Saulgrieži

Vai vēlaties savai vietnei izmantot daudzfunkcionālu WordPress motīvu? Saulgrieži ir Mojo Marketplace krāsaina tēma ar pārsteidzošām iespējām, kuras jūs nevēlaties palaist garām. Šajā saulgriežu pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un palīdzēsim jums izlemt, vai tā ir pareizā tēma jūsu vajadzībām.


Saulgriežu apskats

Par saulgriežiem

Saulgrieži ir tīklenē optimizēta WordPress tēma, ko izveidojis Mojo Marketplace, plaši pazīstams tiešsaistes veikals daudzfunkcionālām tēmām..

Šai tēmai ir krāsains, spilgts un atsaucīgs izkārtojums. Vislabāk tas ir fotogrāfiem, satura rakstītājiem, tiešsaistes veikali un vēl. Neierobežotās krāsas un pielāgošana padara Saulgrieži par lielisku tēmu.

Saulgriežu iezīmes

Lielākā daļa Mojo Marketplace tēmu ir pievilcīgas ar lieliskām funkcijām. Tāpat saulgriežiem ir vislabākās iespējas, kā jūs varat izveidot savu vietni, neiekļūstot kodā.

Spēcīgajā WordPress pielāgotājā ir viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu perfektu vietni. Saulgriežos ir daudz funkciju, piemēram, sociālās ikonas, pielāgots logrīks “Par mani”, logrīku zonas, krāsas, portfelis un citas.

Detalizēti izpētīsim tā funkcijas:

Galvenes un aicinājums uz darbību

Saulgriežiem ir galvenes iestatījumi motīvu pielāgošanas panelī. Tas ļauj jums viegli pievienot logotipu, vietnes nosaukumu un atlasīt galvenes izkārtojumu. Galvenei ir pieejamas 3 izkārtojuma opcijas.

Galvenes iestatījumi

Zem šīm opcijām atradīsit aicinājuma uz darbību iestatījumus. Jums tas jāiespējo un jāpievieno teksts, saite utt.

Aicinājums rīkoties

Izvēlnei pielāgošanas sadaļā ir atšķirīga sadaļa. To var izveidot arī no WordPress administratora izvēlnes iestatījumiem.

Pielāgota mājas lapa

Jūsu vietnes sākumlapu var iestatīt, izmantojot WordPress pielāgotāju saulgriežu tēmā. Parasti citos motīvu pielāgošanas rīkos ir ierobežotas iespējas. Tomēr Saulgrieži pielāgošanas rīkā pievieno visu jums, lai ērti izveidotu mājas lapu.

Varat izvēlēties, ko parādīt, iespējot vai atspējot slaidrādi ar detalizētām opcijām, piedāvātajām lapām, piedāvātajām ziņām, sveiciena tekstu un citu..

Mājas lapas iestatījumi

Mājas lapas iestatījumu pielāgošanas panelī ritiniet uz leju, lai skatītu citas iespējas. Tas ļauj ērti pievienot arī sveiciena tekstu.

Sveiciena teksts

Visas pielāgojumprogrammā veiktās izmaiņas var redzēt ekrāna labajā pusē. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis visu, pirms esat nokļuvis Saglabājiet un publicējiet pogu.

Vietnes krāsas

No galvenes uz kājeni, fonu, izvēlnēm, saitēm, pogām un visām krāsām var vienkārši mainīt no saulgriežu motīva pielāgošanas paneļa..

Krāsas

Kad esat noklikšķinājis uz krāsu opciju, tā atvērs vizualizatoru, lai jūs vienkārši izvēlētos nepieciešamo krāsu.

Sociālās ikonas

Saulgriežu tēmas kājenē parādās sociālās ikonas. Tas ir atkarīgs no tā, vai iespējot vai atspējot šo kājeni parādīt šīs ikonas.

Sociālās ikonas

Kad tas ir iespējots, jūs varat viegli pievienot savu sociālo profilu saites, piemēram, Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn un citas.

Šo iestatījumu beigās varat pievienot arī pielāgotas saites ikonu. Pieejamas daudzas sociālā profila iespējas. Ja nevēlaties tos visus, varat viegli atspējot, noņemot atzīmi no jebkuras opcijas.

Kājenes teksts

Līdzīgi kā visas citas motīva opcijas, kājenes tekstu varat arī viegli pievienot no WordPress pielāgošanas paneļa.

Kājenes teksts

Tas ir pietiekami vienkārši, lai jūs varētu pievienot tekstu divās rindās atsevišķi. Šajos kājenes teksta laukos varat pievienot arī saites vai jebkuru pielāgotu veidošanas kodu.

Portfelis un atsauksmes

Pēc saulgriežu motīva aktivizēšanas WordPress adminā ir pievienoti divi pielāgoti ziņu veidi. Šie Portfeļa un Atsauksmju pastu veidi ir līdzīgi WordPress lapām un ziņām.

Savā vietnē varat pievienot savu portfeli un klientu atsauksmes no šiem pastu veidiem.

Logrīku apgabali

Saulgriežu tēmai ir 4 logrīku zonas. Trīs sānjoslas un viena kājenes logrīku apgabals, lai pievienotu tekstu, saites un citus vietnes logrīkus.

Logrīku apgabali

Jūs varat parādīt dažādus logrīkus galvenajā sānjoslā, lapas sānjoslā un ziņas sānjoslā. Tomēr logrīkus var pievienot arī kājenē. Visiem logrīku apgabaliem ir sniegti norādījumi, lai saprastu, kuru vietu rādīt.

Citi iestatījumi

Saulgriežu pielāgošanas paneļa sadaļā ir iestatījumi. Šajā sadaļā varat pievienot fona attēlu, vietnes ikonu un Google Analytics integrāciju.

Iestatījumi

Visiem šiem iestatījumiem ir pievienoti norādījumi par iestatīšanu, tāpēc, veidojot savu vietni, varat bez problēmām.

Dokumentācija un atbalsts

Saulgriežu tēmai ir detalizēta dokumentācija, kas skaidri izskaidro, kā ātri un viegli izveidot un palaist jūsu vietni / emuāru.

Saulgrieži ir pieejami par vienreizēju maksu 59 USD par vienas vietnes licenci. Varat arī iegādāties 5 vietņu licenci vai izstrādātāja licenci. Ja nepieciešams, pirkumā varat iekļaut arī papildinājumu pakalpojumus, piemēram, WordPress motīvu instalēšana un WordPress vietnes dublēšana.

Atbalsta jautājumus varat nosūtīt, piesakoties Mojo tirgū. BottomlessThemes, Saulgriežu komanda savlaicīgi atrisina visus atbalsta jautājumus. Tomēr visus jautājumus varat sūtīt pa e-pastu.

Mūsu rādītājs

Saulgrieži ir daudzfunkcionāla WordPress tēma no Mojo Marketplace jūsu personīgajam emuāram, fotogrāfijām, mākslas un amatniecības aģentūrām, saturam, tiešsaistes iepirkšanās uzņēmumiem un citam. Izmantojot Saulgriežus, jūs varat viegli izveidot un palaist savu vietni. Ja jums nepieciešama palīdzība, varat viegli atrast risinājumu, atsaucoties uz dokumentāciju.

Motīvu dizains un opciju panelis atvieglo pielāgošanu.

Saulgriežus mēs dodam 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 0,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet saulgriežus tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map