Bezmaksas e-pasta tēmu analizētāja rīks

Kā darbojas mūsu e-pasta tēmas līnijas analizators

Mūsu e-pasta tēmas rindu analizators ļauj rakstīt neatvairāmas tēmu rindas, ar kuru palīdzību jūsu e-pasti tiek atvērti un lasīti. Lūk, kā darbojas mūsu rīks.


1. solis: ievadiet e-pasta tēmas rindu

Lai noteiktu, cik klikšķināma ir jūsu e-pasta tēmas līnija, iesniedziet analīzei vēlamo tēmas rindu.

2. solis: pārskatiet e-pasta tēmas rindu

Kad būsit iesniedzis tēmas rindu, redzēsit detalizētu analīzi par to, cik vilinoša tā ir, un ieteikumus, kā to padarīt klikšķu vērtīgāku..

 • Kopējais punktu skaits: Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, tiecieties pēc 70 vai vairāk.
 • Lieta: Nosaukuma lielo burtu temata līnijas parasti darbojas labāk nekā mazo burtu temata līnijas
 • Vārdu skaits: Ir zināms, ka priekšmetu līnijas ar 4–6 vārdiem vislabāk darbojas ar visaugstāko atvērto likmi
 • Cipari: Ir pierādīts, ka e-pasta tēmas rindiņa ar numuriem kļūst atvērtāka.
 • Rakstzīmju skaits: Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ieteicams personāžus saglabāt aptuveni 20.
 • Emociju skaits: Izmantojot emocijzīmes savā tēmas rindiņā, objekta līnija izceļas iesūtnē.
 • Spēka vārdi: Izmantojiet emocionāli iedarbinošus vārdus savā tēmas rindiņā, kas palielina atvērto likmi.

3. solis: uzlabojiet subjekta līniju, pamatojoties uz analīzi

Balstoties uz e-pasta tēmas rindas analizatoru, dažas reizes pielāgojiet un uzlabojiet tēmas līniju, līdz iegūstat labu kopējo punktu skaitu. Vispārīgais īkšķa noteikums ir tiekties uz kopējo rezultātu 70 vai vairāk.

Kā uzrakstīt neatvairāmu tēmu rindu, lai palielinātu atvērto kursu

Vai jūs zinājāt, ka vidējais e-pasta abonents saņem 13 komerciāli e-pasti dienā un tikai aptuveni 20% no tiem tiek atvērti (vairāk nekā 2 dienā)?

Tas nozīmē, ja vien jūsu tēmu rindas nav pietiekami aizraujošas, jūsu e-pasti netiks apglabāti saņēmēju iesūtnē, nemanot.

Tātad, kā jūs uzrakstītu neatvairāmu e-pasta tēmu rindu, kas izceļas?

Nu, nav burvju formulas, kā tādu uzrakstīt. Tomēr ir daži dažādi veiksmes faktori, kas nozīmē atšķirību starp tematu līniju, kuru jūsu abonenti pamanīs un atklās, un tēmu līniju, kuru viņi tieši izlaidīs. Apskatīsim šādus veiksmes faktorus:

 • Skenējams: Ideāla temata līnija ātri piesaista lietotāju uzmanību.
 • Perfekts vārdu līdzsvars: Uzmanības piesaistīšana ir tikai puse no cīņas. Nevainojams vārdu saldo mudina uz klikšķiem un uzlabo jūsu e-pastu atvērtās likmes.
 • Tieši pie lietas: Īsi izskaidrojiet, kas atrodas jūsu e-pastā. Nepārspīlējiet un neradiet maldinošas cerības, jo tas var mazināt jūsu galīgo reklāmguvumu.

Padariet skenējamu objekta līniju

Ja vēlaties izveidot e-pasta ziņojumu, kas tiek pamanīts un lasīts, jums būs jāpārliecinās, ka jūsu tēmas līnija piesaista lietotāju uzmanību, kad viņi slīd caur iesūtni..

Ir daži veidi, kā piesaistīt lietotāja uzmanību iesūtnē.

Izmantojiet emocijzīmes:

emojipedia.org ir labākais resurss e-pastu atrašanai e-pastiem. Vienkārši meklējiet emocijzīmi, kuru vēlaties izmantot, un nokopējiet to uz savu e-pastu.

Izmantojiet nosaukuma lietu:

Nosaukuma lielo burtu temata līnijas parasti darbojas labāk nekā mazo burtu temata līnijas. Ir daži atšķirīgi lielo burtu lietojuma stili, piemēram, Associated Press, APA, Čikāgas rokasgrāmata par stilu vai MLA stils.

Ja vēlaties automātiski rakstīt lielo burtu lietojumu priekšmetu rindā, varat izmantot mūsu virsrakstu analizētāja rīku.

Izmantojiet spēka vārdus

Uzmanības piesaistīšana ir tikai puse no cīņas; nodrošināt, ka jūsu e-pasti tiek atvērti, ir vēl viens tikpat svarīgs e-pasta kampaņu aspekts. Izmantojot spēka vārdus jūsu priekšmetu rindā ir viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot atvērtās likmes.

Ņemot to vērā, jūsu interesēs ir izvairīties no pārspīlēšanas jūsu tēmu rindās. Tēmas pārspīlēšana negatīvi ietekmē jūsu reputāciju un negatīvi ietekmē galīgos reklāmguvumus.

Nāciet klajā ar 2-3 tēmu rindām

Jūsu pirmā temata līnija ne vienmēr var būt pietiekami pārliecinoša.

Tāpēc viedie tirgotāji saviem e-pastiem vienmēr piedāvā vairākas tēmas.

Faktiski, rakstot vairākas tēmas, jums jāraksta katrs no dažādiem aspektiem. Tādā veidā jūs varat uzlabot sākotnējo tēmu līniju un padarīt to klikšķu vērtīgāku.

Izmantojiet mūsu e-pasta tēmas līnijas greideru

Tagad, kad esat izmantojis mūsu e-pasta tēmas rindu analizatoru, lai izveidotu vairākas tēmu rindas, noteikti pārbaudiet tos ar mūsu e-pasta tēmas rindas klasifikatoru. Tas dod vizuālu priekšmeta līnijas attēlojumu, lai jūs varētu redzēt, kā tas tiks parādīts jūsu saņēmēju iesūtnē. Turklāt šis rīks ļauj arī novērtēt priekšmetu līnijas skalā no 1 līdz 100.

Vai vēlaties uzzināt, vai jūsu tēma ir pietiekami pārliecinoša, lai palielinātu atvērto kursu līmeni? Atgriezieties pie mūsu e-pasta tēmas rindas pārbaudītāja un sāciet pārbaudīt savu tēmu rindu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map