Kā viegli izveidot WordPress vietnes dublējumu (soli pa solim)

Kā viegli izveidot WordPress vietnes dublējumu - soli pa solim


Vai vēlaties izveidot savas WordPress vietnes dublējumu? Izmantojot dublējumu, jūs varat ietaupīt datu zaudēšanu, un, ja jums tas būtu nepieciešams, varat no tā atjaunot savu vietni.

Ir daudz dažādu spraudņu, kas ļauj jums izveidot savas vietnes dublējumu, piemēram, arvien populārākie UpdraftPlus un Backupbuddy. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli izveidot WordPress vietnes dublējumu, izmantojot šos 2 spraudņus.

Kāpēc jums regulāri jākopē WordPress vietne?

Kā WordPress lietotājam jums ir ļoti svarīgi regulāri dublēt WordPress failus un datu bāzes drošā vietā. Ja dati tiek zaudēti nelaimes gadījuma, ļaunprātīga uzbrukuma vai citas katastrofas dēļ, regulārs dublējums var būt glābšanas līdzeklis..

Tādā veidā jūs varat viegli atjaunot failus un datu bāzes, pat ja visa jūsu vietne tiek uzlauzta, sabojāta vai izdzēsta.

Jums vajadzētu arī izlasīt šo rokasgrāmatu par to, cik svarīgi ir regulāri izveidot dublējumus WordPress.

Mēs iesakām saglabāt šos dublējumus vairākās vietās. Ja kāds no jūsu dublējumiem ir bojāts, jums ir vēl viens, lai vietni varētu viegli atgūt.

Ja jums ir vietne ar sarežģītu saturu un regulāri pievienojat jaunu saturu, iespējams, jums būs jāiestata automatizētas dublējumkopijas. Tomēr, ja jūs neatjaunināt savu WordPress vietni ļoti bieži, varat izveidot manuālas dublējumkopijas, izmantojot WordPress rezerves spraudni. Protams, jums būs jāizvēlas pareizais spraudnis, kas atbilst jūsu prasībām WordPress dublējumu izveidošanai un atjaunošanai.

Pirms darba sākšanas jums jāzina, kuri WordPress faili jums ir jāveido dublē:

 • Pamata WordPress faili
 • Faili mapē wp-saturs (motīvi, spraudņi un augšupielādes)
 • WordPress konfigurācijas faili
 • WordPress datu bāze

Apskatīsim, kā jūs varat viegli dublēt un pilnībā atjaunot savu WordPress vietni, nezaudējot nevienu failu.

1. metode: automatizētu dublējumu izveidošana, izmantojot spraudni BackupBuddy

BackupBuddy izmantošana ir viens no labākajiem veidiem, kā WordPress izveidot automātiskas dublējumkopijas. Viņu piemaksu plāni sākas no 80 USD un piedāvā spraudņu atjauninājumus uz vienu gadu, 1 gada atbalstu, 1 GB krātuvi Stash, 10 iThemes Sync vietnes un daudz ko citu. Šis plāns ir derīgs 1 pilnīgai vietnes dublēšanai plus 1 bonusa licencei, kas summē līdz 2 licencēm.

Spraudņa BackupBuddy instalēšana

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni BackupBuddy. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums būs jāizpilda instrukcijas spraudņu lapā un jāpievieno sava BackupBuddy licence, lai visa gada garumā turpinātu saņemt automātiskos atjauninājumus..

Licenču saites

Alternatīvs veids, kā pārbaudīt savu licenci, ir apmeklēt Iestatījumi »iThemes licencēšana lapu savā WordPress administratora apgabalā un ievadiet savu iThemes lietotājvārdu un paroli. Turpmāk noklikšķiniet uz Licenču produkti un tā automātiski pārbaudīs jūsu licenci.

iThemes licencēšana

Kad jūsu licence ir aktivizēta, varat turpināt darbu un iestatīt automātiskas dublējumkopijas.

