WordPress vietnes pielāgošana [rokasgrāmata iesācējiem]

pielāgot-WordPress


Vai jums rodas jautājums, kā pielāgot WordPress? WordPress ir vispopulārākā vietņu un emuāru veidošanas platforma. Daļa no iemesla, kāpēc WordPress ir tik populāra, ir bezgalīgās pielāgošanas iespējas, izmantojot motīvus, spraudņus un daudz ko citu. Arī WordPress vietnes pielāgošana nav grūta, to var izdarīt pat iesācēji, kuri nezina kaut ko par kodu..

Tā kā šis raksts ir garš, izmantojiet šo satura rādītāju, lai jūs iepazīstinātu.

 1. WordPress pielāgošana: darba sākšana
 2. Kā pielāgot savu WordPress motīvu & Vietnes lapas
 3. Pielāgojiet WordPress, lai palielinātu SEO
 4. Pielāgojiet WordPress, lai veicinātu iesaisti & Vada
 5. Pārbaudiet savu WordPress vietni

1. WordPress pielāgošana: darba sākšana

Veidojot vietni, tā ir jāpielāgo jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai veidojat e-komercijas vietni, mazā biznesa vietni, personīgu vietni vai emuāru, katram atšķirīgam vietņu veidam būs vajadzīgas atšķirīgas funkcijas un unikāls izskats. Šajā vietā nāk WordPress pielāgošana.

Turklāt WordPress pielāgošana ne tikai palīdzēs jūsu vietnei izskatīties tā, kā vēlaties, bet arī palīdzēs:

 • Padariet savu WordPress vietni drošāku
 • Optimizējiet savu vietni meklētājprogrammām
 • Padariet savu vietni vieglāk pārvaldāmu
 • Uzlabojiet vietnes apmeklētāju pieredzi

Par laimi WordPress ir īpaši pielāgojama. Tātad, sāksim šo soli pa solim par to, kā pielāgot savu WordPress vietni.

1.1. Instalējiet WordPress rezerves spraudni

Pirms darba sākšanas jums ir svarīgi izveidot savas vietnes dublējumu.

Ja jūsu vietnē notiks kaut kas slikts, rezerves kopijas iegūšana jums ietaupīs tonnu laika, naudas un galvassāpes. Kā saka, visdārgākais dublējums ir tāds, kādu jūs nekad neesat izdarījis!

Jūs esat smagi strādājis, lai izveidotu savu vietni, un jūs nevēlaties zaudēt visu smago darbu, piemēram, hakeru uzbrukuma vai servera avāriju dēļ. Izmantojot rezerves spraudni, jūs ietaupīsit no šāda veida situācijas.

Rezerves spraudnis nodrošinās jums mieru, automātiski dublējot vietni katru dienu. Tirgū ir ļoti daudz WordPress rezerves spraudņu.

Viens no mūsu populārākajiem rezerves spraudņu ieteikumiem ir UpdraftPlus.

updraftplus-backup-plugin

UpdraftPlus ir populārs rezerves risinājums, kuram uzticas vairāk nekā 2 miljoni WordPress vietņu. Šis lietotājam draudzīgais risinājums ļauj jums izveidot dublējumu un atjaunot ar vienu klikšķi uz jums piemērotu grafiku neatkarīgi no tā, vai tas notiek ik pēc 4, 8 vai 12 stundām, katru dienu, nedēļu utt..

UpdraftPlus dublē visu jūsu vietnē, ieskaitot visus WordPress failus, datu bāzes, spraudņus un motīvus. Plus, UpdraftPlus atbalsta daudzas attālās glabāšanas iespējas, piemēram, Google Drive, Dropbox, Amazon S3 un citas.

Pieejamā bezmaksas versijā būs visas iepriekš minētās būtiskās funkcijas. Lai izmantotu uzlabotas funkcijas, piemēram, klonēšanu un migrēšanu, papildu dublējumus un iepriekš atjauninātus dublējumus, varat jaunināt uz to premium versiju.

Sāciet darbu ar UpdraftPlus jau šodien.

