StudioPress aģentūra Pro

Vai meklējat WordPress aģentūras tēmu? Izmantojot StudioPress Agency Pro motīvu, jūs varat iegūt pielāgotu mājas lapas izkārtojumu, kas ļauj parādīt savus profesionālos pakalpojumus. Šajā StudioPress Agency Pro pārskatā mēs izskaidrosim tā funkcijas un palīdzēsim jums izlemt, vai tā ir labākā tēma jūsu vajadzībām.


studiopress agency pro pārskats

Par StudioPress Agency Pro

StudioPress Agency Pro ir skaista WordPress tēma, kas vislabāk piemērota jebkura veida aģentūrām un jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Izmantojot aģentūru Pro, jūs varat pielāgot savu mājas lapu ar trim mājas lapas logrīku apgabaliem. Tā ir “Genesis” bērna tēma ietvars Autors: StudioPress, tāpēc, lai tā darbotos, jums būs nepieciešama gan Genesis ietvara tēma, gan aģentūras Pro tēma..

Bērnu tēma manto visas funkcijas no vecāku motīva. Bērnu tēmas izmantošana jūsu vietnē palīdz jums veikt korekcijas, neuztraucoties par to zaudēšanu pēc vecāku motīva atjaunināšanas. Jūs varat lasīt vairāk par kāpēc jums ir nepieciešama bērna tēma.

Genesis ietvars ir stingri kodēts un veidots tā, lai būtu ātrs, viegls un elastīgs.

Tāpat kā jebkura cita Genesis bērnu tēma, arī aģentūra Pro nāk ar adaptīvu dizainu ar iebūvētām funkcijām, piemēram, vairākiem izkārtojumiem, maizes drupatām un ciparu navigāciju.

Skaista mājas lapa

Aģentūrai Pro ir trīs pielāgojamas mājas lapas satura zonas. Jūs varat pievienot saturu savai mājaslapai, pārejot uz motīva sadaļu Logrīki. Lai atjauninātu saturu, viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet vēlamos logrīkus šajos logrīku apgabalos. Aģentūras Pro tēmā atradīsit šādus logrīku apgabalus.

aģentūru logrīki

 • Galvenes labajā pusē: Šis satura apgabals parasti parādās blakus logotipam vai vietnes nosaukumam. Vislabāk tas darbojas ar meklēšanas formu vai pielāgotu izvēlni.
 • 2 Sānjoslas: Tēma tiek piegādāta ar 2 sānu joslām – primāro un sekundāro.
 • Mājas top: Šo logrīku var izmantot, lai pievienotu sveiciena ziņojumu ar pamanāmu aicinājumu uz darbību, un tas parādās virs jūsu sākumlapas..
 • Mājas vidus: Varat koplietot savu portfeli šajā logrīku apgabalā.
 • Mājas apakšā: Demonstrācijas lapā šajā sadaļā ir parādīti jaunākie raksti.
 • 3 kājenes: Aģentūra Pro atbalsta trīs kājenes.
 • Pēc iebraukšanas: Saturs šajā logrīku apgabalā tiks parādīts pēc atsevišķiem ierakstiem. Šis apgabals ir vispiemērotākais reklāmkarogu reklamēšanai, veidojot savu e-pasta sarakstu, utt.

Pielāgots izkārtojums katrai lapai

Iekšā Motīva iestatījumi, varat izvēlēties savas vietnes noklusējuma izkārtojumu. Aģentūra Pro arī ļauj individuāli izvēlēties izkārtojumu katrai ziņai un lapai. To var iestatīt, izmantojot Izkārtojuma iestatījumi lodziņā zem teksta redaktora.

aģentūras pro- izkārtojuma iestatījumi

Galvenās lapas veidne

Tāpat kā lielākajai daļai citu StudioPress tēmu, aģentūrai Pro ir arī galvenās lapas veidne. Tas ļauj jums viegli izveidot pielāgotu savas vietnes galveno lapu bez navigācijas izvēlnes, galvenes un kājenes.

Viegli ieviest lappusēm raksturīgus skriptus

Aģentūra Pro ļauj jums viegli ieviest lapai raksturīgus skriptus savam motīvam. Jūs varat atrast Skripti lodziņā katrā lappusē zem teksta redaktora. Tas ir piemērots, lai pievienotu skriptus pielāgotajai izsekošanai, reklāmguvumu optimizēšanai utt.

aģentūras pro-lapu īpašie skripti

Krāsu opcijas

Iekš Pielāgotājs opciju, jūs varat izvēlēties no 5 dažādām krāsu shēmām.

Motīvs piedāvā arī neierobežotas fona krāsu opcijas. Jūs varat izvēlēties savu fona krāsu, izmantojot krāsu atlasītāju vai ievadot tās heksa kodu.

Dokumentācija un atbalsts

Pēc pirkuma jūs iegūsit plašu dokumentāciju, kas izskaidro visas iebūvētās funkcijas un to, kā iestatīt savu vietni tāpat kā demonstrācijas vietni..

Jūs saņemsiet arī pilnu Genesis ietvara kodu fragmentu sarakstu, ar kuru palīdzību jūs varat vēl vairāk pielāgot savu motīvu.

Aģentūra Pro ir pieejama par vienreizēju pirkuma maksu, kas ļauj šo tēmu izmantot neierobežotā skaitā vietņu. Jūs arī saņemat piekļuvi neierobežotam e-pasta atbalstam. StudioPress ir pazīstams ar lietotāju atbalsta kvalitāti un ātrumu.

Ietaupiet naudu tēmām, izmantojot StudioPress Pro Plus

StudioPress tēmas ir ātras, meklētājprogrammas optimizētas, vieglas, atsaucīgas un viegli lietojamas. Ja jums patīk aģentūra Pro, apsveriet iespēju ieguldīt StudioPress Pro Plus visu tēmu komplektā. Jūs saņemsit tūlītēju piekļuvi VISĀM StudioPress tēmām, ieskaitot atbalstu un atjauninājumus.

Komplektā ietilpst vairāk nekā 1700 ASV dolāru vērts WordPress motīvs, par vienreizēju maksu 499,95 USD..

Mūsu rādītājs

StudioPress Agency Pro ir vislabāk piemērots aģentūru un jaunizveidotu vietņu izveidošanai. Īsumā tas nāk ar logrīku veidotu mājas lapu, pieciem krāsu stiliem un galvenās lapas veidni.

Mēs noskaidrojām, ka tēma ir viegli lietojama, izmantojot tikai pietiekami daudz pielāgošanas iespēju – bez daudzu citu izcilu motīvu uzpūšanās.

Tēma ir balstīta uz Genesis ietvaru, kas ir ātrs, viegls un labi kodēts. Pats labākais, ka par vienreizēju samaksu jūs saņemsiet neierobežotu atbalstu un atjauninājumus.

Mēs piešķiram StudioPress Agency Pro 4.6 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4.5 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet aģentūru Pro tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map