Pogas Zvanīšana tūlīt pievienošana WordPress (soli pa solim)

kā pievienot pogu zvana tūlīt WordPress vietnei


Vai vēlaties savai WordPress vietnei pievienot pogu Zvanīt tūlīt? Ja savai vietnei pievienojat pogu Zvanīt tūlīt, apmeklētājiem ir vieglāk piezvanīt jums tieši no jūsu vietnes.

Faktiski gandrīz pusi no interneta trafika nodrošina mobilās ierīces, tāpēc, ja jūsu vietnei nav pogas Zvanīt tūlīt, jūs, iespējams, zaudējat daudz potenciālo potenciālo pircēju..

Šodienas rakstā mēs jums parādīsim, kā savai WordPress vietnei viegli pievienot pogu Zvanīt tūlīt, izmantojot spraudni un bez spraudņa.

Kāpēc savai vietnei pievienot pogu Zvanīt tūlīt??

Pogas Zvanīšana tūlīt pievienošana savai vietnei var dot lielas priekšrocības jums un jūsu biznesam.

Tādējādi apmeklētājiem ir ērti un bez traucējumiem sazināties ar jums tieši no jūsu vietnes.

Izmantojot pogu Zvanīt tūlīt savā WordPress vietnē, jūs faktiski pārveidojat savas vietnes trafiku vērtīgos potenciālajos pirkumos. Integrējot profesionālu biznesa tālruņa pakalpojumu, jūs varat dalīties numuros ar darbiniekiem, veikt zvanu pāradresāciju utt.

Apskatīsim, kā WordPress pievienot pogu Zvanīt tūlīt.

1. metode: pogas Zvanīšana tūlīt pievienošana, izmantojot spraudni

Vienkāršākais veids, kā WordPress pievienot pogu zvana tūlīt, ir WP zvana poga iespraust.

Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli pievienot pogu Zvanīt tūlīt, nerakstot vienu koda rindu. To var izdarīt arī no klasiskā redaktora vai Gūtenberga redaktora, atkarībā no tā, kurš ir aktīvs jūsu vietnē.

Vispirms instalējiet un aktivizējiet WP zvana pogas spraudni savā vietnē. Pēc instalēšanas ir pienācis laiks konfigurēt spraudni.

Pogas Zvaniet tūlīt konfigurēšana, lai pievienotu lipīgu pogu

Kad spraudnis ir aktivizēts, dodieties uz Iestatījumi »WP zvana poga uz jūsu WordPress informācijas paneļa. Šajā lapā jūs redzēsit 3 dažādas cilnes.

 • Lipīga zvana poga
 • Statiskā zvana poga
 • Par mums

Dodoties uz lipīgo zvana pogu, jūs varat pievienot lipīgu zvana pogu savai WordPress vietnei. Tas nozīmē, ka poga būs redzama neatkarīgi no tā, cik tālu jūs ritināt lapu uz leju.

wp zvana poga, zvaniet tūlīt

Dosimies tālāk un ieslēdzam pogu Zvanīt tūlīt. Pēc tam ievadiet sava uzņēmuma kontakta numuru, uz kuru vēlaties, lai apmeklētāji piezvanīs.

Ja jums nav uzņēmuma tālruņa numura, to varat iegūt no Nextiva. Tas ir uzņēmums, kuru mēs izmantojam sava biznesa VoIP pakalpojumu sniedzējam.

Pēc tam varat strādāt, lai parādītu pogu Zvanīt tūlīt.

poga zvana tūlīt

Jums ir iespēja pievienot pogas tekstu, izvēlēties tā pozīciju un krāsu. Varat arī izvēlēties vietu, kur vēlaties parādīt pogu. Pēc noklusējuma poga parādīsies visās jūsu vietnes lapās. Bet, ja vēlaties, to var arī paslēpt no noteiktām lapām.

Kad esat veicis šīs izmaiņas, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt lapas beigās. Tieši tā. Tagad apmeklētāji var piezvanīt jums uz jūsu reģistrēto uzņēmuma numuru tieši no jūsu vietnes.

B. Pogas “Statiskā zvana tūlīt” pievienošana jūsu vietnei

Savai vietnei varat pievienot arī statisku zvana tūlīt pogu. Apskatīsim, kā to izdarīt klasiskajā redaktorā un Gūtenberga redaktorā.

Izmantojot klasisko redaktoru

Lai pievienotu pogu, dodieties uz Iestatījumi »WP zvana poga» statiskā zvana poga

Šajā lapā redzēsit dažas pielāgošanas iespējas. Izmantojot šīs iespējas, jūs varat mainīt savas pogas tekstu un krāsu. Jūs pat varat paslēpt tālruņa ikonu no pogas, ja vēlaties. Mēs tomēr iesakām to nedarīt, jo tālruņa ikona palīdz jums nosūtīt skaidru ziņojumu lietotājiem par tā mērķi.

Kad visas izmaiņas ir veiktas, vienkārši nokopējiet īso kodu un ielīmējiet to lapā vai ievietojiet visur, kur vēlaties parādīt savu pogu. Tas ir viss. Poga Zvanīt tūlīt tagad tiks atspoguļota jūsu vietnes ziņojumā vai lapā.

