Wellness Pro

Wellness Pro ir skaista StudioPress WordPress tēma, kas ir vislabāk piemērota veselības un labsajūtas nišu vietnēm. Nišas balstītas tēmas, piemēram, Wellness Pro, tiek pielāgotas noteiktai nišai, lai jūs varētu ātri sākt blogošanu bez apgrūtinājumiem. Izlasiet mūsu Wellness Pro pārskatu šeit, lai uzzinātu, vai tā ir labākā tēma jūsu vajadzībām.


studiopress wellness pro apskats

Par Wellness Pro

Kamēr StudioPress uzsver Wellness Pro kā veselības un labsajūtas nišas tēmu, to var izmantot jebkurai nišas vietnei.

Wellness Pro ir bērnu tēma Ģenēzes ietvars. Pirms Wellness Pro instalēšanas jūsu vietnē būs jāinstalē Genesis ietvars.

Bērnu tēma manto vecāku motīva iezīmes, un tā ļauj arī jebkurā mērā pielāgot vecāku motīvu, neuztraucoties par to, ka, atjaunojot vecāku motīvu, zaudēsit pielāgojumu. Jūs varat uzzināt vairāk par izmantojot bērnu tēmas šeit.

Genesis ir precīzi kodēts viegls ietvars, kuram ir daudz SEO iestatījumu funkciju.

Wellness Pro ir vienkārša, ērti lietojama WordPress tēma, kas sākotnēji veidota WooCommerce, lai jūs vajadzības gadījumā varētu ērti integrēt veikalā..

Skaista mājaslapa ar Parallax Effect

Tēma Wellness Pro ļauj jums izveidot mājas lapu, kas ir piemērota jūsu veselības un labsajūtas nišas vietnei. Jūsu mājas lapā varat izmantot trīs dažādus fona attēlus ar parallaksa ritināšanas efektu.

Tas nozīmē, kad, ritinot lapu uz leju, pārvietojas tikai priekšplāna saturs un fona attēls paliek tajā pašā vietā.

Lai pievienotu pielāgotus mājas lapas fona attēlus, dodieties uz Izskats »Pielāgot» Sākumlapas fona attēli. Jūsu fona attēla lielumam jābūt 1800 pikseļu platumam un 1000 pikseļu augstumam.

wellness pro fona attēli

Wellness Pro ļauj jūsu mājaslapai pievienot 6 satura apgabalus, izmantojot 6 pirmās lapas logrīku satura apgabalus.

Lai pielāgotu mājas lapu tāpat kā demonstrācijas vietni, jums būs jāizmanto Piedāvātie ziņojumi un Piedāvātās lapas preces.

Atbalsta 2 navigācijas izvēlnes

Wellness Pro tēma atbalsta 2 navigācijas izvēlnes, Pēc galvenes izvēlnes un Kājenes izvēlne.

Ja nepieciešams, izvēlnes var ievietot apgabalos, kas atrodas logrīkos, izmantojot logrīku Pielāgota izvēlne.

Plašas widgetized zonas

Motīvs atbalsta vēl 5 logrīkus, izņemot 6 sākumlapas logrīkus. Viņi ir

 • Primārā sānjosla: Motīvs atbalsta tikai vienu sānu joslu – vai nu pa labi, vai pa kreisi.
 • Lipīga ziņa: Tas rit jūsu mājas lapas ekrāna augšdaļā, ritinot lapu uz leju. Tas ir neuzbāzīgs veids, kā reklamēt jūsu vissvarīgāko saturu. To var izmantot, lai reklamētu galveno lapu vai pievienotu e-pasta biļetenu optin, lai palielinātu savu sarakstu.
 • Pirms kājenes: Tas ir pilna platuma apgabals, kurā varat pievienot jebkuru pielāgotu logrīku. Demonstrācijas vietnē šo sadaļu izmanto, lai demonstrētu viņu Instagram fotoattēlus.
 • Kājene: Tēma atbalsta divu kolonnu kājeni.
 • Pēc iebraukšanas: Šai sadaļai pievienojiet jebkuru logrīku, un tas parādīsies tieši zem jūsu atsevišķās ziņas satura laukuma.

Izkārtojumi un veidnes

wellness pro izkārtojumi

Wellness Pro komplektā ir trīs izkārtojumi un trīs iebūvētas veidnes. Jūs varat izvēlēties no šādiem izkārtojumiem: kreisā sānjosla, labā sānjosla un pilna platuma izkārtojums bez sānjoslas.

Tālāk ir norādītas Wellness Pro iebūvētās veidnes.

 • Arhīva lapa
 • Emuāra lapa: lapa, kurā redzamas jūsu pēdējās ziņas
 • Izkraušanas lapa: pilna platuma izkārtojuma lapa bez navigācijas vai kājenes

Šī tēma atbalsta kategorijas aprakstu, kas ir redzams jūsu kategoriju arhīvu augšpusē.

wellness pro kategorijas

Motīvs ļauj pielāgot šo sadaļu, nodrošinot vizuālo redaktoru. Lai palīdzētu jūsu vietnei, varat pievienot arī pielāgotus SEO elementus, piemēram, meta virsrakstu un aprakstu rangs meklētājprogrammās ir augstāks.

Ziņu un lapu redaktorā varat redzēt iespējas konfigurēt SEO iestatījumus, piemēram, meta virsrakstu, aprakstu un atslēgvārdus. Varat arī izvēlēties atsevišķu ziņu un lapu izkārtojuma iestatījumus un lauku, lai pievienotu lapai raksturīgus skriptus.

Dokumentācija un atbalsts

Wellness Pro tēma ir labi dokumentēta, tāpēc ikreiz, kad iestrēdzat, varat viegli atrast risinājumu no viņu pamācībām. Bez tam jūs varat piekļūt pilnam koda fragmentu sarakstam, ko izmantot Genesis bērna tēmā, kas palīdz paplašināt vietnes funkcionalitāti..

Izmantojot StudioPress Wellness Pro, jūs iegūstat visu neierobežotu. Tas nozīmē, ka jūs saņemsiet neierobežotus atjauninājumus, atbalstu un varēsit izmantot neierobežotās vietnēs.

Vienreizēja WellnessPro iegādes maksa ar Genesis ietvaru ir 99,95 USD.

Atbalsts lietotājiem tiek piedāvāts, izmantojot e-pastu. StudioPress ir pazīstams ar lietotāju atbalsta kvalitāti un ātrumu.

Ietaupiet naudu tēmām, izmantojot StudioPress Pro Plus

Ja vēlaties pārbaudīt visu StudioPress tēmu kolekciju, varat iegūt Pro Plus dalību. Dalība dod jums piekļuvi visām esošajām un nākamajām tēmām. Izmantojot dalību Pro Plus, jūs varat ietaupīt vairāk nekā 1200 USD.

Mūsu rādītājs

Wellness Pro ir WordPress tēma, kas ir vislabāk piemērota jebkurai nišas vietnei, īpaši veselībai un labsajūtai, kā arī restorāniem. Bet tas var darboties jebkurā vietnē, kurai jūsu mājas lapā nepieciešami skaisti fona attēli ar parallaksa ritināšanas atbalstu.

Wellness Pro ir veidots tā, lai būtu viegls un ērti lietojams. Tam nav daudz funkciju un iespēju. Tomēr, ja jūs meklējat vienkāršu, izstrādātājiem draudzīgu tēmu, Wellness Pro varētu būt lieliski piemērots jūsu vajadzībām.

Mēs piešķiram Wellness Pro 4.4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4.5 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iegūstiet Wellness Pro tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map