Kā uzsākt abonēšanas kastes biznesu (soli pa solim)

kā izveidot abonēšanas lodziņu


Vai plānojat izveidot abonēšanas kastes biznesu?

Abonēšanas kaste ir atkārtots biznesa modelis, kurā klienti var pasūtīt noteiktu nišu produktiem, kas tiek piegādāti regulārā laika posmā.

Abonēšanas kastes bizness uzsver unikālo pieredzi, ko tā piedāvā klientiem, nevis produktiem, kas tiek piegādāti.

Uzņēmējdarbības jomā tas piedāvā paredzamus ieņēmumus tirgotājiem pretstatā tradicionālajam e-komercijas biznesam.

abonēšanas kaste

Šajā biznesa modelī produkti tiek iesaiņoti kastēs asorti. Piemēram, skaistumkopšanas kastē būs dažādi skaistumkopšanas produkti, piemēram, sejas mazgāšana, sejas maska, mitrinošs želeja, toneris utt., Kas noteiktā laika posmā noārda..

Populāri abonēšanas kastes uzņēmumu piemēri ir skaistumkopšanas kastes, mājdzīvnieku kastes, autiņbiksītes, pārtikas preces vai citi produkti, kas regulāri noplicinās..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pakāpeniski sākt abonēšanas lodziņu. Bet pirms tam noskaidrosim, kāpēc jums vajadzētu sākt šo biznesu.

Sākot abonēšanas kastes biznesu

Abonēšanas kārbu uzņēmumi šobrīd ir pieprasīti, un, neskatoties uz nišu biznesu, pat tādi e-komercijas giganti kā Amazon ir uzlēkuši vagonu.

Apskatiet dažus abonēšanas kastes uzņēmumu piemērus.

1. DabaBox.com

abonēšanas kastes piemērs

NatureBox ir uz abonentiem balstīta uzkodu kompānija, kas klientus apkalpo jau kopš 2012. gada. Viņi ir galvenais resurss veselīgām un tīrām uzkodām, tai skaitā adaptogēniem, funkcionāliem ēdieniem un CBD uzkodām.

2. BlueBottleCoffee.com

abonēšanas kastes piemērs

Blue Bottle Coffee ir abonēšanas bāzes kafijas zīmols, kas atrodas ārpus Lielbritānijas. Viņi apstrādā kafijas klubu abonementus no 22 valstīm un piedāvā bezmaksas piegādi visā pasaulē.

3. Amazon Prime

amazon prime abonēšanas kastes biznesa piemērs

Amazon Prime ir maksas abonēšanas pakalpojums, ko piedāvā Amazon, un tas klientiem piedāvā plašu cenu klāstu, kas parasti nebūtu pieejams vai par papildus samaksu tipiskam Amazon klientam..

Abonēšanas kases biznesa uzsākšana ir izdevīga gan jums, gan klientam.

Klientiem

Jūsu klientiem šis biznesa modelis patiks šādu iemeslu dēļ.

 • Ērtības: Viņiem nav jāuztraucas par to produktu izlaišanu, kuri parasti zaudē paredzamos grafikus. (Piemēram, autiņi vai lolojumdzīvnieku barība utt.)
 • Lēts: Tā kā pasūtījums tiek veikts uz noteiktu produktu komplektu ar regulāru intervālu, klienti tos parasti saņem par lētāku cenu, nekā viņi maksātu individuāli.

Uzņēmējdarbības īpašniekiem

Pretstatā tradicionālajam e-komercijas biznesam, abonēšanas kastes bizness sniedz daudz priekšrocību.

 • Labāka krājumu vadība: Krājumu aprēķināšana ir precīzāka, jo jūs jau zināt, cik daudz jūsu “ieslēgtie” klienti vēlējās.
 • Labāka ieņēmumu prognozēšana: Jūsu priekšrocība ir arī labāka ieņēmumu prognozēšana. Tas palīdz jums izveidot labāku ieguldījumu plānu.
 • Piedāvājums personalizēts piedāvājums: Jūs varat ļaut lietotājiem veidot produktus viņu labā. Bez šaubām, personalizācija ir pierādījusi, ka tā veicina klientu lojalitāti un gandarījumu.