Daži no citiem mūsu ieteikumiem par labākajiem WordPress rezerves spraudņiem ir BackupBuddy un VaultPress.

2. Pielāgojiet savu WordPress motīvu

2.1. Tēmas pielāgošana ar spraudņiem

Tā kā jūsu pielāgošanas iespējas ir nedaudz ierobežotas atkarībā no izvēlētās WordPress tēmas, tas palīdz izmantot spraudni, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu WordPress pielāgošanu. -bērnu celtnieks, css varonis

Pirmais spraudnis, kuru iesakām, ir Beaver Builder. Beaver Builder ir viens no labākajiem WordPress lapu veidotājiem tirgū.

bebrs-celtnieks-pielāgot-WordPress

Beaver Builder darbojas ar jebkuru WordPress motīvu un sniedz jums pilnīgu vietnes satura un pielāgošanas kontroli. Tas padara jūsu vietnes dizainu precīzi tādu, kādu vēlaties, nepieskaroties koda rindai, izmantojot to vilkšanas un nomešanas veidotāju.

Viņi piedāvā tonnu krāšņu iepriekš izstrādātu veidņu, kuras varat izmantot. Vienkārši nomainiet attēlus un tekstu ar savu un noklikšķiniet uz publicēt. Turklāt teksta un attēla pozicionēšana, izmantojot WordPress redaktoru, ir sarežģīta, taču ar Beaver Builder jūs to varat viegli izdarīt. Izmantojot šo spraudni, jūs pilnībā kontrolēsit savas vietnes izkārtojumu un izskatu, lai jūs bez ierobežojumiem varētu pielāgot WordPress.

Sāciet darbu ar Beaver Builder šodien.

Vēl viens WordPress pielāgošanas rīks, kuru mēs iesakām, ir CSS Hero. CSS Hero ir vēl viens no labākajiem spraudņiem, kas ļauj viegli pielāgot jūsu vietnes izskatu.

css-varonis-pielāgot-WordPress

CSS Hero ir vienkārša un intuitīva punktu un klikšķu saskarne, kas ļauj vienā mirklī mainīt WordPress vietnes izskatu. Turklāt tas notiek tiešraidē, lai jūs varētu redzēt izmaiņas, kad tās veicat.

Šis rīks darbojas, nemainot nevienu no jūsu motīvu failiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par kaut kā sagraušanu, un sarežģītā CSS ir vienkārša, vienkārši norādot un noklikšķinot.

Jūs viegli varat pievienot ritināšanas animācijas, pielāgot izmērus, pārvaldīt krāsas, izvēlēties tipogrāfiju, pievienot attēlus no UnSplash un daudz ko citu..

Sāciet darbu ar CSS Hero šodien.

Tagad apskatīsim, kā pielāgot motīvu, neizmantojot spraudni.

Protams, viena no WordPress lietošanas priekšrocībām ir spēja pielāgot savu WordPress emuāru vai vietni, izmantojot motīvus. WordPress tēma jūsu vietnei vienā mirklī var dot profesionālu izskatu. Bet labākais par WordPress tēmām ir tas, ka jūs varat tos tālāk pielāgot, lai jūs varētu izveidot vietni, kas ir jūsu pašu.

Kad esat izvēlējies WordPress motīvu, WordPress administratora informācijas panelī dodieties uz Izskats, pēc tam noklikšķiniet uz Pielāgot.

Šeit ir vairāki veidi, kā pielāgot WordPress motīvus, tāpēc apskatīsim dažus.

2.2. Pielāgot bez spraudņa – pielāgota galvene

Jūsu galvene būs viens no atpazīstamākajiem jūsu vietnes elementiem. Virsraksts iet pāri jūsu lapas augšdaļai, un parasti tas parādās katrā jūsu vietnes lapā. Tātad, jūs vēlēsities izvēlēties pielāgotu galveni, kas vislabāk atspoguļo jūs vai jūsu uzņēmumu.

