Skatiet, cik viegli ir iekodēt WordPress motīvus

Padarīt motīvus logrīkā gatavu patiešām nav tik grūti, kā jūs varētu domāt. Motīva widgetizēšana parasti ir saistīta ar sānjoslas elementu sagatavošanu logrīkiem. Es eju pāri kāda ir tieši logrīkam paredzēta tēma iepriekšējā rakstā. Ja jums ir tēma, kas kodēta tīrā CSS, tas var aizņemt pat 5 minūtes vai mazāk, un es jums parādīšu, kā.


 • Pārliecinieties, ka jūsu tēma ir “logrīkam draudzīga”
 • Faila function.php izveidošana, lai reģistrētu sānjoslu
 • Ievietojiet savu statisko sānjoslu dinamiskās sānu joslas nosacītajā tagā
 • Vairāku ar logrīku gatavotu zonu izgatavošana
 • Citi radoši logrīku izmantošanas veidi

Sāciet motīvu widgetizēšanu un lasiet tālāk …

Pirmais, kas jums jādara, ir pārliecināties, ka sānjosla (vai kāds cits jūsu sīkrīks) ir tas, ko es vēlētos saukt par logrīku draudzīgu. Tas nozīmē noteiktā veidā formatēt HTML. Ideāls sānjoslas elements widget gatavās WordPress motīvā ir kodēts šādi:

Kategorijas

Ievērojiet, kā šis ir ļoti tīrs kods. Nav divs un nav pievienotas klases

  un
 • tagi.

  Arī šie četri piemēri ir iekārojami.

  Kategorijas

 • Kategorijas

 • Kategorijas

  Kategorijas

  Jā, šiem piemēriem ir pievienotas divs daļas, taču tās ir darbināmas ar WordPress logrīku sistēmu. Kamēr nekas nenotiks starp abiem

   tagi ir nepieciešami CSS veidošanai, jums vajadzētu būt labam. Ņemot to vērā, ir šāds piemērs logrīks draudzīgs.

   Kategorijas

   Tas ir tāpēc, ka ir pievienoti stili

    un
   • tagi. Pārliecinieties, ka jūsu tēma ir kodēta vienā no “ideālākajiem” logrīku draudzīgiem veidiem, kā izvairīties no šīs problēmas.

    Reģistrējiet sānjoslas

    Nākamais solis ir sava izkārtojuma novērtēšana. Cik daudz widgetized apgabalu jūs vēlaties? Viena nav problēma. Divi vai vairāk arī nav problēma. Jūs pat varat tos formatēt dažādos veidos, ja vien tie ir draudzīgi logrīkiem, kā paskaidrots iepriekš.

    Pirmais, kas jums būs nepieciešams, ir izveidot funkcijas.php failu motīvu direktorijā. Šo failu var izmantot, lai modificētu WordPress funkcionalitāti ar PHP kodu, neizmantojot spraudni vai rediģējot kodolu. Tas viss ir iebūvēts noteiktā tēmā.

    Atskatīsimies uz ideālo logrīkiem draudzīgo sānjoslas vienumu formātu, kas ir pirmais šīs ziņas piemērs. Lai reģistrētu sānjoslu ar šo formatējumu, mēs funkcijāphp failā ievietojam šādu kodu.

    <?php
    if (funkcija_eksistē (‘reģistra_josla’))
    register_sidebar (masīvs (
    ‘before_widget’ => ”,
    ‘after_widget’ => ”,
    ‘pirms nosaukuma’ => ‘

    ‘,
    ‘pēc nosaukuma’ => ‘

    ‘,
    ));
    ?>

    Šķiet diezgan pašsaprotami, vai ne? Nosaukums “Kategorijas” tika pievienots

    un

    , tāpēc mēs ieliekam, ka tā ir attiecīgi pirms_nosaukums un pēcnosaukums. Jūs varat ievietot kodu arī citos pirms_widget un pēc_widget, lai katru logrīku vienumu ietvertu citā kodā, kas jums var būt nepieciešams izkārtojumam.

    Sānjoslas nosacītie tagi

    Hei, nosacītā birka? Jācer tas izklausās pazīstami. Mēs izmantosim kaut ko līdzīgu, lai pārbaudītu, vai sānjosla ir reģistrēta logrīkos un vai tie ir aktīvi. Sānjoslas augšpusē (vai tur, kur vēlaties, lai tiktu parādīti logrīki) ievietojat šādu kodu.

