Žurnāls StudioPress Pro

Magazine Pro ir skaista WordPress žurnāla tēma ar daudzām iespējām mājaslapas satura pielāgošanai. Tas ir veidots uz ātrā, vieglā Genesis ietvara un piedāvā daudz dažādu izkārtojuma iespēju, no kurām izvēlēties. Šajā StudioPress Magazine Pro pārskatā mēs palīdzēsim jums izlemt, vai Magazine Pro ir jūsu vietnei piemērota žurnāla tēma.


studiopress žurnāla pro tēmas apskats

Par StudioPress Magazine Pro

Žurnāls Pro ir StudioPress sākotnējā Genesis ietvara tēma, tāpēc, lai tā darbotos, jums ir nepieciešams gan Genesis ietvars, gan Magazine Pro bērnu motīvs..

Bērnu tēma manto visas funkcijas no vecāku motīva. Bērnu tēmas izmantošana jūsu vietnē palīdz jums veikt korekcijas, neuztraucoties par to zaudēšanu pēc vecāku motīva atjaunināšanas. Jūs varat lasīt vairāk par kāpēc jums ir nepieciešama bērna tēma.

Genesis darbojas kā jūsu vietnes pamats un jau nodrošina vairāk nekā 500 000 WordPress vietņu. Tas tiek piegādāts ar WordPress SEO iestatījumus un ir viegla WordPress tēma, kas nepalēninās jūsu vietnes darbību.

Apskatīsim zemāk esošās StudioPress Magazine Pro funkcijas.

3 mājas lapas logrīku apgabali

Mājaslapas saturu var pielāgot, dodoties uz WordPress informācijas paneļa logrīku logrīki. Žurnāls Pro atbalsta trīs jūsu vietnes sākumlapas satura elementus. Varat tos pielāgot savam zīmolam. Mājas lapas logrīku zonas ir:

 • Sākums- Top: Šis logrīku apgabals parādās tieši zem galvenes sadaļas. Demonstrācijas vietnē šajā logrīku apgabalā tiek parādīts piedāvātais raksts.
 • Mājas- Vidējā: Tas ir ideāls logrīku apgabals, lai parādītu pēdējās ziņas vai piedāvātās ziņas no noteiktas kategorijas. Raksti šajā logrīku apgabalā tiks organizēti horizontāli.
 • Sākums- apakšā: Šis logrīku apgabals parādās tieši virs kājenes sadaļas. Raksti šajā logrīku apgabalā tiks organizēti vertikāli.

Atbalsta vairākas logrīku satura zonas

žurnāla pro logrīku apgabali

Papildus mājas lapas logrīku apgabaliem tēma atbalsta divus sānjoslas un trīs kājenes satura apgabalus. Turklāt panelī Logrīki varat atrast arī divus logrīku apgabalus. Viņi ir:

 • Galvenes labajā pusē: Šis logrīku apgabals parādās blakus vietnes nosaukumam un logotipam. Vislabāk tas ir piemērots pielāgotas izvēlnes, meklēšanas formas vai teksta logrīka parādīšanai.
 • Pēc iebraukšanas: Logrīki, kas ir pievienoti šim logrīku apgabalam, tiks parādīti pēc atsevišķiem ierakstiem. Šis logrīku apgabals ir labākā vieta, kur ievietot reklāmas saturu. Tādā veidā jūs varat piesaistīt savus apmeklētājus iesaistīties jūsu reklāmas saturā, kad viņi ir pabeiguši lasīt jūsu rakstu.

6 unikāli pasta izkārtojumi

žurnālu pro izkārtojumi

Žurnāls Pro atbalsta divas sānu joslas. Lapas redaktorā atradīsit iespēju atsevišķām ziņām izvēlēties unikālu izkārtojumu. Varat arī pielāgot vietnes izkārtojumu, dodoties uz Izskats »Pielāgot» Vietnes izkārtojums. Magazine Pro atbalsta šādus izkārtojumus.

 • Labajā sānjoslā
 • Kreisā sānjosla
 • Divas labās sānjoslas
 • Divas kreisās sānu joslas
 • Kreisā un labā puse
 • Nav sānjoslas

3 lappušu veidnes

Motīvs papildus noklusējuma veidnei atbalsta 3 lapu veidnes. Viņi ir:

 • Arhīvi: Izmantojot pielāgoto arhīva veidni, jūs varat izveidot vietnes kartes stila sarakstu ar visām jūsu lapām, kategorijām, autoriem, arhīva mēnešiem utt..
 • Emuārs: Tas parāda jūsu nesenos emuāra ierakstus.
 • Nosēšanās: Izmantojot šo veidni, jūs varat izveidot galveno lapu bez navigācijas izvēlnes.

Lipīga navigācijas izvēlne

Magazine Pro atbalsta arī divas izvēlnes, un jūs varat izvēlēties, kurai izvēlnei jāparādās katrā vietā. Galvenā navigācijas izvēlne pielīp jūsu apmeklētāja ekrāna augšdaļai un ritina līdzās tām.

Ja šī funkcija jums nepatīk, tā vietā izvēlnes varat pievienot sekundārajai navigācijas izvēlnei. Tas parādās zem jūsu vietnes galvenes.

Dokumentācija un atbalsts

Pēc pirkuma jūs iegūsit plašu dokumentāciju, kas izskaidro visas iebūvētās funkcijas un to, kā iestatīt savu vietni tāpat kā demonstrācijas vietni..

StudioPress arī padara pieejamu vispārīgu Genesis ietvara dokumentāciju, ieskaitot koda fragmentus, kurus varat izmantot, lai turpinātu pielāgot savu motīvu.

Žurnāls Pro ir pieejams par vienreizēju pirkuma maksu, kas ļauj šo tēmu izmantot neierobežotā skaitā vietņu. Jūs arī saņemat piekļuvi neierobežotam e-pasta atbalstam. StudioPress ir pazīstams ar lietotāju atbalsta kvalitāti un ātrumu.

Ja jums patīk Magazine Pro, jūs varat apsvērt iespēju ieguldīt StudioPress Pro Plus visu tēmu komplektā. Jūs saņemsit tūlītēju piekļuvi visām StudioPress tēmām, ieskaitot atbalstu un atjauninājumus.

Komplektā ietilpst vairāk nekā 1700 ASV dolāru vērts WordPress motīvs, par vienreizēju maksu 499,95 USD..

Mūsu rādītājs

Žurnāls Pro varētu būt labākā izvēle jums, ja meklējat žurnāla motīvu, kas atbalsta daudzus un dažādus mājas lapas logrīkus saturošus apgabalus. Vislabāk tas ir piemērots ziņu portāliem, tiešsaistes publikācijām vai personīgiem emuāriem.

Pats labākais – tas ir veidots uz Genesis ietvara, kas ir ātrs, viegls un labi kodēts. Turklāt tas ietver izcilu neierobežotu atbalstu un atjauninājumus par mūžu tikai par vienreizēju samaksu.

Mēs piešķiram StudioPress Altitude Pro 4,8 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4.5 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet žurnālu Pro tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map