Salieciet

Enfold ir viena no populārākajām WordPress tēmām vietnē Themeforest. Tā ir atsaucīga daudzfunkcionāla WordPress tēma, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta lietotājdraudzīgumam un skaistam dizainam. Šajā Enfold tēmas pārskatā mēs apskatīsim atšķirīgās funkcijas un to, cik labi tās darbojas.


Enfold tēmas apskats

Par Enfoldu

Enfold ir izveidojusi Kriesi, tīmekļa dizaina un attīstības komanda no Vīnes, Austrijas. Kriesi ilgu laiku pārdod WordPress tēmas Themeforest tirgū, un viņu portfelī ir daudz populāru WordPress tēmu..

Komandā ir 9 dalībnieki no Dienvidamerikas, ASV, Eiropas un Āzijas. Viņi līdz šim ir izlaiduši 18 WordPress tēmas, un viņiem ir vairāk nekā 138 000 klientu no visas pasaules.

Enfold ir viņu veiksmīgākais WordPress produkts. To ir iegādājušies vairāk nekā 72 000 klientu.

Enfolda tēmas iezīmes

Enfold komplektā ir visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no premium WordPress tēmas, un tad vēl dažas. Šeit ir dažas galvenās funkcijas, kas padara Enfold atšķirīgu starp citām WordPress tēmām.

Vienkārša iestatīšana ar iepriekš noteiktu saturu

Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar kurām lietotāji saskaras, iestatot premium motīvu, ir panākt, lai tā izskatās kā demonstrācija. Lietotājiem jāpievieno daudz satura, attēlu, slīdņu, lai iegūtu tādu pašu izskatu kā demonstrācija.

Ietveriet iepriekš noteiktus izkārtojumus

Enfolds atrisina šo problēmu, piedāvājot iepriekš noteiktu saturu dažādiem lietošanas gadījumiem. Jūs varat vienkārši izvēlēties vēlamo izkārtojumu, un tas tiks piepildīts ar demonstrācijas saturu. Tagad demonstrācijas saturu varat viegli aizstāt ar savu.

Advanced Layout Editor

Enfold komplektācijā ietilpst jaudīgs izkārtojuma redaktors. Šis ērti lietojamais lapas vilkšanas un nomešanas redaktors ļauj jums izveidot praktiski jebkura veida izkārtojumu, par kuru varat domāt. Varat pievienot režģus, kolonnas, slaidrādes, aicinājumus uz darbību, video, attēlu galerijas utt. Uzlabotais izkārtojuma redaktors ir ārkārtīgi elastīgs un ļoti ērti lietojams pat jauniem lietotājiem..

Izkārtojuma veidotājs

Ērti lietojami slīdņi

Enfold ir aprīkots ar vieglu slīdni, kas ļauj izveidot pilna platuma slīdņus ar vienkāršu lietotāja interfeisu. Tas ir īpaši ļoti noderīgi lietotājiem, kuriem slīdņus ir mazliet sarežģīti izmantot. Enfold ir arī 3D animācijas slīdņiem, kuras varat pievienot slaidiem, izmantojot to pašu vienkāršo interfeisu.

Enfold ir iekļauts jūsu paša slāņu slīdņa spraudņa eksemplārā, kas jau ir pievienots tēmai. Slāņu slīdnis ir funkciju slīdnis, kas ļauj jums izveidot skaistus slaidrādes un izmantot tos jebkur jūsu WordPress vietnē.

Sānjoslas pārvaldnieks

Sānjoslas var radīt sāpes darbā. Lielākajai daļai WordPress motīvu ir tikai viena vai divas iepriekš definētas sānjoslas vai logrīku iespējas. Enfold nāk ar savu sānjoslas pārvaldnieku, kas ļauj jums izveidot pielāgotas sānjoslas un pēc tam tās izmantot, veidojot ziņu vai lapu. Pielāgotajās sānjoslās varat izmantot jebkurus logrīkus un novietot tos jebkur, izmantojot uzlaboto izkārtojuma redaktoru.

Visual Shortcode Editor

Enfold komplektācijā ietilpst ļoti daudz īso kodu, kurus varat izmantot ar savu motīvu. Īsos kodus var izmantot, lai WordPress pievienotu daudzas lietas. Lielākajai daļai WordPress motīvu ir īsie kodi, taču vienmēr ir izaicinājums lietotājiem atvieglot šo īskodu izmantošanu. Enfold komplektā ir vizuālais īskodu redaktors, kas ļauj ērti pievienot īskodus, kad tie jums nepieciešami.

Dažādas funkcijas

Šajā jaudīgajā tēmā ir iebūvētas vēl daudzas citas funkcijas. Šeit ir īss saraksts ar vēl vairākām neticamām funkcijām:

 • Mega izvēlnes
 • 4 emuāru sadaļas izkārtojumi
 • Stila ģenerators
 • Entypo ikonas fonts
 • Desmitiem galvenes izkārtojumu
 • Tūlītējas meklēšanas funkcija
 • Portfeļa pārvaldnieks
 • bbPress foruma atbalsts
 • WooCommerce gatavs
 • Tulkojums gatavs
 • Savietojams ar WPML daudzvalodu vietnes izveidošanai
 • Tīklene gatava
 • Pielāgoti stili gravitācijas formām

Lietošanas ērtums

Daudzas augstākās klases WordPress motīvi ir nedaudz uzpūsti ar funkcijām, kas apgrūtina to lietošanu. Mēs nolēmām pārbaudīt, cik viegli ir izveidot maza biznesa vietni, izmantojot Enfold tēmu.

Kā jau iepriekš minējām, šī tēma nāk ar demonstrācijas satura importētāju. Pēc aktivizēšanas jūs varat izvēlēties vēlamo demonstrāciju un ar vienu klikšķi to importēt savā vietnē. Nākamā daļa ir aizstāt demonstrācijas saturu ar savu saturu. Šī maršruta veikšana novērš nepieciešamību iestatīt motīvu opcijas un veikt citus uzdevumus.

Ja lietotājs nolemj manuāli iestatīt motīvu, arī tas nav tik grūti. Enfold komplektācijā ir jaudīgs tēmu opciju panelis, kas to padara diezgan vienkāršu un vienkāršu. Pieredzējuši lietotāji var izmantot iebūvētā veidņu veidotāja priekšrocības, lai izveidotu savus unikālos izkārtojumus.

Dokumentācija un atbalsts

Enfold ir izstrādājusi WordPress ekspertu komanda, kas jau labu laiku darbojas premium WordPress tēmu jomā. Kriesi ļaudis zina, kā izveidot un atbalstīt WordPress produktus.

Par šo tēmu ir pieejama plaša dokumentācija. Katra Enfold tēmas iezīme ir aprakstīta ar soli pa solim. Šī uzmanība detaļām ļauj lietotājiem ļoti ātri izveidot savas vietnes. Lietotājiem, kuriem nepatīk lasīt pārāk daudz, ir pieejamas arī video pamācības, kas parāda, kā iestatīt motīvu un izmantot tā jaudīgās funkcijas.

Lietotāji var arī saņemt atbalstu, piekļūstot atbalsta forumiem izstrādātāju vietnē, kā arī vietnē Themeforest. Katra licence dod tiesības uz sešu mēnešu atbalstu un atjauninājumiem.

Mūsu rādītājs

Pēc rūpīgas pārskatīšanas mēs uzskatām, ka Enfold ir lieliska izvēle daudzfunkcionālai tēmai ar daudzām funkcijām. Mēs piešķiram 4 no 5 zvaigznēm.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Ienāciet tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map