WPLMS mācību vadības sistēma

Vai meklējat WordPress izglītības tēmu, lai izveidotu tiešsaistes mācību pārvaldības portālu? WPLMS mācību vadības sistēma ir skaisti izveidots e-apmācības komplekts kursu, studentu un skolotāju vadīšanai. Šajā WPLMS mācību pārvaldības sistēmas pārskatā mēs parādīsim tā funkcijas un palīdzēsim izlemt, vai tā ir jūsu vajadzībām piemērota e-apmācības WordPress tēma..


WPLMS mācību vadības sistēmas pārskats

Par WPLMS mācību vadības sistēmu

WPLMS mācību pārvaldības sistēma ir ThemeForest mācību tēma WordPress. Tas ir VibeThemes projekts, kurš kalpo lieliskam portfelim Envato Market. Tas ir pilnīgs tiešsaistes izglītības komplekts, kas ļauj izveidot apmācības centrus, apmācības centrus, pasniedzēju akadēmiju un studentu vadības sistēmu.

Šis mācību vadības komplekts ir pilnīgs komplekts izglītības sistēmas nodrošināšanai tiešsaistē. WPLMS mācību pārvaldības sistēma ir elastīga un pielāgojama.

WPLMS mācību vadības sistēmas iezīmes

WPLMS mācību pārvaldības sistēmai ir vairāki motīvu dizaini. Visi šie dizaini ir atšķirīgi un stilīgi. Tēma ir saistīta ar pārsteidzošām izvēlnes opcijām, lai iestatītu savus kursus un to kategorijas.

Jūs varat iestatīt 4 kolonnu izkārtojumu, lai parādītu kursus un citu noderīgu materiālu. Tam ir pilnīga vadības sistēma, kas ļauj studentiem un skolotājiem tiešsaistē izveidot kontu jūsu izglītības vietnē.

Kad motīvs ir aktivizēts, tas jūsu WordPress aizmugures logā pievieno vairākus pielāgotos ziņu veidus, lai kontrolētu izglītības portālu.

Apskatīsim WPLMS funkcijas, lai noskaidrotu, vai šī WordPress tēma ir piemērota jūsu tiešsaistes izglītības biznesam.

Darba sākšana ar WPLMS mācību pārvaldības sistēmu

Jāiestata WPLMS mācību pārvaldības sistēma. Jūs varat sekot soli pa solim instrukcijas atvēršanas lapā, un tas prasīs jūs, lai izveidotu savu izglītības portālu, izmantojot WordPress..

Tālāk ir norādīti daži vispārīgi tiešsaistes izglītības vietnes tēmu iestatījumi.

 • Galvenes: Tas ļauj jums pievienot savu logo, favicon, pārvaldīt citus galvenes iestatījumus, galvenes saturu un daudz ko citu.
 • Sānjoslas pārvaldnieks: Varat pievienot jaunas sānjoslas, atlasīt sānjoslu katrai lapai un importēt vai eksportēt sānjoslas iestatījumus.
 • Kursa vadītājs: Iestatījumos ietilpst kursu lapas, administratora atļauja, viktorīnas bloķēšana, uzdevumu bloķēšana un citas instrukcijas.
 • Fontu pārvaldnieks: No datora varat pievienot Google fontus, dzīvu motīvu redaktora fontus un pielāgotus fontus.
 • Pielāgotājs: Motīvu iestatījumu pielāgošanai var izmantot WordPress noklusējuma pielāgošanas rīku. Tas arī ļauj jums importēt vai eksportēt pielāgošanas iestatījumus no citām WordPress instalācijām.
 • PageBuilder pārvaldnieks: Tas ļauj jums pārvaldīt izkārtojuma paraugus un importēt vai eksportēt izkārtojumus no citām WordPress instalācijām.
 • Kājene: Kājenes iestatījumos ietilpst kājenes augšējās kolonnas, apakšējās kājenes kolonnas, kājenes logotips un autortiesību teksts.
 • Sociālā informācija: Sociālās informācijas sadaļā varat pievienot sociālās ikonas, ikonu tipu, iespējot sociālo ikonu rīku padomu un motīvā parādīt iebūvētās koplietošanas pogas..
 • Dažādi: Varat bloķēt vietņu saites, iestatīt logotipa novirzīšanu uz lapām, iestatīt noklusējuma komisiju instruktoriem un citus noderīgus iestatījumus tiešsaistes izglītības tēmai..

