Bruklina

Bruklina ir populāra un augsti novērtēta premium tēma, kas ir iecienīta vietnē Themeforest. Tas ir elastīgs, un tajā ir daudz dažādu iespēju, lai pielāgotu vietnes dizainu. Iepazīstieties ar mūsu Bruklinas pārskatu, lai uzzinātu, vai šī tēma ir tikai tā, par kuru tā ir uzlauzta.


Bruklinas WordPress tēmas apskats

Par Bruknu

Bruklina ir daudzfunkcionāla tēma, kas paredzēta pietiekami elastīgai izmantošanai jebkura veida biznesā vai emuārā. Tas ir aprīkots ar 12 iepriekš sagatavotām vietnes demonstrācijām, kuras var instalēt ar vienu klikšķi, lai vietni iestatītu ātri un ērti. Tas nāk arī ar dažiem premium spraudņiem, kas ir iesaiņoti.

Bruklinu izstrādājusi vācu tīmekļa attīstības kompānija United Themes, kas ir vairāku populāru WordPress tēmu autore vietnē Themeforest.

Bruklinas iezīmes

Bruklina komplektā ir vairākas unikālas iespējas un iespējas. Šeit ir uzsvērts:

Motīvs “Tēma veselībai”

Bruklina ir liela tēma, kas prasa daudz resursu, tāpēc tai ir iebūvēta funkcija “tēmas veselība”, kas ļauj uzzināt, vai tā darbojas pareizi.

Ja jūs pāriet uz Bruklinas bērns »Tēma Veselība, jūs varat redzēt informāciju par jūsu WordPress instalēšanu un to, vai tēma ir instalēta pareizi un vai tai ir pietiekami daudz resursu palaišanai.

Kaut arī ir īsi problēmu novēršanas norādījumi, lietotājiem, kuriem nav padziļinātu tehnisko zināšanu par PHP vai mitināšanas konfigurācijas iestatījumiem, var būt problēmas ar šo sadaļu. Ja nevarat izdomāt, kā tēma darboties, varat mēģināt sazināties ar atbalsta dienestu – vairāk par to zemāk.

Vienkārša uzstādīšana, izmantojot vairāk nekā 20 demonstrācijas

Bruklinā ir ļoti daudz funkciju un iespēju, un, lai sāktu, ir ļoti grūti sakārtot tās visas.

Bet tēmai ir vairāk nekā 20 dažādu demonstrācijas stilu, kas to nedaudz atvieglo.

Pēc motīva un nepieciešamo spraudņu instalēšanas varat pāriet uz Bruklinas bērns »Tēmas demonstrācijas apskatīt visas pieejamās iespējas.

Bruklinas apskats - demonstrācijas

Pastāv dažādi dizaini:

 • radošās aģentūras
 • uzņēmumiem
 • portfeļa vietnes
 • kāzu un saderināšanās aģentūras
 • emuārus
 • spēļu vietnes
 • frizētava
 • zobārstu vietnes
 • Utt.

Kad esat izvēlējies demonstrāciju, varat tur pielāgot motīvu.

Milzīgs dizaina iespēju klāsts

Bruklinā ir milzīga dizaina iespēju izvēlne katram jūsu vietnes aspektam zem Bruklinas bērns »Tēmas opcijas izvēlne.

Bruklinas pārskats - opciju iespējas

Piemēram, jums nav tikai iespēja augšupielādēt savu logotipu. Varat arī izvēlēties atsevišķu:

 • galvenais logotips
 • alternatīvs logotips
 • tīklenes galvenais logotips
 • tīklenes rezerves logotips

Saskaņā ar dokumentāciju, alternatīvs logotips ir nepieciešams noteiktās demonstrācijās, kad lipīgais galvene pāriet no caurspīdīgas uz gaismu, kad lietotājs ritina uz leju. Dažos gadījumos kā alternatīva jums būs jāaugšupielādē sava logotipa tumšā versija.

Katram atsevišķam vietnes elementam, gan darbvirsmas, gan mobilajām ierīcēm, var izvēlēties dažādas krāsas un stilus, sākot ar “Header Color Skin” un “Mobile Menu Open / Close Button Color” līdz “Footer Border Hover”. Krāsa ”un“ Apakšbalstu autortiesību fonta svars ”.

