, iespējams, nāksies atbrīvot dažas lietas, kas jums tika mācītas angļu valodas stundās..

Piemēram, ja jūs emuāru veidojat vai rakstāt tīmeklim, ieteicams izveidot īsus teikumus un pat īsākus rindkopus, lai lasītāji varētu ātri iztērēt jūsu rakstu. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka cilvēkiem tīmeklī ir īsāki uzmanības rādītāji.

Vēl viena atšķirība ir tā, ka drukas redaktori bieži iesaka rakstītājiem rakstīt trešajā personā. Tomēr tiek gaidīts, ka emuāru autori rakstīs pirmās personas balsī. Rakstot pirmās personas balsī, jūs runājat tieši ar saviem lasītājiem tāpat kā jūs ar draugiem.

Papildus tiešai sarunai ar saviem lasītājiem jums būs jāoptimizē arī jūsu emuāra ziņas meklētājprogrammām. Tas palīdzēs meklētājprogrammām atklāt un indeksēt jūsu vietni, lai jūs varētu savā emuārā piesaistīt vairāk meklētājprogrammu trafika, kas pazīstams arī kā dabiskā trafiks..

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

2. nodaļa: Emuāru veidošanas platformas izvēle

2. nodaļa izvēlieties emuāru veidošanas platformu

Jūsu izvēlētā emuāru veidošanas platforma var izveidot vai sabojāt jūsu emuāru.

Ne katra emuāru veidošanas platforma ir izveidota vienādi. Ir viegli apbēdināt visas dažādās pieejamās emuāru veidošanas platformas. Tātad, pirms jūs uzlekat, ir vērts veltīt laiku, lai izpētītu dažus dažādus faktorus:

 • Jūsu emuāru veidošanas mērķis: Izvēloties platformu, jums ir svarīgi pārbaudīt, vai tā atbilst jūsu emuāru veidošanas mērķiem.
 • Izmantojamība: Acīmredzot jums būs jāizvēlas ērti lietojama platforma. Izmantojot intuitīvu platformu, jūs varat viegli paveikt lietas ar minimālu mācību līkni.
 • Monetizācija: Vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu izvēlētā emuāru veidošanas platforma ļauj pelnīt no sava emuāra ar reklāmām. Piemēram, dažas platformas, piemēram, bezmaksas WordPress.com, neļauj pelnīt no sava emuāra. Tas nozīmē, ka šāda platforma jums nav piemērota, ja jūsu mērķis ir pelnīt naudu blogošanā.

2.1. Labāko emuāru veidošanas platformu demonstrēšana

Tagad, kad jūs zināt, kādi faktori jums būs jāņem vērā, apskatīsim dažas no labākajām pastāvošajām emuāru veidošanas platformām.

WordPress.org

WordPress.org

Bez šaubām, WordPress ir vispopulārākā emuāru veidošanas platforma. Sākotnēji WordPress tika izveidota kā emuāru veidošanas platforma, taču tagad tā ir pārveidota par pilnvērtīgu satura pārvaldības sistēmu.

Izmantojot WordPress, jūs varat izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes, kuras varat iedomāties, piemēram, e-komercijas veikalu, forumu, sociālo nišu utt..

Mēs ļoti iesakām sākt ar WordPress, jo tas dod jums pilnīgu kontroli pār jūsu emuāru. Noskatieties arī mūsu rakstu par labākajām WordPress grāmatām, ieskaitot grāmatas par tīmekļa vietnes vai emuāra izveidi, izmantojot WordPress.

Cenu noteikšana: Lai izveidotu emuāru, jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts. Domēna vārds maksā apmēram 14,99 USD gadā, bet tīmekļa mitināšana maksā apmēram 7,99 USD mēnesī. Esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost IsItWP lietotājiem, tāpēc jums mēnesī jāmaksā tikai USD 2,65.

Tas nozīmē 60% atlaidi WordPress mitināšanai un bezmaksas domēna vārdam.

Wix

Wix logotips

Wix ir bezmaksas vietņu veidošanas platforma, kas arī ļauj jums izveidot pilnīgi jaunu emuāru jau no paša sākuma. Lai izveidotu emuāru ar Wix, jums būs jāintegrē emuāra lietotne savā Wix vietnē. Bezmaksas Wix plāns ļauj izmantot 500 MB krātuves un 1 GB joslas platuma.

Lai noņemtu Wix zīmolu un uzlabotu iebūvētās funkcijas, varat iegādāties piemaksu plānu, sākot no USD 17 mēnesī.

WordPress.com

emuāru veidošanas platforma wordpress.com

WordPress.com ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kuru pārvalda tie paši ļaudis kā WordPress.org. Izmantojot WordPress.com, varat izveidot bezmaksas emuāru, neiegādājoties domēna vārdu. Varat uzlabot savu abonementu, lai iegūtu uzlabotas funkcijas, piemēram, pielāgotu domēnu, monetizāciju, papildu krātuvi utt.

Pārbaudiet atšķirības starp WordPress.com un WordPress.org.

Cenu noteikšana: Jūs varat sākt bezmaksas pamata emuāru. Par 48 USD gadā jūs varat savienot pielāgotu domēna vārdu un noņemt WordPress.com reklāmas. Lai gūtu peļņu no sava emuāra, jums būs jāiegūst Premium plāns par USD 96 gadā.

Emuāru autors

Emuāru veidošanas platforma Blogger.com

Blogger ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, ko nodrošina Google. Emuārs ļauj jums izveidot emuāru un gūt no tā peļņu ar reklāmām, iztērējot ne santīma naudu. Lai arī tas ietver visas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas emuāra uzturēšanai, jūs nevarat pievienot uzlabotas funkcijas, piemēram, e-komercijas veikalu.

Cenu noteikšana: Blogger ir 100% bezmaksas emuāru veidošanas platforma.

2.2. Kāpēc mēs iesakām WordPress.org izveidot emuāru?

Mēs iesakām visiem izmantot pašpiegādāto WordPress.org platformu, jo tā ir patiesi izcilāka emuāru veidošanas platforma. Mēs to izmantojam visās mūsu vietnēs, ieskaitot šo!

WordPress

Galvenā atšķirība starp pašu mitinātu WordPress un citām iespējām ir tā, ka tā sniedz jums pilnīgu brīvību un kontroli pār jūsu vietni. Jūs varat pielāgot izskatu un izskatu pēc vajadzības. Varat gūt peļņu no savas vietnes, cik vēlaties. Jūs pat varat savam emuāram pievienot tiešsaistes veikalu.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ka neviens nevar izdzēst jūsu emuāru tikai tāpēc, ka jūs neievērojāt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Skatiet šo rokasgrāmatu, lai redzētu pilnu atšķirību sarakstu starp WordPress.com un WordPress.org.

Pārbaudiet arī šo rakstu par emuāra pārvietošanu no emuāru autora uz WordPress.

Tagad, kad esam izvēlējušies platformu, apskatīsim, kas jums nepieciešams, lai sāktu WordPress emuāru.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 1. nodaļa – Kāpēc jāuzsāk emuārs?

3. nodaļa: Emuāra izveidošana – tehniskā rokasgrāmata (soli pa solim)

3. nodaļā ir sākta emuāra tehniskā rokasgrāmata

Emuāra izveidošana nav raķešu zinātne. Izmantojot pareizo rīku komplektu, emuāru ir viegli izveidot un palaist.

Neatkarīgi no tā, kāda veida emuāru jūs veidojat, jums būs nepieciešamas dažas lietas, piemēram, domēna vārds, emuāru veidošanas platforma un tīmekļa mitināšana.

Pēc emuāra iestatīšanas jums būs jāpielāgo tā izskats, jāpievieno pamata funkcijas un daudz kas cits.

Šajā nodaļā mēs izskaidrosim:

 • Kā izvēlēties domēna vārdu
 • Kā iestatīt domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu
 • Kā instalēt WordPress savā resursdatorā
 • Kā instalēt WordPress motīvu, lai pielāgotu emuāra izskatu
 • Kā instalēt WordPress spraudni, lai pievienotu funkcijas

3.1. Kā izvēlēties domēna vārdu

Domēna vārda reģistrēšana ir vienkārša un lēta, taču ir svarīgi savai vietnei izvēlēties pareizo domēna vārdu, kuru ir viegli rakstīt un atcerēties.

Jūsu domēna vārds ir jūsu emuāra adrese internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. Jūsu klienti to ievada pārlūkprogrammās, lai piekļūtu jūsu vietnei. Domēna vārds parasti maksā apmēram 14,99 USD gadā.

Apskatīsim dažas dažādas pieejas, kuras varat izmantot, lai izvēlētos domēnu savam emuāram.

Dodieties uz svītrojamā domēna vārdu

Pagājuši ir dienas, kad jūs varat uzlabot sava emuāra meklēšanas rezultātus, izmantojot domēna vārdu ar atslēgvārdu. Kaut arī atslēgvārda iekļaušana savā domēna nosaukumā joprojām var pozitīvi ietekmēt, atslēgvārdu aizpildīšana var negatīvi ietekmēt jūsu SEO centienus.

Izvēloties domēna vārdu, ieteicams izvēlēties tādu zīmolu domēna vārdu kā ProBlogger.com vai OptinMonster.com, nevis domēna vārdu, piemēram, copywritingtweaks.com vai killercopywriting.com..

Viņi ne tikai ir vieglāk atcerēties, bet arī ilgtermiņā palīdz iegūt pozitīvu SEO ietekmi.

Izvēlieties pareizo domēna paplašinājumu

.com domēni ir tik populāri, ka cilvēki, visticamāk, savā pārlūkprogrammā ierakstīs [yourblog] .com, lai apmeklētu jūsu vietni. Faktiski, ja izvēlaties citu paplašinājumu, iespējams, vēlēsities veikt papildu darbu, lai cilvēki to atcerētos.

Protams, mēs vienmēr iesakām savam emuāram izvēlēties .com domēna vārdu. Tomēr, ja .com nav pieejams, varat meklēt .net vai .org.

