Themify mūzika

Themify Music ir WordPress tēma, kas veidota, ņemot vērā mūziķus un māksliniekus. Tam ir pilna platuma mājas fona video fons un tas ļauj ērti iegult mūzikas atskaņotāju un albumu atskaņošanas sarakstu. Šajā Themify Music pārskatā mēs jums palīdzēsim izlemt, vai šī ir labākā jūsu vietnes tēma.


themify mūzikas ekrānuzņēmums

Par Themify Music

Themify Music piedāvā mūziķiem pielāgotas funkcijas, kas palīdz viņiem reklamēt savus mūzikas albumus, tūres, koncertus un pasākumus. Tas tiek piegādāts kopā ar Themify veidotāju, velciet un nometiet, kas ļauj izveidot vietni tā, kā jūs iedomājaties.

Izmantojot Themify Music, jūs varat viegli iegult videoklipus savā vietnē un pat tos ievietot gaismas kārbā. Tēma ļauj vienkārši iegult pielāgotu atskaņošanas sarakstu savā vietnē, lai apmeklētāji to varētu klausīties un iegādāties.

Sīkāk apskatīsim dažas no tā funkcijām.

6 pielāgoti pastu veidi

Themify Music tēma ir komplektā ar 6 pielāgotiem ziņu veidiem, kas ir īpaši izstrādāti, lai reklamētu jūsu mūzikas albumus un pasākumus.

themify mūzikas albumu pielāgots ziņas tips

 • Notikumi: Uzskaitiet savus koncertus, tūres un citus notikumus savā vietnē, izmantojot notikumu ziņas veidu. Jūs varat tos kategorizēt un marķēt. Varat arī iekļaut vietas norādi Google Maps un uzreiz pārdot biļetes.
 • Galerijas: Parādiet fotoattēlus no jūsu nesenajiem notikumiem vai fotosesijām. Jūs varat tos parādīt 6 kolonnu mūra galerijā vai 2, 3 vai 4 kolonnu režģa izkārtojumos.
 • Video: Ieguliet savus videoklipus no tādas populāras video koplietošanas vietnes kā YouTube vai augšupielādējiet tos tieši savā vietnē. Varat to atskaņot tieši vai ievietot to gaismas kārbā. Videoklipus var parādīt slīdnī vai izmantot 2, 3 vai 4 kolonnu režģa izkārtojumus.
 • Albumi: Ieguliet pielāgotu atskaņošanas sarakstu savā vietnē un ļaujiet apmeklētājiem to klausīties un izbaudīt. Varat arī pārdot to tieši savā Albumu lapā.
 • Nospiediet: Vitrīna, kurā žurnāli tiek parādīti jūsu mājas lapā un citās lapās.
 • Portfeļi: Tāpat kā lielākajai daļai citu Themify motīvu, arī mūzikai ir pievienots Portfolios pasta tips, lai raksturotu jūsu portfeļa vienības.

Logrīki

Themify Music piedāvā daudzus satura elementus apgabalos. Papildus sānjoslai varat pievienot logrīkus sociālajiem logrīkiem un trīs kājenes logrīkus.

widgetized satura apgabals themify mūzikā

Tas nāk arī ar daudziem pielāgotiem logrīkiem. Viņi ir:

 • Funkciju ziņas
 • Pasākumu ziņas
 • Flikrs
 • Sarakstu kategorijas
 • Lapu saraksti
 • Visvairāk komentēti
 • Jaunākie komentāri
 • Sociālās saites
 • Twitter

Pilna platuma video fons

Ja atrodaties pēc Themify motīva, kas ļauj pievienot pilna platuma video fonu, Themify Music varētu būt jums labākais solis. Lai parādītu pilnu vāka video fonu, jums būs jāieslēdz Themify veidotājs un pēc tam atlasiet Iespējas »Stils. Pēc tam kā fona izvēlieties fona veidu.

Kājenes mūzikas atskaņotājs

mūzikas kājenes atskaņotājs

Kājenes mūzikas atskaņotājs ir vēl viena unikāla funkcija, kas nāk kopā ar Themify Music. Tas ir savietojams ar galddatoriem vai mobilajām ierīcēm un automātiski atskaņo mūziku, kad apmeklētājs pārlūko jūsu vietni. Motīvs ļauj apmeklētājiem izvēlēties atskaņojamos albumus.

Citas noderīgas funkcijas

Izmantojot Themify Music, iespējas izveidot satriecošu WordPress vietni ir bezgalīgas. Zemāk ir vēl dažas funkcijas, kuras varat izmantot.

 • Ajax navigācija: Tas palīdz jūsu apmeklētājiem ielādēt jaunas lapas, nepiespiežot viņus uz nākamās lapas saites.
 • Parallax ritināšanas efekts: Tēma atbalsta parallaksa efektu, kas lapas ritināšanas laikā pārvieto fona saturu citā ātrumā nekā priekšplāna saturs.
 • Āķa saturs: Pievienojiet motīvam saturu, manuāli nerediģējot veidni, izmantojot āķa satura funkciju.

Dokumentācija un atbalsts

Themify Music dokumentācijā ir aprakstīts viss funkciju saraksts. Visas apmācības ir labi izskaidrotas ar skaistiem ekrānuzņēmumiem un videoklipiem.

Themify piedāvā atbalstu, izmantojot savus forumus. Viņi ir labi pazīstami ar ātro reakcijas laiku.

Themify Music ir pieejama par vienreizēju maksu 49 USD. Iegādājoties tēmu Themify Music, jūs iegūsit bonusa motīvu, kuru varēsit lejupielādēt bez maksas.

Jūs varat izmantot Themify motīvus neierobežotās vietnēs. Lai piekļūtu visām Themify tēmām, varat pievienoties viņu tematiskajam klubam tikai par 79 USD.

Mūsu rādītājs

Themify Music ir īpaši izstrādāts māksliniekiem un mūziķiem, kas ļauj viņiem ērti iegult video un mūzikas atskaņotāju. Tajā ir iekļauti vairāki noderīgi pielāgoti ziņu veidi, kas ir pielāgoti jūsu pasākumu un mūzikas albumu reklamēšanai.

Themify Music varētu nebūt jums piemērota izvēle, ja meklējat minimālistisku WordPress motīvu māksliniekiem. Faktiski tā ir smaga tēma, kas veidota, lai ar nelielu piepūli pievienotu daudz interaktīva satura.

Ja jūs uztrauc tas lapas ielādes laiks, labāk ir automātiski atspējot video un audio atskaņošanu. Lai palielinātu lapas ielādes laiku, iespējams, vēlēsities iespējot skriptu minifikāciju, dodoties uz Motīva iestatījumi.

Līdzīgi jūs varat atspējot ajax navigācijas un attēlu skriptu iestatījumus, lai ātrāk atveidotu lapu.

Mēs piešķiram Themify Music 4.8 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet mūziku tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map