Jūs varat arī pielāgojiet fontu katrai jūsu vietnes sadaļai atsevišķi, ar tiešo priekšskatījumu tieši informācijas panelī. Šķiet, ka nav veids, kā mainīt fontu visā jūsu vietnē kopumā – jums būs jāmaina katrs elements atsevišķi.

Brooklyn Review - fonti

Tēmas opcijas izvēlnē var arī pielāgot un ievadīt varoņa attēla saturu pirmajā lapā un kontaktinformācijas lapā.

Saskaņā Papildu iestatījumi cilni, jūs varat arī modificēt animācijas, pievienot pielāgotu CSS un mainīt gaismas kastes iestatījumus.

Daudz iebūvētu īskodu

Bruklina ietver daudz īskodus jūs varat izmantot, lai savām ziņām un lapām viegli pievienotu modernākus elementus un stilu.

Tajos ietilpst:

 • kolonnas
 • cilnes
 • animēta rūtiņa “uzskaitīt”
 • attēlu animācijas (iebīdīšana, iebīdīšana utt.)
 • cenu rotators (ar attēliem vai bez tiem)
 • progresa joslas
 • pilienu vāciņi
 • pogas
 • …un vēl

Rediģējot jebkuru ziņu vai lapu, īsceļu kodiem var piekļūt no vizuālā redaktora. Izvēlnes augšējā labajā stūrī redzēsit trīs jaunas pogas: pievienojiet pielāgoto īskodu, pievienojiet pielāgoto ikonu un pievienoto pogu.

Brooklyn Review - vizuālā redaktora pogas

Noklikšķiniet uz jaunā Pievienojiet pielāgoto saīsnes kodu pogu un atlasiet īso kodu, kuru vēlaties izmantot.

Brooklyn Review - īskods

Pēc tam ievadiet nepieciešamos iestatījumus un noklikšķiniet uz Ievietot īskodu apakšā.

Brooklyn Review - īso kodu iestatījumi

Diemžēl pēc īsa koda ģenerēšanas to nevar rediģēt, tikai manuāli mainot kodu.

Ietver Premium spraudņus

Bruklina piegādāta ar vairākiem premium spraudņiem bez papildu maksas:

 • Portfeļa pārvaldība, ko veic apvienotās tēmas: pievienojiet portālu savai vietnei, izmantojot pielāgotos ziņu veidus
 • Cenu tabulas pēc apvienotām tēmām: izveidojiet pamata cenu tabulas ar ne vairāk kā 4 kolonnām
 • Visual Composer: velciet un nometiet lapas redaktoru – sīkāku informāciju skatiet mūsu Visual Composer pārskatā
 • Revolution Slider: sarežģīts slīdņa spraudnis – sīkāku informāciju skatiet mūsu Slider Revolution pārskatā. (Mēs iesakām lietotājiem draudzīgākus Vienloka spraudnis tā vietā.)

Dokumentācija un atbalsts

Apvienotās motīvi piedāvā ļoti pamata dokumentāciju Bruklinas iestatīšanai un dažu galveno funkciju izmantošanai. Diemžēl dokumentācija nav iedziļināta un neaptver visas funkcijas, un nav iespējams to meklēt, lai atrastu nepieciešamo.

Jūs iegādājāties šo tēmu ar 6 mēnešu atbalstu no izstrādātājiem, izmantojot atbalsta forumu. Jūs varat reģistrēties viņu vietnē ar savu licences atslēgu, lai apskatītu un ievietotu forumos. Viņi sola reakcijas laiku 24-48 stundas.

Mūsu rādītājs

Bruklina ir ļoti populāra un ļoti novērtēta tēma. Tas ir aprīkots ar daudzām funkcijām un opcijām, kas ļauj pielāgot vietni, nezinot nevienu kodu.

Šīs tēmas pareizai izmantošanai noteikti ir mācīšanās līkne, jo daudzas funkcijas nav izskaidrojamas. Diemžēl trūkst dokumentācijas.

Demonstrācijas ir noderīgas, lai ātri izveidotu vietni. Bet vietnes pielāgošana jūsu vajadzībām prasīs daudz laika.

Mēs piešķiram Bruklinai 3 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 2.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet Bruklinu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map