Izmantojiet domēna vārda ģeneratoru

Domēna vārda ģenerators ar IsItWP

Ideāla domēna vārda izvēle savam emuāram var būt iebiedējoša, jo ir ļoti iespējams, ka jūsu pirmais domēna vārds jau ir izvēlēts. Tas nozīmē, ka jums būs jāizdomā domēnu vārdu idejas un atsevišķi jāpārbauda to pieejamība.

Domēna vārda ģenerators palīdz ietaupīt laiku, automātiski ģenerējot daudz domēna vārda ideju, vienkārši ievadot vienu vai divus atslēgvārdus.

Lai atrastu perfektu domēna vārdu, varat izvēlēties IsItWP domēna vārdu ģeneratoru.

3.2. Kā iestatīt domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu

Tagad, kad esat atradis domēna vārdu, nākamā lieta, kas jums jādara, ir reģistrēt to un iestatīt tīmekļa mitināšanu.

Ja esat jauns Web vietas pārstāvis, zemāk ir domēna vārda un WordPress tīmekļa mitināšanas definīcija.

Domēna vārds: Jūsu domēna vārds ir jūsu emuāra adrese internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. Jūsu klienti to ievada pārlūkprogrammās, lai piekļūtu jūsu vietnei. Domēna vārds parasti maksā apmēram 14,99 USD gadā, taču šajā rakstā vēlāk jums parādīsim, kā to iegūt bez maksas.

Tīmekļa mitināšana: Jūsu tīmekļa mitināšanas kontā tiek glabāts jūsu emuāra saturs un faili. Padomājiet par to kā savas vietnes māju. Kad apmeklētājs mēģina piekļūt jūsu emuāram, ierakstot jūsu tīmekļa adresi (domēna vārdu), viņš tiks novirzīts uz vietnes failiem, kas glabājas jūsu tīmekļa mitināšanas serverī. Tīmekļa mitināšana parasti maksā 7,99 USD mēnesī.

Pārbaudiet arī šos labākos emuāru mitināšanas uzņēmumus.

Kad pirmo reizi sākat savu emuāru, domēna vārda un mitināšanas kopējās izmaksas var šķist diezgan lielas.

Tāpēc mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un vairāk nekā 60% atlaidi WordPress mitināšanai.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi ir iesaistīti WordPress kopienā kopš 2005. gada, un viņi ir WordPress.org oficiāli ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs..

Piezīme: Mēs ticam pilnīgai pārredzamībai. Ja jūs iegādājaties mitināšanu, izmantojot mūsu novirzīšanas saiti, mēs jums iegūsim nelielu komisiju bez papildu maksas. Jūs faktiski saņemsit atlaidi mitināšanai + bezmaksas domēns + bezmaksas SSL. Mēs varam saņemt komisiju gandrīz no jebkura hostinga uzņēmuma, bet mēs iesakām tikai produktus, kuri, mūsuprāt, mūsu lasītājiem piešķirs vērtību.

Lai sāktu savu WordPress emuāru, dodieties uz Bluehost vietni un noklikšķiniet uz Sāc tagad pogu.

izveidot emuāru par bluehost

Nākamajā lapā jums tiks lūgts izvēlēties plānu. Tā kā jūs tikko sākat darbu, varat izvēlēties pamatplānu, kurā ietilpst arī bezmaksas domēns un bezmaksas SSL sertifikāts. Jūs vienmēr varat jaunināt savu kontu, vietnei pieaugot.

izvēlieties emuāra sākšanas plānu

Tagad jūs varat izvēlēties esošo domēnu vai bez maksas iegādāties jaunu domēnu. Mēs iesakām iegūt jaunu domēnu, jo tas ir bezmaksas.

bluehost domēna iegāde

Tagad jums tiks piedāvāts ievadīt konta informāciju. Lai ērti reģistrētos, varat pierakstīties Google, izmantojot tikai dažus klikšķus.

bluehost konta izveidošana

Pēc savas informācijas ievadīšanas ritiniet lapu uz leju, līdz atrodat informācijas paketi. Jūs varat izvēlēties pamatplānu 12 mēnešiem, 24 mēnešiem vai 36 mēnešiem. Jūs redzēsit arī, ka ir izvēlēti daži papildinājumi, kas palielina kopējo cenu. Varat noņemt šo papildinājumu atzīmi, jo jums tie uzreiz nebūs nepieciešami. Ja nepieciešams, tos vienmēr varat pievienot vēlāk.

Piezīme: Izvēloties 36 mēnešu plānu, jūs iegūsit vislabāko cenas / vērtības attiecību!

bluehost paketes informācija

Kad esat konfigurējis plānu, ritiniet lapu uz leju tālāk, lai ievadītu maksājuma informāciju. Jums būs jāpiekrīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un pēc tam noklikšķiniet uz Iesniegt.

Tieši tā!

Jūs esat veiksmīgi abonējis mitināšanas plānu. Jums tiks lūgts izveidot sava konta paroli. Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par to, kā pieteikties tīmekļa mitināšanas vadības panelī (cPanel), kur varat pārvaldīt visu, sākot no failu mitināšanas līdz e-pasta ziņojumiem un atbalstam..

3.3. Kā WebPress instalēt WordPress

Izmantojot Bluehost, jums nav jāiziet atsevišķs WordPress instalēšanas process, jo tagad Bluehost to dara pēc noklusējuma. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties savu WordPress motīvu, pēc tam norādīt sava emuāra vārdu un tagu līniju, un jūs varēsit sākt strādāt ar WordPress.

Pēc abonēšanas savā mitināšanas plānā tagad jums tiks piedāvāts izvēlēties WordPress motīvu. Šīs darbības laikā varat izvēlēties gandrīz jebko, jo savu motīvu vienmēr varat mainīt vēlāk (mēs jums parādīsim, kā to izdarīt šīs apmācības vēlākā posmā). Vissvarīgākā daļa ir sākt veidot savu emuāru, tāpēc dodieties uz priekšu un izvēlieties jebkuru tēmu, kas piesaista jūsu uzmanību, tikai tāpēc, lai jūs sāktu darboties.

izvēlēties tēmu

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties sava emuāra vārdu un uzrakstu.

izveidot jaunu WordPress emuāru

Pēc detalizētas informācijas norādīšanas noklikšķiniet uz Nākamais. Tagad Bluehost automātiski instalēs WordPress jums. Kad tas būs izdarīts, tas parādīs jums šādu ekrānu:

WordPress instalēšana ir veiksmīga

Jūs varat pieteikties savā vietnē, pievienojot wp-admin uz jūsu URL. Jūsu WordPress pieteikšanās URL vajadzētu izskatīties šādi:

http://example.com/wp-admin

Tagad varat pieteikties savā WordPress emuārā ar akreditācijas datiem, kas nosūtīti uz jūsu e-pasta adresi.

WordPress pieteikšanās

3.4. Kā instalēt WordPress motīvu

Tagad, kad esat pieteicies WordPress, emuāra vizuālo izskatu ir viegli mainīt. Viss, kas jums jādara, ir atrast pareizo WordPress motīvu un instalēt to savā WordPress emuārā.

Noklusētā WordPress tēma ir laba, taču, ja vēlaties savai vietnei atšķirīgu izskatu un izjūtu, tad oficiālajā motīvu direktorijā varat atrast alternatīvu motīvu un instalēt to savā vietnē.

Bet, pirms izvēlaties savam emuāram izlases veida bezmaksas tēmu, ieskatieties mūsu WordPress populārāko tēmu sarakstā un izlemiet, kura no tām būtu labākā izvēle.

Ja izvēlaties izcilu motīvu, tad tas ir jāielādē no motīvu pārdevēja vietnes un jāaugšupielādē jūsu WordPress.

Ja jūs nolemjat izvēlēties bezmaksas WordPress motīvu no oficiālās tēmu krātuves, tad varat to meklēt un instalēt tieši no WordPress informācijas paneļa, un tas nav jāielādē datorā..

Lai instalētu bezmaksas motīvu, dodieties uz Izskats »Motīvi savā WordPress informācijas panelī. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot jaunu motīvu kaste.

pievienot jaunu motīvu

Informācijas panelī redzēsit dažas piedāvātās tēmas. Pirms motīva instalēšanas varat to priekšskatīt, noklikšķinot uz parādītajiem sīktēliem.

Motīvus var arī filtrēt, pamatojoties uz izkārtojumiem, funkcijām un emuāru nišām, noklikšķinot uz Funkciju filtrs pogu.

motīvu funkciju filtrs

Labajā stūrī meklēšanas joslā ierakstiet motīva nosaukumu. Kad esat atradis pareizo motīvu, virziet kursoru uz tā attēla un pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu. Tālāk jums jānoklikšķina Aktivizēt lai mainītu sava emuāra izskatu.

motīvu instalēšana

3.5. Kā instalēt WordPress spraudni

Tagad, kad esat instalējis WordPress motīvu, jūs, iespējams, vēlaties uzzināt, kā uzlabot savu emuāru, pievienojot tādas funkcijas kā kontaktinformācijas veidlapa, foto galerija utt..

Izmantojot WordPress, varat atrast tūkstošiem bezmaksas spraudņu (lietotņu), kas ļauj ērti pievienot savam emuāram papildu funkcijas, nepieskaroties vienai koda rindai. Tāpat kā WordPress motīvi, WordPress informācijas panelī varat viegli atrast un instalēt bezmaksas spraudņus no WordPress spraudņu krātuves.

Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt Spraudņi »Pievienot jaunu lapu un izmantojiet meklēšanas lodziņu labajā stūrī, lai atrastu spraudni. Kad esat atradis meklēto spraudni, noklikšķiniet uz Instalēt tagad pogu un pēc tam noklikšķiniet uz Aktivizēt.

instalējiet spraudni

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 2. nodaļa – Emuāru veidošanas platformas izvēle

4. nodaļa: WordPress emuāra iestatījumu konfigurēšana

4. nodaļa bloga iestatījumu konfigurēšana

Tagad jūs jau esat uzstādījis pamata emuāru.

Jūs jau zināt, kā mainīt WordPress motīvu un instalēt spraudņus. Tik tālu, labi.