Tagad apskatīsim, kā pakāpeniski veidot abonēšanas kases biznesu.

1. solis: e-komercijas vietnes izveidošana

Lai sāktu abonēšanas kastes biznesu, jums vispirms būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese, piemēram, IsItWP.com vai Google.com. Tas ir tas, ko jūsu klienti ievada, lai dotos uz jūsu abonēšanas kastes vietni.

Sākot darbu, domēna un tīmekļa mitināšanas izmaksas var šķist diezgan lielas. Tāpēc mēs iesakām Bluehost, WordPress.org ieteikto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Bluehost WooCommerce

Bluehost piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL, neierobežotu tīmekļa mitināšanu un visu pārējo, kas nepieciešams, lai jūsu tiešsaistes veikals tiktu izveidots un darbotos..

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pārskatu vietnē Bluehost.

2. solis: WooCommerce abonementu instalēšana

komerciālie-abonementi

Ja esat reģistrējies Bluehost, izmantojot saiti 1. darbībā, jūs jau esat instalējis WooCommerce savā resursdatorā, lai jūs varētu izlaist šo darbību. Pretējā gadījumā dodieties uz priekšu un instalējiet spraudni WooCommerce. Pēc tam instalējiet un aktivizējiet spraudni WooCommerce Subscriptions.

Šis ir viens no labākajiem spraudņiem ikvienam, kurš vēlas izveidot abonēšanas kastes biznesu. Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli izveidot dažādus abonementus gan fiziskiem, gan virtuāliem produktiem. Tas arī ļauj jums izveidot dažādas abonēšanas iespējas, piemēram, mēneša produkta, iknedēļas pakalpojumu abonementus vai pat gada programmatūras norēķinu paketes..

Jums pat ir iespēja pievienot reģistrēšanās maksu, piedāvāt bezmaksas izmēģinājumus vai iestatīt derīguma termiņu.

3. solis: abonēšanas kastes pakalpojuma izveide

Tagad, kad ir veikti visi pamata soļi, ir pienācis laiks sākt veidot abonēšanas lodziņu. Tam WordPress informācijas panelī dodieties uz WooCommerce »Produkti» Pievienot jaunu.

WooCommerce pievieno jaunu produktu

Šeit jūs varat sākt pievienot savus produktus. Pievienojiet produkta nosaukumu un attēlu. Labajā pusē varat pievienot arī kategoriju. Pēc ritināšanas tālāk ekrānā redzēsit opciju Produkta dati. Noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas blakus tai un atlasiet Vienkārša abonēšana opcija.

produkta tips, WooCommerce

Tālāk varat pievienot produkta cenu, pārdošanas cenu, nodokļus un abonēšanas iestatījumus.

Abonēšanas iestatījumi, e-komercija abonēšanai

To pašu procesu var veikt, lai pievienotu vairāk produktu.

4. solis: savu produktu grupēšana

Nākamais solis ir savu produktu grupēšana. Tam jūs varat doties Produkti »Pievienot jaunu. Tagad pievienojiet Abonēšanas kaste kā tavs nosaukums. Šeit var arī pievienot aprakstu. Tagad ritiniet uz leju, lai atrastu Produkta dati opcija. No nolaižamās bultiņas atlasiet Grupēti produkti opcija.

sagrupēti produkti, abonēšanas kastes bizness

Tagad izmantojiet Saistītie produkti cilni, lai pievienotu visus tikko pievienotos produktus. Vienkārši ierakstiet produkta nosaukumu, izmantojot meklēšanas lauku, un atlasiet tos, kurus pievienot.

Abonēšanas kaste

Tagad hit Publicēt pogu, lai jūsu abonēšanas lodziņš sāktu darboties. Jūsu abonēšanas lodziņš tagad ir gatavs lietotājiem.

abonēšanas kaste

Un tas arī viss. Tagad varat sākt pārdot savus produktus un nopelnīt naudu regulāri.

Mēs ceram, ka jums noderēja šī rokasgrāmata par abonēšanas biznesa sākšanu. Ja jūs to izdarījāt. iespējams, vēlēsities arī uzzināt, kā izveidot dalības vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map