LMS – kursi, sertifikāti, viktorīnas

Tēma dod iespēju tiešsaistes izglītības vietnē pievienot kursus, sertifikātus, viktorīnas un daudz ko citu. Tā ir pilnīga mācību vadības sistēma izglītības centriem, apmācības centriem, korporatīvajiem apmācības centriem, pasniedzējiem un citiem, kas saistīti ar tiešsaistes izglītību.

WPLMS ir plašs iestatījumu klāsts, lai izveidotu komisiju instruktoriem, pievienotu sertifikātu veidnes, pievienotu maksājumus un citas noderīgas funkcijas mācību pārvaldības sistēmai, lai darbotos ar studentiem un skolotājiem.

Skolotāji no sava konta izglītības portālā var izveidot uzdevumus, jautājumus un viktorīnas studentiem. Tas studentiem ļauj pieteikties un risināt viktorīnas, iesniegt uzdevumus un atbildēt uz jautājumiem.

Citas īpašības

 • Notikumi: Varat izveidot profesionālus pasākumus, norādot laiku, datumu, norises vietu, autoru un citu informāciju. Šos notikumus var izsekot tiešsaistes portālā. Notikumu ieraksti tiks saglabāti arī aizmugures versijā.
 • Forumi: Tiešsaistes izglītības vietnē varat pievienot forumus, lai apspriestu savas tēmas. Forumos ir veidotāja loma, kas var uzraudzīt atbildes un pārbaudīt svaigas diskusijas. Šim veidotājam ir pieeja, lai apskatītu visas darbības forumos.
 • Uznirstošie logi: Vienkārši pievienojiet uznirstošie logi lai visā vietnē parādītu svarīgu informāciju vai paziņojumus.
 • Atsauksmes: Manuāli pievienojiet atsauksmes, kas saņemtas no jūsu studentiem, instruktoriem un citiem jūsu izglītības portāla lietotājiem.

Dokumentācija un atbalsts

Ar detalizēto dokumentāciju jūs varat nokļūt soli pa solim, kas ļauj ērti iestatīt tiešsaistes izglītības vietni. Tajā ir noderīgi ekrānuzņēmumi un videoklipi, kas lietotājiem palīdz ērti sākt darbu ar WPLMS mācību pārvaldības sistēmu.

Lai lejupielādētu šo motīvu, jums jāapmeklē WPLMS mācību pārvaldības sistēma vietnē ThemeForest un jāiegādājas tās parastā licence par 64 USD. Varat to izmantot tik daudzās vietnēs, cik jums nepieciešams.

Parastā licence tiek piegādāta ar VibeThemes 6 mēnešu atbalstu, motīvu atjauninājumiem un citu. Jūs varat pagarināt atbalstu uz vienu pilnu gadu, samaksājot papildu USD 19,50.

Mūsu rādītājs

WPLMS mācību pārvaldības sistēma ir labākā tiešsaistes izglītības tēma WordPress. Izmantojot šo motīvu, jūs saņemsit dažādas veidņu iespējas.

Tas nāk ar ieteikto spraudņu komplektu, kas jūsu izglītības vietni padara robustu un elastīgu. Iestatīšana var aizņemt dažas minūtes, taču jūs iegūsit pilnīgu tiešsaistes izglītības sistēmu, kurā varēsiet iekļaut kursus, studentus un skolotājus.

Pārbaudiet arī šo rakstu par labākajiem WordPress LMS spraudņiem.

Mēs piešķiram WPLMS 4.4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu punktu sadalījums.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4,4 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet WPLMS mācību pārvaldības sistēmu tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map