Lai to izdarītu, dodieties uz Izskats, tad Galvene. Atkarībā no izvēlētās WordPress motīva galvenes var būt dažādas iespējas. Piemēram, izmantojot zemāk esošo WordPress motīvu, jūs varat izvēlēties video galveni vai attēla galveni. Lai mainītu galvenes attēlu, vienkārši noklikšķiniet uz Mainīt attēlu un no multivides bibliotēkas izvēlieties augstas kvalitātes attēlu vai augšupielādējiet to no datora.

pielāgot-WordPress-galvenes

Ir svarīgi pārliecināties, ka arī galvenes attēls ir pareizais. Kad jūs izvēlaties jaunu galvenes attēlu, WordPress piešķirs jums ieteiktos attēla izmērus, lai pārliecinātos, ka attēls vislabāk izskatās kopā ar motīvu. Par laimi, tomēr attēla izmēra maiņa ir viegli labojama. Vienkārši noklikšķiniet Atlasiet un Apgriezt.

labības galvene

Parādīsies jauns logs, šeit jūs varat apgriezt attēlu sev tīkamā veidā un nospiest pogu Apgriezt attēlu, lai pabeigtu procesu. Tagad jūsu vēlamais attēls ir lieliski piemērots galvenei.

pielāgot-wordpress-blog-header

Atcerieties nospiest Publicēt kad esat pabeidzis saglabāt izmaiņas.

2.3. Izvēlieties savu logotipu un Favicon

Pēc tam jūs varat izvēlēties savu logotipu un favonu (vai vietnes ikonu). To darot, jūs varat vēl vairāk pielāgot savu WordPress vietni ar savu personīgo vai uzņēmuma zīmolu.

Iet uz Izskats, tad Pielāgot, un noklikšķiniet uz Vietnes identitāte sadaļa. Šeit jūs varat augšupielādēt savu logotipu, kā arī izvēlēties vietnes nosaukumu un iezīmi.

pielāgot-logo-site-icon

Zem sadaļas Logotips ir sadaļa Vietnes ikona. Vietnes ikona ir niecīgs attēls, ko redzat pārlūka cilnēs, grāmatzīmju joslās un WordPress mobilajās lietotnēs. Parasti tā ir mazāka logotipa versija. Šeit varat augšupielādēt vietnes ikonu, lai jūsu vietni būtu viegli identificēt.

2.4. Logrīki

Varat arī pielāgot savu WordPress vietni vai emuāru, izmantojot logrīkus. Logrīks WordPress ir mazs bloks, kas veic noteiktu funkciju. Šos logrīkus varat pievienot daudzām vietnes vietnēm, ieskaitot sānjoslas, kājenes un citus apgabalus, kas ir gatavi logrīkiem, atkarībā no jūsu WordPress motīva.

Lai pievienotu logrīku, dodieties uz Pielāgošana sadaļu un noklikšķiniet uz Logrīki. Pēc tam noklikšķiniet uz apgabala, kuram vēlaties pievienot vietni, pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot a Logrīks pogu.

pielāgot logrīkus

Vietnei var pievienot daudz dažādu logrīku, tostarp:

 • Arhīvi
 • Audio
 • Kalendārs
 • Kategorijas
 • Galerija
 • Jaunākās publikācijas
 • Meklēšanas forma
 • Un vēl

Atkarībā no tā, kuru motīvu izvēlaties, sadaļā WordPress pielāgošanas rīks varat iegūt vairākas citas iespējas, piemēram, fona attēlu, krāsas, tipogrāfiju, galveni, kājeni, sociālo, pogas un daudz ko citu. Ar šiem iestatījumiem varat spēlēt, lai pielāgotu WordPress motīvu tieši tā, kā vēlaties.

2.5. Pielāgojiet savu lietotāja profilu

Īpaši emuāru autoriem ir svarīgi pielāgot savu lietotāja profilu WordPress. Pielāgojot savu WordPress emuāru ar lietotāja profilu, katru reizi, kad apmeklētājs lasa kādu no jūsu ziņām, viņš var iepazīties ar to, kas jūs esat. Tas ir galvenais, lai izveidotu attiecības ar saviem lasītājiem un vietņu apmeklētājiem.

