Bezmaksas vietnes Uptime Status Checker

Mēs izveidojām IsItWP bezmaksas vietnes uptime statusa pārbaudītāju, lai piedāvātu jums vislabāko veidu, kā analizēt, vai jūsu vietne nav pieejama visiem vai tikai jums.


Kas ir Uptime??

Uptime ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu periodu, kurā jūsu vietne ir pieejama un darbojas. Tehniskā ziņā tas ir nepārtraukts jūsu hostinga servera laiks. Parasti darbspējas laiku izsaka procentos no kopējā pieejamā laika, piemēram, “99,95%”.

Ideālā gadījumā uptime vajadzētu būt 100%. Lai vietne varētu saņemt 100% darbības laiku, tas nozīmē, ka tā bija pieejama un pieejama visu gadu, visu diennakti, bez dīkstāves.

Tālāk apskatīsim, kā tiek aprēķināts jūsu vietnes darbspējas laiks. Ja jūs drīzāk ķeraties pie pakaļdzīšanās un padziļinātos, lai redzētu, kā darbojas mūsu bezmaksas vietnes Uptime Status Checker, dari tā tā vietā.

Vietnes Uptime aprēķināšana

Laiks tiek aprēķināts, pamatojoties uz stundu skaitu, kāds jūsu tīmekļa mitināšanas serverī ir pieejams noteiktā laika posmā.

Tālāk ir norādīts, kā tiek aprēķināts jūsu tīmekļa mitināšanas servera darbības laiks.

Kopējais jūsu vietnei pieejamo stundu skaits dalīts ar kopējo stundu skaitu gadā, kas reizināts ar 100.

Tas nozīmē, ka uptime = (kopējais pieejamais laiks / kopējais laiks gadā) x 100

Apskatīsim piemēru. Mēs zinām, ka gadā ir 365 dienas, tāpēc stundu izteiksmē kopumā ir 365 x 24 = 8760 stundas. Un, ja gadā būtu 4 stundas dīkstāves, aprēķins būtu šāds:

(8756/8760) x 100 = 99,95%

Faktori, kas ietekmē jūsu vietni Uptime

Jūsu tīmekļa mitināšanas servera darbības laiku var ietekmēt daudzi faktori, tostarp:

 • Drošības draudi
 • Aparatūras kļūmes
 • Dabas katastrofa
 • Cilvēka kļūda
 • Rezerves diska korupcija
 • Strāvas padeves pārtraukums

Tāpēc neviens tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nevar garantēt 100% uptime. Tomēr kaut kas zem 99,9% tiek uzskatīts par neuzticamu.

Lai salīdzinātu dažādu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju darbības laiku, ieskatieties mūsu pilnajā tīmekļa mitināšanas pārskatā.

Kā darbojas IsItWP Uptime Checker??

IsItWP bezmaksas vietnes uptime statusa pārbaudītājs ir labākais veids, kā analizēt, vai jūsu vietne nav pieejama visiem vai tikai jums.

Lūk, kā darbojas mūsu uptime pārbaudītājs:

1. Iesniedziet savu URL mūsu Uptime Checker rīkam

Lai pārbaudītu vietnes pieejamību, jums atliek tikai ievadīt vietnes URL mūsu vietnē Uptime Status Checker esošajā rīkā un noklikšķināt uz Vietnes analīze pogu.

vietnes uptime statusa pārbaudītājs

2. Mūsu rīks uzrauga jūsu vietnes Uptime

Pēc jūsu vietnes URL iesniegšanas mūsu bezmaksas vietņu darbības laika pārbaudīšanas rīks pārbauda, ​​vai jūsu vietne ir pieejama.

3. Jūs saņemat rezultātu

Pēc vietnes pieejamības testa jūs nekavējoties iegūsit uptime statusa rezultātu. Vienlaikus varat uzzināt arī šādu informāciju par pārbaudīto vietni.

vietnes pieejamības pārbaude

 • Jaunākais vietnes ekrānuzņēmums
 • Vietnes nosaukums
 • Vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • Whois informācija par domēna vārdu

Vietņu dīkstāve un sekas

Lai saprastu vietnes uptime nozīmi, mums jāapspriež, kas notiek, ja jūsu vietne uz dažām minūtēm samazinās.