    <?php if (! function_exists (‘dynamic_sidebar’) ||! dynamic_sidebar ()): ?>

    Sānjoslas lietas iet pa vidu, un tad…

    <?php endif; ?>

    Pārliecinieties, ka jums ir endif; pēc atvēršanas, ja paziņojums kādā brīdī notiks, vai visa jūsu tēma tiks pārtraukta. Ja šajā brīdī esat izdarījis visu pareizi, motīvam jābūt gatavam ar logrīku. Tomēr mēs vēl neesam to paveikuši …

    Vairāki logrīkiem gatavi apgabali

    Ar dažiem papildinājumiem un izmaiņām jūsu function.php failā un vēl dažiem, ja paziņojumi jūsu motīvu failos var būt tik daudz widgetized apgabalu, cik vēlaties, katram no tiem ir savs unikālais nosaukums.

    Pieņemsim, ka jums bija trīs kolonnu izkārtojums ar 2 sānjoslām – vienu kreisajā pusē, otru – labajā pusē. Jūs vēlaties widgetize šos abus atsevišķi. Mēs strādāsim ar pirmā piemēra sānjoslas struktūru abiem. Jūsu function.php fails izskatīsies šādi:

    <?php
    if (funkcija_eksistē (‘reģistra_josla’))
    register_sidebar (masīvs (
    ‘nosaukums’ => “Kreisā sānjosla”,
    ‘before_widget’ => ”,
    ‘after_widget’ => ”,
    ‘pirms nosaukuma’ => ‘

    ‘,
    ‘pēc nosaukuma’ => ‘

    ‘,
    ));
    if (funkcija_eksistē (‘reģistra_josla’))
    register_sidebar (masīvs (
    ‘nosaukums’ => “Labā sānjosla”,
    ‘before_widget’ => ”,
    ‘after_widget’ => ”,
    ‘pirms nosaukuma’ => ‘

    ‘,
    ‘pēc nosaukuma’ => ‘

    ‘,
    ));
    ?>

    Ņemiet vērā masīva jauno nosaukuma daļu. Varat to nosaukt, ko vien vēlaties, bet mēģiniet būt aprakstošs. Tagad, dodoties uz sānjoslu.php failu vai visur, kur katra no sānjoslām atrodas jūsu tēmā, jums tiks izmantots šāds nosacīts tags – ar sānjoslas nosaukumu, kuru izvēlējāties funkcijāphp.php. Lūdzu, pārliecinieties arī, vai šajā failā nav kļūdainu atstarpi vai rindiņu pārtraukumu, jo, rediģējot lietas, tas var izraisīt brīdinājuma ziņojumu parādīšanos.

    <?php if (! function_exists (‘dynamic_sidebar’)) ||! dynamic_sidebar ("Kreisā sānjosla")): ?>Noklusējuma kreisās sānjoslas informācija šeit …
    <?php endif; ?>

    Un labajā sānjoslā…

    <?php if (! function_exists (‘dynamic_sidebar’)) ||! dynamic_sidebar ("Labajā sānjoslā")): ?>Noklusējuma labās sānjoslas informācija šeit …
    <?php endif; ?>

    Pārliecinieties, vai viss ir konsekvents abos failos izvēlēto vārdu ziņā.

    Citas lietas, ko varat darīt ar logrīkiem

    Logrīki nav jāizmanto sānjoslām. Tos var izmantot citām lietām, piemēram, kājenēm, vai pat galvenē. Teorētiski starp nosacīto tagu jums pat nav jāievieto “noklusējuma” kods. Esiet radošs ar to un izmantojiet savu iztēli. Izmantojiet logrīku galvenē, lai pagriezt reklāmas, vai ir logrīks pieteikšanās lodziņā kājenē vai kur vien vēlaties – tas ir atkarīgs no jums.

    Secinājums

    Es ceru, ka jūs uzzinājāt no šīs apmācības un tagad zināt, kā sīkrīkus veidot jūsu tēmām. Ja, rediģējot jebko, rodas kļūda, piemēram, “galvenes jau ir nosūtītas…”, rediģējot jebko, jums, iespējams, būs divreiz jāpārbauda fails function.php, lai pārliecinātos, ka zem aizvēršanas nav vietas ?> birka.

    Daži papildu lasījumi ir pieejami vietnē Automattic un WPDesigner. Šajās lapās ir arī citas koda “saīsinātās” versijas.

    Jūtieties brīvi komentēt vai dalīties, ja jums tas patika. Es atzinīgi vērtēju visas atsauksmes. Pārliecinieties arī par abonēšanu barība ja vēl neesat saņēmis jaunākos tēmu izlaidumus un apmācības.

    Jeffrey Wilson Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map