Atšifrēt

Vai vēlaties savai vietnei daudzfunkcionālu, ar bagātīgu funkciju saistītu tēmu? Uncode ir perfekta pikseļu WordPress tēma, kas nāk ar daudzām iebūvētām mājas lapu veidnēm un viena klikšķa demonstrācijas importētāju. Šajā kodēšanas tēmas pārskatā detalizēti apskatīsim tā funkcijas un noskaidrosim, vai tā ir labākā jūsu vietnes izvēle..


atkodēt ekrānuzņēmumu

Par Uncode

Uncode ir viena no visvairāk pārdotajām WordPress tēmām ThemeForest tirgū. To izdod Undsgn, WordPress izstrādātāju radošā komanda, kas atrodas Itālijā un Zviedrijā.

Tēma Uncode ļauj jums pilnībā kontrolēt izkārtojumus un dizainus, izmantojot tā opcijas sistēmas.

Motīvs ir arī komplektā ar daudziem premium WordPress spraudņiem, ieskaitot Visual Composer, visspēcīgāko lapu veidotāju spraudni, kas ļauj veidot vietnes jūsu vietnē tā, kā vēlaties.

Kodēšana arī palīdz jums parādīt portfeli kā pielāgotu ziņas veidu. Šī tēma varētu būt labākā izvēle ikvienam, kurš vēlas parādīt portfeli ar skaistiem slīdņiem.

Iespējas

Undsgn komanda vēlas izveidot “viss vienā” tēmu, kas ļauj jūsu vietnē izveidot jebkura veida dizainu neatkarīgi no vietnes nišas un dizaina kompetences..

Tēmas priekšnoteikumi

Uncode ir smaga WordPress tēma, kuras pareizai darbībai nepieciešams iestatīt atmiņas ierobežojumu vismaz 64 MB. Ja WordPress atmiņas ierobežojums ir mazāks par 64 MB, instalēšanas laikā jums tiks lūgts palielināt PHP atvēlēto atmiņu.

WP atmiņas ierobežojums uncode

Lai jūsu vietne darbotos nevainojami, jums būs jāinstalē šie spraudņi.

 • Kodēt kodolu: Tas ir galvenais spraudnis, ko izstrādātāji iesaka instalēt savā vietnē līdzās tēmai.
 • WPBakery Page Builder: WPBakery Page Builder paplašinātā versija. Pilnībā kontrolējiet savu WordPress vietni, izveidojiet jebkuru izkārtojumu, ko varat iedomāties.
 • Kodēt konfidencialitāti: Konfidencialitātes paplašinājums Undsgn tēmām.
 • WPBakery Page Builder starpliktuve: Starpliktuve un veidņu pārvaldnieks WPBakery Page Builder.

Citi ieteiktie spraudņi ir 7. kontakta forma, Envato WordPress rīkkopa, es to iesaku, slāņa slīdnis, revolūcijas slīdnis, Uncode Dave’s WordPress Live Search, VC Daļiņu fons un WooCommerce.

70+ iebūvētas mājas lapas modeļi, no kuriem izvēlēties

Atšifrēt ļauj izveidot satriecošu vietni mājas lapa gandrīz uzreiz. Tas ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 30 lieliskiem mājas lapu dizainiem.

instalēt demonstrācijas saturu opcija ļauj ar vienu klikšķi importēt visu demonstrācijas vietnes saturu. Jūs varat pilnībā instalēt demonstrācijas saturu vai arī pa vienam instalēt ziņas, lapas vai portfeļus.

atšifrēt demonstrācijas satura importētāju

Frontend redaktors

Uncode ir Frontend Editor komplektācijā, kas ļauj rediģēt jūsu vietnes lapas frontend. Tagad reāllaikā varat redzēt izmaiņas, ko veicat savos elementos. Katru modifikāciju skatīšana darba laikā rada milzīgas atšķirības.

uncode-frontend-builder

Vietnes stiepļu ietvaru spraudnis

Stiepļu rāmji ir bezmaksas spraudnis, kas komplektā ar kodu Uncode. Tas ļauj jums viegli importēt vairāk nekā 400 rūpīgi izstrādātu sadaļu veidnes, kuras var viegli apvienot, lai izveidotu pilnīgu vietni vai neatkarīgas galvenās lapas.

atkodēt stieples

Ļoti pielāgojams lapu redaktors

Lapas redaktorā ir iekļautas vairākas lapu pielāgošanas iespējas, ieskaitot Lapas opcijas un Visual Composer.

