Kopā

Kopsumma ir viena no populārākajām un visaugstāk novērtētajām WordPress augstākās klases tēmām vietnē Themeforest. Tā ir pielāgojama, daudzfunkcionāla tēma, kuru var rediģēt, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni. Tas ietver daudzas iespējas un lietotājam draudzīgu saskarni. Uzziniet vairāk mūsu pārskatā Kopā.


Kopējais WordPress tēmas apskats

Par kopējo

Kopā izstrādā WPExplorer, daudzu kvalitatīvu WordPress motīvu un spraudņu veidotāji – gan bezmaksas, gan premium.

Tā ir daudzfunkcionāla tēma ar uzsvaru uz pielāgošanu. Jūs pilnībā kontrolējat savas vietnes izskatu, nepieskaroties nevienam kodam.

Tomēr ir arī dažas uzlabotas pielāgošanas iespējas tiem, kam ir kods.

Kopā iezīmes

Kopā ir ļoti daudz funkciju, lai pielāgotu jūsu vietnes izskatu.

Lielākajai daļai motīvu opciju var piekļūt no Motīvu panelis izvēlne WordPress informācijas panelī.

Galvenajā Motīvu panelis izvēlni, jūs varat izvēlēties atspējot visas funkcijas, kuras jūs neizmantojat. Visi tie ir iespējoti pēc noklusējuma.

Kopējais pārskats - motīvu paneļa funkcijas ļauj atspējot

Elastīgas dizaina iespējas

Izmantojot Izskats »Pielāgot izvēlnē varat mainīt jebkura vietnes aspekta dizainu, sākot no izkārtojuma līdz krāsām un tipogrāfijai, katrai atsevišķai vietnes sadaļai..

Klikšķiniet uz Vispārīgās tēmas iespējas un jūs varat iespējot rīvmaizi vai koplietošanu sabiedrībā, pielāgot lappušu veidošanas stilu un pat iestatīt lapu animācijas.

Kopējais apskats - vispārīgas tēmas iespējas

Jūs varat izvēlēties atsevišķus fontus ķermenim, logotipu, navigāciju, virsrakstu, apakšpozīcijas utt.

Kopējais apskats - tipogrāfija

Pielāgota pieteikšanās lapa

Viena no unikālākajām tēmas Total funkcijām ir iespēja pielāgot savu pieteikšanās lapu.

Šī ir lieliska iespēja izstrādātājiem, kuri saviem klientiem iestata motīvu un vēlas parādīt pieteikšanās lapu ar firmas zīmi, vai tiem, kas uztur vairāku autoru emuārus.

No Motīvu panelis »Pielāgota pieteikšanās izvēlnē, jūs varat iespējot funkciju un izvēlēties iestatījumus. Jūs varat augšupielādēt logotipu, iestatīt fona krāsu vai attēlu, mainīt formas stila iestatījumus un pielāgot pogu krāsas.

Kopējais pārskats - pielāgota pieteikšanās

Galvenes un kājenes veidotāji

Vēl viena unikāla Total iezīme ir rīki Header Builder un Footer Builder. Tas ļauj jums izmantot lapu kā rezerves galveni vai kājeni

Vispirms izveidojiet tukšu lapu un saglabājiet to (vēl nepievienojiet saturu).

Pēc tam dodieties uz Motīvu panelis »Header Builder vai Kājenes veidotājs un atlasiet tikko izveidoto lapu. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

Kopējais pārskats - galvenes kājenes veidotājs

Tagad jūs varat atgriezties izveidotajā lapā un rediģēt to, izmantojot priekšējā gala redaktoru (vairāk par Visual Composer redaktoru lasiet zemāk vai mūsu Visual Composer pārskatā).

Šī funkcija ļauj pilnībā pielāgot katru galvenes un kājenes aspektu, tā vietā, lai izvēlētos tikai no veidnēm vai mainītu mazāk nozīmīgas opcijas.

Ietver vairākus pielāgotos pastu veidus

Pēc noklusējuma ar Total ir iespējoti daži pielāgoti pastu veidi: atsauksmes, portfolio un personāls.

Varat tos parādīt, izmantojot īpašus elementus Visual Composer, piemēram, šablona režģi un personāla karuseļa elementus, liecību slīdni vai portfeļa režģi vai karuseļu.

