Lejupielādes izsekošanas iestatīšana programmā WordPress, izmantojot Google Analytics

Lejupielādes izsekošanas iestatīšana programmā WordPress, izmantojot Google Analytics


Vai vēlaties WordPress iestatīt failu lejupielādes izsekošanu? Sekojot līdzi failu lejupielādēm, varēsit noteikt, kuras no e-grāmatām vai PDF failiem lietotāji visbiežāk lejupielādē..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli iestatīt lejupielādes izsekošanu WordPress, izmantojot Google Analytics.

Kāpēc jums vajadzētu iestatīt lejupielādes izsekošanu, izmantojot Google Analytics?

Kad jūsu WordPress vietnē ir pieejamas vairākas e-grāmatas vai citi noderīgi faili, jums jāiestata lejupielādes izsekošana, lai pārbaudītu, vai jūsu lietotāji lejupielādē šos failus. Iespējams, vēlēsities uzzināt, kādus failus lietotāji visvairāk lejupielādē.

Turklāt tas palīdzēs jums uzzināt, kurus failus lietotāji lejupielādē mazāk (vai ne), tāpēc varat pielāgot savas stratēģijas un izveidot tikai tādu saturu, kas jūsu vietnē visvairāk piesaista lietotājus.

Parasti jūs izmantojat Google Analytics, lai pārraudzītu trafika avotus un citu noderīgu statistiku savā WordPress vietnē. Tomēr pakalpojumā Google Analytics nav noteiktu failu lejupielādes izsekošanas sistēmas.

Mēs iesakām izmantot MonsterInsights iespraust. Tas ir labākais WordPress analītikas risinājums un palīdz viegli izsekot failu lejupielādēm.

To apskatot, apskatīsim, kā viegli iestatīt lejupielādes izsekošanu WordPress, izmantojot Google Analytics.

Lejupielādes izsekošanas iestatīšana programmā WordPress, izmantojot Google Analytics

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni MonsterInsights. Jums vajadzētu iegādāties viņu Pro plānu, lai vietnē viegli iestatītu lejupielādes izsekošanu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim par to, kā instalēt spraudni WordPress.

Pēc aktivizēšanas jums būs jāiestata Google Analytics programmā WordPress, izmantojot MonsterInsights. Tas automātiski iespējot failu lejupielādes izsekošanu WordPress.

Tagad jūs varat turpināt darbu un konfigurēt, kā vēlaties izsekot failu lejupielādēm. MonsterInsights informācijas panelī lejupielādētos failus var uzskatīt par notikumiem. Varat mainīt šo iestatījumu un lejupielādētos failus redzēt kā lapu skatus.

Mēs iesakām izsekot lejupielādes kā notikumus, nevis lapas skatījumus. Izsekojot lejupielādēm kā notikumiem, WordPress informācijas panelī vienmērīgāk tiks parādīta statistika par failu lejupielādēm.

Lejupielādēto failu izsekošana kā lapas skatījumi var ietekmēt jūsu vietnes datplūsmas statistiku. Ja jūs joprojām vēlaties mainīt noklusējuma iestatījumus no notikumiem uz lapu skatījumiem, vienkārši piesakieties savā WordPress administratora apgabalā. Pēc tam apmeklējiet Ieskats »Iestatījumi» Izsekošana un pārejiet uz izvēlni Failu lejupielāde no kreisās puses izvēlnes.

Izsekojiet failu lejupielādēm kā lapas skatījumiem

Pēc tam atlasiet Lapas skats un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu šos iestatījumus.

Citu failu paplašinājumu pievienošana failu lejupielāžu izsekošanai

Vai vēlaties uzzināt, kurus paplašinājumus spraudnis MonsterInsights izsekos kā lejupielādes? Saraksts ir norādīts failu lejupielādes lapā, ieskaitot doc, exe, js, pdf, ppt utt.

Pievienojiet vairāk paplašinājumu

Laukā “Failu paplašinājumi, lai izsekotu kā lejupielādes” varat viegli pievienot vairāk paplašinājumu. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

Piezīme: Jaunos paplašinājumus atdaliet ar komatu laukā Paplašinājumi.

Failu lejupielāžu skatīšana WordPress informācijas panelī

Lai apskatītu lejupielādēto failu pārskatu programmā WordPress, jums jādodas uz Ieskats »Pārskats» Izdevēju ziņojums.

