Papildu

Vai meklējat žurnāla WordPress tēmu? Extra ir skaisti izstrādāta žurnāla tēma, kuru darbina Divi vilkšanas un nomešanas veidotājs. Šajā “Eleganto motīvu papildu” pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un palīdzēsim jums izlemt, vai tā ir pareizā tēma jūsu vajadzībām.


papildu ekrānuzņēmums

Par Extra

Extra ir viena no labākajām WordPress žurnāla tēmām, ko izdod Elegant Themes. Eleganti motīvi ir jūsu vienas pieturas centrs augstākajām WordPress tēmām un spraudņiem.

Extra nodrošina Divi vilkšanas un nomešanas veidotāja sistēma. Divi veidotājs palīdz ar dažiem klikšķiem viegli mainīt jūsu ziņu un lapu izskatu un izskatu.

Extra tiek komplektēts ar daudziem jauniem Divi veidotāju moduļiem, kas ir īpaši izveidoti jūsu vajadzībām emuāru autori un tiešsaistes publikācijas.

Papildu iespējas

Tāpat kā jebkura cita tēma, kas veidota uz Divi veidotāja ietvara, Extra ļauj pielāgot jebkuru elementu jūsu ziņās un lapās. Kopā ar parasto Divi veidotāju funkciju Extra piedāvā jums jaunu iespēju, kas pazīstama kā Kategoriju veidotājs, lai jūs varētu viegli mainīt savas mājas lapas dizainu un citus kategoriju izkārtojumus. Šeit ir dažas no tā pārsteidzošajām funkcijām.

Komplektā ar Divi Builder

Izmantojot Divi veidotāja vilkšanas un nomešanas saskarni, jūs viegli varat izveidot skaistas ziņas balstītas ziņas un lapas.

Savā WordPress lapu un ziņu redaktorā varat pievienot savu saturu, izmantojot noklusējuma redaktoru, un pielāgot izkārtojumu, izmantojot tā vizuālo veidotāju saskarni..

papildus divi celtnieks

Bezgalīgas iespējas pielāgot izkārtojumu

Papildu tēmai ir arī a Kategoriju veidotājs ar pavisam jaunu pasta moduļu komplektu.

Tas palīdz jums pielāgot katru izkārtojuma elementu, neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu mājas lapa vai kategorijas lapa, atbilstoši jūsu vajadzībām.

Žurnāla veidotā mājaslapa

Papildu tēmā pēc noklusējuma tiek izveidoti divi kategoriju izkārtojumi. Viņi ir Noklusējuma kategorija un Mājas lapa.

Šīs kategorijas var apskatīt, pārejot uz Papildu »Kategoriju veidotājs. Lai rediģētu sākumlapu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas rediģēt zem mājaslapas opcijas.

kategoriju izkārtojumi

Izmantojot Divi vilkšanas un nomešanas veidotāju, tagad jūs varat pievienot visus pasta moduļus un mainīt mājas lapas izskatu tā, kā vēlaties.

rediģēt mājas lapas kategoriju

Skaists piedāvāto ziņu slīdnis

Izmantojot Extra, jūs varat viegli izveidot slīdņus sākumlapā un citus lapu izkārtojumus, no kuriem avots tiek iegūts no noteiktas ziņu kopas.

Pēc piedāvātā pasta moduļa pievienošanas kategorijas izkārtojumam varat pielāgot iestatījumus un mainīt tā izskatu.

piedāvātais pasta slīdnis

Pēc noklusējuma slīdnī tiek rādītas tikai piedāvātās ziņas. Jums būs vai nu jāatzīmē noteiktas ziņas kā piedāvāta ziņa, vai arī jāatspējo piedāvāto ziņu opcija un jāizvēlas īpaša slīdrā parādāmā ziņu kategorija..

3 Navigācijas izvēlnes

Motīvs atbalsta 3 navigācijas izvēlnes: Primārā, Sekundārā un Kājenes izvēlne. Jūs varat izveidot dažādas izvēlnes un izvēlēties, kuru izvēlni parādīt katrā vietā.