Pirms sākat un sākat publicēt rakstus savā emuārā, jums būs jāmaina daži emuāra noklusējuma iestatījumi un jāpielāgo tie jūsu vēlmēm. Apskatīsim …

4.1. Izvēlieties pastāvīgās saites struktūru

WordPress vietnē pastāvīgā saite ir jūsu vietnē publicētā satura tīmekļa adrese / URL. Cilvēki iekļūst pārlūka adreses joslā, lai apmeklētu jūsu vietnes tīmekļa lapas.

Nepareiza pastāvīgās saites izvēle var kaitēt meklētājprogrammu trafikam un novirzīšanas trafam, tāpēc, iestatot vietni, ir svarīgi izvēlēties pareizo..

Pastāvīgās pastāvīgās saites struktūra, kas pazīstama kā Vienkāršs satur dažus nejaušus skaitļus jūsu vietrāžos URL, kas neko nerunā par jūsu saturu, tāpēc gandrīz jebkura cita izvēle ir labāka. Izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Lai izvēlētos pareizo pastāvīgās saites struktūru, dodieties uz Iestatījumi »Permalinks savā WordPress informācijas panelī.

WordPress pastāvīgās saites iestatījumi

Ja jums nav nekādu preferenču, varat vienkārši izvēlēties Pasta nosaukums opcija no saraksta.

4.2. Izvēlieties meklētājprogrammas redzamību

WordPress komplektācijā ietilpst opcija, kas ļauj ar vienu klikšķi viegli atturēt meklētājprogrammas no vietnes indeksēšanas. Nemaz nerunājot par to, ka jums nekad nevajadzētu pārbaudīt šo opciju, ja jūs izmantojat publicētu vietni vai emuāru.

meklētājprogrammu redzamība

Tomēr zemāk ir minēti daži lietošanas gadījumi, kad vēlaties apsvērt iespēju meklētājprogrammām neindeksēt jūsu vietni.

 • Privāts saturs: Jūs, iespējams, nevēlaties indeksēt savu privāto saturu aiz tādas maksas platformas kā dalības vietne, kas ir īpaši izveidota jūsu biedriem.
 • Pārbaudes / izstrādes / demonstrācijas vietne: Lai izvairītos no satura vietnes dublēšanas par ražošanas vietni, iespējams, vēlēsities attīstības vietni indeksēt no meklētājprogrammas.
 • Dinamisks saturs: Tāpat jūs varētu vēlēties atturēt meklētājprogrammu no savas vietnes indeksēšanas, ja izveidojat dinamisku saturu, kas tiek atjaunināts pārāk bieži.

4.3. Konfigurējiet WordPress Customizer

Vēlaties uzreiz atjaunināt motīvu iestatījumus, vienlaikus priekšskatot vietnes izskatu?

Tagad tas ir iespējams, izmantojot WordPress Customizer. WordPress pielāgošanas rīks ļauj priekšskatīt, kāds jūsu vietnes saturs izskatās ar citu motīvu, ar dažādiem motīva iestatījumiem un daudz ko citu.

Piemēram, jūs varat viegli iestatīt vietnes nosaukumu, birku un favicon.

Lai mainītu iestatījumus, jums atliek tikai pāriet uz Izskats »Pielāgot.

WordPress pielāgošanas rīks

4.4. Izveidojiet navigācijas izvēlni

Navigācijas izvēlne nodrošina ātru saiti uz dažām vissvarīgākajām jūsu vietnes lapām. Programmā WordPress navigācijas izvēlne ir motīva funkcija.

Tās izskatu un displeju kontrolē jūsu WordPress tēma. Kad esat izveidojis dažas svarīgas lapas, varat doties uz priekšu un iestatīt navigācijas izvēlni.

Lai pievienotu, rediģētu vai pārvaldītu navigācijas izvēlni, dodieties uz Izskats »Izvēlnes. Pēc tam noklikšķiniet uz izveidot jaunu izvēlni.

izveidot izvēlni WordPress

Tagad jums tiks piedāvāts norādīt Izvēlnes nosaukums.

Kā redzat ekrānuzņēmumā, mūsu tēma atbalsta 2 dažādas izvēlnes atrašanās vietas: Izvēlne Augšējā un Sociālās saites. Ņemiet vērā, ka izvēlnes vietas un to nosaukumi dažādās tēmās atšķiras.

Tālāk atlasiet lapas, kuras vēlaties pievienot izvēlnei, un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot izvēlnei.

pozīcijas izvēlnes struktūra

Izvēlni var pārvietot, velkot un nometot. Pēc tam jūs varat izvēlēties izvēlnes atrašanās vietu un noklikšķināt uz Saglabāt izvēlni pogu.

4.5. Iestatiet sānjoslas / kājenes logrīkus

Logrīki WordPress ir vienkārši pārvietojami elementi, kas ļauj ērti pielāgot vietni. Logrīkus var izmantot, lai veiktu dažādas lietas, piemēram, parādītu jaunākās ziņas, populārus komentārus, reģistrēšanās e-pastā e-pastu utt..

Logrīkus varat pievienot vietnēm, kas ir gatavas ar logrīkiem. Parasti tas nozīmē jūsu emuāra sānjoslu, taču daudzas tēmas atbalsta logrīku pievienošanu kājenei, kā arī citas mājas lapas sadaļas.

Lai logrīkiem pievienotu logrīkiem gatavus apgabalus, piemēram, sānjoslu un kājeni, rīkojieties šādi.

Dodieties uz Izskats »Logrīki.

WordPress preces

Kreisajā pusē esošajā panelī varat atrast pieejamo logrīku sarakstu. Labajā pusē ir atrodami daži dažādi lodziņi, kas ir logrīkiem gatavi apgabali, kurus atbalsta jūsu tēma.

Šajā piemērā mūsu logrīks atbalsta 3 dažādus logrīkiem gatavus apgabalus: sānjoslu, 1. kājeni un 2. kājeni.

Lai pievienotu logrīku, viss, kas jums jādara, ir jāpārvelk uz jebkuru apgabalu, kas ir gatavs logrīkam.

4.6. Izlemiet par komentāru pieņemšanu

Komentāri ir jebkura emuāra vai tiešsaistes publikācijas dzīvības spēks. Emuāri nav monologi. Tie ir veidoti divvirzienu sarunām ar lasītājiem, izmantojot komentārus.

Izmantojot emuāru komentārus, jūs varat mudināt savus lasītājus sazināties ar jums un citiem lasītājiem. Bet vienmēr ir jākoriģē komentāri, pirms tie tiek publicēti. Tādā veidā jūs varat nodrošināt, ka tiek publicēti tikai likumīgi komentāri.

Pēc noklusējuma WordPress ļauj lietotājiem komentēt jūsu emuāru. Ja nevēlaties pieņemt komentārus, varat doties uz Iestatījumi »Diskusija, un pēc tam noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus Ļaut cilvēkiem izlikt komentārus par jauniem rakstiem.

atļaut-komentēt

4.7. Izlemiet par Pingbacks / Trackbacks atļaušanu

Tāpat kā komentāri, arī WordPress pēc noklusējuma ļauj atgriezties un palaist atpakaļ. Pingbacks un trackbacks ļauj citiem emuāriem jūs informēt, kad vien tie ir saistīti ar jums.

Tā kā vairums atgriezeniskās saites un atgriezeniskās saites ir surogātpasts, jūsu interesēs ir tos atspējot savā vietnē. Lai to izdarītu, varat noņemt atzīmi no izvēles rūtiņas, Atļaut saišu paziņojumus no citiem emuāriem dodoties uz Iestatījumi »Diskusijas.

4.8 Iestatiet vēlamo laika joslu

Noklusētā WordPress laika josla ir UTC +0. Pēc WordPress instalēšanas savā vietnē, iespējams, vēlēsities mainīt laika joslu pēc savas izvēles. Tas ļauj jums ērti plānot savus ierakstus iepriekš.

Lai mainītu laika joslu, dodieties uz Iestatījumi »Vispārīgi un pēc tam izvēlieties City vai UTC laika joslas nobīdi.

laika zona

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 3. nodaļa – Emuāra izveidošana – Tehniskā rokasgrāmata (soli pa solim)

5. nodaļa: Būtiski spraudņi & Apmācības jūsu WordPress emuāram

5. nodaļas būtiskākie spraudņi un apmācība

Lai paplašinātu WordPress emuāra pamatfunkcijas, ir nepieciešams pareizs spraudņu komplekts jūsu rīklodziņā.

Katrs emuārs ir unikāls gan auditorijas, gan satura, gan dizaina, gan funkciju ziņā. Tomēr ir daži izplatīti spraudņi, kas gandrīz katram emuāram būs jāinstalē. Tā kā ir diezgan viegli satriekties ar visiem WordPress pieejamajiem spraudņiem, kas dara gandrīz vienu un to pašu, mēs zemāk esam atlasījuši labākos no tiem.

Mēs izmantojam šos spraudņus savās vietnēs un iesakām lietotājiem tos instalēt. Jūsu ērtībai kopā ar spraudņu vārdu mēs esam izskaidrojuši arī to izmantošanu un nodrošinājuši saites uz profesionālajām un bezmaksas versijām.

 • Veidojiet kontaktu formas ar WPFormsPro | Bezmaksas
 • Savienojiet savu vietni ar Google Analytics, izmantojot MonsterInsightsPro | Bezmaksas
 • Uzlabojiet savu SEO ar Rauga SEOPro | Bezmaksas
 • Pievienojiet papildu drošības līmeni ar Sucuri
 • Veiciet regulāru dublēšanu ar Updraft Plus – Pro | Bezmaksas
 • Uzlabojiet WordPress veiktspēju, izmantojot W3 kopējā kešatmiņa
 • Novērsiet surogātpastu komentārus ar Akismet – Pro | Bezmaksas
 • Paaugstiniet abonentu skaitu un pārdošanas apjomus, izmantojot OptinMonster

Tā kā detalizēts skaidrojums par VISIEM spraudņiem būtu satriecošs, mēs izskaidrosim, kā, izmantojot iepriekš uzskaitītos spraudņus, pievienot savam emuāram tikai 3 vissvarīgākās funkcijas.

