Kā viegli izveidot daudzvalodu WordPress vietni (soli pa solim)

kā izveidot daudzvalodu WordPress vietni


Vai vēlaties savu WordPress vietni padarīt pieejamu vairākās valodās? Padarot savu vietni daudzvalodu, jūs varat piesaistīt un piesaistīt daudz plašāku auditoriju. Lai arī daudzvalodu vietnes izveide vairumā gadījumu ir tikai izstrādātāja darbs, to ir diezgan viegli izdarīt pats, izmantojot WordPress, izmantojot WordPress tulkošanas spraudni.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot populārāko daudzvalodu spraudni WPML.

Kāpēc izveidot daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot WPML?

Ja jūsu uzņēmums apkalpo daudzveidīgu cilvēku grupu no dažādiem pasaules reģioniem, kuri visi runā savā valodā, jums sava vietne būs jāveido daudzvalodu. Tāpat izglītības institūtiem un starptautiskām organizācijām, kurās ir lietotāji no dažādām valstīm, lai gūtu panākumus, nepieciešama daudzvalodu vietne.

Bet kā jūs to izveidojat?

Viena iespēja ir savai vietnei izveidot vairākus apakšdomēnus un katram apakšdomēnam instalēt vienu valodu. Bet šī metode rada milzīgas grūtības. Vairāku apakšdomēnu iestatīšana un pārvaldīšana prasa daudz laika un resursu. Turklāt tas var būt dārgi, ja jums ir jāalgo izstrādātājs, lai veiktu darbu jūsu vietā.

WordPress apvienojumā ar WPML spraudni atrisina šos jautājumus un nodrošina vienkāršu, daudzvalodu vietnes izveidošanu, bez problēmu, vienkāršu risinājumu..

WPML ļauj vienā WordPress instalācijā instalēt vairākas valodas, tāpēc jums nav jāizveido katras valodas apakšdomēni. Nemaz nerunājot, tas ir tik vienkārši un ātri, ka ikviens var viegli izveidot daudzvalodu vietni, nepieskaroties nevienam kodam.

To sakot, redzēsim, kā dažās ātrās darbībās var izveidot WordPress daudzvalodu vietni, izmantojot WPML.

Daudzvalodu WordPress vietnes izveidošana ar WPML

WPML ir tulkošanas spraudnis, kas palīdz tulkot jūsu WordPress vietni. Bet, pirmkārt, jums būs jāizveido vietne vienā valodā.

Lai izveidotu vietni, jums būs nepieciešams domēna vārds un mitināšanas pakalpojums. Domēna vārds ir jūsu vietnes tiešsaistes adrese, un mitināšana ir virtuālā telpa, kurā tiek glabāti vietnes faili.

Domēna vārds parasti maksā apmēram 14 USD gadā, un mitināšanas pakalpojums maksā apmēram 7 USD mēnesī. Kad jūs tikko sākat darbu, šīs izmaksas var sasummēties un justies pārāk dārgas. Tātad, lai atvieglotu jūsu finansiālās sāpes, mēs esam vienojušies ar Bluehost, lai lietotājiem nodrošinātu ekskluzīvu atlaidi. Tagad, izmantojot mūsu ekskluzīvo Bluehost kuponu, jūs varat saņemt bezmaksas domēnu un WordPress mitināšanu tikai par 2,75 USD mēnesī.

Ja esat jauns WordPress lietotājs, izlasiet mūsu iesācēju ceļvedi, kā viegli izveidot WordPress vietni.

Kad esat izveidojis WordPress vietni izvēlētajā valodā, varat savai vietnei pievienot dažādu valodu tulkojumus.

1. solis: instalējiet WPML un iestatiet daudzvalodu opcijas

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt WPML spraudni savā WordPress vietnē.

Kad tā būs veiksmīgi aktivizēta, WordPress informācijas paneļa augšdaļā redzēsit paziņojumu lodziņu ar Konfigurējiet WPML pogu. Lai sāktu konfigurēšanu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas.

konfigurēt-wpml-notif

Pēc tam jūs varēsit redzēt WPML iestatīšanas vedni.

wpml-setup-vednis

Pirmajā posmā WPML automātiski noteiks jūsu WordPress vietnes galveno valodu. Varat to mainīt, ja vēlaties vai ja tas ir nepareizi atklāts.