Papildu komplektācijā ietilpst arī pielāgotu mega izvēlņu komplekts, kas tieši nolaižamajā izvēlnē parāda pēdējās vai iecienītās ziņas.

Papildu pielāgošanas rīki

Papildus noklusējuma WordPress motīvu pielāgošanas rīkam Extra tiek atbalstītas divas dažādas pielāgošanas opcijas: Tēmas pielāgotājs un Moduļa pielāgotājs.

Izmantojot šos pielāgošanas rīkus, varat mainīt savas vietnes izskatu un izskatu, apskatot tiešo priekšskatījumu.

Papildu dod arī Lomu redaktors opcija, kurā varat ierobežot Divi veidotāja saskarnes iespējas dažādām WordPress lietotāja lomām.

Pielāgoti logrīki

Papildu tēmai ir šādi pielāgoti logrīki:

 • Reklāmas
 • Autori
 • Pieslēgties
 • Jaunākie komentāri
 • Jaunākās publikācijas
 • Jaunākās atsauksmes
 • Jaunākie Tweets
 • Nesenie video
 • Sociālā tīkla sekotāji

Iebūvētas pārskatīšanas iespējas

Jūs varat lūgt lasītājus pārskatīt jūsu ziņas, izmantojot vienkāršu novērtējumu ar zvaigznīti. Šī var būt lieliska funkcija, ja vēlaties izveidot nišas pārskatīšanas vietni vai savai vietnei pievienot e-komercijas veikalu, lai lietotāji varētu pievienot atsauksmes jūsu produktu ierakstiem..

pārskatīt ziņas

Motīvs arī dod jums iespēju kārtot savas ziņas vai produktus, pamatojoties uz lietotāju vērtējumiem.

Pievienojiet projektus viegli

Papildus standarta emuāra ziņām un lapām varat atrast jaunu pielāgotu ziņu veidu, kas pazīstams kā Projekti. Jūs varat atrast Projekti cilni savā WordPress informācijas panelī.

Pielāgots ziņas tips Projekti var būt lieliska īpašība, ja vēlaties savā vietnē demonstrēt portfeli. Varat arī izmantot ziņas veidu, lai uzskaitītu produktus, ja vietnē integrējat e-komercijas veikalu.

Dokumentācija un atbalsts

Papildu tēmai ir plaša dokumentācija, kas sniedz norādījumus par motīva instalēšanu un konfigurēšanu. Ar skaistiem ekrānuzņēmumiem un videoklipiem tas sniedz jums detalizētu skaidrojumu par dažādām Extra tēmas funkcijām.

Lai lejupielādētu tēmu Extra, jums jāpievienojas klubam Elegant Themes. Viņu personīgais plāns sākas no 69 USD gadā. Pēc pievienošanās jūs saņemsit pilnīgu piekļuvi visām tēmām.

Lai saņemtu premium atbalstu, varat izmantot Elegant Themes atbalsta forumus. Eleganti motīvi ir labi pazīstami ar to atbalsta kvalitāti un ātrumu.

Mūsu rādītājs

Papildu tēma Eleganta motīvi ir vislabāk piemērota tiem, kuri vēlas daudz pielāgot savu emuāru tēmām, nenoalgojot WordPress izstrādātāju.

Tā vilkšanas un nomešanas veidotājs ļauj ērti izveidot jebkura veida lapas. Turklāt jūs varat izmantot vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai strādātu ar kategorijām ar jaunu moduļu komplektu.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka katrs modulis, kuru izveidojat, izmantojot Divi veidotāju, jūsu lapā izveidos saīsni. Ja jūs nolemjat pārslēgties uz jaunu tēmu no Divi, jums, iespējams, būs jāpavada daudz laika, lai no jūsu lapas atbrīvotos no šiem īskodiem..

Mēs dodam papildus 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu punktu sadalījums.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet papildu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map