Dzīvesveids Pro

Vai meklējat žurnāla un dzīvesveida WordPress tēmu? Lifestyle Pro ir tīra un glīta dizaina tēma ar elegantām krāsām, gudru izkārtojumu un pārsteidzošu elastību. Šajā StudioPress Lifestyle Pro pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un palīdzēsim jums izlemt, vai tā ir jūsu vajadzībām piemērota tēma..


Lifestyle Pro apskats

Par Lifestyle Pro

Lifestyle Pro ir StudioPress, slavenā tiešsaistes veikala, kas pazīstams ar spēcīgajām WordPress tēmām, tēma. Šī tēma nāk ar Genesis ietvaru, kas padara to vienkāršu, spēcīgu un ātru nekā citas WordPress tēmas.

Publicēšana tiešsaistē ir padarīta vienkārša, izmantojot apbrīnojamo un jaudīgo žurnāla stila ietvaru Lifestyle Pro tēmai.

Lifestyle Pro iezīmes

Tāpat kā citas StudioPress tēmas, arī Lifestyle Pro ir viegli uzstādīt ar jaudīgajiem logrīku apgabaliem un pārsteidzošo pielāgošanas paneli. Motīva komplektā ir 2 izvēlnes, kas parādās pirms un pēc galvenes attēla.

Viedās izkārtojuma iespējas, neierobežotās krāsas, galvenes un fona attēls un daudzas citas funkcijas padara šo motīvu par lielisku izvēli. Tomēr Genesis motīvu iestatījumi aptver izveidotās vietnes pamata iespējas.

Apskatīsim Lifestyle Pro tēmas iespējas:

Mobilais atsaucīgais dizains

Lifestyle Pro ir mobilais atsaucīga tēma darbina Genesis Framework. Tā pamatā ir bloki no galvenes līdz kājenei, kas automātiski pielāgojas atbilstoši ekrāna lielumam.

Vietnes saturu var lasīt jebkurā mobilajā ierīcē, nevilcinoties to tuvināt. Nebūs horizontāla ritināšana, un vertikālā ritināšana ir vienmērīga visās Web lapās, kas atrodas jebkurā ierīcē.

Jaudīgi vietņu logrīku apgabali

Vietnes logrīku zonas Lifestyle Pro tēmai ir pārsteidzošas. Tie ļauj jums viegli pievienot saturu katrā sadaļā no galvenes līdz vietnes kājenei.

Logrīku apgabali

Visiem šiem logrīku apgabaliem ir savi skaidrojumi (kad tos izņemat) par izvietojumu un tajos izmantojamo logrīku veidu.

Daži no svarīgiem logrīku apgabaliem ir:

Galvenes labajā pusē: Šis logrīku apgabals ir elastīgs tādiem logrīkiem kā meklēšanas josla, sociālās ikonas, teksta logrīks vai neliela pielāgota izvēlne. Ja tā tiek atstāta tukša, tā galveni nedarbosies. Tomēr logotips un birka tiks parādīta centrā.

Sānjosla: Ir divi sānjoslas logrīku apgabali. Šie logrīku apgabali darbosies atbilstoši kolonnu skaitam, kuru izvēlēsities vietnes izkārtojumā. Ja jūsu izkārtojums atbalsta vienotu vai dubultu sānjoslu, tas attiecīgi parādīs logrīkus. Pēc noklusējuma primārajā sānjoslas logrīku apgabalā logrīki tiks parādīti divu kolonnu izkārtojumā.

Mājas: Mājaslapas sadaļai ir 4 logrīku zonas. Šie logrīku apgabali padarīs iestatīšanu vienkāršu. Jums tikai jāpievieno logrīki katrai mājas lapas sadaļai.

Augšējā un vidējā zona ir paredzēta attiecīgi slīdnim un saturam. Tomēr labajā apakšējā un apakšējā kreisajā pusē jūsu mājas lapa tiek sadalīta vienādi.

Apakšējā logrīka zona

Šis dalījums izskatās skaists. Piedāvāto saturu varat parādīt apakšējā sadaļā. Ar Genesis – piedāvātās ziņas logrīks, jūs iegūsit daudz iespēju, kā pielāgot abas apakšējās vietas.

Genesis piedāvātās ziņas

Vienkārši pievienojiet virsrakstu, atlasiet kategoriju, parādiet autoru, piedāvāto attēlu un daudz ko citu. Katru reizi, kad izmantojat šo Genesis logrīku, varat izvēlēties dažādus iestatījumus.

Viedie izkārtojumi

Motīvam ir 6 viedie izkārtojumi pilna platuma saturam, divas kolonnas un trīs kolonnu opcijas.

Vieds izkārtojums

Primārā sānjosla ir vispārējā sānjosla. Lai arī sekundārā sānjosla šķitīs šaura. Sekundārajā sānjoslā varat pievienot lapas vai kategorijas.

Izvēlnes

Lifestyle Pro tēmai ir 2 izvēlnes. Pirmā izvēlne parādīsies pirms galvenes, bet otrā izvēlne parādīsies pēc galvenes. Šīs izvēlnes var iestatīt, izmantojot WordPress vispārējās izvēlnes iestatījumus vai pielāgošanas paneli.

Galvenes izvēlnes

Izmantojot kājenes logrīku apgabalus, kājenē var pievienot arī izvēlni. To var viegli pielāgot lapām, ziņām un kategorijām.

Viegli pielāgots panelis

StudioPress Lifestyle Pro motīva pielāgotajam panelim ir visas pamata un uzlabotās iespējas, piemēram, logotips, marķējuma līnija, izvēlnes, logrīki, arhīvi, komentāri, atkopšanas elementi, rīvmaize un daudz kas cits..

Pielāgots panelis

No šejienes varat augšupielādēt galveni un fona attēlu. Ja jūs neizmantojat attēlus, tas arī ļauj jums izvēlēties galvenes un fona krāsas.

Dokumentācija un atbalsts

Izmantojot Lifestyle Pro, jūs piekļūstat detalizētām, detalizētām pamācībām par to, kā iestatīt vietnes tēmu, tāpat kā demonstrāciju.

StudioPress Lifestyle Pro ir pieejama par vienreizēju pirkuma maksu, kas ļauj šo motīvu izmantot neierobežotā skaitā vietņu. Jūs arī saņemat piekļuvi neierobežotam e-pasta atbalstam. StudioPress ir pazīstams ar lietotāju atbalsta kvalitāti un ātrumu.

Ja esat programmas Genesis cienītājs, varat ietaupīt daudz naudas, ieguldot studijā StudioPress ProPlus. Izmantojot vienreizēju samaksu, jūs piekļūstat visām StudioPress tēmām, kā arī atjauninājumus un atbalstu mūža garumā. Jūs arī turpmāk automātiski iegūsit piekļuvi visām jaunajām tēmām, kuras viņi izlaiž.

Mūsu rādītājs

StudioPress Lifestyle Pro ir WordPress tēma žurnāliem, dzīvesveidam un personīgajam emuāram. Izkārtojums ir gudrs un tīrs ar vienādām skaistām krāsām.

Turklāt mēs atradām tēmu viegli izmantojamu ar pietiekami daudz pielāgošanas iespējām. Tas ir veidots uz Genesis ietvara, kas ir ātrs, viegls, labi kodēts un piemērots WordPress SEO. Turklāt tas ietver izcilu neierobežotu atbalstu un atjauninājumus par mūžu tikai par vienreizēju samaksu.

Mēs piešķiram StudioPress Lifestyle Pro 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet Lifestyle Pro tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map