Noklikšķiniet uz Nākamais pogu, lai turpinātu.

Pēc tam jums tiks lūgts atlasīt valodas, kuras savā vietnē jāatspējo. Vienkārši atlasiet valodas un noklikšķiniet uz Nākamais pogu.

atlasīt valodas-wpml-setup

Tagad WPML iestatīšanas procesa trešajā solī redzēsit valodu pārslēdzēja opcijas. Valodu maiņa ļaus jūsu lietotājiem izvēlēties skatīt jūsu vietnes saturu vēlamajā valodā. Parasti tas parādās nolaižamā saraksta vai karodziņu kolekcijas veidā jūsu vietnē.

wpml-valodu apmaiņas iespējas

Pēc tam jūs varat vienkārši sakārtot valodu secību, velkot un nometot.

Zem tā tiks parādītas valodas mainītāja pievienošanas iespējas jūsu vietnē. Valodas mainītāju var pievienot navigācijas izvēlnei, logrīka apgabalam vai kājenes apgabalam. Jūs arī pievienojat saites ziņu tulkošanai pirms vai pēc katra satura.

add-wpml-valodu pārslēdzējs

Lai navigācijas izvēlnei pievienotu valodu pārslēdzēju, noklikšķiniet uz Pievienojiet izvēlnei jaunu valodu pārslēdzēju pogu Izvēlnes valodas pārslēdzējs sadaļa.

Tad, Jauns izvēlnes valodas pārslēdzējs opcijas parādīsies uznirstošajā lodziņā.

add-menu-language-switch

Varat atlasīt izvēlni savā vietnē, lai parādītu valodu pārslēdzēju. Pēc tam izvēlnē varat iestatīt valodas pārslēdzēja pozīciju; parādīt to kā pirmo izvēlnes vienumu vai pēdējo izvēlnes vienumu.

Pēc tam jūs varat izvēlēties, kā parādīt valodu pārslēdzēja izvēlnes vienumu. Varat to parādīt kā nolaižamo izvēlni vai valodu sarakstu.

Tālāk jūs varat izvēlēties, ko iekļaut valodu pārslēdzēja izvēlnes elementā. Jūs varat izvēlēties, ko rādīt, vienkārši atzīmējot rūtiņas.

Visbeidzot, jūs varat iestatīt valodu pārslēdzēja krāsas.

Konfigurējot visas opcijas, izmaiņas varēsit redzēt priekšskatījuma lodziņā labajā pusē.

Kad esat apmierināts, noklikšķiniet uz Saglabāt pogu.

Līdzīgi valodu mainītāju var pievienot arī citām vietām. Tomēr, ja navigācijas izvēlnei vēlaties pievienot tikai valodas pārslēdzēju, varat vienkārši noklikšķināt Nākamais pogu.

Tagad jūs atrodaties WPML iestatīšanas procesa pēdējā posmā. Šajā darbībā jums būs jāievada vietnes atslēga.

reģistrs-wpml

Vietnes atslēgu var iegūt no sava WPML konta. Vienkārši nokopējiet atslēgu un ielīmējiet to lodziņā un noklikšķiniet uz Reģistrēties pogu.

Tieši tā! Jūs esat veiksmīgi pabeidzis WPML konfigurēšanu savā WordPress vietnē.

2. solis: daudzvalodu satura pievienošana WordPress ziņās un lapās

Tagad, kad savā WordPress vietnē esat iestatījis WPML, jūs esat gatavs savai vietnei pievienot daudzvalodu saturu..

WPML ļauj viegli tulkot WordPress ziņas, lapas, tagus, kategorijas un motīvus jebkurā jums vēlamā valodā.

Lai izveidotu tulkojumu esošajām WordPress ziņām, dodieties uz Ziņas »Visas ziņas. Tur būs redzams kopējais ziņu skaits, kā arī ziņu skaits katrā valodā.

tulkot visas pogas-pogas

WordPress automātiski nosaka jūsu vietnes galveno valodu un rāda, ka blakus ziņām tiek pievienotas pogas katrai atlasītajai valodai. Lai tulkotu ziņu, zem valodas noklikšķiniet uz pogas Pievienot.