Lai pielāgotu savu lietotāja profilu, WordPress administratora informācijas panelī dodieties uz Lietotāji, pēc tam noklikšķiniet uz Tavs profils. Šeit jūs varat iestatīt krāsu shēmas preferences, savu vārdu, segvārdu, to, kuru vēlaties publiski parādīt savu vārdu kā utt. Varat arī mazliet uzrakstīt par sevi Biogrāfiskās informācijas apgabalā un iestatīt profila fotoattēlu, izmantojot Gravatar. Noklikšķiniet uz Atjaunot profilu pogu, lai saglabātu izmaiņas.

WordPress-jūsu profils

Tagad mērķis ir, lai jūsu profils tiktu parādīts jūsu emuāra ziņās, lai jūsu lasītāji varētu izveidot labāku saziņu ar jums. Tātad, pārbaudiet šo apmācību vietnē kā pievienot autora informācijas lodziņu WordPress ziņās.

2.6. Veidojiet savas WordPress lapas

Jebkurai vietnei ir vajadzīgas lapas, reti ir vietne, kurā ir tikai viena lapa. Tātad, jums ir jāizveido visas jūsu vietnei nepieciešamās lapas. Visizplatītākās lapas, ko cilvēki izveido, ir šādas:

 • Mājas
 • Par
 • Pakalpojumi / Produkti
 • Portfelis
 • Klientu atsauksmes
 • Satura arhīvs / emuārs
 • Sazinieties
 • FAQ / Atbalsts

Izlemiet, kuras lapas ir vajadzīgas jūsu WordPress vietnei, un sāciet tās izveidot. Lai izveidotu lapu, dodieties uz Lapas, un pēc tam noklikšķiniet uz Pievieno jaunu pogu. Tiks atvērta jauna lapa. Šeit varat nosaukt savu lapu, pievienot visu lapas saturu un noklikšķināt Publicēt kad esat pabeidzis lapas izveidošanu un esat apmierināts ar to, kā tā izskatās.

izveidot lapas-WordPress

Jūs arī vēlēsities iestatīt savu mājas lapu. Parasti WordPress pēc noklusējuma iestata jūsu mājas lapu, lai tā parādītu jūsu jaunākās ziņas. Kas varētu būt lieliski, ja esat emuārs, taču daudzi vietņu īpašnieki dod priekšroku pareizai mājaslapai. Tātad, lai WordPress informācijas panelī iestatītu sākumlapu, dodieties uz Izskats, tad Pielāgot. Šajā izvēlnē izvēlieties Mājas lapas iestatījumi. Šeit jūs varat atlasīt iespēju mājas lapu parādīt kā statisku lapu, pēc tam nolaižamajā sarakstā zem Sākumlapa izvēlieties izveidoto lapu, kuru vēlaties izmantot kā savu mājas lapu..

pielāgot WordPress mājas lapu

Tajā pašā apgabalā varat arī izvēlēties, kurā no jūsu vietnes lapām parādīt savas emuāra ziņas, atlasot lapu nolaižamajā sarakstā zem Ziņu lapa.

2.7. Iestatiet izvēlnes struktūru

Kad esat izveidojis visas savas svarīgās lapas, jums būs jāpielāgo sava WordPress vietne, izmantojot izvēlnes struktūru. Izvēlne ir tā, kā jūsu vietnes apmeklētāji pārvietojas jūsu vietnē. Padomājiet par visām jūsu apmeklētajām vietnēm, lapas augšpusē parasti tiek parādīta izvēlne ar saitēm uz sākumlapu, par, pakalpojumiem, emuāru utt., Lai palīdzētu jums viegli atrast ceļu apkārt..

Tātad, jums ir jāiestata sava izvēlnes struktūra.