Dīkstāves Sabotages jūsu tiešsaistes reputācija

Nekas sabotē jūsu tiešsaistes reputāciju ātrāk, nekā jūsu vietne nav pieejama potenciālajiem apmeklētājiem.

Jūsu klients sagaida, ka jūsu vietne darbosies visu diennakti. Kad jūsu vietne nedarbojas, tas kaitē jūsu auditorijas uzticībai, un viņi redz, ka jūsu vietne nav uzticama. Ja rodas biežas darbības pārtraukumi, tad jūsu interesēs ir pārslēgties uz uzticamu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Dīkstāve maksā pārdošanas un ieņēmumus

Vietnes pārtraukšana tieši nozīmē zaudētus pārdošanas apjomus un ieņēmumus. Jūsu klienti nevarēs iegādāties jūsu produktus tik ilgi, kamēr ilgs nobīde.

Ietekme uz jūsu SEO

Biežas dīkstāves var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes SEO.

Ja jums bieži ir dīkstāves, Google redz, ka jūsu vietne nav uzticama. Acīmredzot viņi nevēlas sūtīt lietotājus uz neuzticamu vietni, jo tā lietotājiem sniedz sliktu pieredzi.

Mana vietne nedarbojas. Kas man jādara tālāk??

Vai jūsu vietne nedarbojas jūsu labā??

Vienkārši izpildiet zemāk sniegto soli pa solim, lai noskaidrotu pārtraukuma iemeslu un atjaunotu vietni tiešsaistē.

Pārliecinieties par sevi – vai šobrīd tas tiešām ir pazeminājies?

Pirmkārt, pirms jūs secināt, ka jūsu vietne nav pieejama, ir vērts veltīt laiku, lai pajautātu sev, vai tā ir paredzēta visiem vai tikai man?

Izmantojot mūsu bezmaksas vietnes uptime statusa pārbaudītāju, ir labākais veids, kā pārbaudīt, vai jūsu vietne faktiski ir paredzēta visiem vai tikai jums. Lai veiktu vietnes pieejamības pārbaudi, jums atliek tikai norādīt vietnes URL un noklikšķināt uz Vietnes analīze pogu.

Tieši tā!

Kad jūsu vietrādis URL būs iesniegts, mūsu sistēma jūsu vietni piespraudīs un pateiks, vai jūsu vietne ir pieejama.

Ja jūsu vietne ir paredzēta tikai jums …

Vai jūsu vietne ir pieejama visiem, bet ne jums?

Viens no izplatītākajiem iemesliem, kāpēc jūsu vietni nevar sasniegt, varētu būt DNS problēma. Ja nesen esat atjauninājis savu DNS un nevarat piekļūt savai vietnei ar vietējo datoru, iespējams, vēlēsities pārbaudīt, vai jūsu atrašanās vietā ir atjaunināts jaunais DNS..

Dodieties uz DNS izplatīšanas pārbaudītāju, piemēram Vietne WhatsMyDNS.net un veiciet DNS meklēšanu, lai pārbaudītu, vai jaunais DNS ir atjaunināts. Pārbaudītājs ļauj pārbaudīt sava domēna vārda pašreizējo IP adresi un DNS ierakstu informāciju, salīdzinot ar vairākiem vārdu serveriem, kas atrodas dažādās pasaules daļās..

Ja jūsu atrašanās vietā ir atjaunināts DNS, bet jūs joprojām nevarat apmeklēt savu vietni, mēģiniet notīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu. Tas ļauj jums redzēt jaunāko savas vietnes versiju.

Ja jūsu vietne visiem nedarbojas …

Vai jūsu vietne nav pieejama visiem? Pēc tam izpildiet soli pa solim sniegto instrukciju.

1. Sazinieties ar savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Ir vairāki iemesli, kāpēc vietne var nebūt pieejama.

