Laikraksts

Laikraksts ir ļoti elastīga un pielāgojama premium tēma, kas ir ātri komplektēta ar funkcijām. Paredzēts emuāriem, jaunumiem, žurnāliem un citām publikāciju vietnēm, to var izmantot arī kā elastīgu daudzfunkcionālu tēmu. Uzziniet, vai šī tēma ir tā, kuru meklējat mūsu avīzes pārskatā.


Laikraksta tēmas apskats

Par Laikrakstu

Laikraksts ir viena no populārākajām un visaugstāk novērtētajām WordPress tēmām vietnē Themeforest. Žurnāla stila tēma ir vispiemērotākā ziņu vietnēm, digitālajiem žurnāliem un citām publikācijām, taču tā joprojām ir pietiekami elastīga, lai to varētu izmantot jebkura veida vietnēs neatkarīgi no tēmas.

Laikrakstu tēmu izstrādā tagDiv.

Laikraksta iezīmes

Laikraksts ir pildīts ar daudzām funkcijām. Šeit ir uzsvērts:

Ļoti pielāgojams dizains

Žurnāla tēmas mērķis ir atvieglot jūsu vietnes pielāgošanu un izveidot profesionāla izskata ziņu vietni ar unikālu izskatu. Neviena no vietnēm, kas izmanto šo motīvu, neizskatīsies vienādi neierobežoto pielāgošanas iespēju dēļ.

Laikrakstā ir vairāk nekā 80 gatavu demonstrāciju, kuras varat importēt ar vienu klikšķi. Jaunākajās versijās ir arī PRO demonstrācijas, kas ir ātrākas un vieglākas konstrukcijas.

tagDiv komponista lapas veidotājs

Pēc avīzes motīva instalēšanas jūs varat piekļūt visām pielāgošanas opcijām tieši priekšpusē, izmantojot tagDiv Composer. Izmantojot šo lapu veidotāju, varat mainīt jebkuru krāsu vai fontu. Izmantojot laikraksta motīvu, jums ir daudz tipogrāfijas iespēju, jo tā atbalsta pielāgotos fontu failus, Google Fonts un Typekit, tāpēc principā nav ierobežojumu.

Katrā lappusē ir daudz izkārtojuma opciju, no kurām izvēlēties tagDiv Cloud Library.

Laikrakstu apskats - motīvu panelis

Katrā lappusē var izvēlēties daudz izkārtojuma opciju.

Laikrakstu apskats - izkārtojumi

Savos ziņojumos katru lapas aspektu var paslēpt vai pielāgot.

Laikrakstu apskats - ievietošanas iespējas

Zem Tēmas krāsas un Tēmas fonti, jūs varat mainīt katras vietnes sadaļas stilu, sākot no galvenes līdz kājenei. Laikraksts atbalsta pielāgotu fontu failus, Google Fonts un Typekit, tāpēc jūsu tipogrāfijai nav ierobežojumu.

Laikrakstu apskats - krāsas un fonti

Galvenes un kājenes veidotājs

Viens no veidiem, kā daudzas vietnes izskatās līdzīgi, ir viena un tā paša galvenes dizains. Laikraksts ļauj jums izveidot unikāli veidotu vietni, nodrošinot iespējas izveidot pats savu galveni un kājeni. Izmantojot pogu Vietnes pārvaldnieks, varat iespējot Sticky Header un redzēt galveni Mobile. Velciet un nometiet tajā vienumus, izmantojot elementus tagDiv Composer.

Laikrakstu apskats - galvenes stili

Nokļūstot lapas apakšā, varat importēt jaunu kājeni no tagDiv mākoņa bibliotēkas vai vienkārši izveidot savu, kā jūs darījāt ar galveni..

Iebūvēta reklāmu integrācija

Ja reklāmas lodziņa elements ir pievienots tagDiv Composer, tas ļauj jums izveidot un pārvaldīt reklāmas, kuras parādāt katrā savas vietnes lapā vai veidnē. Vienkārši velciet un nometiet elementu vajadzīgajā vietā, ievietojiet kodu vai augšupielādējiet filiāles attēlu un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Turklāt tagad savos rakstos varat parādīt iekļautas reklāmas. Atveriet savu vienas ziņas veidni ar tagDiv Composer un noklikšķiniet uz sava ziņas satura. Cilnē Reklāmu iestatījumi pierakstiet savu kodu un izvēlieties to parādīt pēc vēlamā rindkopu skaita. Laikrakstu tēma atbalsta adaptīvas Google reklāmas, AdSense un reklāmkarogu reklāmas.

Laikrakstu apskats - sludinājumu atrašanās vietas

Katrā sadaļā jūs vienkārši ielīmējat reklāmas kodu no Google Adsense (vai jebkura cita trešās puses reklāmas tīkla). Varat arī izvēlēties atspējot reklāmu galddatorā, planšetdatorā vai tālrunī.