 1. Kā pievienot kontakta formu ar WPForms
 2. Kā savienot savu emuāru ar Google Analytics, izmantojot MonsterInsights
 3. Kā uzlabot savu SEO, izmantojot Yoast SEO

5.1. Kā pievienot kontakta veidlapu ar WPForms

Neatkarīgi no jūsu emuāra tēmas, savā emuārā ir jāiekļauj arī kontakta forma. Ja kontaktam pievienojat emuāru, apmeklētājiem ir ērti ar jums sazināties.

WPForms ir labākais kontaktu formu spraudnis WordPress iesācējiem. Tas ļauj izveidot kontakta formu ar vilkšanas un nomešanas veidotāju un ļauj to viegli publicēt jebkur jūsu vietnē.

Vēl dažas WPForms lietošanas priekšrocības ir:

 • Izveidojiet jebkura veida tiešsaistes formas bez problēmām, piemēram, kontaktformas, ziedojumu formas, reģistrācijas veidlapas, pierakstīšanās veidlapas un daudz ko citu …
 • Visas veidlapas, kuras izveidojat, izmantojot WPForms, būs 100% atsaucīgas, tas nozīmē, ka tās darbojas mobilajās ierīcēs, planšetdatoros un galddatoros.
 • Vienmēr integrējiet savu formu ar iecienītākajiem e-pasta mārketinga rīkiem vai trešo pušu tīmekļa lietotnēm.
 • Un vēl…

Izlasiet visu WPForms pārskatu.

Lai izveidotu emuārā veidlapu, vispirms jums būs jāinstalē WPForms, dodoties uz Spraudņi »Pievienot jaunu. Atrodiet WPForms spraudni un, kad tas parādās, noklikšķiniet uz Instalēt tagad, un tad Aktivizēt.

instalēt wpforms

Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz WPForms skaisto uzņemšanas lapu. Varat noklikšķināt uz Izveidojiet savu pirmo formu pogu vai klikšķi WPForms »Pievienot jaunu lai izveidotu savu pirmo veidlapu.

izveidojiet savu pirmo formu

Pēc tam jums tiks piedāvāts izvēlēties veidni. Jūs varat izvēlēties kādu no iepriekš sagatavotajām veidnēm vai sākt ar tukšu formu. Ja vēlaties, varat pirmajai kontaktinformācijas formai piešķirt pielāgotu vārdu.

izvēlēties veidnes veidni

WPForms ļauj ērti izveidot veidlapu ar vilkšanu un nomešanu. Kreisajā panelī noklikšķiniet uz atbilstošajiem veidlapas laukiem, lai tos pievienotu veidlapai. Varat arī tos viegli pārkārtot un pat viegli noņemt visus nevajadzīgos laukus. Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas noklikšķiniet uz Saglabāt.

izveidojiet vienkāršu formu

Pēc tam dodieties uz savu informācijas paneli un noklikšķiniet uz WPForms »Visas veidlapas. Tagad jūs redzēsit visas veidlapas, kuras esat izveidojis. Tieši blakus veidlapas nosaukumam jūs redzēsit veidlapas saīsni. Kopējiet šo īskodu.

WPForms

Tagad dodieties uz ziņu vai lapu, kur vēlaties pievienot savu veidlapu, un noklikšķiniet uz “+” paraksts sava Gūtenberga redaktora augšējā kreisajā stūrī.

Izmantojot meklēšanas lauku, meklējiet īsais kods. Atlasiet to, kad tas tiks atrasts. Jūsu ekrānā būs šāda informācija.

Tagad ielīmējiet saīsināto kodu, kuru nokopējāt iepriekš, un ielīmējiet to dotajā laukā un nospiediet Publicēt pogu labajā pusē.

Tieši tā! Jūs esat veiksmīgi publicējis kontaktinformācijas veidlapu.

Vai vēlaties viegli izveidot kontakta formu? Tad, Sāciet darbu ar WPForms šodien.

Vai vēlaties sākt ar bezmaksas versiju? Izmēģiniet WPForms Lite.

5.2. Kā savienot emuāru ar Google Analytics, izmantojot MonsterInsights

Ja vēlaties palielināt sava emuāra trafiku, jums ir jāsaprot, kā cilvēki atrod jūsu emuāru un ko viņi dara, kad ir jūsu emuārā.

Vienkāršākais veids, kā izsekot lietotāju mijiedarbību jūsu vietnē, ir, izmantojot Google Analytics. Google Analytics ir labākais vietņu izsekošanas risinājums, un to var brīvi izmantot.

MonsterInsights spraudnis ļauj jums viegli iestatīt Google Analytics savā WordPress emuārā. Turklāt tas ļauj pilnībā izmantot Google Analytics izsekošanas potenciālu, piemēram, failu lejupielādes izsekošanu, reklāmu izsekošanu, veidlapu iesniegumu izsekošanu, e-komercijas darījumu izsekošanu utt., Nepieskaroties vienai koda rindai..

Izlasiet visu MonsterInsights pārskatu.

Lai savā emuārā iestatītu Google Analytics, dodieties uz vietni Spraudņi »Pievienot jaunu. Meklējiet MonsterInsights un, kad parādās spraudnis, noklikšķiniet uz Instalēt tagad un tad, aktivizēt.

instalēt monsterinsights

Dodieties uz Ieskats »Iestatījumi autentificēt jūsu emuāru, izmantojot Google Analytics. Klikšķis Autentificējieties, izmantojot savu Google kontu.

noklikšķiniet uz autentificēties ar savu google kontu

Nākamajā ekrānā atlasiet savu Google kontu.

izvēlēties google kontu analītikai

Pēc tam ļaujiet MonsterInsights pārvaldīt jūsu kontu.

ļaut monsterinsights pārvaldīt analītiku

Visbeidzot, atlasiet pareizo sava emuāra vietnes profilu un noklikšķiniet uz Pilnīga autentifikācija.

autentificēt monsterinsights

Pēc autentifikācijas varat viegli uzzināt, kā darbojas jūsu vietne, apmeklējot vietni Ieskats »Ziņojumi.

WordPress google analytics ar monsterinsights

Sāciet darbu ar MonsterInsights jau šodien lai vietnē viegli iestatītu Google Analytics.

Vai vēlaties sākt ar bezmaksas versiju? Izmēģiniet MonsterInsights Lite.

5.3. Kā uzlabot SEO ar Yoast SEO

Vai vēlaties piesaistīt mērķauditoriju savam emuāram? Labākais veids, kā piesaistīt mērķtiecīgus apmeklētājus, ir palielināt meklētājprogrammu trafiku, kas pazīstams arī kā dabiskā satiksme, uzlabojot vietnes SEO.

Saskaņā ar OptinMonster teikto, SEO ir jūsu vietnes trafika palielināšanas prakse, panākot, ka jūsu tīmekļa lapas tiek meklētas augstāk meklētājprogrammu rezultātos. Apmeklētāji, kas jūsu vietnē ierodas, izmantojot meklētājprogrammas, tiek dēvēti par dabisko trafiku.

SEO var kļūt tehniski sarežģīts un sarežģīts, taču, pateicoties bezmaksas SEO spraudņiem un WordPress SEO ceļvežiem, tas ir kļuvis diezgan viegli, pat iesācējiem.

Lai gan jūs varat atrast tonnas dažādu SEO spraudņu, mēs izmantojam un iesakām Yoast SEO. Tas ir populārākais SEO spraudnis tirgū.

Izmantojot Yoast SEO, jūs varat viegli pievienot meta tagus un nosaukumus WordPress emuāra ziņām / lapām. Tas arī liek jums izvēlēties galveno emuāra ziņām un lapām galveno atslēgvārdu, lai pārliecinātos, ka šajā lapā jūs pareizi izmantojat atslēgvārdu.

No WordPress informācijas paneļa dodieties uz Spraudņi »Pievienot jaunu. Meklēšanas joslā meklējiet Yoast, kuru varat atrast augšējā labajā stūrī. Jūsu lapā parādīsies Yoast SEO spraudnis. Klikšķis Uzstādīt un tad Aktivizēt.

raugs SEO instalēt

WordPress informācijas panelī kreisās puses rīkjoslā tagad varat atrast SEO izvēlni. Vienkārši noklikšķiniet uz tā. Ja spraudnis atrod kādas SEO kļūdas, varat tās novērst, ievērojot sniegtos ieteikumus.

Yoast SEO iestatīšana ir vienkārša, izmantojot konfigurācijas vedni. Vienkārši noklikšķiniet uz konfigurācijas vednis lai sāktu.

rauga SEO konfigurācijas vednis

Pirmajā solī jums tiks vaicāts, vai vēlaties pats konfigurēt Yoast SEO vai nolīgt ekspertu, kas to izdarītu jūsu vietā. Izvēlieties KONFIGURĒT YOAST SEO to izdarīt pats.

konfigurēt rauga SEO

Nākamajā darbībā jums tiks vaicāts, vai jūsu vietne ir gatava indeksēšanai. Jūs varat izvēlēties iespēju A. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO indeksēšana

Nākamajā darbībā jāizvēlas vietnes tips. Jums tas ir emuārs. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO vietnes tips

Google zināšanu grafikas kartei jums tiks jautāts, vai emuāru vada persona vai zīmols. Ja ir atlasīta Persona, jums būs jānorāda personas vārds. Ja tiek izvēlēts uzņēmums, jums būs jāpievieno arī logotips. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO uzņēmums vai persona

Tagad attiecīgajā laukā varat ievadīt sava sociālā multivides profila URL. Pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga seo sociālie profili

Darbībā Meklētājprogrammas redzamība jums nav jāmaina noklusējuma iestatījumi, jo tie ir iestatīti, lai indeksētu jūsu ziņas un lapas. Vienkārši noklikšķiniet Nākamais.

yoo SEO meklētājprogrammu redzamība

Autoru arhīvi var radīt meklētājprogrammām dublētus satura jautājumus. Lai to novērstu, varat to atspējot, ja jūsu emuāram nav vairāku autoru.

yoo seo vairāki autori

Pēc tam jums tiks piedāvāts savienot savu vietni ar Google Search Console, kas ir bezmaksas rīks, kas sniedz detalizētu ieskatu par to, kā Google uztver jūsu emuāra saturu..

yoo SEO google meklēšanas pults

Pēc tam jūs varat iestatīt sava emuāra nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais.

rauga SEO nosaukuma iestatījumi

Tagad varat iziet no konfigurācijas vedņa, jo citas darbības tika izveidotas reklāmas nolūkos, piemēram, reģistrēšanās Yoast biļetenā..

