OceanWP pārskats (2020) – vai ir vērts pamēģināt?

Vai jūs meklējat bezmaksas emuāra tēmu savai vietnei un domājat, vai OceanWP būtu piemērots?


OceanWP ir viena no visstraujāk augošajām bezmaksas tēmām vietnē WordPress.org. Kopš darbības uzsākšanas 2016. gadā tas ir strauji audzis, un šobrīd tas ir izmantots vairāk nekā 500 000 vietnēs.

Šajā OceanWP pārskatā mēs rūpīgi apskatīsim 5 tēmas aspektus.

 • OceanWP tēmas pārskats
 • OceanWP tēmas iespējas
 • Lietošanas ērtums
 • Dokumentācija & Atbalsts
 • Cenu noteikšana

Ziņas beigās mēs jums pateiksim, ko domājam par tēmu un vai tā ir labākā jūsu vietnes iespēja.

Tāpēc sāksim!.

OceanWP tēmas pārskats

OceanWP

OceanWP ir viena no populārajām daudzfunkcionālajām WordPress tēmām, kas nodrošina mūsdienīgas e-komercijas funkcijas, kas iebūvētas tieši tēmā..

Šī tēma piedāvā aptuveni 13 bezmaksas demonstrācijas vietnes, kuras varat importēt ar vienu klikšķi. Motīva bezmaksas versiju var instalēt vietnē WordPress.org. Izmantojot premium licenci, jūs iegūsit 13 premium paplašinājumus, lai savai vietnei pievienotu uzlabotas funkcijas.

OceanWP apskats: funkcijas

Kā bezmaksas tēma OceanWP ir paveicis lielisku darbu, runājot par tā piedāvātajām funkcijām. Jums var būt gandrīz viss, kas jums varētu būt nepieciešams, lai veidotu savu vietni.

1. Vizuāli satriecoši demonstrējumi

Oceanwp demonstrācijas

OceanWP piedāvā virkni skaisti izstrādātu demonstrācijas vietņu, kuras var importēt tikai ar vienu peles klikšķi. Tā vietā, lai izveidotu savu vietni no nulles, varat izmantot šīs demonstrācijas vietnes un nedaudz to labot, pirms beidzot palaižat.

Lai instalētu demonstrācijas vietni, jums jāinstalē bezmaksas spraudnis ar nosaukumu OceanExtra.

2. Veidots e-komercijas reklāmguvumiem

oceanwp displeja grozs

Ar OceanWP ir viegli pārdot produktus un pakalpojumus, jo tas ir pilnībā saderīgs ar WooCommerce. Izmantojot savu premium paplašinājumu, jūs varat izveidot šādas uzlabotās groza funkcijas

 • Vietējo grozu uznirstošie logi: Šo funkciju var izmantot, lai piesaistītu jūsu apmeklētāju uzmanību, kad viņi pievieno preci grozam.
 • Peldoša Pievienot groza joslai: Klienti redzēs pievienošanas grozam, pat ja viņi ritinās pa lapu. Tas piespiež viņus atgriezties grozā, kas galu galā samazina jūsu atteikšanās no iepirkumu groza līmeni.
 • OffCanvas filtrs: Ērti atrodiet meklēto produktu, izmantojot bez audekla filtrējošo sānjoslu.
 • Ātrs pārskats: Piedāvājiet ātru sava produkta apskatu ar uznirstošo logu, nenovirzot lietotājus uz citu lapu.

3. Mobilā atsaucība & SEO draudzīgi

Tēma ir izstrādāta, ņemot vērā labāko SEO praksi. Turklāt vietnes, kuras izveidojat, izmantojot OceanWP, ir pilnībā atsaucīgas, tāpēc varat būt pārliecināti, ka tā vienlīdz labi parādīsies mobilajās ierīcēs, kā arī galddatoros.

4. Lapu veidotāju savietojamība

Lapu veidotājs oceanwp

Ja vēlaties brīvību pielāgot savu vietni sev vēlamā veidā, tad labākais solis ir OceanWP. Šī tēma atbalsta gandrīz ikvienu populāru lapu veidotāju spraudni, kas tur atrodas, tāpēc, kad runa ir par pielāgošanu, debesis ir robeža.

5. Tulkošana & RTL gatavs

OceanWP atbalsta dažādas valodas visā pasaulē, ieskaitot RTL valodas, piemēram, arābu. Šī ir papildu priekšrocība vietnēm, kuras apkalpo angļu valodu, kurai nav dzimtā valoda.

6. Izturīgi paplašinājumi

Paplašinājumi - OceanWP

Jūs varat arī paplašināt savas vietnes funkcijas, instalējot tās bezmaksas un premium paplašinājumus. Tas piedāvā 21 paplašinājumu, ieskaitot bezmaksas un premium. Izmantojot šos paplašinājumus, jūs varat pielīmēt jebko savai vietnei, parādīt savā vietnē Instagram plūsmu, pievienot uznirstošo un pieteikšanās formu, parādīt portfeli un darīt daudz ko citu.

