Tilta tēma

Vietnē themeforest ir pieejamas dažas lieliskas daudzfunkcionālas WordPress tēmas, un Bridge ir viens no populārākajiem starp tām. Šajā tilta tēmas pārskatā mēs apskatīsim tā funkcijas, elastīgumu un lietošanas vienkāršību.


Tilta tēmas apskats

Par tilta tēmu

Tilts ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas pieejama vietnē themeforest. To ir izveidojusi Qode Themes, kas ir digitālā dizaina aģentūra. Qode motīvi tika dibināti 2013. gadā, un kopš tā laika viņi ir izlaiduši 15 WordPress tēmas.

Īsā laika posmā Qode Themes ir ieguvis spēka elites autoru nozīmīti themeforest ar vairāk nekā 57 000 pārdošanas apjomiem. Viņi ir pārdevuši priekšmetus, kuru vērtība pārsniedz 2 miljonus ASV dolāru. Pašlaik uzņēmumā ir 38 darbinieki, un viņi strauji aug.

Bridge WordPress tēma ir viņu populārākais produkts. Tas ir iegādāts vairāk nekā 32 000 reizes, un ir saņemtas klientu atsauksmes.

Tilta tēmas iezīmes

Līdzīgi kā daudzas citas WordPress augstākās klases tēmas, arī Bridge piedāvā daudzas funkcijas. Ļaujot lietotājiem izveidot praktiski jebkura veida vietnes bez kodēšanas zināšanām. Apskatīsim dažas funkcijas.

24 unikāli izkārtojumi

Tilta tēmā ir 24 lietošanai gatavi izkārtojumi, kurus lietotāji var izvietot ar vienu klikšķi. Izkārtojumus iedala klasiskajā, portfeļa, emuārā, režģī, kreisajā izvēlnē, vienā lappusē, pilnekrāna režīmā, galvenajā lapā un veikalu kategorijās..

Tiltu tēmas izkārtojumi

Katrs izkārtojums dod elastīgu vietnes dizainu. Varat izmantot jebkuru no šiem izkārtojumiem, pamatojoties uz savām vajadzībām. Visi izkārtojumi ir pilnībā pielāgojami, un jūs varat mainīt visu, izmantojot iebūvētos rīkus.

Vairāk nekā 100 unikālu demonstrāciju

Tilts ir paredzēts daudzfunkcionālai tēmai. Tās mērķis ir apmierināt praktiski jebkura veida WordPress vietnes vajadzības. Lai sasniegtu šo mērķi, tas nāk ar vairāk nekā 100 unikālām demonstrācijām ar savu dizainu un saturu.

Viena no biežākajām sūdzībām, ar ko lietotāji saskaras ar citām premium tēmām, ir tāda, ka viņu vietne neizskatās pēc demonstrētās demonstrācijas. Izmantojot Bridge motīvu, jūs varat viegli izveidot tīmekļa vietni tieši tāpat kā demonstrācija ar vienu klikšķi. Viss dizains un demonstrācijas saturs tiks instalēts jūsu vietnē. Tagad viss, kas jums jādara, ir aizstāt saturu ar savu, un jums būs vietne, kas ir gatava palaišanai.

Pilnekrāna fons un Parallax Effect

Tilta tēma ļauj jums pilnībā kontrolēt, kā savā vietnē izmantojat fona attēlus. Jūs varat izmantot pilnekrāna fona attēlu, izmantot lielu attēlu, pielāgojot galveni. Ievietojiet aicinājuma uz darbību pogas galvenē. Šī elastība ir atspoguļota daudzos iebūvētajos izkārtojumos un demonstrācijās.

Tilts arī ļauj jūsu lapām pievienot Parallax slāņus. Tas piešķir lapai vizuālu dziļumu un padara to interaktīvāku un saistošāku. Nemaz nerunājot par to, ka tas atstāj iespaidu uz lietotājiem, kuri apmeklē jūsu vietni.

Iekļauti bezmaksas spraudņi

Tilta tēmai ir divi izcili WordPress spraudņi, kas iekļauti jūsu motīvā. Šie spraudņi ir vizuālais komponists un slāņu slīdnis.