Dublējumu automatizēšana WordPress

BackupBuddy automātiski saglabā jūsu dublējumus Stash. Viņu pamata prēmiju plāns nāk ar funkciju Stash Live, kas palīdz jums saglabāt reāllaika rezerves kopijas savai vietnei.

Lai izveidotu dublējumu un atjauninātu to krātuves sistēmā, jums nav jāpieliek pūles. Reāllaika dublējumi automātiski saglabā jūsu WordPress vietnes izmaiņas jūsu Stash Live krātuvē.

Tagad, kad esat saglabājis konsekventi visjaunākās vietnes rezerves versijas, jums būs nepieciešama sistēma, kas var palīdzēt atjaunot vietni, ja kādreiz notiks negadījums.

Stash Live piedāvā iespēju atjaunot jūsu WordPress emuāru ar vienu klikšķi. Jums jāiet uz BackupBuddy »Atlicināt Live lapu savā WordPress administratora apgabalā un ievadiet iThemes akreditācijas datus.

Tas prasīs jums e-pasta adresi, lai nosūtītu rezerves paziņojumus. E-pasta iesūtnē saņemsit saiti uz zip lejupielādēm.

Stash Live pieteikšanās

Pārliecinieties, ka noklikšķiniet uz Saglabājiet iestatījumus un sāciet dublēšanu pogu.

Ekrānā varat redzēt rezerves statusa progresu. BackupBuddy izveidos jūsu pirmo dublējumu un automātiski to glabās Stash.

Stash Live

Ja jums ir liela vietne, dublējumkopijas izveidi pirmo reizi vajadzēs dažas stundas. BackupBuddy automātiski augšupielādēs dublējumu vietnē Stash Live.

Varat turpināt darbu savā WordPress vietnē. Dublēšana tiks turpināta fonā bez traucējumiem.

Pēc dublējuma pabeigšanas tas jums nosūtīs paziņojumu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Varat arī piekļūt savai vietnei Stash Live, lai redzētu dublējuma failu momentuzņēmumus.

Šie momentuzņēmumi Stash Live jāatstāj “tādi, kādi ir”, lai jūs jebkurā laikā varētu atjaunot savu vietni. Tomēr jūs varat arī lejupielādēt momentuzņēmumus datorā vai pārsūtīt tos uz savu serveri, izmantojot Stash Live viena klikšķa funkciju.

Ja nevēlaties saglabāt reāllaika dublējumus vietnē Stash Live, varat arī iestatīt ieplānotās dublējumkopijas WordPress, izmantojot BackupBuddy.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apmeklēt šo pilnīgo rokasgrāmatu vietnē kā izveidot automatizētas dublējumkopijas pakalpojumā WordPress.

2. metode: manuālu dublējumu izveidošana, izmantojot spraudni UpdraftPlus

Līdzīgi kā BackupBuddy, jūs varat izveidot automatizētas dublējumkopijas, izmantojot UpdraftPlus. Tomēr tas ļauj arī viegli izveidot manuālas rezerves kopijas.

Labākā UpdraftPlus izmantošanas daļa manuālai dublēšanai ir tā, ka tā ir bez maksas pieejama WordPress spraudņu krātuvē. Viņiem ir arī premium versija, kurai ir papildu funkcijas.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni UpdraftPlus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »UpdraftPlus dublējumi lapā jūsu WordPress administratora apgabalā un dodieties uz Iestatījumi cilni, lai izvēlētos attālas glabāšanas vietu.

Izmantojot UpdraftPlus, ir pieejami vairāki glabāšanas pakalpojumi. Jūs varat saglabāt dublējumus Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive un daudzos citos. Jūs varat arī nosūtīt rezerves kopijas uz e-pasta adresi.

Jums būs jāizvēlas attālās glabāšanas pakalpojums, un tas parādīs tālāk sniegtos norādījumus, lai iestatītu attālo krātuvi.

