Kā viegli izveidot aptauju WordPress (soli pa solim)

izveidojiet aptauju WordPress


Vai vēlaties izveidot aptauju WordPress? Aptaujas ir ideāls līdzeklis informācijas vākšanai, lai pieņemtu apzinātus lēmumus. Apmeklētāji var pateikt savu viedokli ar peles klikšķi, sniedzot jums datus, kas nepieciešami jūsu biznesa virzīšanai.

Šajā rakstā mēs iemācīsim jums, kā izveidot aptauju WordPress EASY veidā un kā iegūt pārskatus par jūsu apkopotajiem datiem.

Labākās vietnes WordPress aptaujas spraudņa izvēle

Aptauju veikšanas rīka izvēle var sagādāt patiesas sāpes. Ir tik daudz trešo pušu tiešsaistes pakalpojumu, kas ļauj jums izveidot iegultas aptaujas, un tomēr visiem tiem ir lielas negatīvas puses. Neatkarīgi no tā, vai jūsu pārskati tiek glabāti uz grūti pieejamiem trešo personu serveriem, ierobežoto pielāgošanas iespēju vilšanās, ierobežotais atļauto atbilžu skaits vai augstās ikmēneša izmaksas … Šīs trešo personu aptaujas formas vienkārši neesat gatavi šņaukties!

Tagad ir laiks atcerēties: jums ir WordPress. Kāpēc neizmantot spraudni??

Vēl labāk, kāpēc neizmantot labāko WordPress aptaujas spraudni tirgū?

Faktiski, ja jūs esat ilggadējs lasītājs, jums jau var būt spraudnis, par kuru mēs runājam. Mēs reiz teicām, ka tas ir labākais WordPress formas spraudnis.

Mēs runājam par WPForms, protams. Pateicoties nesen pievienotajiem apsekojumiem un aptauju papildinājumam, tagad varat izveidot krāšņas pielāgotas aptaujas, izmantojot ērti lietojamo velciet un nometiet veidotāju, par kuru spraudnis ir pazīstams.

Saistīts: Kā WordPress izveidot Typeform stila formu (soli pa solim)

Izmantojot WPForms kā aptaujas veidošanas spraudni, jūs varat:

 • Izveidojiet viedos aptaujas laukus, piemēram, Likerta skalu, vērtējumus un citu
 • Izmantojiet nosacītu loģiku, lai izveidotu personalizētus apsekojuma laukus, pamatojoties uz lietotāja ievadi
 • Analizējiet viegli lasāmus apsekojumu pārskatus ar diagrammām, tabulām un diagrammām
 • Eksportējiet aptaujas grafikus kā PDF, JPEG vai citus izdrukājamus formātus
 • Iegūstiet aptaujas rezultātu CSV, lai izmantotu to kā jūs vēlaties

Diezgan forši, vai ne? Mēs domājam arī tā. Tāpēc sāksim!!

Kā izveidot aptauju WordPress

Ja vēl neesat to izdarījis, jums būs jāinstalē un jāaktivizē WPForms spraudnis savā WordPress vietnē. Ja jums nepieciešama palīdzība, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par WordPress spraudņa instalēšanu.

Jums būs nepieciešams WPForms Pro plāns lai izmantotu viņu aptauju un aptauju papildinājums. Par laimi, IsItWP lietotāji, izmantojot kupona kodu SAVE10, var saņemt 10% atlaidi no kopējās cenas.

Kad tikko instalētais spraudnis ir aktivizēts, jums būs jāievada licences atslēga, noklikšķinot uz WPForms »Iestatījumi no jūsu WordPress informācijas paneļa. Jūsu licences atslēga ir atrodama WPForms vietnē sadaļā Konts.

WPForms iestatījumi

Pēc tam noklikšķiniet uz WPForms »Papildinājumi no WordPress informācijas paneļa kreisās puses joslas. Ritiniet līdz papildinājumu Aptauju un aptauju saturam. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt papildinājumu, pēc tam, kad tas ir instalēts, noklikšķiniet uz Aktivizēt, lai sāktu lietot papildinājumu.

Aktivizējiet aptauju aptauju papildinājumu

Tagad sākas jautrā daļa.

Dodieties uz WPForms »Pievienot jaunu lai sāktu veidot jaunu formu. Jūs sagaidīs ar WPForms slaveno vilkšanas un nomešanas saskarni.

Piešķiriet aptaujas nosaukumam un pēc tam noklikšķiniet uz aptaujas formas veidni. Tādējādi tiks ielādēts klienta atsauksmju veidlapas paraugs ar vairākiem laukiem, kas jau ir pievienoti veidlapai.

Noklikšķiniet uz jebkura lauka, lai to rediģētu. Jūtieties brīvi pārkārtot laukus ar intuitīvu vilkšanas un nomešanas veidotāju vai pilnībā tos noņemt. Atkarīgs no tevis. Kreisās puses kolonnā varat pievienot arī papildu veidlapas laukus. Jūs varat pievienot arī radio pogas, izvēles rūtiņas, nolaižamās opcijas, vērtējuma skalu vai daudz ko citu, ko jūs varētu vēlēties. Izklaidējies ar to!