Visual Composer ir viens no populārākajiem WordPress velciet un nometiet lapu veidotājiem. Tas ļauj jums viegli izveidot jebkura veida lapu izkārtojumu, izmantojot vienkārši velciet un nometiet redaktoru. Visual Composer ir ārkārtīgi spēcīgs, tomēr neticami draudzīgs iesācējiem.

Slāņu slīdnis ir premium WordPress slīdņa spraudnis, kas ļauj jums izveidot skaistus attēlu slīdņus, video slīdņus ar pārsteidzošām CSS animācijām un 3D efektiem.

Integrācija ar citiem WordPress spraudņiem

Viena no lielākajām lietotāju bažām, iegādājoties premium WordPress motīvu, ir par to, vai tā darbosies ar kādu no spraudņiem, ko viņi vēlas izmantot. Bridge tiek pilnībā atbalstīts daudziem bezmaksas un maksas WordPress spraudņiem, kas ir pieejami.

Bridge WooCommerce atbalsts

Tas ir pilnībā savietojams ar WooCommerce, kas ir viena no populārākajām e-komercijas platformām WordPress vietnēm pasaulē. Tilts nāk ar gatavām lietošanai veikala veidnēm, kuras pārņems jūsu WooCommerce veikalu un skaisti parādīs to bez jebkādām pūlēm.

Tilta tēma ir saderīga arī ar WPML, WordPress spraudni daudzvalodu vietņu izveidošanai. Tajā ir arī gravitācijas formu stili, 7. kontakta forma un Google Maps.

Mega izvēlne

Bridža tēmā ir intuitīvi veidi, kā izveidot savas vietnes navigācijas struktūru. Tam ir arī iebūvēts atbalsts, lai izveidotu mega izvēlnes. Lietotāji var pielāgot gan standarta, gan mobilās izvēlnes. Vienlaikus var izveidot arī plašas vai normālas apakšizvēlnes. Ir pat iespēja izvēlēties plašu izvēlnes izkārtojumu ar ikonām vai bez tām. Varat arī pievienot logrīkus vienai no plašās izvēlnes kolonnām un izveidot jebkuru vēlamo izkārtojumu.

Dažādas iespējas

Bridža tēma piedāvā daudz vairāk nekā tikai standarta funkciju kopu. Tāpat kā mēs teicām, tā ir spēkstacija, un tā ir izstrādāta, lai tā būtu pietiekami elastīga jebkura veida vietnēm. Šeit ir vēl dažas funkcijas, kuras atrodat ar tilta motīvu.

 • Vairāk nekā 600 Google fontu
 • 80+ saīsnes kodi
 • Tulkošanai gatavs ar pilnu RTL atbalstu
 • Iebūvēts portfelis, galerija, atsauksmes
 • Mūra režģa izkārtojums
 • Lipīga galvene
 • Pogas Aicinājums uz darbību
 • CSS 3 animācijas
 • Ajax lapu pārejas
 • Infografika un skaitītāji
 • Fonts satriecošs un fonta elegants ikonu iepakojums
 • Sociālās pogas
 • Pilnekrāna meklēšana
 • Pilnekrāna izvēlnes
 • Un daudz vairāk…

Dokumentācija un atbalsts

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāmeklē, pērkot premium WordPress motīvu, ir dokumentācija un atbalsta iespējas. Tilta tēma nāk ar plašu dokumentāciju. Tajā ir detalizēti raksti ar detalizētām instrukcijām par jūsu vietnes iestatīšanu. Tajā ir arī instrukcijas, kā izmantot gandrīz visas tēmas iespējas.

Pieaug arī video apmācības materiālu klāsts lietotājiem, kuri vēlas uzzināt, kā viņi var ātri sākt.

Pie izstrādātājiem ir pieejams profesionāls ekspertu atbalsts. Viņiem ir labi apmācīta un augsti kvalificēta komanda, kas vēlas palīdzēt, izmantojot oficiālo atbalsta forumu.

Mūsu rādītājs

Tiltam ir visas funkcijas, kuras varētu sagaidīt no augstas kvalitātes profesionālas WordPress tēmas. Tam ir liels pēcpārdošanas atbalsts un plaša dokumentācija. Mēs teiktu, ka tā ir lieliska izvēle jebkura veida WordPress vietnēm. Mēs piešķiram 3,8 no 5 zvaigznēm.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puseVērtējuma zvaigzne tukša 3,5 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet tiltu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map