Sāciet darbu ar Yoast SEO jau šodien lai uzlabotu sava emuāra SEO.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 4. nodaļa – Emuāra iestatījumu konfigurēšana

6. nodaļa: Darbs ar WordPress redaktoru, lai izveidotu emuāru

6. nodaļa darbs ar wp redaktoriem

WordPress lepojas ar to, ka tā ir labākā pastāvošā publicēšanas platforma popularitātes un elastības ziņā. Protams, ar milzīgo 60% tirgus daļu WordPress pārspēj bikses no konkurences.

Tomēr galvenais mīnuss ir tas, ka ziņu un lapu redaktori nav tik gludi kā citas emuāru veidošanas platformas. Mantotajam WordPress redaktoram, kuru tagad dēvē par klasisko redaktoru, ir vārdu procesora stila saskarne. Tas lietotājiem ļauj ievadīt tekstu gan teksta, gan vizuālā režīmā. Tā kā tā bija WordPress sastāvdaļa vairāk nekā desmit gadus, esošie lietotāji ir pieraduši pie šīs saskarnes.

Tomēr citu izdevējdarbības platformu, piemēram, Medium vai Ghost, redaktori ir daudz intuitīvāki nekā WordPress.

Saistīts: Kā migrēt no vidēja uz WordPress (nav dīkstāves!)

Lai padarītu WordPress bagātināta satura pievienošanu vieglāku un patīkamāku, izmantojot 5.0 izlaidumu, WordPress tiek piegādāts kopā ar pavisam jaunu redaktoru, kas pazīstams kā Gutenberg.

Šajā nodaļā apskatīsim atšķirības starp Gūtenbergu un Klasisko redaktoru.

6.1. Rakstīšanas saturs – klasiskais redaktors salīdzinājumā ar Gūtenbergu

Pēc noklusējuma WordPress tiek piegādāts kopā ar Gūtenberga redaktoru, kas ļauj uzreiz pārskatīt rakstu tieši redaktorā. Klasiskais redaktors, no otras puses, ļauj lietotājiem ievadīt tekstu gan teksta, gan vizuālā režīmā.

klasiskais redaktors

Izmantojot klasisko redaktoru, lietotāji satura rakstīšanas laikā nevar uzreiz priekšskatīt gatavo lapu. Arī dažādu elementu rediģēšana un pārvietošana var radīt grūtības. Lietotājiem būs jāpārslēdzas starp teksta un vizuālo režīmu. Viņi var arī radīt atstarpes un lieluma problēmas. Šeit nāk Gūtenberga redaktors.

Gūtenberga redaktors ļauj jums redzēt, kā izskatās pabeigta lapa, atrodoties redaktorā. Tādā veidā jūs varat reāllaikā pielāgot izmēru un atstarpes, nepieslēdzoties priekšskatījuma panelim. Visa rediģēšanas pieredze ir pārbūvēta plašsaziņas līdzekļiem bagātam saturam.

Gūtenberga redaktors

Gūtenbergs visus jūsu satura elementus atdala atsevišķās vienībās, ko sauc par blokiem. Atšķirībā no klasiskā redaktora, Bloki Gūtenbergā palīdz ērti pielāgot multivides satura stilu un izskatu, neizmantojot pielāgoto kodu.

6.2. Lēmums par lapas veidotāja izvēli

Bez šaubām, Gūtenbergs ir izveidojis nepārspējamu rakstīšanas un rediģēšanas pieredzi WordPress. Tās mērķis ir padarīt bagātināta satura pievienošanu WordPress vienkāršākus un patīkamākus. Tomēr tas nenozīmē aizstāt WordPress lapu veidotāju spraudņus.

Iebūvētajiem WordPress redaktoriem ir visi nepieciešamie rīki, kas nav pieejami, lai vietnē izveidotu pamata lapu. Tomēr, ja vēlaties izveidot uzmanību piesaistošu lapu, iespējams, vēlēsities savā vietnē izmantot lapu veidotāju.

Tas ne tikai palīdz izveidot pielāgotu Web lapas izkārtojumu, bet arī var izveidot satriecošu lapu, nemainot esošās WordPress motīvas.

Mēs iesakām izmantot Beaver Builder, lai izveidotu pielāgotu lapu. Varat arī pārbaudīt labākos WordPress lapu veidotājus.

Mēs ceram, ka tagad jums ir pamatideja par WordPress redaktoriem. Nākamajās 2 nodaļās mēs izskaidrosim, kā izveidot WordPress lapas un ziņas.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 5. nodaļa – Būtiski WordPress spraudņi & Pamācības

7. nodaļa: WordPress lapu izveidošana

7. nodaļa izveidot lapu WordPress

Programmā WordPress jūs varat publicēt saturu kā ziņu vai lapu. Kad vēlaties publicēt parastu emuāra rakstu, jūs rakstāt ziņu un, kad vēlaties publicēt atsevišķu tīmekļa lapu, piemēram, Par, Kontaktinformācijas lapas, jūs rakstāt lapu.

Vēl viena atšķirība ir tā, ka ziņojumi ļauj sakārtot saturu, izmantojot kategorijas un tagus, turpretī lapas ļauj lietot pielāgotas veidnes un pārkārtot tās atbilstoši jūsu vajadzībām.

7.1. Nepieciešamās lapas

Mājas lapa

Jūsu mājas lapa, iespējams, ir pirmā lapa, kuru apmeklētāji redz jūsu emuārā. Lai sirsnīgi uzņemtu savus pirmreizējos apmeklētājus, ieteicams pielāgot savu mājas lapu. Iedvesmai vienkārši apskatiet IsItWP mājas lapas piemēru.

Pēc noklusējuma WordPress jūsu emuāra lapu iestata kā sākumlapu. Tomēr jūs varat izveidot lapu un izvēlēties to par savu mājas lapu. Pirms ienirt un izveidot mājas lapu, zemāk ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

 • Iebūvēta veidne: Pārbaudiet, vai jūsu motīvs atbalsta mājas lapas veidni. Tādā gadījumā varat to izmantot, nevis izveidot pavisam jaunu mājas lapu, ja vien nevēlaties citu.
 • Pilna platuma izkārtojums: Ja vēlaties pats iestatīt mājas lapu, jūs varētu izvēlēties lapas pilnīgu platumu / bez sāniem. Tādā veidā jūs varat izvairīties no sānjoslas elementiem no savas mājas lapas un viegli izveidot īpaši pielāgotu lapu.
 • Izvēlieties lapu veidotāju: Varat atrast desmitiem dažādu lapu veidotāju, kas palīdz pats izveidot satriecošu pielāgoto lapu.

Kad esat izveidojis sākumlapai lapu, varat doties uz Iestatījumi »Lasīšana.

mājas lapas iestatījumi WordPress

Pēc tam atlasiet statisko lapu kā savu mājas lapu un pēc tam izvēlieties vēlamo mājas lapu un ziņu lapu.

Par lapu

Lapas par lapas izveidošana ir lielisks veids, kā veidot emocionālu saikni ar auditoriju. Lapā par jūs varat izskaidrot, kā jūs sākāt, kāpēc un kādas ir jūsu emuāra vērtības.

Pirms izveidojat lapu par lapu, ir svarīgi saprast auditorijas motivāciju un bailes. Tādā veidā jūs varat izveidot pārliecinošu stāstu par sevi, kuru jūsu auditorija var viegli saistīt. Lai saistītu emuāru ar lasītāju problēmām, jums būs jāizdomā pareizās emocionālās saites.

Ja jūs meklējat iedvesmu, ieskatieties SyedBalkhi.com lapā par.

Par lappuses piemēru - Syed Balkhi

Aptuvenajā lapā Sīds atklāj cīņas, ar kurām viņš saskārās visa sava uzņēmēja ceļojuma laikā. Tā kā emuārs ir paredzēts uzņēmējiem un tirgotājiem, kuri vēlas kļūt par labu, lasītāji var viegli izveidot saikni ar viņu ikdienas dzīvi.

Kontaktu lapa

Jūsu kontaktinformācijas lapai ir liela nozīme, pārvēršot vietnes apmeklētājus par klientiem. Ja vēlaties mudināt auditoriju sazināties ar jums, pārliecinieties, ka kontaktu lapai pievienojiet kontakta formu.

Salīdzinot ar e-pasta adreses parādīšanu, kontaktinformācijas formas atrašana kontaktu lapā auditorijai atvieglo saziņu ar jums. Tādā veidā auditorija var ar jums sazināties, neizejot no jūsu vietnes.

Tu vari izmantot WPForms izveidot kontaktinformācijas veidlapu savā vietnē, kas ir viens no labākajiem WordPress formu veidotāju spraudņiem.

7.2. Kā izveidot emuāra lapu ar klasisko redaktoru

Lai izveidotu jaunu lapu, dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu.

Jauna lapa WordPress

Tagad jūs varat norādīt savas jaunās lapas virsrakstu un pievienot tekstu teksta laukā.

Lapas atribūti Sadaļa ļauj izvēlēties vecāku lapu. Varat arī ligzdot lapas atbilstoši savām vajadzībām.

Daži WordPress motīvi piedāvā pielāgotas lapu veidnes. Veidnes izvēle palīdz ērti pievienot Web lapām strukturālas variācijas.

Pēc satura pievienošanas priekšskatiet savu lapu un pēc tam noklikšķiniet uz Publicēt. Jūs esat veiksmīgi publicējis jaunu lapu.

7.3. Kā izveidot emuāra lapu ar Gūtenbergu

Tagad apskatīsim, kā izveidot lapu, izmantojot Gūtenberga redaktoru.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt Gūtenberga spraudnis. Tas aizstās Klasisko redaktoru ar Gūtenbergu.

Lai izveidotu lapu, dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu. Jums tiks piedāvāts pievienot ziņas virsrakstu. Pēc tam jūs varat sākt rakstīt saturu, tāpat kā klasiskais redaktors.