Sazinieties ar tīmekļa mitinātāja klientu atbalsta dienestu par to, ka jūsu vietne nav pieejama. Paziņojiet viņiem, kad esat pamanījis problēmu, un jautājiet, vai serveros nav radušās problēmas.

Jūs varētu arī lūgt mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pārbaudīt jūsu žurnālos neko aizdomīgu. Cienīts hostinga pakalpojumu sniedzējs vienmēr palīdzēs jums, ja viņi atradīs kaut ko neparastu un pat sniegs ieteikumus, kā to novērst.

Ja jūs saskaras ar biežiem pārtraukumiem, varat apsvērt iespēju pārvietot savu vietni pie uzticama WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Galvenā problēma, pārskatot resursdatorus to darbības laikā, ir tāda, ka jums nav īsta paņēmiena, kā pārbaudīt viņu garantiju. Kad jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs saka, ka tie nodrošina 99,9% uptime, jums viņiem akli jāuzticas.

Lai atrisinātu šo problēmu mūsu lietotājiem un noskaidrotu, vai tīmekļa mitināšanas pakalpojumi darbojas atbilstoši viņu gaidāmajiem solījumiem, mēs esam izveidojuši testa WordPress vietnes ar visiem galvenajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un tam pievienojuši fiktīvu saturu. Tādā veidā mūsu testa vietnes izskatās un jūtas kā tipiskas WordPress vietnes. Tad katrā vietnē mēs esam veikuši dažus atšķirīgus servera pieejamības un ātruma testus, lai noskaidrotu, vai vietne ir pietiekami piemērota, lai apstrādātu trafika pieaugumu maksimālās slodzes laikā..

Mēs esam arī reģistrējuši, kā katra vietne reaģē uz serveru pieprasījumiem no dažādām ģeogrāfiskām vietām, kā arī analizējām, vai testa laikā bija dīkstāves.

Ja vēlaties pāriet uz uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ļoti iesakām ieskatīties mūsu pilnajā tīmekļa mitināšanas pārskatā un salīdzināt dažādu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju darbības laiku.

2. Pārbaudiet, vai jūsu vietnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un labojiet to

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu vietne tiek uzlauzta vai tajā ir iepludināta ļaunprātīga programmatūra, iespējams, vēlēsities skenēt savu WordPress vietni, izmantojot mūsu bezmaksas WordPress drošības skeneri..

Lai sekotu drošības paraugpraksei, ieteicams to apskatīt galvenais WordPress drošības ceļvedis.

3. Pārliecinieties, ka jūsu domēna reģistrācija ir apmaksāta

Visbeidzot, pārliecinieties, vai ir samaksāta jūsu domēna reģistrācijas maksa. Ja tā nav, lūdzu, dodieties uz priekšu un samaksājiet nodevu, lai jūsu vietne ātri atrastos tiešsaistē.

Tālāk ir sniegti daži padomi, kā pārliecināties, ka neaizmirstiet savlaicīgi samaksāt reģistrācijas maksu.

 • Iestatiet automātisko atjaunošanu: Iespējojot automātisko atjaunošanu, tiek nodrošināta bezmaksas reģistrācijas maksa.
 • Maksājiet vairākus gadus iepriekš: Ja nevēlaties iespējot automātisko atjaunošanu, iespējams, maksāsit vairākus gadus iepriekš.
 • Izmantojiet pašreizējo e-pasta adresi: Noteikti norādiet savu pašreizējo e-pasta adresi sava domēna reģistratūrai. Tas nodrošina, ka visi e-pasta paziņojumi tiek saņemti savlaicīgi.

Bez šaubām, darbspējas laiks ir viens no lielākajiem faktoriem, kas jums jāpārbauda, ​​izvēloties savas vietnes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām izvēlēties Bluehost. Tos oficiāli iesaka WordPress, un viņi lietotājiem piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un vairāk nekā 60% atlaidi WordPress mitināšanai.

Sāciet darbu ar Bluehost šodien!

Varat arī izlasīt mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu.

Tas ir viss. Mēs ceram, ka jums patika mūsu bezmaksas vietnes uptime statusa rīks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map