Bezmaksas domēna vārda ģenerators

Kā darbojas mūsu domēna vārda ģenerators

Mūsu domēna vārdu ģeneratora rīku darbina Vārda zēns, sākotnējais domēna vārdu ģenerators sāka darboties 1999. gadā. Lūk, kā rīks darbojas.


1. solis: ievadiet domēna vārda ideju

Meklēšanas lodziņā varat norādīt vienu vai divus vārdus. Varat arī izmantot šo rīku kā uzņēmuma nosaukumu ģeneratoru, vietnes nosaukuma ģeneratoru, uzņēmuma nosaukuma ģeneratoru, URL ģeneratoru utt.

2. solis: gandrīz uzreiz ģenerējiet desmitiem domēna vārda ideju

Kad būsit noklikšķinājis uz Iesniegt, uzreiz parādīsies daudz domēnu vārdu ideju.

3. solis: nekavējoties reģistrējiet savu domēna vārdu

Sarakstā izvēlieties perfektu domēna vārdu un uzreiz reģistrējiet to, noklikšķinot uz Skatīt informāciju. Esam izstrādājuši vienošanos, tāpēc varat iegūt bezmaksas .com vai .net domēna vārdu, mitinot to kopā ar Bluehost.

Domēna vārda idejas: kā izvēlēties labāko

IsItWP domēna vārdu ģenerators lieliski palīdz ierosināt daudz domēna vārdu ideju, un dažreiz iesācējiem daudz izvēles var būt milzīgi. Lai palīdzētu šajā jautājumā, mēs esam izveidojuši dažus ieteiktos paraugpraksi vislabākā domēna vārda izvēlē.

Apskatīsim labāko domēna vārda izvēles praksi.

1. Izvēlieties maināmo domēna vārdu

vietnes nosaukuma ģenerators

Viens no jautājumiem, kas mums tiek uzdots, ir šāds: izvēloties domēna vārdu, jums vajadzētu izvēlēties firmas vai vispārīgu domēna vārdu?

Vispārējs domēna vārds parasti ir aizpildīts un neaizmirstams atslēgvārds, piemēram, copywritingtweaks.com vai killercopywriting.com.

No otras puses, firmas firmas domēna vārds palīdz jums viegli izcelties no konkurences. Turklāt lietotājiem būs vieglāk atcerēties jūsu vietni. Piemēram: ProBlogger.com vai OptinMonster.com. Dzirdot vārdu, jūs zināt, ka tam ir pievienots uzticams zīmols.

Lai gan ir taisnība, ka atslēgvārda iekļaušana savā domēna nosaukumā var pozitīvi ietekmēt SEO. Tomēr domēna vārda aizpildīšana ar atslēgvārdiem, cerot palielināt jūsu rangu, var arī negatīvi ietekmēt jūsu SEO centienus.

Lai izvairītos no soda saņemšanas, jūsu interesēs ir iegādāties firmas zīmola domēna vārdu un padarīt URL lasāmus, piemēram, “brandname.com/topic-topic”..

2. Padariet to viegli atcerēties

Pārliecinieties, ka jūsu domēna vārdu ir viegli rakstīt un atcerēties. Ir svarīgi no sava domēna nosaukuma noņemt mulsinošus vienumus, piemēram, nepāra pareizrakstības, defisi, ciparu un citu rakstzīmju izmantošanu.

viegli atcerēties aizraujošs domēna vārda ģenerators

Daži no paņēmieniem, kurus varat izmantot jaunu domēna vārdu ideju ģenerēšanai, ir:

 • Apvienojiet divus terminus: Izveidojiet domēna vārdu, apvienojot divus atšķirīgus terminus. Tas, iespējams, ir vienīgais pieejamais risinājums, lai atrastu perfektu faktiski pieejamu domēna vārdu.
 • Skatiet savu vārdnīcu: Ģenerējiet kopīgas alternatīvas saviem domēna vārdiem, izmantojot tēzauru, sinonīmus un antonīmus.
 • Rakstzīmju skaits: Ideālā gadījumā jūsu domēna vārdam vajadzētu būt īsam un vienkāršam. Mērķis vārdam, kas ir mazāks par 16 rakstzīmēm.

3. Izvēlieties pareizo domēna vārda paplašinājumu

.com. ir vispopulārākais domēna paplašinājums, tāpēc vairums cilvēku vispirms pieņem, ka jūsu vietne būs [jūsu zīmols] .com. Turklāt .com domēnu ir viegli rakstīt no mobilajām ierīcēm, jo ​​lielākajai daļai ekrāna tastatūru ir poga .com.