Lietošanas ērtums

OceanWP ir izstrādāts, paturot prātā iesācējus. Tāpēc ir ārkārtīgi viegli izveidot un pielāgot savu vietni, izmantojot šo motīvu. Tiklīdz jūs instalēsit un aktivizēsit tēmu savā vietnē, jūs redzēsit dažus spraudņu ieteikumus, tostarp WPForms un Elementor.

OceanWP

Lai sāktu pielāgot motīvu, dodieties uz Izskats »Pielāgot.

OceanWP tēma

Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu ekrānu ar visām pielāgošanas opcijām kreisajā pusē un savas vietnes priekšskatījumu labajā pusē.

Pielāgojiet OceanWp

Jūs varat vienkārši noklikšķināt uz katras no šīm opcijām un pielāgot savu vietni, lai tā iegūtu vislabāko izskatu. Piemēram, ja vēlaties pielāgot galveni, vienkārši noklikšķiniet uz Galvene.

Pielāgojiet OceanWp

Zem Galvene redzēsit vairākas iespējas, piemēram:

 • Header Media
 • Logotips
 • Izvēlne
 • Sociālā izvēlne
 • Mobilā izvēlne

Saskaņā Vispārīgi cilni, kurā varat strādāt ar galvenes augstumu, pievienot galvenei apmali, pievienot fona krāsu, izlīdzināt galvenes tekstus un darīt daudz ko citu.

oceanwp galvene

Saskaņā logotips cilnē varat augšupielādēt logotipu, pievienot krāsu, virzīt efektus utt. zem Izvēlne cilnē jūs varat izvēlēties veidnes, izlīdzināt izvēlnes, pievienot saites, krāsu, fonu utt.

Saskaņā Sociālā izvēlne cilni, jūs varat iespējot sociālo izvēlni, pievienot sociālās saites, veidot saites, pievienot sociālās saites mērķi, strādāt pie tās krāsas un darīt daudz ko citu.

OceanWP sociālās saites

Visbeidzot, zem Mobilā izvēlne cilni, jūs varat padarīt savu vietni reaģējošu uz mobilo ierīču ekrāniem.

Tāpat, ja vēlaties pielāgot to, kā jūsu emuāriem vajadzētu parādīties jūsu vietnē, vienkārši noklikšķiniet uz Emuārs.

Pielāgojiet OceanWp

Tagad jūs varat iestatīt arhīva un ierakstu izkārtojumus, atlasīt mobilās sānu joslas secību, pievienot virsraksta tagu, atlasīt fragmenta garumu un daudz ko citu. To var izdarīt arī attiecībā uz atsevišķām ziņām.

pielāgot emuāra iestatījumus oceanwp

Dažādu jūsu vietnes daļu pielāgošanai process ir gandrīz vienāds. Tātad, ja vēlaties pielāgot savu augšējo joslu, sānjoslas, logrīkus, kājeni vai jebko citu, vienkārši atlasiet opciju kreisajā pusē un sāciet pielāgot vietni no paplašinātajām opcijām. Kad esat veicis izmaiņas, nospiediet Publicēt , lai saglabātu izmaiņas.

Būtībā jums pirms šīs tēmas lietošanas īsti nav jāiemācās. To var izdarīt ar dažiem klikšķiem pat bez iepriekšējām zināšanām par WordPress lietošanu.

OceanWP – dokumentācija & Suppoprt

OceanWP ir plaša dokumentācija, kā izmantot šo motīvu. Izmantojot meklēšanas joslu, varat meklēt jautājumu, kas ļoti līdzinās jūsu problēmai, un iespējams, ka jums tas būs tieši tur.

Ja jums nepieciešama tieša palīdzība no viņu atbalsta komandas, iesniedziet biļeti viņu vietnē.

OceanWP cenu noteikšana

OceanWP ir bezmaksas spraudnis. Bezmaksas tēma piedāvā visas iepriekš minētās iespējas, izņemot demonstrācijas vietnes. Bet, ja vēlaties vairāk motīvu, izmantojot šo motīvu, jums tas būs jājaunina vienā no tā premium plāniem.

Tēmas cenu nosaka 3 dažādi cenu plāni:

Personīgais: 31 vietne par 1 vietni
Bizness: USD 3 par 3 vietnēm
Aģentūra: $ 103 par 25 vietnēm

Katrs no šiem plāniem piedāvā atjauninājumus un atbalstu 12 mēnešu garumā. Jums var būt arī 8 bezmaksas paplašinājumi, 13 premium paplašinājumi un 60 pro demonstrācijas.

Ko mēs domājam par OceanWP – mūsu spriedums

OceanWP ir brīnišķīga tēma, kas jūsu vietnei var sniegt vislabāko izskatu, kādu tā ir pelnījusi. Ja jums ir produkti vai pakalpojumi, ko pārdot tiešsaistē, ieteicams apsvērt profesionālas versijas iegādi, tāpēc iegūsit daudz uz e-komerciju orientētu paplašinājumu..

Ja atrodaties pēc bezmaksas motīva, tas ir labi kodēts un tam ir arī daudz iepriekš izveidotu demonstrāciju, tad OceanWP ir vērts izmēģināt.

Tātad tas ir par OceanWP. Ja vēlaties apskatīt vairāk motīvu, apskatiet labākās WordPress tēmas.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4,6 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet OceanWP tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map