Nektārs

Vai meklējat tīru un mūsdienīgu biznesa WordPress tēmu? Nectar ir atsaucīga WordPress tēma, kas ir lieliski piemērota jebkura veida radošai, biznesa vai bezpeļņas lietošanai. Šajā Nectar tēmas pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un, ja tā ir labākā izvēle jūsu vajadzībām.


nektāra tēmas apskats

Par Nektāru

Nektārs ir viena no populārākajām biznesa tēmām Mojo tirgū. Tēmu izlaida Bottomless Themes, kuru vadīja Ādams Milss.

Nectar tēma ļauj veikt visus pielāgojumus, izmantojot motīvu opciju paneli, bez programmēšanas prasmēm. Intuitīvais motīvu panelis pielāgošanu padara brīvu. Viss, kas jums jādara, ir doties uz motīva opciju paneli, atzīmēt rūtiņu vai ievadīt vienkāršu tekstu.

Nektārs tiek piegādāts ar atsaucīgu dizainu, tīklenes optimizētu skatu, parallaksa slīdni, pielāgotu mājas lapu un daudz ko citu.

Apskatīsim Nectar Mojo tēmu un tās galvenās iezīmes.

3 pielāgoti pastu veidi

Pēc instalēšanas Nectar WordPress informācijas panelī uzdevumjoslai pievieno 3 dažādus pielāgotos ziņu veidus, kas ļauj ērti izveidot sarežģītus izkārtojumus..

 • Projekti: Parādiet savus darbus vai mākslas darbus pievilcīgā režģa izkārtojumā.
 • Slaidi: Parādiet skaistu slaidrādi savas vietnes sākumlapā
 • Atsauksmes: Pievienojiet sociālo pierādījumu uz jūsu vietni, parādot, kas jūsu klientiem ir jāsaka par jums.

Ļoti pielāgojama mājaslapa

Nectar ļauj ērti izveidot ērti pielāgojamu mājas lapu. Jūs varat sveikt savu auditoriju, izmantojot paralaksa slaidrādi. Tieši zem slaida jūs varat izcelt uzmanību piesaistošu aicinājumu uz darbību.

Savā mājaslapā varat parādīt arī piedāvātās lapas, atsauksmes un emuāra ziņas.

Motīvs atbalsta 3 kājenes. Lai aizpildītu saturu, vienkārši velciet logrīku uz kājenes logrīka apgabalu.

Nectar arī ļauj jums padarīt jūsu mājas lapas logrīkus atšķirīgus no pārējās vietnes.

nektāra preces

Intuitīvas tēmas opciju panelis

Motīvu opciju panelis ļauj jums viegli pielāgot vietnes dizainu bez programmēšanas zināšanām.

nektāra tēmas iespējas

Motīvu opciju panelī atradīsit opcijas, kā pielāgot galveni, fontus, krāsas, Analytics un daudz ko citu.

Slīdnis

Nektāra tēmas galvenā atrakcija ir tās parallaksa slīdnis. Ja jums nepatīk parallaksa efekts, to varat viegli atspējot motīvu opciju panelī. Varat arī pielāgot slaidrādes intervālu un pat atspējot automātisko atskaņošanu.

Lai pievienotu slaidus, jums jāizmanto Slaidi pasta tips.

pievienojiet slaidus mojo nektāru

Atsauksmes

Lai pievienotu atsauksmes savai vietnei, varat izmantot ziņas tipu Atsauksmes.

Atsauksmju rediģēšanas ekrānā atradīsit meta lodziņu, lai pievienotu atsauksmes URL, kas palīdz palielināt vietnes ticamību..

atsauksmes post tipa mojo nektārs

Pēc liecību pievienošanas, izmantojot atsevišķas lapas, visas tās tiks aizpildītas jūsu liecību lapā.

Projekti

Nectar ļauj jums raksturot savus projektus, izmantojot Projektu pasta veidu. Projektus var kategorizēt, ņemot vērā pievienotās prasmes.

Jūs varat izcelt visus savus projektus savā portfeļa lapā un konfigurēt portfeļa sākuma URL, apmeklējot motīvu opciju paneli.

Sociālās ikonas

Nectar ļauj ērti parādīt savus sociālā tīkla profilus. Jūs varat parādīt visu galveno sociālo tīklu vietņu ikonas, tostarp Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Instagram, LinkedIn, YouTube, Tumblr utt., Un konfigurēt tās saiti motīvu opciju panelī..

Lapu veidnes

Nectar komplektā ir šādi veidņu veidi: Noklusējums, Emuārs, Pilns platums, Mājaslapa, Portfolio un Atsauksmes.

 • Noklusējums: Tā ir galvenā veidne, kas satur sānjoslas logrīku apgabalu.
 • Emuārs: To var izmantot, lai parādītu jūsu emuāra ziņas, kad mājas lapa ir iestatīta, izmantojot mājas lapas veidni.
 • Pilns platums: Pilna platuma veidnē netiek parādīta sānjosla.
 • Mājas lapa: Varat izmantot šo veidni, lai izveidotu uzlabotu mājas lapas izkārtojumu, tāpat kā demonstrācijas lapu. Varat konfigurēt saturu, pārejot uz motīvu opciju paneli.
 • Portfolio, atsauksmes: Šīs lapu veidnes var mulsināt dažus lietotājus, jo Nectar piegādā arī Projektu un Atsauksmju pastu tipus, kas kalpo vienam un tam pašam mērķim. Galvenā atšķirība ir tā, ka šajās lapu veidnēs trūkst papildu meta lodziņu, ko varat atrast šajos pielāgotajos ziņu veidos.

Dokumentācija un atbalsts

Nectar tēmai ir visaptveroša dokumentācija, kas skaidri izskaidro, kā ātri un ērti izveidot un palaist jūsu vietni.

Nectar ir pieejams par vienreizēju maksu 59 USD par vienas vietnes licenci. Varat arī iegādāties 5 vietņu licenci vai izstrādātāja licenci. Ja nepieciešams, pirkumā varat iekļaut arī papildinājumu pakalpojumus, piemēram, WordPress motīvu instalēšana un WordPress vietnes dublēšana.

Atbalsta jautājumus varat nosūtīt, piesakoties Mojo tirgū. BottomlessTheme, komanda, kas atrodas aiz Nectar, savlaicīgi atrisina visus atbalsta jautājumus.

Mūsu rādītājs

Nectar ir viena no labākajām WordPress biznesa tēmām Mojo tirgū. Ar Nectar jūs varat viegli izveidojiet un darbiniet savu vietni. Ja jums nepieciešama palīdzība, varat viegli atrast risinājumu, atsaucoties uz dokumentāciju.

Intuitīvs motīvu opciju panelis atvieglo pielāgošanu.

Mēs piešķiram Nectar 4,8 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 4,8 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet Nektāru tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map