Lapas opcijas ļauj konfigurēt izvēlni, galveni, saturu, sānjoslu un kājeni.

lapu opcijas

Tas nozīmē, ka jūs viegli varat izveidot unikālu pielāgotu izkārtojumu katrai ziņai un lapai.

Vizuālais komponists ļauj lapas redaktorā izvēlēties klasisko vai aizmugures redaktora režīmu. Tas ļauj jums pielāgot savu saturu arī no priekšpuses.

Pats labākais, ka katrs lapas elements, kuru izveidojat no Visual Composer, ir 100% atsaucīgs, tāpēc jūsu vietne izskatīsies labi jebkura izmēra ierīcē.

Citas lieliskas iespējas

Zemāk ir vēl dažas noderīgas funkcijas, ko piedāvā tēma Uncode.

 • Atbalsta milzīgu fontu sarakstu: Atkodēšana atbalsta daudz dažādu Google fontu. Šos Google fontus varat pievienot savai vietnei, noklikšķinot uz + ikona blakus fonta nosaukumam.
 • Adaptīvie attēli: Uncode nosaka apmeklētāju ekrāna izmēru un izveido atbilstošas ​​attēlu izmēru versijas.
 • Barota multivides bibliotēka: Multivides bibliotēka ļauj iegult jebkādu trešo personu multivides saturu savā vietnē, neinstalējot papildu spraudņus, lai to atbalstītu.

Vitrīna

Klientu vitrīnā ir iespējams pārbaudīt lieliskus pilnīgi jaunu vietņu piemērus, kas izveidoti, izmantojot radošo tēmu Uncode.

uncode-vitrīna

Dokumentācija un atbalsts

Dokumentācija sastāv no padziļinātiem rakstiem, kas izskaidro visu, kas jums jāzina par tēmas Uncode lietošanu. Jūs varat arī atrast dažādas parocīgas video pamācības.

Iegādājoties parasto licenci, jūs 6 mēnešus saņemsit atbalstu no Uncode izstrādātāja Undsgn.

Jūs varat iesniegt atbalsta pieprasījumus viņu forumos. Lai iesniegtu atbalsta pieprasījumu, jums būs jāpiesakās savā Envato kontā. Forumu uzrauga no pirmdienas līdz piektdienai darba laikā ar Eiropas laika grafiku.

Regulāra Uncode licence jums izmaksās 59 USD. Jūs varat iegādāties pagarinātu licenci par USD 2950, ​​ja vēlaties pārdot tēmu klientiem.

Mūsu rādītājs

Tēma Uncode WordPress piedāvā milzīgu funkciju klāstu. Patiesībā Uncode var pat uzskatīt par uzpūstu motīvu ar pārāk daudzām funkcijām.

Kaut arī tēma Uncode izklausās kā ļoti sarežģīta sistēma, tā faktiski ir ļoti draudzīga lietotājam un viegli lietojama. Papildus pielāgotajām mājas lapām varat izveidot portfeļa vietnes, vadīt tveršanas lapas, produktu galvenās lapas, izvēloties esošu izkārtojumu vai izveidojot tos no jauna.

Ja jūs meklējat WordPress motīvu, kas ļauj izveidot dažāda veida vietni tikai ar dažiem klikšķiem, Uncode varētu būt jums piemērota izvēle. Bet jūs, iespējams, vēlaties pārliecināties, vai jūsu tīmekļa mitināšana var rīkoties ar šo milzīgo tēmu, neapdraudot savu Vietnes ātrums WordPress.

Izmantojot Uncode, jūs viegli varat izveidot gandrīz jebkuru izkārtojumu, pat ja esat absolūts iesācējs.

Mēs piešķiram Uncode 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu punktu sadalījums.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atšifrēt tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map