Laikrakstu apskats - reklāmas iespējas

Daudzi vilktie elementi & Piliens

Laikraksta tēma ietver arī desmitiem vienību. Varat tos izmantot, lai parādītu rakstus, informāciju par autoriem, laika ziņas utt.

Ļoti pielāgojamie elastīgie bloki un lokšņu režģi ļauj elastīgi parādīt emuāru ierakstus. Varat iespējot Ajax filtru, lai apmeklētāji varētu izvēlēties skatīt ziņas pēc autora, kategorijas, ID vai taga. Turklāt jūs varat pievienot nobīdi, lai jūs varētu mainīt, kuri raksti tiek rādīti un kur.

Laikrakstu apskats - preces

Ir arī 25 bloķēti logrīki, kurus varat izmantot dažādu ziņu parādīšanai. Bloķēšana ļauj jums parādīt emuāru ierakstus pielāgojamā un elastīgā veidā. Varat iespējot Ajax filtru, lai apmeklētāji varētu izvēlēties skatīt ziņas pēc autora, kategorijas vai taga.

Laikrakstu apskats - BLOKI

Un funkcija “unikālās ziņas” neļauj vienā lapā vienu un to pašu ziņu parādīt vairāk nekā vienu reizi. Citiem vārdiem sakot, vienā lappusē varat izmantot vairākus blokus, neuztraucoties par to pašu ziņu parādīšanu vairāk nekā vienā blokā.

mākoņu bibliotēka tagDiv

Pirmoreiz instalējot avīzes motīvu un iespējot visus nepieciešamos spraudņus, tiek parādīts viens, ko sauc par tagDiv mākoņu bibliotēku. Tas ļauj piekļūt vairāk nekā 1000 veidnēm, blokiem, lapām, galvenēm, kājenēm un sadaļām. No skaistām Single Post veidnēm līdz smieklīgām 404 veidnēm, katru no tām varat importēt ar vienu klikšķi.

mākoņu bibliotēka tagDiv

(Ja jūs meklējat veidu, kā izveidot sarežģītākas galerijas ar lietotājam draudzīgāku saskarni, mēs ļoti iesakām Envira galerijas spraudnis.)

Ietver Premium spraudņus

Laikraksta tēma ir komplektā ar dažiem spraudņiem, kas iekļauti bez maksas:

 1. tagDiv Composer (nepieciešama instalēšana): pielāgots frontend vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs
 2. tagDiv Cloud Library (nepieciešama): vairāk nekā 1000 sagatavotu lapu un rakstu veidnes
 3. tagDiv biļetens: ļauj auditorijai reģistrēties e-pasta atjauninājumiem, izmantojot vienu no populārajiem abonēšanas pakalpojumu sniedzējiem: Mailchimp, Mailer Lite vai Feedburner.
 4. tagDiv sociālais skaitītājs (nepieciešams): rāda jūsu sociālo mediju sekotāju un fanu skaitu
 5. tagDiv mobilā tēma: vieglāka, ātrāka tēma, kas tiek ielādēta mobilajās ierīcēs
 6. Slīdņu revolūcija: populārs attēlu slīdņa spraudnis

Laikraksta tēmas spraudņi

(Lai iegūtu daudz ātrāku un lietotājam draudzīgāku attēlu slīdņa spraudni nekā Slider Revolution, mēs iesakām Vienošanās.)

Dokumentācija un atbalsts

tagDiv piedāvā lielisku dokumentāciju oficiālajā vietnē, kas attiecas uz visām Laikraksta tēmas funkcijām. Tas ir visaptverošs un ietver ekrānuzņēmumus uz katra soļa. Dažām funkcijām varētu būt vairāk skaidrojumu, taču to ir pietiekami, lai aprakstītu pamatus un sāktu darbu.

Jūsu iegādātajā laikraksta tēmā ir paredzēts 6 mēnešu atbalsts no izstrādātājiem, izmantojot īpašu privātā atbalsta forumu. Viņi sola, ka maksimālais atbildes laiks ir 1 darba diena, un, ja nepieciešams, privāts e-pasta atbalsts. Ir arī iespēja pagarināt atbalstu vēl par 12 mēnešiem.

Mūsu rādītājs

Laikraksts ir jauka izskata tēma ar lielu elastību un dizaina iespējām. Kā jebkurai sarežģītai tēmai, noteikti ir arī mācīšanās līkne, lai sāktu. Tomēr tajā ir salīdzinoši viegli orientēties, un lielākā daļa interfeisa ir elastīga un lietotājam draudzīga.

Dažas iebūvētās funkcijas tiks labāk ieviestas ar spraudņiem, piemēram, ļoti vienkāršo attēlu galeriju (mēs iesakām Envira galerija tā vietā). Tādā veidā, ja jūs kādreiz nolemjat mainīt motīvus, jūsu attēlu galerijas tiks saglabātas.

Viena no laikraksta izcilajām iezīmēm ir elastīgās dizaina iespējas. Neviena vietne, kas izmanto šo motīvu, izskatīsies vienādi.

Mēs piešķiram Laikrakstu 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Saņemiet laikrakstu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map