Šajā lapā ritiniet uz leju līdz sadaļai Populārākās lejupielādes saites, lai skatītu lejupielādes.

Populārākās lejupielādes saites

Failu lejupielāžu skatīšana pakalpojumā Google Analytics

MonsterInsights ļauj skatīt failu lejupielādes pakalpojumā Google Analytics, tāpat kā tas parāda jūsu vietnes datplūsmas statistiku. Vienkārši piesakieties savā Google Analytics kontā un noklikšķiniet uz savas vietnes saites, kur sekojat lejupielādēm.

Jūsu vietne Google Analytics kontā

Ja failu lejupielādēšanai iestatījumos MonsterInsights esat atlasījis lapas skatījumus, vienkārši dodieties uz Visas lapas sadaļu, lai atrastu izsekošanas pārskatu.

Turpmāk ziņojumu varat apskatīt, dodoties uz Uzvedība »Vietnes saturs» Visas lapas.

Tomēr, ja failu lejupielādes iestatījumos esat izvēlējies notikumus, jums būs jāapmeklē sadaļa Notikumi, lai skatītu lejupielādētos failus datus..

Vienkārši dodieties uz Uzvedība »Notikumi kreisajā pusē esošajā izvēlnē, un tajā tiks parādītas vairākas iespējas. Apspriedīsim šīs iespējas individuāli.

 • Pārskats: Ja noklikšķināsit uz šīs opcijas, tas parādīs visus svarīgākos notikumus no jūsu vietnes.
 • Svarīgākie notikumi: Šajā sadaļā jūs redzēsit pasākumus, kuriem jūsu lietotāji veltīja visvairāk laika.
 • Lapas: Tajā tiks parādīts visu to lapu saraksts, kurās esat pievienojis failus, lai lejupielādētu lietotājiem, un viņi noklikšķināja uz lejupielādes opcijas..
 • Notikumu plūsma: Savu lietotāju ceļojumu varat uzraudzīt sadaļā notikumu plūsma. Tas arī ļauj izsekot, kuri faili patīk lielākajai daļai lietotāju, atzīmējot piesaistes laiku, kas pavadīts konkrētās lapās ar lejupielādējamiem failiem.

Lai skatītu datus diagrammās ar detalizētu informāciju, dodieties uz Pasākumi »Galvenie notikumi sadaļa.

Notikumu izsekošana pakalpojumā Google Analytics

Jūs varat noklikšķināt uz lejupielādes opcijas zem Pasākuma kategorija kolonna, lai skatītu pilnu ziņojumu.

Notikuma ziņojums

Kā failu lejupielāžu izsekošana darbojas ar MonsterInsights?

Google Analytics nav noklusējuma sistēmas, lai izsekotu jūsu failu lejupielādēm. Tomēr MonsterInsights ļauj viegli uzraudzīt lejupielādētos failus, izmantojot Google Analytics.

Google Analytics notikumu pārskata sadaļā redzēsit visus lejupielādētos resursus, kas apzīmēti ar “lejupielādes saite”.

Notikumu pārskata sadaļa ir tālāk sadalīta vairākās slejās. Šie komponenti būs vienādi jūsu lejupielādētajiem failiem vai jebkurai citai notikumu izsekošanai pakalpojumā Google Analytics.

 • Pasākuma kategorija: Visus lejupielādētos failus redzēsit, noklikšķinot uz lejupielādes etiķetes slejā Notikumu kategorija (parādīts iepriekš)..
 • Pasākuma darbība: Kad esat noklikšķinājis uz lejupielādes etiķetes, tas slejā Notikuma darbība parādīs visus vietrāžus URL ar jūsu lejupielādējamajiem resursiem, un jūs varēsit noklikšķināt uz jebkura URL, lai izsekotu lejupielādes..
 • Pasākuma etiķete: Šajā kolonnā varat redzēt virsrakstu vai virsrakstu, ar kuru ir saistīts jūsu notikums.

Tas ir viss. Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā iestatīt lejupielādes izsekošanu WordPress, izmantojot Google Analytics. Varat arī apskatīt Google Analytics alternatīvas mūsu labāko WordPress analītisko risinājumu vitrīnā.

Ja vēlaties ātri iestatīt savu vietni un nevēlaties manuāli pievienot funkcijas, pārbaudiet labākos WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map