Gūtenbergs ļauj jums viegli pievienot jebkuru vēlamo satura bloku, piemēram, tekstu, attēlus, galerijas, varoņa attēlus, pogas utt. Lai pievienotu bloku, viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz rīka Ievietot ievietošanas rīka (+)..

bloķē Gūtenberga redaktorā

Lai atrastu Lapas atribūti sadaļā noklikšķiniet uz zobrata pogas augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Dokuments. Lapas atribūtos varat izvēlēties vecāku lapu un ligzdas lapas, ņemot vērā jūsu vajadzības.

lapas atribūti gutenberg

Cilnē Dokuments varat mainīt savas lapas veidni, lai lapām pievienotu struktūras variantus.

Lai pielāgotu jebkuru bloķēšanu, varat pāriet uz cilni Bloķēt un mainīt atlasītā bloķēšanas konfigurācijas.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 6. nodaļa – Darbs ar WordPress redaktoru

8. nodaļa: Pirmās emuāra ziņas rakstīšana

8. nodaļa - emuāra ziņas izveidošana

Tagad, kad esat izveidojis statiskas WordPress lapas un aizpildījis sānjoslu un kājeni ar atbilstošu informāciju, ir pienācis laiks sākt publicēt savu pirmo emuāra ziņu.

Līdz šim jūs, iespējams, jau esat izdomājis sava emuāra mērķi un nišu. Ja jums tas nav, varat atgriezties 1. nodaļa to iemācīties.

8.1. Kā izveidot ziņu ar klasisko redaktoru

Lai izveidotu savu emuāra ziņu, dodieties uz sava ziņu redaktoru, noklikšķinot Ieraksti »Pievienot jaunu.

Jums ziņai būs jāpievieno nosaukums un jāsāk rakstīt saturu ziņu redaktorā. Lai augšupielādētu attēlus savā emuārā, jums tikai jānovelk un nometiet attēlus teksta redaktorā no datora. Alternatīvi varat izmantot Pievienojiet multividi pogu, lai augšupielādētu savus attēlus un video.

pievienot multividi

8.2. Kā izveidot ziņu ar Gūtenbergu

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Gūtenbergs.

Lai izveidotu ziņu, dodieties uz Ieraksti »Pievienot jaunu. Jums tiks piedāvāts pievienot ziņas virsrakstu. Pēc tam jūs varat sākt rakstīt saturu, tāpat kā klasiskais redaktors.

Gūtenbergs ļauj jums viegli pievienot jebkuru vēlamo satura bloku, piemēram, tekstu, attēlus, galerijas, varoņa attēlus, pogas utt. Lai pievienotu bloku, viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz rīka Ievietot ievietošanas rīka (+)..

8.3. Kategoriju un tagu pievienošana

Jūsu WordPress emuāra saturs ir sakārtots pēc kategorijām un tagiem.

Kategorijas pamatā ir plašs jūsu emuāru ierakstu grupējums. Padomājiet par to kā vispārīgām tēmām, kuras jūs aptverat, vai sava emuāra satura tabulu. Tā kā tās ir hierarhiskas, katrā kategorijā var būt tik daudz apakškategoriju.

Tagi ir domāti, lai aprakstītu konkrētu informāciju par jūsu ziņu. Tos var izmantot, lai mikro kategorizētu jūsu saturu, un tie nav hierarhiski.

Kategorijas un tagus var pievienot, izmantojot klasisko redaktoru.

Ziņu redaktora ekrānā ritiniet uz leju līdz kategoriju meta lodziņam labajā pusē. Jūs varat noklikšķināt Pievienot jaunu kategoriju vai vienkārši izvēlieties kādu no esošajām kategorijām.

kategorijas un tagi - klasiskais redaktors

Tāpat, izmantojot meta lodziņu Tagi, jūs varat izveidot jaunus tagus vai izvēlēties no esošajiem.

Izmantojot Gūtenbergu, lai pievienotu kategoriju un pievienotu tagus savam emuāra ierakstam, redaktora labajā augšējā stūrī varat noklikšķināt uz zobrata ikonas. Cilnē Dokuments emuāra ziņai varat pievienot kategorijas un tagus. Varat arī mainīt piedāvāto attēlu, fragmentu un pat mainīt statusa un redzamības opcijas.

kategorijas un tagi- Gūtenberga

Lai pielāgotu jebkuru bloķēšanu, varat pāriet uz cilni Bloķēt un mainīt atlasītā bloķēšanas konfigurācijas.

Lai mainītu redaktora skatu, varat noklikšķināt uz 3 punktiem. Ja vēlaties, varat arī pārslēgties uz koda redaktoru.

Visbeidzot, labajā stūrī varat noklikšķināt uz pogas Publicēt.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 7. nodaļa – WordPress lapu izveidošana

9. nodaļa: Reklamējiet savu emuāru

9. nodaļa reklamē savu emuāru

Emuārs bez lasītājiem un iesaistīšanās ir miris emuārs. Emuāra uzturēšanai nav nozīmes, ja neviens nevēlas patērēt jūsu saturu.

Tikai tāpēc, ka savā emuārā esat publicējis lielisku saturu, tas ne vienmēr nozīmē, ka tas varētu radīt lielu trafiku. Faktiski jums būs jāpiesaista pareizais lasītāju segments, kam patiks jūsu publicētais saturs. Pretējā gadījumā viņi nepaliks apkārt, kas ilgtermiņā jums nebūs rentabls.

Šajā nodaļā mēs izskaidrosim dažus dažādus veidus, kā reklamēt jūsu emuāru.

 • Izveidojiet stabu saturu
 • E-pasta informācija
 • E-pasta mārketings
 • Sociālie mēdiji
 • Citi ceļi

9.1. Izveidot pīlāru saturu

Pirms ienirst un sākat reklamēt savu emuāru, jums ir svarīgi savā vietnē publicēt kādu pīlāru saturu. Faktiski neviens nevēlas pieturēties pie vietnes, kas nesniedz vērtību. Tas nozīmē, ja jūs virzījat datplūsmu uz emuāru, kam nav stingra pamata, piemēram, stabu saturam, jūs zaudējat dažus no visvērtīgākajiem īpašumiem: laiku, naudu un citus resursus.

Pīlāru saturs ir jūsu emuāra pamatakmens. Parasti tā ir emuāru ierakstu sērija, kas atspoguļo jūsu labāko darbu, taču tā var būt arī infografika, videoklipi vai jebkura cita veida saturs.

Galvenais statņu satura ieguvums ir tas, ka tas rada jaunu apmeklētāju un atpakaļsaišu satraukumu. Tā kā tas nodrošina sava veida vērtību, jūsu auditorija, visticamāk, pieturēsies pie jūsu emuāra un to reklamēs. Pats labākais, ka tas turpina piesaistīt lielāku trafiku – ilgi pēc tam, kad tie sākotnēji ir publicēti.

Nezināt, kāda veida emuāra ziņas jums vajadzētu rakstīt?

Neuztraucieties! Mēs izskaidrosim dažus dažādus emuāru ierakstu veidus, kas ir pierādījuši savu darbību.

 • Pamācības un ceļveži: Izskaidrojiet, kā soli pa solim veikt nogurdinošu uzdevumu, viegli izpildāmā stilā. Šis konkrētais ceļvedis, kuru jūs šobrīd lasāt, ir lielisks apmācības piemērs.
 • Saraks: Saraksta ziņas vienmēr ir starp visbiežāk kopīgoto saturu internetā, jo tās ir viegli sagremot.
 • Jaunākās nozares ziņas: Sekojiet jaunākajiem nozares jaunumiem un emuāriem par tiem. Jūs pat varat izskaidrot, ko katra tendence nozīmē vidusmēra lasītājam, un kā viņi var ietvert izmaiņas jūsu nozarē.
 • Pretrunīgi vērtējumi: Runājot par strīdiem, daži lasītāji var nonākt jūsu emuārā, taču esiet piesardzīgs! Strīdi var būt ļoti emocionāli. Esiet informēts par izmantoto valodu un paudiet savas domas tīšām ļaunprātīgi.

Vai meklējat vairāk emuāru ierakstu idejas? Lasīt 73 emuāru ierakstu veidi, kas darbojas.

Ņemiet vērā, ka emuāru veidošana ir pastāvīgs process. Tikai tāpēc, ka esat izveidojis ziņu sēriju, nenozīmē, ka esat paveicis saturu. Atcerieties, ka blogošana ir maratons, nevis sprints.

Jūsu emuāra panākumi ir saistīti ar to, cik neatlaidīgi jūs ražojat kvalitatīvu saturu. Tagad jums katru dienu nav jāveido viens emuāra ieraksts. Izstrādājiet publicēšanas grafiku un ievērojiet to.

9.2. E-pasta informācija

Kad esat izveidojis stabilu pamatu savam emuāram, izveidojot pīlāru satura sēriju, ir laiks sākt darbību un sākt reklamēt savu emuāru.

E-pasta informācija palīdz jums reklamēt savu emuāru dažādos veidos: Varat vadīt trafiku un atpakaļsaišu, saņemt preses pieminējumus, piedāvāt viesu ziņas populāros emuāros un daudz ko citu.

Bez šaubām, e-pasta adreses ir vienkāršākais veids, kā izveidot personisku saikni ar ietekmētājiem jūsu nišā. Tālāk ir norādīts, kā veikt pareizo e-pasta ziņojumu nosūtīšanu.

1. solis: Izprotiet savu mērķi.

Piemēram, jūs varat sākt informācijas kampaņu, lai piedāvātu viesu rakstus populāros emuāros. Vai arī, ja vēlaties izveidot atpakaļsaišu, ieteicams novirzīt ietekmētājus un paziņot viņiem, ka savā emuārā esat izveidojis vērtīgu saturu, kuru ir vērts saistīt ar.

2. solis: Atrodiet e-pasta adreses, pamatojoties uz jūsu mērķi.

Ja vēlaties sūtīt viesus, izveidojiet populāru emuāru autoru e-pasta adrešu sarakstu.

3. solis: Izmantojiet e-pasta informācijas rīku, piemēram, OutreachPlus, lai izveidotu informācijas kampaņu.

outreachplus

OutreachPlus palīdz personalizēt kampaņu, lai nodrošinātu lielāku piegādi, atbildi un iesaisti. Tas racionalizē jūsu centienus un palīdz sasniegt labākos rezultātus.