Lai iegūtu šo apmācību, zem franču valodas esam noklikšķinājuši uz pogas Pievienot.

new-traslation-post-wpml

Tagad valodas nosaukumu / karodziņu redzēsit redaktora augšpusē. Un jūs redzēsit arī Valoda meta lodziņš ir pievienots jūsu ziņas redaktora labajā pusē.

Varat pievienot tulkoto saturu pasta apgabalā un publicēt ziņu. Ja jums nav šīs valodas prasmes, jūs varat pievienojiet savai vietnei jaunus lietotājus un autorus sava satura tulkošanai.

Varat arī izmantot WPML tulkošanas pārvaldības modulis un pārvaldiet tulkotājus savā vietnē.

3. solis: kategoriju un tagu tulkojumu pievienošana

WPML ļauj viegli tulkot WordPress kategorijas, tagus vai jebkuru citu pielāgotu taksonomiju jebkurā vēlamajā valodā.

Lai tos tulkotu, jums jādodas uz WPML »Taksonomijas tulkošana no jūsu WordPress informācijas paneļa.

Pēc tam nākamajā darbībā jums būs jāizvēlas tulkojamais taksonomija.

taksonomija-tulkojums-wpml

Šai apmācībai mēs esam izvēlējušies Kategorijas. Tagad tas ielādē visas jūsu vietņu kategorijas. Blakus taksonomijas noteikumiem redzēsit pogas Pievienot.

traslate-categories-wpml

Lai tulkotu taksonomiju, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot zem valodas / karoga.

4. darbība. Tulkojumu pievienošana navigācijas izvēlnēm

WordPress navigācijas izvēlņu tulkošanai apmeklējiet vietni Izskats »Izvēlnes no jūsu WordPress informācijas paneļa. Pēc tam jums būs jāizvēlas izvēlne, kuru vēlaties tulkot.

add-menu-translation

Tagad jūsu WordPress izvēlnei tiks parādītas pogas Pievienot tulkošanu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas, lai tulkotu izvēlni.

Pēc izvēlnes tulkojuma izveidošanas jums būs jāpievieno tie paši izvēlnes vienumi, kas galvenajā valodas izvēlnē.

edit-traslated-menu

Ja kā izvēlnes vienumi ir ziņas, lapas un kategorijas, vispirms tie ir jātulko, kā parādīts 2. darbībā. Pēc tam tos varat pievienot cilnēs kreisajā pusē Izvēlne Rediģēt panelis.

Kad esat pievienojis un pārvaldījis visus izvēlnes vienumus, noklikšķiniet uz Saglabāt izvēlni pogu.

5. darbība. Motīvu, spraudņu un cita teksta tulkošana

WPML ļauj tulkot arī WordPress spraudņus un motīvu.

Lai tos tulkotu, jums jādodas uz WPML »Motīvu un spraudņu lokalizācija no jūsu WordPress informācijas paneļa.

motīva spraudņa lokalizācija

Pēc noklusējuma jūs redzēsit Nelietojiet virknes tulkojumu, lai tulkotu motīvu un spraudņus ir atzīmēta un izvēles rūtiņa zem tā. Varat atzīmēt izvēles rūtiņu, vai jūsu motīvam ir pieejami tulkošanas faili. Tomēr tas darbojas tikai ar oficiālajām WordPress.org tēmām.

Tātad WPML nāk ar WPML virknes tulkošanas modulis lai jūs varētu pareizi tulkot motīvu un spraudņus. Izmantojot šo moduli, varat tulkot pielāgotos laukus, logrīkus un citu vietnes tekstu.

Pārbaudiet arī šo TranslatePress pārskatu. TranslatePress ir alternatīva WPML.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja iemācīties viegli izveidot WordPress daudzvalodu vietni, izmantojot WPML. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par 25 likumīgiem pelnīšanas veidiem, izmantojot emuāru veidošanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map