Vienkārši

Vai meklējat e-komercijas WordPress tēmu? Themify Simple ir pazīstams ar savu vienkāršību un ātro tiešsaistes veikala izveidošanu, izmantojot Shopify veikalu. Šajā Themify Simple pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un palīdzēsim jums izlemt, vai tā ir pareizā tēma jūsu vajadzībām.


Themify Vienkāršs pārskats

Par Vienkāršo

Vienkārša ir Themify bezmaksas WordPress tēma. Šī tēma ir eleganta un nav uzpūsta ar īpašībām. Interneta veikalu ir viegli izveidot, izmantojot Themify Simple un Shopify.

Elastīgi var izveidot arī savu personīgo emuāru un citas statiskas vietnes. Motīvu nodrošina Themify Builder, kas ļauj ērti izveidot tiešsaistes veikalu vai vietni.

Iezīmes vienkāršs

Šīs tēmas funkcijas ir vienkāršas, piemēram, tās nosaukums. Vienkārša tēma ļauj integrēt Shopify veikalu ar Shopify Buy Button spraudņa palīdzību.

Motīvam ir vairāki izkārtojumi, logrīki, caurspīdīga lipīga galvene, unikāls lapas nosaukuma galvene un daudz citas pielāgošanas iespējas.

Apskatīsim Themify Simple funkcijas:

Logrīki un logrīku zonas

Jebkuru motīvu ir viegli iestatīt, ja tam ir pareizi logrīki un logrīku apgabali. Themify Simple ir pieejams 6 vietās, lai pievienotu savus logrīkus, piemēram, Sidebar, Social, Footer Social un kājenes diapazonu..

Sānjosla: Sānjoslas logrīku apgabals ir līdzīgs jebkurai noklusējuma vietnes WordPress motīvu sānu joslai, kurā varat pievienot lapas, ziņas, kategorijas, meklēšanas formu un citas satura iespējas. Tas ir elastīgs arī citiem logrīkiem, piemēram, Themify Twitter, Themify Flickr un citiem.

Sociālie tīkli: Tas ir svarīgs logrīku apgabals, kas paredzēts tikai Themify Social logrīkam. Šis logrīks parādīs jūsu sociālās ikonas ar saitēm vietnes galvenē. Sociālo saišu iestatījumus var pārvaldīt, izmantojot motīvu Themify Settings for Simple.

Sociālās saites

Sociālās kājenes: Šis logrīku apgabals ir līdzīgs sociālajam. Tas kājenē parādīs jūsu sociālās saites. Iestatījumi būtu tādi paši kā iepriekšējam sociālajam logrīkam.

Kājenes logrīki un teksts

Kājenes iestatījumi ļaus jums izvēlēties izkārtojumu. Parasti tas ir atkarīgs no kājenes logrīku apgabaliem. Pieejamajām kājenes vietām varat pievienot logrīkus, un tas attiecīgi tiks parādīts.

Izmantojot vienkāršo, kājenes izkārtojumu var labot no motīva iestatījumiem. Šeit var arī viegli pievienot kājenes tekstu.

Kājenes iestatījumi

Šīs tēmas kājenei ir divas teksta iespējas. Šīs izvēles iespējas iestatījumos var iespējot vai atspējot, izmantojot atzīmi.

Izkārtojumi

Tāpat kā citās Themify apmaksātajās tēmās, arī vienkāršajā ir viss nepieciešamais izkārtojumos un bez tā. Varat iestatīt arhīva ziņojumu izkārtojumus, noklusējuma ziņojumu un lapu izkārtojumus un daudz ko citu.

Noklusējuma izkārtojumi

Šos iestatījumus var mainīt ar vienu klikšķi. Noklusējuma izkārtojuma iestatījumos varat pārvaldīt sānjoslas arhīvu, ziņas sānjoslu, lapas sānjoslu un daudz citas iespējas.

Caurspīdīga lipīga galvene

Iespējams, esat redzējis lipīgo galveni ar vairākām tēmām. Tomēr Vienkāršajai motīvai ir jauna unikāla galvene ar tādām funkcijām kā caurspīdīgums.

Caurspīdīgā lipīgā galvene ļauj jums ērti pārvietoties uz jebkuru lapu no jebkuras vietas. Varat brīvi ritināt līdz jebkurai lapas pozīcijai, un izvēlne galvenē ir skaisti redzama, lai pārklātu saturu.

Atsaucīgs dizains

Vienkārša ir pilnībā atsaucīga tēma ar efektīvām Themify Builder opcijām, lai noformētu jūsu veikalu lapas un statiskās lapas. Šīs lapas un saturs skaisti parādīsies jebkurā izšķirtspējā vai ierīcē.

Atsaucīgs dizains

Adaptīvos dizaina iestatījumus varat arī rediģēt no WordPress administratora aizmugures programmas Vienkāršie motīva iestatījumi.

Pielāgošana

Pielāgošanas opcija vienkāršajā ir viss, kas jums nepieciešams, lai rediģētu jūsu fontus, krāsas, saites, fonu, attēlus un citu vietne vai tiešsaistes veikalā. Motīva veidošana ir atvieglota, izmantojot pielāgošanas paneļa Themify Options.

Pielāgot paneli

Var redzēt divas iespējas: Pamata un Papildu. Tas ir sadalīts mazākās un vairākās opcijās, lai rediģētu motīva stilu. Vienkārši dodieties cauri katrai opcijai, lai pārvaldītu fontus, krāsas, saites un citus noderīgus motīvu stila iestatījumus.

Dokumentācija un atbalsts

Themify Simple ir detalizēta dokumentācija, kas iepazīstina jūs ar visu funkciju sarakstu. Visas apmācības ir labi izskaidrotas ar skaistiem ekrānuzņēmumiem un videoklipiem.

Ikreiz, kad jums nepieciešama palīdzība, jums vienkārši jāpārmeklē dokumentācija. Viss ir uzskaitīts soli pa solim.

Themify piedāvā atbalstu, izmantojot savus forumus. Viņi ir labi pazīstami ar ātro reakcijas laiku.

Themify Simple ir pieejams BEZMAKSAS. Lejupielādējot vienkāršo motīvu, jūs saņemsit bonusa motīvu, ko bez maksas lejupielādēt, un 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Ja vēlaties piekļūt arī Photoshop failiem, kā arī tēmai, lai izveidotu dizaina pielāgošanu, jums jāmaksā vienreizēja maksa 69 USD..

Jūs varat izmantot Themify motīvus neierobežotās vietnēs. Lai piekļūtu visām Themify tēmām, varat pievienoties viņu tematiskajam klubam tikai par 79 USD.

Mūsu rādītājs

Vienkāršā versija ir paredzēta tiešsaistes veikaliem, emuāriem vai personīgām vietnēm. Izmantojot vairākus izkārtojumus un tematiskas ādas, jūs varat skaisti parādīt savus produktus un pakalpojumus lietotājiem.

Ja jums ir bažas par savas vietnes lapas ātrumu, sadaļā Themify Settings varat atspējot nevajadzīgus animācijas efektus. Ja attēlus parasti apgriežat manuāli, varat atspējot arī attēlu skriptu iestatījumus, kas var palīdzēt uzlabot ielādes laiku. Jums tas arī jāpārbauda galīgais ceļvedis ātruma un veiktspējas palielināšanai.

Mēs piešķiram Themify Simple 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Esiet vienkāršs tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map