Izmantojot pareizās stratēģijas, e-pasta informācija var būt ļoti efektīva, lai izveidotu atpakaļsaišu un vadītu satiksmi.

9.3. E-pasta mārketings

Vai jūs zinājāt, ka 95% jūsu pirmo reizi apmeklētāju nekad neatgriezīsies jūsu vietnē? Tas nozīmē, ja jūs neveidojat savienojumu ar saviem pirmajiem apmeklētājiem un neļaujat viņiem apmeklēt vairākkārt, viņi būs pamesti mūžīgi.

E-pasta biļetenu izveide ir labākais veids, kā veidot saikni ar auditoriju un mudināt viņus atgriezties jūsu vietnē.

Lai izveidotu e-pasta biļetenu, varat izvēlēties tādu e-pasta mārketinga programmatūru kā Constant Contact vai MailChimp. Dažreiz jūs varat nosūtīt viņiem noderīgus e-pastus, lai izveidotu ilgstošas ​​attiecības. Reizēm jūs varat reklamēt jaunākās emuāra ziņas savā biļetenā un mudināt abonentus apmeklēt jūsu vietni.

9.4. Sociālie mēdiji

Sociālie mediji ir viens no visuzticamākajiem jūsu emuāra trafika avotiem. Tālāk ir sniegti daži padomi, kas, iespējams, mēģina uzlauzt kodu, kā piesaistīt sociālajai datplūsmai emuāru.

Iestatiet pamatus

Izveidojiet sava emuāra profilu dažādās sociālo tīklu vietnēs. Jūs varat parādīt šos profilus savā emuārā un mudināt savus lietotājus sazināties ar jums. Turklāt instalējiet tādas sociālās koplietošanas spraudni kā Shared Counts un lietotājiem atvieglos satura kopīgošanu sociālajos saziņas līdzekļos..

Koncentrējieties uz vienu vai divām sociālo mediju platformām

Koncentrējoties uz visiem sociālajiem tīkliem, jūs varat pārāk izplatīties. Ja jums ir ierobežots budžets un resursi, jūsu interesēs ir sākotnēji koncentrēties tikai uz vienu vai divām sociālajām platformām.

Ja meklējat iedvesmu sociālo mediju trafika virzīšanai, varat to uzzināt kā palielināt Facebook trafiku par 332%.

Optimizējiet savu saturu

Ja kādreiz esat kopīgojis emuāra ziņu sociālajos medijos, iespējams, pamanījāt, ka sociālais tīkls automātiski izvelk jūsu satura attēlu, virsrakstu un aprakstu. Šī informācija sniedz pamata izklāstu par jūsu kopīgoto saturu, un tas mudina citus lietotājus uz tā noklikšķināt.

Ja, kopīgojot to sociālajos medijos, nevarat atrast skaistu savas ziņas priekšskatījumu, iespējams, ka jūsu motīvs neatbalsta OG (Open Graph) tagus. OG tagi palīdz sociālajiem tīkliem no jūsu saites iegūt pareizo informāciju. Ja jums ir tāda pati problēma saistībā ar kopīgotajām saitēm, ieteicams apskatīt kā novērst nepareizu Facebook sīktēlu problēmu.

9.5. Citi emuāra reklamēšanas veidi

Zemāk ir parādīti vēl daži veidi, kā reklamēt savu emuāru.

Emuāru komentēšana: Aktīvi komentējiet savā nišā esošos populāros emuārus un iesaistieties sarunās. Kad lietotāji noklikšķina uz jūsu vārda, viņi tiks novirzīti uz jūsu emuāru (ar nosacījumu, ka emuārs, kuru komentējāt, ļauj atpakaļejošas saites no komentētāja vārda).

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO): SEO ļauj palielināt vietnes datplūsmu, panākot, ka jūsu emuāra ziņas tiek paaugstinātas meklētājprogrammās. Izmantojot uz vietas un ārpus tās esošu SEO taktiku, jūs varat novirzīt mērķtiecīgāku organisko trafiku uz jūsu vietni. Plašāku informāciju par to atradīsit nākamajā nodaļā.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 8. nodaļa – Pirmās emuāra ziņas rakstīšana

10. nodaļa: WordPress SEO: darba sākšana

10. nodaļa WordPress SEO

Vai vēlaties piesaistīt mērķtiecīgu trafiku uz jūsu vietni no meklētājprogrammām? Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) var būt sarežģīta pastāvīgi mainīgo meklēšanas algoritmu dēļ.

Tomēr, izmantojot pareizo stratēģiju, jūs varat palielināt dabisko datplūsmu, neraugoties uz pastāvīgajām algoritma izmaiņām. Ievērojot labāko SEO taktiku, jūs ļaujat meklētājprogrammām viegli skenēt un indeksēt jūsu vietni.

Šajā nodaļā mēs apspriedīsim šādus jautājumus:

 • Atslēgvārdu izpēte
 • Lapas SEO
 • Saikņu veidošana

10.1. Atslēgvārdu izpēte

Atslēgvārdu izpēte ir viens no vissvarīgākajiem SEO aspektiem. Atslēgvārdu izpēte palīdz saprast, ko jūsu mērķauditorija meklē Google.

Ideālā gadījumā jums jāatrod visas iespējamās atslēgvārdu kombinācijas, kuras jūsu potenciālā mērķauditorija izmanto Google, lai atrastu jūsu saturu.

Zemāk ir daži atslēgvārdu izpētes rīki, kas jums varētu būt noderīgi.

 • Google atslēgvārdu plānotājs: Atslēgvārdu plānotājs ir bezmaksas rīks, kas palīdz jums atrast pareizos atslēgvārdus jūsu AdWords kampaņām. To pašu rīku varat izmantot ideju ideju radīšanai.
 • Google meklēšanu: Google meklēšana palīdz jūsu emuāram atrast daudz saistītu atslēgvārdu. Saistītie atslēgvārdi ir atrodami meklēšanas rezultātu lapas apakšā.
 • SEMRush: SEMRush ir maksas rīks, kas palīdz atrast jūsu emuāra potenciālo atslēgvārdu sarakstu. Tas palīdz jums uzzināt, kas darbojas jūsu konkurencē, kādus vietnes nozares apmeklētājus meklē jūsu nozarē un kādiem atslēgvārdiem jums vajadzētu koncentrēties.

Kad jums ir potenciālo atslēgvārdu saraksts, ir laiks izveidot redakcijas kalendāru, lai pilnveidotu satura veidošanas procesu.

10.2. Lapas SEO

Lai iegūtu augstāku rangu Google un izvietotu savas tīmekļa lapas virs meklēšanas rezultātiem, jums jāoptimizē savas tīmekļa lapas meklētājprogrammai..

Izmantojot WordPress, vietni ir viegli optimizēt meklētājprogrammām. To var izdarīt šādi.

Instalējiet SEO spraudni

SEO spraudnis palīdz padarīt jūsu vietņu meklētājprogrammu draudzīgu. Mēs iesakām instalēt Rauga spraudnis jūsu vietnē. Instalējot spraudni, katrā ziņu un lapu redaktorā atradīsit meta lodziņu, lai pievienotu SEO virsrakstu, aprakstu un galveno atslēgvārdu.

Yoast SEO piespiež jūs izvēlēties fokusēšanas atslēgvārdu, kad publicējat saturu, un pēc tam nodrošina, ka jūs to pareizi izmantojat šajā lapā.

Pievienojiet alt tagus attēliem

Alt tagi palīdz aprakstīt attēlā redzamo. Google piešķir salīdzinoši augstu vērtību alt tekstam, lai identificētu attēlu un apkārtējā teksta tēmu.

Iekšējā sasaiste

Pievienojiet 2-3 iekšējās saites katrai ziņai.

Iekšējās saites ļauj lietotājiem pāriet uz citām lapām. Tas ilgāk uztur jūsu apmeklētājus jūsu vietnē un, vēl svarīgāk, palielina jūsu saišu sulu, kas uzlabo jūsu SEO.

10.3. Saikņu veidošana

Saikņu veidošana ir būtisks faktors tam, kā Google ranžē tīmekļa lapas. Jūs varat uzlabot sava emuāra rangu, palielinot augstas kvalitātes saišu skaitu, kas novirza uz jūsu lapām.

Ir daudz dažādu veidu, kā likumīgi izveidot atpakaļsaites uz jūsu vietni. Apskatīsim dažus no tiem zemāk.

Izveidojiet stabu saturu:

Mēs to jau esam pieminējuši, bet mēs to sakām vēlreiz. Pirms ienirt un mēģināt izveidot atpakaļsaišu, pārliecinieties, vai esat jau publicējis nedaudz satura, ar kuru ir vērts saistīt. Daži pīlāru satura piemēri ir pamācības, saraksti un gadījumu izpēte.

Izveidojiet kopīgu infografiku:

Varat nolīgt grafisko dizaineri vai pats to izveidot, izmantojot tādu infografikas veidotāju rīku kā Canva, Piktokarte vai Visme. Pēc tā izveidošanas padariet to koplietojamu, nodrošinot iegulšanas kodu, kuru jūsu lietotāji var viegli izmantot.

Sazinieties ar iespējamiem piesaistītājiem:

Izveidojiet to emuāru sarakstu, kuri, visticamāk, nodrošinās saiti atpakaļ uz jūsu emuāru. Piemēram, jūs varat atrast emuārus, kas katru nedēļu publicē pārskatu par jūsu nišu, un lūgt viņus nākamajā rakstā ievietot jūsu rakstu.

Publicēt intervijas:

Izveidojiet ietekmētāju sarakstu un publicējiet ar viņiem viena jautājuma interviju. Iespējams, ka viņi, iespējams, pievienos saiti jūsu publicētajai intervijai.

Viesu blogošana:

Publicējiet augstas kvalitātes viesu rakstus pazīstamās vietnēs savā nišā. Lai gan tā ir efektīva saikņu iegūšanas stratēģija, ņemiet vērā, ka Google ir izkonkurējis tirgotājus, kuri ļaunprātīgi izmanto šo taktiku, izmantojot zemas kvalitātes rakstus un saites.

