ĶMI kalkulatora pievienošana WordPress (bez kodēšanas)

Kā pievienot kalkulators WordPress


Jautājums, kā pievienot ĶMI kalkulatoru savai veselības un fitnesa vietnei?

Ķermeņa masas indekss (ĶMI) ir ķermeņa tauku lielums, pamatojoties uz augumu un svaru, kas attiecas uz pieaugušiem vīriešiem un sievietēm. Aprēķinot ĶMI, jūs varat noteikt, vai cilvēks ir ar veselīgu svaru. Ja jums ir vietne, kas saistīta ar veselību un fizisko sagatavotību, ĶMI kalkulatora pievienošana ir lielisks veids, kā piesaistīt vairāk apmeklētāju un noturēt viņus iesaistītos.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pakāpeniski savai vietnei pievienot ĶMI kalkulatoru.

Kāpēc ĶMI mērīšana ir svarīga?

Aprēķinot ĶMI, var uzzināt, vai ķermeņa masa ir vesela.

Kopumā, jo lielāks ĶMI, jo lielāks ir dažādu veselības problēmu, piemēram, diabēta, artrīta, aknu slimību, dažu vēža veidu, paaugstināta asinsspiediena, attīstības risks..

Kā izdevējs, savai WordPress vietnei pievienojot ĶMI kalkulatoru, jūs varat piesaistīt savus apmeklētājus un palielināt atkārtotu trafiku. Šajā apmācībā ĶMI kalkulatora izveidei tiks izmantots spraudnis Formidable Forms.

1. darbība: lejupielādējiet spraudni “Formidable Forms”

Vispirms lejupielādējiet spraudni Formidable Forms. Formidable Forms ir uzlabots WordPress formu veidotāju spraudnis, kas dažu minūšu laikā ļauj jums viegli izveidot jebkura veida kompleksa veidlapas, nealgojot izstrādātāju..

Izmantojot Biznesa vai Elites plānu, varat izveidot ĶMI kalkulatoru.

Pēc lejupielādes instalējiet un aktivizējiet spraudni savā WordPress vietnē.

2. solis: izveidojiet savu ĶMI kalkulatoru, izmantojot veidlapas

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, dodieties uz informācijas paneli un noklikšķiniet uz Lieliski »Pievienot jaunu.

Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kur jums būs iespēja pievienot izvēlēto formu. Pēc noklusējuma tā augšpusē ir dažas iespējas. Lai pievienotu ĶMI kalkulatoru, jums ritiniet ekrānu uz leju un zem izvēlnes pārbaudiet, vai nav ĶMI kalkulatora. Premium veidnes opcija.

Formulable Forms ĶMI kalkulators

Virziet kursoru virs ĶMI kalkulatora opcijas un noklikšķiniet uz Izveidot veidlapu.

noklikšķiniet uz ĶMI kalkulators

Tas atvērs nelielu uznirstošo logu, kurā varēsit nosaukt formu un norādīt formas aprakstu. Pievienojiet vārdu un noklikšķiniet uz Izveidot.

3. solis: ĶMI kalkulatora izstrāde

Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu ekrānu, kurā varēsit sākt kalkulatora dizainu. Ekrāna augšdaļā būs 4 cilnes.

 • Būvēt
 • Iestatījumi
 • Ieraksti
 • Skati

ĶMI kalkulators

Saskaņā Būvēt cilni, jūs varat strādāt ar veidlapu laukiem. Kreisajā panelī varat pievienot lauku un uzreiz pielāgot šo lauku veidotājā, kas atrodas labajā pusē. Veidlapas lauki ir sagrupēti 3 dažādās pozīcijās.

 • Pievienot laukus
 • Papildu lauki
 • Cenu lauki

Jūs varat vilkt jebkuru lauku no kreisās puses un nomest to veidotājā. Ja vēlaties pamata ĶMI kalkulatoru, varat doties ar noklusējuma laukiem. Ņemiet vērā, ka veidlapu varat pielāgot jebkurā laikā.

4. solis: ĶMI kalkulatora iestatījumu konfigurēšana

Kad esat pievienojis visus laukus, varat strādāt ar tā iestatījumiem. Iestatījumu opcijai ir 5 dažādas sadaļas.

1. Vispārīgi

Šeit jūs varat konfigurēt pamata iestatījumus, piemēram, veidlapas nosaukumu, aprakstu, apstiprinājuma ziņojumu utt. Jums būs arī ĶMI kalkulatora atslēga un iegulšanas atslēga, ko var izmantot, lai parādītu veidlapu jūsu vietnē.

Ja vēlaties iesniegt veidlapu bez lapas atkārtotas ielādes, varat izvēlēties Iesniedziet šo veidlapu kopā ar AJAX. Varat arī izvēlēties veidlapas apstiprināšanu ar javascript.

Varat arī iestatīt ziņojumu, kas tiek parādīts, veiksmīgi iesniedzot veidlapu.

bmi kalkulatora iestatījumi

2. Rīcība un paziņošana

Zem Darbība un paziņošana, veidlapai varat pievienot darbības. Šeit jūs varat integrēt savu formu ar e-pasta mārketinga pakalpojumu, e-komercijas vārteju vai pat norādīt, kur nosūtīt paziņojumus, kad forma ir iesniegta.

3. Veidlapas atļaujas

Izmantojot šo opciju, varat noteikt, kurš var redzēt, iesniegt un rediģēt veidlapu ierakstus. Ja vēlaties ierobežot veidlapu ierakstu skaitu vai veidlapas redzamību, šeit varat konfigurēt.

4. Veidlapu plānošana

Nākamā opcija ļauj plānot veidlapas. Izmantojot šo opciju, nevis nekavējoties publicējot veidlapu, varat izvēlēties datumu, kad vēlaties to parādīt. Šī opcija ir noderīga, it īpaši, ja vēlaties parādīt laika jutīgas formas.

ĶMI kalkulators

5. Veidošana un pogas

Nākamajā variantā varat stilu veidot pogas. Varat arī atlasīt veidni, lai veidlapa izskatās pievilcīgāka. Jūs varat arī izvēlēties nelietot nevienu veidni.

Varat pievienot savu pogu tekstus un tos arī izlīdzināt. Tam ir arī iespēja pievienot nosacījuma loģiku savai pogai Iesniegt.

6. Pielāgojiet HTML

Pēdējā iespēja ir pielāgot savu formu ar HTML tagiem.

5. solis: ĶMI kalkulatora publicēšana

Kad esat izveidojis ĶMI kalkulatora veidlapu, varat to turpināt publicēt. Lai publicētu savu veidlapu, varat noklikšķināt uz Publicēt pogu ekrāna augšējā labajā stūrī zem Būvēt cilne.

Tagad dodieties uz Iestatījumi un redzēsit opciju ar Iegult saīsnes kodu.

Kopējiet šo īskodu un ielīmējiet to savās ziņās un lapās, kur vēlaties parādīt ĶMI kalkulatoru. Kad tas ir izdarīts, publicējiet lapu. Jūsu ĶMI kalkulatoram tagad jāatrodas tiešraidē jūsu vietnē.

Tieši tā. Jūs esat veiksmīgi publicējis ĶMI kalkulatoru savā vietnē pats, bez kodēšanas.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par ĶMI kalkulatora pievienošanu WordPress. Iespējams, vēlēsities arī izlasīt labākos kontaktu formas spraudņus vietnē WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map