Ja neizmantojat noteiktu pielāgoto ziņu veidu, varat tos atspējot Motīvu panelis izvēlne, lai netraucētu informācijas panelim.

Pielāgota taksonomija emuāru ierakstu sērijai

Kopā ir interesanta iebūvēta funkcija, kas ļauj pielāgot taksonomiju emuāru ziņu sērijām, lai jūs varētu grupēt visas ziņas, kuras vajadzētu lasīt noteiktā secībā.

Rediģējot to, sērijai var pievienot emuāra ziņu.

Kopējais pārskats - pievienojiet emuāra ziņu sēriju

Ja emuāra ziņa ir sērijas sastāvdaļa, tās augšpusē tiks parādīts lodziņš. Ailē būs numurēts sēriju saraksts secībā.

Kopējais pārskats - emuāru ziņu sērijas parādīšana

Vairāk nekā 10 logrīku apgabali un 17 pielāgoti logrīki

Kopā ir iekļauti 10 logrīku apgabali, kas ļauj kājenē ievietot logrīkus un kuriem ir dažādas sānu joslas konkrētām lapām.

Kopējais pārskats - logrīku apgabali

Ir arī iespēja izveidot savu logrīku apgabalu. Tad, kad veidojat jaunu ziņu vai lapu, varat atlasīt savu logrīku apgabalu, lai aizstātu noklusējuma sānjoslu.

Kopējais pārskats - izveidojiet pielāgotas sānjoslas

Kopā ar Total ir iekļauti arī daudzi logrīki, kas ļauj sānjoslās parādīt uzņēmuma informāciju, sociālo mediju plūsmas, ziņas, video un citu saturu..

Kopējais pārskats - pielāgoti logrīki

Iekļauti premium spraudņi

Kopā bez maksas tiek piegādātas dažas premium klases tēmas:

 • Visual Composer: Šis velkošo un nomesto lapu veidošanas spraudnis ir nepieciešams motīvam. Plašāku informāciju skatiet mūsu Visual Composer pārskatā.
 • LayerSlider: sarežģīts, daudzfunkcionāls reaģējošs slīdņa spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet LayerSlider pārskatu.
 • Slīdņu revolūcija: populārs spraudnis, kas ļauj izveidot sarežģītus, sarežģītus slīdņus. Iepazīstieties ar Slider Revolution pārskatu, lai iegūtu pārskatu par visām tā funkcijām.

Pievienojiet pielāgotas darbības no sava informācijas paneļa

Pieredzējušākiem lietotājiem programma Total ļauj ērti pielāgot motīvu vēl vairāk, izmantojot pielāgotas darbības.

Vienkārši dodieties uz Motīvu panelis »Pielāgotas darbības lai pievienotu kodu jebkurai vietnes sadaļai, izmantojot darbības āķus.

Jūs varat izvēlēties, vai izpildīt PHP katram āķim.

Kopējais pārskats - pielāgotas darbības un āķi

Dokumentācija un atbalsts

Kopā vietnē WPExplorer ir plaša rakstiska dokumentācija, kurā detalizēti apskatītas visas funkcijas, izmantojot ekrānuzņēmumus un apmācības. Tas ir meklējams, lai jūs varētu atrast precīzu nepieciešamo informāciju.

Jūsu tēmas iegādē ietilpst 6 mēnešu atbalsts no izstrādātāja un iespēja iegādāties 12 mēnešu pagarinājumu. Atbalsts ir pieejams, izmantojot privātas atbalsta biļetes. Daudzās atsauksmēs ir pieminēta atbalsta augstā kvalitāte un ātrums, un izstrādātājs ļoti ātri reaģē uz visiem komentāriem un jautājumiem par tēmu..

Mūsu rādītājs

Kopā ir daudz funkciju un pielāgošanas iespēju, taču to joprojām ir viegli lietot un tas nav milzīgs. Lieliski, ka varat atspējot visas funkcijas, kuras jūs neizmantojat – vairums motīvu nepiedāvā šo iespēju un galu galā ir ar pārblīvētām saskarnēm.

Tēma saņem arī augstas atzīmes par izcilu dokumentāciju un kvalitatīvu atbalstu.

Mēs kopā piešķiram 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Kopā tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map