Lai to izdarītu, WordPress administratora informācijas panelī dodieties uz Izskats, tad Izvēlnes. Kreisajā pusē redzēsit visu to lapu sarakstu, kuras esat publicējis savā WordPress vietnē. Vispirms izvēlieties izvēlnes nosaukumu un noklikšķiniet uz Izveidot izvēlni pogu. Pēc tam vienkārši pievienojiet atzīmi tām lapām, kuras vēlaties pievienot savai izvēlnei, un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot izvēlnei pogu.

pielāgot-wordpress-menu

Pēc tam jūsu lapas parādīsies ekrāna labajā pusē zem izveidotās izvēlnes. Tagad lapas var vilkt un nomest, lai tās sakārtotu sev vēlamajā secībā.

Visbeidzot, izvēlieties izvēlnes displeja vietu. Visizplatītākā izvēle ir primārā, kas atrodas augšpusē. Bet, ja vēlaties, savu izvēlni var parādīt arī kājenē un citās vietās.

displejs-atrašanās vieta-izvēlne

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izvēlni, lai saglabātu izmaiņas.

3. Pielāgojiet WordPress, lai uzlabotu SEO

3.1. Pārliecinieties, ka jūsu vietne ir redzama Google

Pirmais solis, lai pielāgotu savu WordPress vietni, ir pārliecināties, ka jūsu vietne ir redzama Google. Galu galā jūs esat pavadījis laiku savas vietnes izveidošanai, tāpēc vēlaties, lai lietotāji to atrod tiešsaistē.

Tā kā Google ir vietņu lielākais trafika un apmeklētāju avots, jūs vēlaties, lai jūsu vietne pēc iespējas ātrāk tiktu iekļauta Google sarakstā. Ja jūsu vietne nav redzama Google, jūsu vietne netiks ierindota meklētājprogrammu rezultātos.

Lai Google meklētu jūsu vietnes sarakstu, WordPress administratora informācijas panelī dodieties uz Iestatījumi. Pēc tam dodieties uz Lasīšana un Meklētājprogrammas redzamība sadaļa.

WordPress-google-redzamība

Pārliecinieties, vai šī izvēles rūtiņa nav atzīmēta, lai meklētājprogrammas varētu indeksēt jūsu vietni.

3.2. Palieliniet SEO, izmantojot SEO spraudni

Lai vēl vairāk palielinātu savas WordPress vietnes SEO, jums jāizmanto SEO spraudnis. Ir vairāki lieliski SEO WordPress spraudņi, kas palīdzēs:

 • Paaugstiniet dabisko datplūsmu uz jūsu vietni
 • Atklājiet sava vietnes ievainojamības, kas varētu kaitēt jūsu meklēšanas rangam
 • Optimizējiet un uzlabojiet savas kampaņas
 • Paātriniet kopējo SEO procesu

Vispopulārākais WordPress SEO spraudnis ir Rauga SEO. Yoast SEO ir bezmaksas spraudnis, kas ļauj jums viegli optimizēt WordPress vietni, lai meklētājprogrammu klasifikācija būtu labāka.

pielāgot-WordPress-SEO

Yoast SEO palīdz jums optimizēt savu saturu slepkavas meklētājprogrammu rezultātiem. Bezmaksas spraudnis palīdzēs jums viegli rakstīt SEO draudzīgu saturu. Tas arī lepojas ar ļoti daudzām funkcijām, ieskaitot fragmenta priekšskatījumu, lai redzētu, kā jūsu ziņa vai lapa izskatīsies meklēšanas rezultātos, uzlaboto XML vietņu karšu funkcionalitāti ar vienu pogas klikšķi, nosaukuma un meta apraksta veidni labākam zīmolam un konsekventus meklēšanas rezultātu fragmentus, kā arī vairāk.

Yoast SEO piedāvā arī Yoast SEO Premium, kas ietver uzlabotas SEO funkcijas, piemēram, jaunumus SEO, video SEO, vietējo SEO un WooCommerce SEO paplašinājumus. Kā arī citas uzlabotas funkcijas, piemēram, automātiski iekšējie savienošanas ieteikumi, sociālie priekšskatījumi, novirzīšanas pārvaldnieks un daudz kas cits.

