Themify Elegants

Vai jūs meklējat tēmu, kas jums rada elegantu emuāru? Jūs varētu vēlēties apsvērt daudzfunkcionālās Themify Elegant tēmas izmantošanu. Šajā Themify Elegant pārskatā mēs parādīsim funkcijas un to, vai tā ir ideāla jūsu vietnes tēma.


Themify Elegants pārskats

Par Themify Elegant

Themify Elegant ir daudzfunkcionāls, elegants motīvs, kas noņem visas izdomātās animācijas un grafiskos efektus, kā arī koncentrējas uz jūsu saturu. Tādēļ nosaukums ir elegants ar tīru, vienkāršu izskatu un skaisto tipogrāfiju. Šajā tēmā ietilpst Themify Builder, dažādas izkārtojuma opcijas, 2 dažādi pielāgoti pastu veidi un WooCommerce.

Iezīme Themify Elegant

Themify Elegant piedāvā daudz dažādu iespēju, lai jūs varētu izveidot portfeļu savai vietnei vai emuārs. Themify Elegant atbalsta dažādus uz režģiem balstītus izkārtojumus, kas lieliski pielāgojas, lai ietilptu ekrānā neatkarīgi no ekrāna lieluma. Tāpat kā citas Themify tēmas, arī Elegant nāk ar Themify veidotāju, velciet un nometiet veidotāju, kas ļauj noformēt savas ziņas un lapas tā, kā jūs iedomājaties.

Šīs ir dažas galvenās funkcijas, kas padara Themify Elegant motīvu par lielisku jūsu vietnes izvēli.

Atsaucīgs un tīklenes gatavs

Šī tēma ir atsaucīga mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks lieliski optimizēta katram pārlūkam, ierīcei un ekrāna lielumam. Tīmekļa tēmai, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm, ir liela nozīme, jo neatbildīga tēma var satraukt jūsu lietotājus un izraisīt zemāku meklētājprogrammu klasifikāciju. Arī šī tēma ir sagatavota tīklenei, kas nozīmē, ka jūsu attēli visās ierīcēs būs asi.

Velciet un nometiet veidotāju

Motīvs ir apvienots ar Themify veidotāju, velkšanas un nomešanas rīku, kas palīdz izveidot jebkura veida izkārtojumus, nealgojot izstrādātāju..

Themify veidotāja opcija ir pieejama pastu, lapu un portfeļu redaktoros. Pats labākais, ka tas ļauj rediģēt satura moduļus no vietnes priekšpuses, tāpēc jums nav jāpārslēdzas starp priekšskatījuma cilni un lapas redaktora cilni, lai pārskatītu stilu.

Pielāgotie pastu veidi

Ziņu veidi atvieglo dažādu veidu satura pievienošanu un kontroli savai vietnei. Themify Elegant ietver 2 dažādus pielāgotos pastu veidus:

 • Portfeļa ziņas tips: Demonstrējiet savu darbu un pamaniet, izveidojot portfeli.
 • Komandas ziņas tips: Katrs no jūsu komandas locekļiem var pievienot savus sociālos medijus saviem profiliem.

WooCommerce

Themify Elegant nāk kopā ar WooCommerce stilu, lai izveidotu elegantu e-komercijas veikalu. Izmantojot WooCommerce gatavu motīvu, veikals izskatīsies jauki, bez nepieciešamības lietotājam to veidot ar CSS. Izmantojot šo motīvu, jūs varat pārdot savus produktus un pakalpojumus pēc pasūtījuma izstrādātā produktu izkārtojumā, izmantojot Themify Builder un tai pazīstamo vilkšanas un nomešanas funkciju.

Kopā ar iebūvēto WooCommerce funkciju Themify izveidoja arī WooCommerce papildinājumu, kas ļauj jums izvietot produktus jebkur jūsu vietnē.

Tas bez liekām grūtībām ļauj jums piedāvāt tādas funkcijas kā pārdošana un savstarpēja pārdošana. Tas ir arī draudzīgs mobilajām ierīcēm, tāpēc jums nav jāuztraucas par dažādu versiju izveidi dažādām ierīcēm.

WooCommerce nāk ar elastīgu piegādes iespēju, kas ļauj jums ātrāk un ātrāk piegādāt produktus visā pasaulē.

Citas lieliskas iespējas

Izmantojot Themify Elegant, ir daudz citu iespēju, kas palīdzēs izveidot efektīvu un uzkrītošā vietni. Tālāk ir sniegtas vēl dažas funkcijas, kas palīdz padarīt vietnes izskatu unikālu.

 • Skaista tipogrāfija: Lieliski izstrādāts un līdzsvarots ar baltajām atstarpēm, padarot katru lapu tīru.
 • Kreisais vai centra izkārtojums: Varat iepriekš iestatīt visas vietnes izkārtojumu vai pielāgot to katrai ziņai un / vai lapai.
 • Attēlu filtri: Izmantojot šo motīvu, jūs varat pievienot filtrus attēliem, nerediģējot sākotnējo attēla avotu.
 • Mūra un režģa izkārtojumi: Šī funkcija ļauj jūsu ziņas sakraut viena virs otras.
 • Pielāgots galvenes stils: Stilējiet galvenes fonu, fontu un krāsu katrai lapai un / vai ziņai atsevišķi.
 • Krāsu ādas: Ir vēl 6 alternatīvas krāsu ādas, no kurām jūs varat izvēlēties.

Pamata un uzlabotais motīvu pielāgošanas rīks

Izmantojot noklusējuma pielāgotāja opciju, varat pielāgot dažādus Themify elementus. Pielāgošanas opcijā jūs atradīsit pamata un papildu opcijas. Iekš Advanced opciju, jūs varat izveidot veidlapas, mobilās izvēlnes paneli un daudz ko citu.

themify elegants pārskats - uzlabotas iespējas

Dokumentācija un atbalsts

Themify Elegant dokumentācijā ir aprakstīts viss funkciju saraksts. Visas apmācības ir labi izskaidrotas ar skaistiem ekrānuzņēmumiem un videoklipiem. Kad jums nepieciešama palīdzība, jums vienkārši jāizpēta dokumentācija, un, iespējams, tur atradīsit risinājumus.

Themify piedāvā atbalstu, izmantojot savus forumus un e-pastus. Lai ātrāk atbildētu uz atbalstu, ieteicams izmantot viņu forumus, lai uzdotu jautājumus.

Themify Elegant ir pieejama par vienreizēju pirkuma maksu 49 USD. Veicot pirkumu, jūs varat izvēlēties bezmaksas bonusa tēmu, ko lejupielādēt. Jums ir atļauts instalēt motīvu tik daudzās vietnēs, kuras vēlaties.

Izstrādātāja licence ir pieejama par 69 USD, ieskaitot arī Photoshop failus. Lai piekļūtu visām Themify tēmām, varat pievienoties viņu tematiskajam klubam tikai par 79 USD.

Mūsu rezultāts

Themify Elegant ir ideāla tēma rakstniekiem, māksliniekiem, dizaineriem, aģentūrām, redakcijas vietnēm un individuāliem portfeļiem. Izmantojot pielāgotus ziņu veidus, attēlu filtru, kā arī mūra un režģa izkārtojumu, varat izveidot elegantu vietni, kurā parādīts jūsu saturs.

Mēs piešķiram Themify Elegant 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet eleganci tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map