Mīkla

Enigma ir populāra bezmaksas WordPress tēma, kas pieejama direktorijā WordPress.org. Tā ir daudzfunkcionāla atsaucīga tēma, kurai ir pielāgojama mājas lapa ar iespējām parādīt jūsu portfeli vai pakalpojumus. Uzziniet, kā tas darbojas mūsu Enigma pārskatā.


Enigma WordPress tēmas apskats

Par Enigma

Enigma ir augsti novērtēta un populāra WordPress tēma ar vairāk nekā 30 000 aktīvu instalāciju. To izstrādājis Veblizars, vairāku bezmaksas un premium WordPress motīvu un spraudņu veidotāji.

Enigma iezīmes

Lielākajai daļai Enigma pielāgošanas iespēju varat piekļūt, dodoties uz Izskats »Pielāgot no WordPress informācijas paneļa. Šīs ir galvenās funkcijas:

Iebūvēts motīvu slīdnis

Viena no Enigma ievērojamākajām funkcijām ir lielais slīdnis mājas lapā. Šo slīdni var pielāgot saviem attēliem, tekstiem un saitēm.

Vienkārši dodieties uz Izskats »Pielāgot» Tēmas opcijas »Tēmas slīdņa iespējas lai sāktu.

Katram slīdnim var mainīt attēlu, virsrakstu, aprakstu, pogas tekstu un pogas saiti.

Enigma apskats - mājas lapas slīdnis

Jums var būt ne vairāk kā 3 slaidi. Ja attēls nav izvēlēts, slīdņa teksts netiks parādīts.

Attēli tiks izstiepti, lai atbilstu ekrāna izmēram, tāpēc vislabāk ir izmantot attēlus, kuru platums ir vismaz 1920 pikseļi, lai tie nesaņemtu pikseļus un neskaidru lielākos ekrānos.

Attēla augstums vispār netiek apgriezts vai pielāgots, tāpēc jums vajadzētu izmantot attēlus, kuriem visiem ir vienāda malu attiecība. Ja augstums ir atšķirīgs, zem slīdņa esošais saturs lēciena laikā mainīsies.

(Ja meklējat labāku attēlu slīdņu veidošanas veidu, skatiet sadaļu Vienloka spraudnis.)

Pielāgojams mājas lapas saturs

Pārējo mājas lapas saturu var arī pielāgot sadaļā Izskats »Pielāgot» Tēmas opcijas. Katru sadaļu var modificēt zem Pakalpojumu iespējas, Portfeļa iespējas, un Mājas emuāra iespējas izvēlnes vienumi.

Enigma apskats - tēmas iespējas

Zem Pakalpojumu iespējas, varat pielāgot katras sadaļas virsrakstu, saiti, tekstu un ikonu.

Enigma apskats - pakalpojumu iespējas

Portfeļa iespējas ļauj pielāgot sadaļu “Nesenie darbi”, pievienojot savus attēlus, nosaukumus un saites.

Enigma apskats - portfeļa iespējas

Sadaļā “Jaunākais emuārs” varat mainīt arī virsrakstu Mājas emuāra iespējas izvēlne.

Enigma apskats - mājas emuāra iespējas

Tipogrāfijas opcijas

Iekšā Izskats »Pielāgot» Tēmas opcijas »Tipogrāfijas iestatījumi, varat izvēlēties vietnes nosaukuma, galvenes izvēlnes, virsrakstu un pamatteksta fontus.

Sociālās pogas galvenē un kājenē

Sociālās pogas parādās Enigma motīva galvenē un kājenē. Savas sociālo mediju profila saites varat pievienot zem Izskats »Pielāgot» Tēmas opcijas »Sociālās iespējas.

Varat arī izvēlēties parādīt savu e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Enigma apskats - sociālās iespējas

Pielāgojama kājene

Enigma virs kājenes ir sadaļa, kurā parādīts aicinājums uz darbību. Ja jūs pāriet uz Izskats »Pielāgot» Tēmas opcijas »Kājenes izsaukuma iespējas, jūs varat mainīt ikonu, tekstu, pogas tekstu un saiti.

Enigma apskats - kājenes CTA

Kājenes kredītpunktu tekstu varat rediģēt arī zem Izskats »Pielāgot» Tēmas opcijas »Kājenes opcijas.

Enigma apskats - kājenes iespējas

Iegūstiet vairāk iespēju, izmantojot Enigma Premium

Ir Enigma motīva premium versija, kas ietver arī citas pielāgošanas iespējas:

 • iestatiet savas krāsu shēmas ar krāsu paņēmēju
 • iespējot režīmu “drīzumā”
 • 17+ lapu veidnes
 • pielāgoti saīsnes kodi

Dokumentācija un atbalsts

Enigma tēmas bezmaksas versijai nav dokumentācijas.

Ir neliela dokumentācija, kas attiecas uz dažām Enigma Premium tēmas funkcijām, taču tajā trūkst noderīgas informācijas.

Bezmaksas tēmas lietotājiem kopienas atbalsts ir pieejams WordPress.org forumos. Kopiena un izstrādātāji ir aktīvi, un uz lielāko daļu pavedienu tiek atbildēts apmēram dienas laikā.

Ja iegādājaties augstākās klases motīva versiju, varat ievietot premium atbalsta forumos Veblizara vietnē, kur arī tipiski atbildes laiki ir vienas dienas laikā..

Mūsu rādītājs

Enigma var būt laba izvēle tiem, kas meklē pamata WordPress motīvu. Tas ir ērti lietojams, un tas nav uzpūsts ar funkcijām, kuras jūs nekad neizmantojat, taču tajā ir daudz iespēju pielāgot jūsu mājas lapu..

Tajā trūkst dažu pielāgošanas iespēju, piemēram, iespējas mainīt akcenta krāsu jūsu vietnē. Šī funkcija ir pieejama tikai premium versijā. Problēma var būt arī dokumentācijas trūkums.

Atcerieties, ka jebkurš saturs, kuru ievadīsit īpašai tēmai paredzētajā funkcijā, piemēram, Enigma mājas lapas satura iestatījumi, tiks zaudēts, ja jūs kādreiz nolemjat mainīt tēmas..

Mēs piešķiram Enigma 4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Performance
Vērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 0,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet mīklainu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map