Pielāgotājs

Customizr ir ļoti populāra bezmaksas WordPress tēma, kas izstrādāta, lai tā būtu daudzpusīga un viegli pielāgojama, nezinot nevienu kodu. Ir arī premium versija Customizr Pro, kas pievieno vēl vairāk pielāgošanas iespēju. Uzziniet, vai šī ir tēma, kuru meklējat mūsu Customizr pārskatā.


Customizr pārskats

Par Customizr

Customizr ir WordPress tēma, ko izstrādājuši Press Customizr, populārās Hueman tēmas un vairāku WordPress spraudņu veidotāji..

Press Customizr koncentrējas uz ērti lietojamu un pielāgojamu motīvu izveidi, pat ja jūs nezināt nevienu kodu. Daudzus pielāgojumus var veikt, izmantojot informācijas paneli, pat nav jāskatās uz jūsu vietnes kodu. Viņu motīvi ir vieni no populārākajiem direktorijā WordPress.org.

Customizr iezīmes

Customizr ietver daudzas funkcijas, kas paredzētas, lai jūsu vietne iegūtu unikālu izskatu.

Pilnīgi atsaucīgi

Visas Customizr tēmas funkcijas pilnībā reaģē, lai tās labi parādītu jebkura izmēra ekrānā. Jūs arī kontrolējat, vai jūsu sānjoslas tiek parādīti pirms vai pēc satura mobilajā ekrānā.

Daudz pielāgošanas iespēju

Šī ir galvenā Customizr tēmas (līdz ar to arī nosaukuma) iezīme: tas WordPress pievieno daudz vairāk iespēju Izskats »Pielāgot izvēlne.

Customizr pārskats - Izskats Pielāgot izvēlni

Šajā izvēlnē varat veikt visa veida izmaiņas savā vietnē, skatot tiešraides priekšskatījumu.

Jūs varat pielāgot:

 • vietnes krāsas
 • sociālo mediju saites
 • izvēlnes opcijas
 • saites stili
 • attēla iestatījumi
 • fontus
 • …un daudz vairāk.

Izmantojot tēmas Pro versiju, jūs iegūstat arī vairāk fontu un emuāru ierakstu veidošanas iespējas.

Customizr Pro arī ļauj mainīt kājenes kredītus no Izskats »Pielāgot izvēlne. Ja neizmantojat šo opciju, kājenes kredītus varat pielāgot, tikai pievienojot failu function.php failam vai izmantojot spraudni, kas ļauj to izdarīt..

Logrīku apgabali un sānjoslas opcijas

Customizr ietver 5 logrīku apgabalus:

 • Kreisā sānjosla
 • Labajā sānjoslā
 • 3 kājenes logrīku zonas

Kājenes logrīki tiek parādīti katrā lappusē visā jūsu vietnē trīs slejās.

Katrai ziņai vai lapai varat izlemt, vai izmantot kreiso sānjoslu, labo sānjoslu vai abus.

Izveidojiet attēlu slīdņus

Customizr ietver iebūvētu rīku, kas ļauj jums izveidot vienkāršus attēlu slīdņus, kurus ievietot savā pirmajā lapā vai pievienot jebkurai lapai vai ziņai.

Lai izveidotu slīdni, jums jādodas uz savu Mediju bibliotēka un noklikšķiniet uz jebkura attēla, kuru vēlaties iekļaut slīdnī.

Lapas apakšā redzēsit jaunu opciju Pievienojiet slīdnim.

Customizr pārskats - pievienojiet jaunu slīdni

Noklikšķiniet uz slīdni, lai to pārvērstu par jā, un zemāk parādīsies daudz jaunu iespēju. Redzēsit, ka varat pievienot pogu aicinājums uz darbību un saistīt to ar savu saturu vai pielāgotu saiti.

Pārliecinieties, ka pēdējā laukā nosaucat slīdni un noklikšķiniet uz Pievienojiet slīdni kad esat izvēlējies opciju izvēli.