āķīgs vietnes nosaukuma ģeneratora domēna tlds

Ja izvēlaties citu TLD / paplašinājumu, jums būs jāveic papildu darbs, lai cilvēki to atcerētos.

Lai gan jūs varat atrast daudzas izveidotas vietnes ar dažādiem paplašinājumiem, mēs ļoti iesakām izvēlēties .com, jo ​​tā ir drošāka likme.

Pat ja jūs esat nācis klajā ar garu domēnu vārdu ideju sarakstu, iespējams, ka jūs pamanīsit, ka jūsu izvēlētais .com jau ir izmantots.

Tādā gadījumā jūs varat meklēt .net vai .org. Ja arī tie nav pieejami, jums vajadzētu meklēt idejas jaunām domēna vārdu idejām.

4. Pārliecinieties, ka jūs varat likumīgi iegūt izvēlēto domēna vārdu

Vai jūs zinājāt, ka domēna vārdi, kas rada neskaidrības par līdzīgu reģistrētu preču zīmi, var tikt minēti par preču zīmju pārkāpumiem?

Ja jūsu domēna vārds ir pretrunā ar kādu no miljoniem esošo preču zīmju, jūs riskējat to pazaudēt. Tātad pirms domēna nosaukuma iegādes īkšķa noteikums ir vēlreiz pārbaudīt, vai tas nav pretrunā ar kādām preču zīmēm, un pārliecinieties, vai jums likumīgi var piederēt jūsu izvēlētais domēna vārds.

5. Ja tiek ņemts vērā jūsu ideālais domēna vārds, meklējiet alternatīvas

Ko darīt, ja vēlamais domēna vārds jau ir ņemts?

Nu, tas vēl nav pasaules gals. Ja tiešām vēlaties iegūt šo domēna vārdu, pārbaudiet, vai tas tiek izmantots. Ja vietnes nav vai domēna vārds ir rezervēts, iespējams, īpašniekam ir nodoms to pārdot vēlāk.

Šajā rezervētajā vietnē meklējiet īpašnieka kontaktinformāciju. Ja tas nav pieejams, varat veikt meklēšanu WHO.s, lai iegūtu īpašnieka e-pasta adresi. Kad esat saņēmis e-pasta adresi, jums būs jākonsultējas ar īpašnieku, lai iegādātos domēna vārdu.

Protams, rezervēta domēna vārda iegāde būs dārga. Ja domājat, ka nevarat atļauties rezervētu domēnu, pēdējais, kas jums jādara, ir vārda kļūdaina ievadīšana.

Padomājiet par Fiverr.com, Flickr.com, Tumblr.com. Šie ir daži veiksmīgi kļūdaini ierakstīti domēna vārdi.

Kāpēc izmantot domēna vārda ģeneratoru??

Ideāla domēna vārda izvēle ir nogurdinošs un laikietilpīgs process. Jums būs jānodod vārdu saraksts un pēc tam jāpārbauda, ​​vai tie tiešām ir pieejami pa vienam, līdz atrodat sakritību. Un, ja jūs to nedarīsit, iespējams, jūs galu galā izvēlēsities savai vietnei viduvēju domēna vārdu, kas nedod pozitīvu pirmo iespaidu.

Šeit nāk domēna vārdu ģenerators.

Domēna vārdu ģenerators palīdz jums ietaupīt laiku, automātiski ģenerējot daudz domēna vārdu ideju jūsu zīmolam. Viss, kas jums jādara, ir precizēt savu ideju, iesniedzot vienu vai divus atslēgvārdus. Jūs uzreiz saņemsit desmitiem pieejamu ideju.

Dažas domēna vārdu ģeneratora priekšrocības ir:

 • Ģenerējiet vairāk aprakstošas ​​vai piemērotas domēna vārdu idejas, nekā varat iedomāties.
 • Ātri un viegli pārbaudiet vēlamo domēna vārdu pieejamību. Tiks parādīti vārdu savienojumi, atskaņas un nejauši ieteikumi.
 • Tūlīt reģistrējiet savu domēna vārdu, pirms to dara kāds cits.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums izvēlēties vislabāko domēna vārdu jūsu biznesam.

Tagad dodieties uz priekšu un izvēlieties nākamo domēna vārdu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map