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 9. nodaļa – reklamējiet savu emuāru

11. nodaļa: Pelniet naudu no sava emuāra

11. nodaļā gūstiet peļņu no sava emuāra

Vai vēlaties atmest no 9 līdz 5 darbu? Vai vēlaties izveidot emuāru un nopelnīt naudu? Tad tu neesi viens!

Kaut arī emuāru monetizācija nav ātra bagātināšanas shēma, izmantojot pareizās stratēģijas, ir pilnīgi iespējams gūt stabilus ienākumus.

Šajā nodaļā mēs izskaidrosim 4 dažādas metodes, kā nopelnīt naudas blogošanu.

 1. Reklāma
 2. Affiliate mārketings
 3. Brīvdomātājs
 4. Produktu pārdošana

11.1. Reklāma

Reklāma, iespējams, ir vienkāršākais naudas pelnīšanas emuāru veidošanas veids.

Vispirms varat parādīt reklāmas, izmantojot Google AdSense, kas ir Google reklāmas tīkls. Pats labākais ir tas, ka, lai pievienotos programmai, jums nav nepieciešams milzīgs trafika apjoms.

Varat arī pārdot tiešas reklāmas savā vietnē. Tas ir efektīvs jūsu emuāram, ja tas piesaista ievērojamu trafika bāzi. Tā kā tas nav atkarīgs no reklāmas tīkliem, jūs varat saglabāt visu ieņēmumu no reklāmas ieņēmumiem.

Lai gūtu peļņu no savas vietnes ar jebkura veida reklāmām, ieteicams izmantot spraudni AdSanity. Tas vienkāršo reklāmas pārvaldību, ļaujot jums iegūt lielākus ieņēmumus no reklāmas ar minimālu piepūli.

11.2. Filiāļu mārketings

Affiliate mārketings palīdz gūt ieņēmumus no jūsu emuāra, kad kāds iegādājas produktu, izmantojot jūsu novirzīšanu. Būtībā jūs izvēlaties produktu, kas jums patīk, ievietojiet filiāles saiti ar šo produktu un ikreiz, kad kāds to iegādājas, noklikšķinot uz jūsu saites, jūs varat nopelnīt komisijas.

Ja domājat, ka reklāmas ir kaitinošas, filiāļu mārketings ir labākais veids, kā gūt ievērojamus ieņēmumus no jūsu emuāra. Jūs pat varat to izmantot kopā ar reklamēšanu un citām monetizācijas metodēm.

Mēs izmantojam un iesakām ThirstyAffiliates filiāļu saišu pārvaldīšanai un maskēšanai.

11.3. Brīvdomātājs

Piedāvājot savas prasmes un kompetenci savā emuārā kā brīvmāksliniekam, ir labākais veids, kā nopelnīt iztikai, kāds ir jūsu emuārs. Jūs ne tikai varēsit parādīt savu portfeli emuārā, bet arī piesaistīt pareizo apmaksātu klientu segmentu.

Pārliecinieties, ka savā emuārā izveidojāt lapu īrēt mani un plaši reklamējiet šo lapu.

11.4. Pārdod produktus

Ja vēlaties panākt pastāvīgu pasīvo ienākumu plūsmu, iespējams, vēlēsities pārdot produktus no sava emuāra. Izmantojot pareizās stratēģijas, ir pilnīgi iespējams nopelnīt pilna laika ienākumus no sava emuāra, pārdodot produktus.

Zemāk ir pāris idejas:

Pārdodiet e-grāmatas: Produkta izveidošana var būt nogurdinošs un iebiedējošs uzdevums. Ja jūs jau esat publicējis lielisku pīlāru saturu, varat tos viegli pārpludināt e-grāmatā un pārdot to savai auditorijai.

Integrējiet e-komercijas veikalu: Integrējiet e-komercijas veikalu savā esošajā emuārā ar e-komercijas spraudni, piemēram, WooCommerce. Ja jūs pārdodat preces, kas atspoguļo viņu emuārā iecienīto saturu, varat e-komercijas produktu pārdošanai atbalstīt esošo lietotāju bāzi..

↑ Atpakaļ pie satura rādītāja

«Iepriekšējais: 10. nodaļa – WordPress SEO: darba sākšana

12. nodaļa: Resursi WordPress apgūšanai un apgūšanai

12. nodaļas WordPress resursi

WordPress kopiena ir milzīga, tāpēc tīmeklī varat atrast ļoti daudz dažādu resursu, kas palīdzēs iemācīties un apgūt WordPress.

Daži no labākajiem un bezmaksas WordPress resursiem, ko varat atrast tīmeklī, ir:

 • IsItWP: Vietnē IsItWP mēs regulāri publicējam mācību programmas WordPress, WordPress motīvu un spraudņu aptaujas, pārskatus, WordPress piedāvājumus un vēl daudz ko citu.
 • WPBeginner: WPBeginner ir lielākais bezmaksas WordPress resurss tīklā WordPress iesācējiem. Viņi regulāri publicē noderīgas apmācības, videoklipus, WordPress produktu kuponu kodus un daudz ko citu.
 • WPForms emuārs: Ja vēlaties lasīt apmācības, kas palīdz attīstīt biznesu, izmantojot WordPress platformu, jums jāievēro WPForms emuārs. Varat arī atrast padomus un ieteikto praksi, lai izveidotu jebkura veida tiešsaistes WordPress veidlapas.
 • MonsterInsights emuārs: MonsterInsights emuārs ir lielisks resurss, kuru varat izmantot, lai iegūtu informāciju par Google Analytics paraugpraksi un ieteikumiem.

BUJ

Palīdzot tūkstošiem lietotāju izveidot emuāru, mēs esam secinājuši, ka cilvēki atkal un atkal uzdod tāda paša veida jautājumus. Tāpēc mēs esam izveidojuši bieži uzdoto jautājumu sarakstu, lai jūs varētu viegli sākt savu emuāru.

Kā emuārs atšķiras no vietnes?
Emuārs ir tikai tāda veida vietne, kurā raksti tiek publicēti apgrieztā hronoloģiskā secībā. Raksti par emuāriem parasti tiek publicēti, izmantojot emuāru veidošanas platformu, piemēram, WordPress, tāpēc ikviens, kurš nevar izveidot kodu, var viegli izveidot emuāru. Kad emuārs ir izveidots, jūs varat viegli sākt veidot saturu savā ziņu redaktorā un publicēt to ar vienu klikšķi.

Lasīt vairāk: Kā izveidot vietni.

Vai es varu izveidot emuāru bez WordPress?

Jā! Ir desmitiem emuāru veidošanas platformu, piemēram, Blogger, WordPress.com un TypePad. Bet mēs vienmēr iesakām jums izveidot emuāru par pats mitinātu WordPress, jo tas dod jums pilnīgu brīvību veidot emuāru kā vēlaties bez ierobežojumiem.

Kāda ir atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org (pašpiegādātais WordPress)?

WordPress.com ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kas ļauj ērti sākt emuāru, taču tas nāk ar daudziem ierobežojumiem, piemēram, ierobežotu motīvu pieejamību un ierobežotu krātuves vietu. Turklāt bezmaksas platforma neļauj pelnīt no savas vietnes.

WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress, bloga uzturēšanai ir nepieciešams domēna vārds un mitināšanas konts. Izmantojot pats mitinātu platformu, jūs varat pilnībā kontrolēt savu emuāru, varat pelnīt no sava emuāra sev vēlamā veidā, saņemt neierobežotas tēmas un pielāgošanas iespējas un baudīt neierobežotu krātuves vietu atkarībā no jūsu mitināšanas operatora..

Cik maksā emuāra izveidošana?

Lai sāktu emuāru par pats mitinātu WordPress, jums būs jāiegādājas domēna vārds par USD 14,99 gadā un mitināšanas konts, kas mēnesī maksā apmēram 7,99 USD. Kopumā emuāra izveidošana maksās tik zemas USD 110,87 gadā.

Emuāram varat atrast tūkstošiem bezmaksas motīvu un spraudņu. Tomēr, ja jūs dodat priekšroku premium tēmām un spraudņiem, emuāra kārtējās izmaksas var palielināties.

Vai es varu sākt emuāru anonīmi?

Ja vēlaties publicēt emuāru, bet paliksit anonīms, pārliecinieties, ka esat aizsargājis savu domēnu ar ieslēgtu WHOIS konfidencialitāti. Anonīmos emuāros cilvēki bieži izmanto pseidonīmu / segvārdu, lai rakstītu zem. Jūs pat varat izveidot unikālu e-pastu tikai emuāra rakstīšanai.

Par ko man vajadzētu sākt veidot emuāru?

Lai gan jūs varat sākt emuāru par jebkuru tēmu, ieteicams sākt emuāru par tēmu, kas jums patiešām patīk. Vai arī jūs pat varat izveidot personīgo emuāru, dokumentējot savu ikdienas dzīvi un sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem tīmeklī.

Vai es varu uzturēt vairāku autoru emuāru?

Jā. WordPress komplektā ir 5 noklusējuma lietotāja lomas, kas palīdzēs jums pārvaldīt un kontrolēt katra emuāra autora atļaujas.

Vai es savam emuāram varu pievienot e-komercijas veikalu?

Jā! Pievienojot e-komercijas veikalu, jūs varat viegli sākt fizisku vai digitālu produktu pārdošanu tieši no sava emuāra. Vienkārši instalējiet spraudni, piemēram, WooCommerce, un savā emuārā integrējiet e-komercijas veikalu, lai jūs varētu sākt pārdot savus produktus.

Kā es varu uzzināt vairāk par WordPress terminoloģiju?

Skatiet šo WordPress glosārija noteikumi iesācējiem ikreiz, kad jūs esat neizpratnē par dīvainiem WordPress noteikumiem vai saīsinājumiem.

Vai es varu sākt emuāru vairākās valodās?

Izmantojot WordPress, jūs varat viegli sākt daudzvalodu emuāru ar daudzvalodu spraudni, piemēram, Polylang. Iespējams, vēlēsities izvēlēties WordPress motīvu, kas atbalsta daudzvalodu spraudni, kuru vēlaties izmantot.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja izveidot WordPress emuāru. Izklaidējiet blogošanu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map