Apakšdaļā parādīsies slīdnis, kā arī instrukcijas, kā pievienot vairāk slaidu. Būtībā jums jāveic tas pats katra attēla rediģēšanas process, kuru vēlaties pievienot slīdnim.

Customizr pārskats - izveidots slīdnis

Režģa pielāgošanas rīks

Sākumlapā varat parādīt jaunākās ziņas kā sarakstu vai režģi. Varat pielāgot opcijas, piemēram, kolonnu skaitu (no 1 līdz 4) vai arī parādīt piedāvāto attēlu sīktēlus.

Izmantojot Customizr Pro, jūs iegūsit daudz vairāk iespēju, kā arī 21 dažādu hover efektu. Dažādie kursora efekti nosaka, kā tiek parādīts jūsu ziņas fragments, un pievieno dažādus animācijas efektus, kad lietotājs peles kursoru pār sīktēlu.

Ātruma un veiktspējas iespējas

Customizr ietver arī dažas iespējas, kā uzlabot vietnes ielādes ātrumu.

Izvēlnes Pielāgot sadaļā Papildu iespējas »Vietnes izpildījums, varat izvēlēties izmantot saīsinātas stila lapas un gaidīt, lai ielādētu attēlus ritinot, nevis tad, kad lapa tiek ielādēta.

Customizr pārskats - veiktspējas iestatījumi

Dokumentācija un atbalsts

Customizr Pro oficiālajā vietnē ir pieejama plaša dokumentācija, FAQ un raksti par traucējummeklēšanu. Ir instrukcijas par katras funkcijas izmantošanu un palīdzība visbiežāk sastopamajās problēmās.

Jebkura produkta iegāde ļauj jums piekļūt atbalstam pa e-pastu. Papildu atbalstu var iegādāties arī atsevišķi – vienreiz vai katru mēnesi.

Bezmaksas tēmas lietotājiem atbalsts tiek ierobežots ar vietņu atbalsta forumiem vietnē WordPress.org. Tā kā tēma ir tik populāra, kopiena ir samērā aktīva, un viņi, iespējams, varētu palīdzēt jums atrisināt visas problēmas, ar kurām saskaraties. Izstrādātāji arī nodrošina pamata atbalstu forumos.

Varat arī pārlūkot tagad novecojušos piemaksu atbalsta forumus, lai redzētu, vai izstrādātāji iepriekš ir atrisinājuši līdzīgu problēmu.

Mūsu rādītājs

Customizr ir viena no populārākajām tēmām direktorijā WordPress.org ar vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju. Tās popularitāte ir saistīta ar milzīgo pielāgošanas iespēju klāstu, kas ļauj jums piešķirt savai vietnei unikālu izskatu, neprasot, lai jūs iemācītos nevienu kodu.

Visu pieejamo iespēju dēļ izvēlnē Customizr var būt nedaudz grūti orientēties – var būt grūti atcerēties, kur jums jāiet, lai mainītu noteiktu opciju, un izvēlnē nav nekādu iespēju meklēt.

Dažas no iespējām ir arī nedaudz mulsinošas, piemēram, iespēja izlases veidā atlasīt krāsas katrā lappusē vai izslēgt veiktspējas optimizāciju. Mēs neesam pārliecināti, kāpēc jebkurš lietotājs izvēlētos šīs iespējas.

Lai gan Customizr patiešām sniedz jums daudz funkciju, viens no šo funkciju negatīvajiem aspektiem ir tas, ka, zaudējot motīvu nākotnē, jūs zaudēsit visu saturu un iestatījumus. Piemēram, tā vietā, lai izmantotu iebūvēto Customizr slīdni, mēs iesakām tādu slīdni kā Vienošanās, kas ir ātrāks, vieglāk lietojams un kam ir vairāk iespēju, un darbojas ar jebkuru motīvu.

Mēs piešķiram Customizr 4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Sāciet pielāgošanu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map