Sāciet darbu ar Yoast SEO (Premium) jau šodien.

Varat arī izmantot tādu SEO rīku kā SEMrush. SEMrush ir viss-vienā-SEO rīks, kas ļauj revidēt SEO iespējas un gūt ieskatu no konkurentiem, lai palielinātu vietnes trafiku..

semrush-seo-tool

Šis SEO rīks lepojas ar tādām funkcijām kā PPC atslēgvārdu rīks, lapas SEO pārbaudītājs, backlink revīzijas rīki, satura analizators, reklāmas izpētes rīki un citas.

Sāciet darbu ar SEMrush šodien.

3.3. Uzlabot SEO, izmantojot aprakstošos URL

Vēl viena WordPress pielāgošana, kas palīdzēs uzlabot jūsu SEO, ir pareiza pastāvīgās saites struktūras iestatīšana. Pastāvīgā saite ir tīmekļa adrese, ko izmanto, lai izveidotu saiti uz jūsu saturu. Jūs vēlaties iestatīt aprakstošos URL jūsu ziņām un lapām, lai uzlabotu SEO, kā arī padarītu tos patīkamākus un vieglāk saprotamus vietnes apmeklētājiem..

WordPress piedāvā vairākas pastāvīgo saišu iespējas, ieskaitot vienkāršu, ciparu utt., Taču ne visas šīs iespējas ir optimizētas SEO. Tāpēc dodieties uz sava WordPress administratora informācijas paneli, uz Iestatījumi, un tad Pastāvīgās saites. Šeit jūs varat izvēlēties Pasta nosaukums opcija.

WordPress Permalinks

Opcija Ievietot vārdu sniegs jums aprakstošāko URL, lai meklētājprogrammas un vietnes apmeklētāji varētu nekavējoties noteikt, par ko ir jūsu ziņa vai lapa.

4. Optimizējiet savu vietni potenciālajiem pirkumiem un reklāmguvumiem

Ja jūs kaut ko pārdodat savā WordPress vietnē vai jums ir emuārs un jums ir jāizveido e-pasta saraksts, ieteicams arī pielāgot WordPress potenciālajiem pircējiem un reklāmguvumiem. Jūs varat viegli optimizēt savu vietni, lai ģenerētu potenciālos pirkumus un reklāmguvumus, izmantojot dažus spraudņus, piemēram, OptinMonster.

4.1. Pārraugiet savas vietnes trafiku, izmantojot Analytics

Vietnes trafika izsekošana ir viena no pirmajām darbībām, kas jums jāveic, ja vēlaties ģenerēt potenciālos pirkumus un reklāmguvumus.

Izsekojot trafiku, jūs varat uzzināt, cik daudz apmeklētāju jūsu vietne iegūst, no kurienes viņi nāk, cik ilgi viņi uzturas jūsu vietnē un vēl vairāk.

Google Analytics ir vispopulārākais vietnes datplūsmas uzraudzības rīks, un to var brīvi izmantot. Bet ir diezgan grūti integrēt Google Analytics ar savu WordPress vietni. Turklāt, izmantojot Google Analytics, jūs nevarat analizēt vietnes trafiku no WordPress informācijas paneļa.

Par laimi, jūs varat viegli pielāgot WordPress, lai redzētu savas vietnes analīzi tieši WordPress informācijas panelī, izmantojot tādu rīku kā MonsterInsights.

monsterinsights-customize-WordPress

MonsterInsights ir viens no labākajiem WordPress analītikas risinājumiem tirgū. Šis lietotājam draudzīgais spraudnis ļauj ar dažiem klikšķiem savienot savu WordPress vietni ar Google Analytics, lai ērti izsekotu visu jūsu vietnes reāllaika statistiku..

Izmantojot MonsterInsights, varat izsekot tādiem metrikām kā:

 • Jūsu vietnes populārākās lapas un ziņas
 • Populārākās novirzīšanas vietnes, kurās ir saites uz jūsu vietni
 • Populārākās izejošās saites no jūsu vietnes
 • Veidlapu skatījumi, iesniegumi un reklāmguvumi ar formas izsekošanu
 • Pārdošana jūsu WooCommerce, Easy Digital Downloads un MemberPress veikaliem
 • Un daudz vairāk

Sāciet darbu ar MonsterInsights jau šodien.