Izmantojot Gūtenberga redaktoru

Ja jūs izmantojat Gūtenberga redaktoru, dodieties uz konkrēto lapu, kur vēlaties parādīt pogu Zvanīt tūlīt. Varat rediģēt esošu lapu vai izveidot jaunu. Tagad jūs varat pievienot WP Call Now bloku, izmantojot simbolu “+”.

Jums šeit būs tās pašas pielāgošanas iespējas, tāpat kā klasiskajam redaktoram. Varat arī mainīt pogas tekstu un krāsu, lai tā atbilstu jūsu vietnes izskatam. Ja vēlaties, varat arī paslēpt vai parādīt tālruņa ikonu uz savas pogas. Kad esat to pielāgojis, saglabājiet iestatījumus.

Ja tā ir esoša ziņa, jums būs jānoklikšķina uz pogas Atjaunināt, lai poga sāktu darboties. Ja tā ir jauna ziņa, noteikti noklikšķiniet uz pogas Publicēt. Jūsu pogai vajadzētu parādīties jūsu ziņojumā uzreiz.

Pogas Zvanīšana tūlīt pievienošana logrīkam

Izmantojot WP zvana pogu, jūs varat pievienot pogu Zvanīt tūlīt savas vietnes logrīku apgabalos. Lai to izdarītu, jums vienkārši jādodas uz informācijas paneli un jānoklikšķina uz Izskats »Logrīki.

Tagad velciet pogas opciju un nometiet to sava logrīka apgabalā.

Pēc tam varat strādāt pie tā teksta, krāsas utt., Tāpat kā iepriekšminētajos procesos.

Pogas Zvanīšana tūlīt pievienošana manuāli

Papildus spraudņa izmantošanai varat izmantot arī pogu Zvanīt tūlīt, pievienojot vienkāršu HTML kodu. Arī šī metode ir vienkārša, un jūs to varat viegli izmantot, sekojot procesam, kuru mēs šeit skaidrosim.

Šīs saites atvērs tālruņa lietotni mobilajās ierīcēs. Galddatoros Mac lietotāji redzēs iespēju atvērt saiti vietnē Facetime, savukārt Windows 10 lietotāji redzēs iespēju to atvērt Skype..

Lai sāktu, dodieties uz savu WordPress teksta redaktoru un pievienojiet šo HTML kodu.

+1 (555) 555-1212

Piezvani man

Neaizmirstiet aizstāt iepriekš norādīto tālruņa numuru ar sava uzņēmuma numuru. Jūtieties brīvi pielāgot arī enkura tekstu (Zvaniet man).

Šo saiti var ievietot jebkur jūsu vietnē. Varat arī izmantot tālruņa ikonu blakus saitei tagad zvanīt. To var izdarīt, noklikšķinot uz Multivide »Pievienot jaunu

Tagad augšupielādējiet tālruņa ikonu, kuru vēlaties parādīt ekrānā. Kad attēls ir augšupielādēts, noklikšķiniet uz tā un nokopējiet attēla URL.

Tagad dodieties uz ziņu vai lapu, kurā pievienojāt HTML kodu. Pēc tam tālruņa saitē varat ietīt attēla URL šādi:

Priekšskatot ziņu, tagad kopā ar numuru redzēsit tālruņa ikonu. Kad apmeklētājs noklikšķina uz šī attēla, viņš var tieši sazināties ar jums ar jūsu uzņēmuma numuru.

Pogas Zvanīšana tūlīt pievienošana navigācijas izvēlnēm manuāli

Tagad redzēsim, kā navigācijas izvēlnei pievienot pogu Zvanīt tūlīt bez spraudņa. Neuztraucieties. Jums tas neko nav jākodē.

Vienkārši dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz Izskats »Izvēlne. Tagad noklikšķiniet uz pielāgotās saites cilnes labajā pusē. Šeit redzēsit 2 dažādus laukus.

Saites laukā vienkārši pievienojiet savu tālruņa numuru. Tekstlodziņā uz pogas varat pievienot vajadzīgo enkura tekstu. Pabeidziet procesu, noklikšķinot uz opcijas Pievienot izvēlnei. Tas ir, opcija Zvanīt tūlīt tagad tiks pievienota navigācijas izvēlnei.

Pogas Zvanīšana tūlīt izsekošana

Tagad, kad esat veiksmīgi pievienojis pogu Zvanīt tūlīt, vai nebūtu lieliski, ja jūs varētu izsekot arī viņiem? Šis solis ir iespējams tikai tad, ja procesam izmantojat spraudni WP Call Button.

To var izdarīt, integrējot spraudni ar Google Analytics. Viss, kas jums jādara, ir instalēt MonsterInsights spraudnis, kas ļauj izsekot visām darbībām jūsu vietnē.

Šeit ir detalizēts MonsterInsights lietošanas ceļvedis.

Tā tas ir!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums WordPress pievienot pogu Zvanīt tūlīt.

Varat arī uzzināt, kā izveidot bezmaksas uzņēmuma e-pastu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map