Izmantojot nosacīto loģiku, WPForms ir iespēja jums personalizēt aptaujas jautājumus, pamatojoties uz to, ko lietotājs ievadījis iepriekšējā laukā. Ja vēlaties uzlabot savu aptauju, šī ir iespēja, ar kuru jums vajadzētu spēlēt.

Kad esat izveidojis aptaujas veidlapu, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu iestatījumus. Viss pabeigts? Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Aizvērt, lai izietu, un pāriet uz nākamo darbību.

Kā pievienot savu aptauju savai WordPress vietnei

Atšķirībā no citiem spraudņiem, WPForms padara neticami vienkāršu mūsu veidlapu pievienošanu jebkurai ziņai vai lapai jūsu WordPress vietnē. Jūs pat varat pievienot savu aptauju sānjoslai vai izvēlēties, lai tā tiktu rādīta pielāgotajos ziņu veidos.

Lai pievienotu savu aptauju ziņas, lapas vai ziņas tipam, apmeklējiet ziņas rediģēšanas ekrānu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot veidlapu. Parādīsies uznirstošais logs, kas ļaus jums izvēlēties aptaujas formu. Noklikšķiniet uz pogas Ievietot veidlapu un vērojiet, kā notiek maģija.

Pievienojiet aptaujas veidlapas ziņojumu

Viola! Jūsu pasta redaktorā tagad ir pievienots saīsnes kods. Šajā ierakstā / lapā varat to ievietot jebkur, kur vēlaties. Kad esat pabeidzis satura rediģēšanu, vienkārši noklikšķiniet uz Publicēt, un aptaujas forma būs tiešraidē un gatava darbībai.

Vai vēlaties, lai aptauja tiktu parādīta sānjoslā? Nekādu problēmu. Jūs varat iepludināt šo zīdītāju JEBKĀDĀ sānjoslā vai logrīku vietā. Vienkārši dodieties uz Izskats »Logrīki no sava WordPress informācijas paneļa un pēc tam velciet un nometiet WPForms logrīku uz jebkuru jums vēlamo sānjoslu!

WPForms aptaujas logrīks

Logrīka iestatījumos atlasiet aptauju un noklikšķiniet uz Saglabāt. Tieši tā. Tagad jūsu vietnes sānjoslā ir parādīta aptaujas forma.

Kā apskatīt aptaujas veidlapas rezultātus

Lai skatītu aptaujas veidlapas rezultātus, jums būs jānoklikšķina uz WPForms »Visas veidlapas un zem veidlapas, kas jūs interesē, noklikšķiniet uz saites Aptaujas rezultāti. Tur jūs redzēsit dažus krāšņus grafikus un diagrammas, kas parādīs jūsu rezultātus. Varat arī eksportēt tos izklājlapu programmā vai izdrukāt, ja vēlaties.

WPForms aptaujas rezultāti

Lapas augšdaļā varat noklikšķināt uz dažādiem diagrammu veidiem un izpētīt eksporta iespējas.

Aptaujas veidlapas joslas diagramma

Aptaujas rezultātus varat saglabāt kā PDF, JPEG vai citus izdrukājamus formātus. Tas ir ļoti noderīgi, ja vēlaties tos pievienot emuāru ierakstiem, slaidrādes vai kopīgot tos sociālajos medijos.

Kā jebkuru formu pārveidot par aptauju

Izmantojot WPForms, jūs varat darīt vairāk nekā izveidot aptauju WordPress no nulles. Aptaujā varat arī pārveidot jebkuru esošo WPForms veidlapu. Jūs pat varat izvēlēties, kurus veidlapas laukus vēlaties uzskatīt par apsekojuma laukiem.

Kāpēc tā rīkoties? Jo tas ir lielisks datu apkopošanas veids. Pēkšņi biļetenu pierakstīšanās formas, kontaktformas un lietotāju reģistrācijas veidlapas kļūst par jaudīgiem informācijas vākšanas rīkiem.

Lai pārveidotu esošo WPForms veidlapu aptaujā, rediģējiet veidlapu un pēc tam dodieties uz Iestatījumi »Aptaujas un aptaujas. Pēc tam noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Iespējot pārskatu sastādīšanu un noklikšķiniet uz Saglabāt.

iespējot aptaujas un aptaujas

Vai vēlaties iespējot apsekojumu ziņošanu atsevišķā veidlapas laukā, nevis visā veidlapā? Vienkārši rediģējiet veidlapu un noklikšķiniet uz lauka, kuru vēlaties iespējot. Laukā Lauku opcijas kreisajā pusē noklikšķiniet uz Papildu opcijas un atzīmējiet izvēles rūtiņu Iespējot apsekojuma ziņošanu. Vieglāk par vieglu!

iespējot pārskatu pārskatu veidošanu

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress izveidot aptauju.

Vai meklējat vairāk iespēju, kā novērtēt lietotāju mijiedarbību un apkopot svarīgus datus? Jums varētu patikt izlasīt mūsu soli pa solim par to, kā savai vietnei pievienot Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map