4.2. Izveidojiet saistošu formu ar WPForms

wpforms-contact-form-plugin

Tirgū ir daudz WordPress veidlapu veidotāju spraudņu, taču WPForms ir vispopulārākais, kā arī lietotājam draudzīgākais. Izmantojot WPForms, jūs varat izveidot veidlapas savai vietnei dažu minūšu laikā, izmantojot to vilkšanas un nomešanas veidotāju – nav jātiek galā ar jebkuru kodu.

Tie nodrošina vairākas jau sagatavotas veidnes, lai jūs varētu sākt darbu, ieskaitot vienkāršu kontakta veidlapu, pieprasījuma cenu piedāvājumu, ziedojuma veidlapu, maksājuma pasūtījuma veidlapu, abonēšanas veidlapu un daudz ko citu..

Plus, WPForms lepojas ar daudzām citām lieliskām funkcijām, piemēram, vieda nosacīta loģika, failu augšupielāde, lietotāju reģistrācija, maksājumu integrācija ar PayPal, Stripe un daudz ko citu, e-pasta mārketinga pakalpojumu integrācija, sarunvalodas formas un vēl daudz vairāk.

Sāciet darbu ar WPforms jau šodien.

4.3. Audzējiet savus klientus, izmantojot OptinMonster

Tālāk mēs iesakām izmantot OptinMonster, lai palielinātu potenciālo pirkumu un reklāmguvumu skaitu. OptinMonster ir līdz šim viens no labākajiem potenciālās svina paaudzes spraudņiem.

optinmonster-lead-generation-plugin

Izmantojot OptinMonster, jūs varat ātri izveidot uzkrītošus uznirstošos logus savai vietnei, izmantojot to vilkšanas un nomešanas veidotāju. Tas nāk arī ar ļoti efektīvām iepriekš iebūvētām veidnēm, kas, kā pierādīts, jūsu vietnes apmeklētājus pārvērš potenciālajos pircējos un klientiem.

Izvēlei ir vairāki kampaņu veidi, tostarp uznirstošie logi, peldošā josla, pilnekrāna sagaidīšanas paklājs un daudz kas cits. Turklāt OptinMonster ir aprīkots ar vairākām funkcijām, kas ļauj jums izveidot jaudīgus uznirstošos logus, ieskaitot mērķauditorijas atlasi pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, kas ļauj jums izveidot personalizētas kampaņas, pamatojoties uz apmeklētāja atrašanās vietu. Vēl viena izcila īpašība ir viņu nodomu tehnoloģija, kas ļauj izsekot, kad lietotājs gatavojas pamest jūsu vietni, un parādīt viņiem mērķtiecīgu ziņojumu tieši īstajā laikā..

Sāciet darbu ar OptinMonster šodien.

4.4. Savienojiet savu vietni ar sociālo mediju

Sociālie mediji ir vēl viens satriecošs veids, kā novirzīt datplūsmu uz jūsu WordPress vietni. Jūs vēlaties, lai jūsu vietnes apmeklētāji varētu ērti kopīgot jūsu vietni un jūsu saturu ar draugiem un sekotājiem sociālajos medijos. Šī iemesla dēļ jums ir jāpiesaista sava vietne ar sociālajiem medijiem.

Par laimi, jūs varat viegli savienot savu vietni ar sociālajiem medijiem un pielāgot WordPress, izmantojot sociālo multivides spraudņus.

Ir vairāki lieliski WordPress sociālo mediju spraudņi, tāpēc mēs iesakām dažus no mūsu iecienītākajiem. Pirmais ir Kopīgais skaits.

koplietots-skaita-spraudnis

Koplietojamais skaits ir sociālā multivides spraudnis, kas, izmantojot SharedCount.com API, ātri izgūst, saglabā kešatmiņu un parāda dažādus sociālo kopīgošanas reižu skaitu. Tātad visā savas vietnes saturā varat parādīt, cik reizes tas ir koplietots sociālajos medijos, kas mudina arī jūsu jaunos apmeklētājus dalīties ar jūsu saturu..