Atlasiet glabāšanas vietu

Lai turpinātu, vienkārši konfigurējiet attālās atmiņas vietas iestatījumus. Varat arī pārbaudīt šo rokasgrāmatu vietnē iestatiet attālo krātuvi, izmantojot UpdraftPlus.

Attālās glabāšanas vietas iestatījumi

Pārliecinieties, ka noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu. Tālāk jums jādodas uz Pašreizējais statuss cilni un noklikšķiniet uz Dublēt tūlīt pogu.

Dublēšana ar UpdraftPlus

Tiks parādīts modāls uznirstošais logs, kurā jums tiks lūgts izvēlēties failus / datubāzi, kuru vēlaties dublēt.

Rezerves uznirstošais logs

Noklikšķiniet uz Dublēt tūlīt pogu šajā uznirstošajā logā, un ekrānā parādīsies dublējuma progresa josla. Tas prasīs zināmu laiku atkarībā no jūsu WordPress failu lieluma.

Dublēšanas progresa josla

Arī jūsu rezerves faili tiks augšupielādēti izvēlētajā attālajā vietā.

Dublējuma failu atjaunošana, izmantojot UpdraftPlus

Dublējuma atjaunošana, izmantojot UpdraftPlus, ir tikpat vienkārša kā pašas dublējuma izveidošana.

Jūs varat atjaunot dublējumu tikai ar vienu klikšķi.

Dublējumu var atjaunot, ja:

 • jūsu WordPress vietne tika uzlauzta.
 • jūsu vietne ir avarējusi un jūs redzat balts nāves ekrāns.
 • Jūs vēlaties sākt jaunu domēnu.

Lai atjaunotu, jums jādodas uz vietni Iestatījumi »UpdraftPlus dublējumi lapā jūsu WordPress administratora apgabalā un noklikšķiniet uz Atjaunot pogu.

Tas jūs aizvedīs uz Esošās rezerves kopijas cilni un skenējiet / wp-content / updraft / mapi WordPress, lai meklētu esošos dublējumus.

Piezīme: Ja izdzēsāt šos vietnes failus, esošie dublējumi nebūs pieejami.

Pēc tam varat augšupielādēt dublējuma failus no datora, lai manuāli atjaunotu savu WordPress vietni.

Augšupielādējiet dublējuma failus

Tā kā dublējumu augšupielādēšanai esat iestatījis attālas krātuves vietu, UpdraftPlus automātiski skenēs attālo krātuvi un parādīs esošos dublējumus.

Jums būs jānoklikšķina uz Atjaunot pogu blakus vajadzīgajai rezerves kopijai.

Atjaunot dublējumu no attālās krātuves

Tiks atvērts uznirstošais logs, kurā tiek jautāts, ko vēlaties atjaunot no dublējuma. Vienkārši izvēlieties visas pieejamās iespējas un noklikšķiniet uz Atjaunot pogu.

Atjaunojiet WordPress failus

Jūsu WordPress faili tiks atjaunoti, izmantojot dublējumu, kas pieejams no attālās glabāšanas vietas.

Gan UpdraftPlus, gan BackupBuddy spraudņi var palīdzēt viegli izveidot automatizētas un manuālas WordPress vietnes dublējumus. Dublējumi ir noderīgi, ja datu zaudēšana notiek negadījuma, drošības pārkāpuma utt. Dēļ. Pat ja jūs izveidojat dublējumus, jūs joprojām varat kļūt par hakeru un drošības draudu upuriem..

Mēs iesakām izmantot Sucuri, lai saglabātu savu vietni no hakeriem, ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem un citiem draudiem. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet arī mūsu pilnīgo Sucuri pārskatu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums viegli izveidot savas WordPress vietnes dublējumus. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī apskatīt mūsu ekspertu atsauksmes par labākajiem vietņu veidotājiem iesācējiem, lai ātri izveidotu jūsu vietni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map