Jūs varat saņemt pogas Facebook, Twitter, Pinterest, Yummly un citur.

Turklāt šis spraudnis ir veidots, ņemot vērā vietnes veiktspēju, tāpēc tas nepalēninās jūsu vietnes darbību.

Vēl viens no mūsu ieteikumiem ir Monarhs.

monarhs-sociālais medijs-spraudnis

Monarhs ir premium sociālo mediju koplietošanas spraudnis, ko izstrādājusi Elegant Themes komanda. Izmantojot Monarch, jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 20 sociālajiem tīkliem, ieskaitot Pinterest, Twitter, Reddit un daudzus citus.

Varat pievienot sociālās koplietošanas pogas 5 dažādās vietās, ieskaitot virs un zem satura, peldošu sānjoslu, attēliem un video, automātisku uznirstošo logu un automātisko pievienošanos. Plus, Monarhs ir super pielāgojams; varat izvēlēties savas sociālās koplietošanas pogas krāsu, formu un kursora efektus.

Sāciet darbu ar Monarhu šodien.

5. Pārbaudiet savu WordPress vietni

Pēc mūsu WordPress vietnes pielāgošanas un panākšanas, lai tā izskatās un darbojas tieši tā, kā vēlaties, darbs vēl nav beidzies. Pirms savas vietnes parādīšanas pasaulei, jums vispirms jāveic daži testi.

Pirmais pārbaudījums, kas jums jāveic, ir pārliecināties, vai viss izskatās pareizi. Apmeklējiet savu vietni dažādās pārlūkprogrammās un pārbaudiet, vai viss atrodas tur, kur tam vajadzētu būt.

Jums arī jāpārliecinās, ka jūsu vietne ir draudzīga mobilajām ierīcēm. Daudzi cilvēki apmeklē vietnes tieši no sava viedtālruņa, tāpēc tā ir jāoptimizē mobilajām ierīcēm gan pēc izskata, gan pēc funkcijām. Lai pārbaudītu, vai jūsu vietne ir piemērota mobilajām ierīcēm, varat izmantot bezmaksas Google mobilajam tālrunim draudzīgs tests.

google-mobile-friendly-test

Vienkārši ievadiet savas vietnes URL, noklikšķiniet uz Pārbaudes URL pogu un gaidiet rezultātus. Rīks jums parādīs, vai jūsu vietne ir draudzīga mobilajām ierīcēm, un sniegs ekrānuzņēmumu, kā jūsu vietne izskatās arī mobilajās ierīcēs. Pārliecinieties, ka pārbaudāt visas svarīgās jūsu vietnes lapas, ne tikai mājas lapu.

Jums vajadzētu pārbaudīt arī vietnes ātrumu. Pēc WordPress vietnes pielāgošanas ar daudz attēliem, animācijām, video vai spraudņiem jūs patiešām varat palēnināt vietnes darbību. Vietnes ātrums ir svarīgs gan jūsu SEO, gan lietotāja pieredzei. Tātad, jums jāpārliecinās, ka vietne ir ātra.

Jūs varat pārbaudīt savas vietnes ātrumu, izmantojot mūsu pašu rīku – bezmaksas vietņu ātruma pārbaudes rīku.

vietnes ātruma pārbaudes rīks

Ievadiet savas vietnes URL un noklikšķiniet uz ANALĪZES MĀJASLAPA pogu. Šis rīks novērtēs jūsu vietnes ātrumu, kā arī sniegs ieteikumus, kā uzlabot ātrumu.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par to, kā pielāgot WordPress, un ka drīz jūs varēsit pielāgot savu amazon filiāļu veikalu vai jebkura vietne tiks pielāgota jūsu vajadzībām. Ja jums patika šis raksts, pārbaudiet mūsu ziņu par Must Have WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map