10 geriausių „WordPress“ reagavimo meniu papildinių (palyginti)

Meniu papildiniai


Ar norite į savo svetainę įtraukti gražius pasirinktinius meniu?

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ leidžia į savo svetainę įtraukti naršymo meniu. Tačiau jei norite sukurti gražius pasirinktinius meniu, kurių nepatenka į jūsų temą, galbūt norėsite įdiegti reaktyvaus meniu papildinį..

Šiame straipsnyje parodysime kelis geriausius „WordPress“ meniu papildinius.

Kodėl verta pridėti meniu papildinį prie savo „WordPress“ svetainės

„WordPress“ reaguojančio meniu papildinys palengvina naršymą svetainėje. Tai taip pat suteikia galimybę rodyti tinkintus meniu, kurių pagal jūsų numatytuosius nustatymus nepalaiko jūsų tema.

Tinkamai paruošus, reaguojantys meniu gali padidinti vartotojo įsitraukimą ir žymiai sumažinti atmetimo greitį.

1. „WP Mega“ meniu

„WP Mega“ meniu

„WP Mega Menu“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ papildinių, padedantis į savo svetainę įtraukti gražius meniu. Pridėję savo meniu naudodami „WP Mega Menu“, galėsite lengvai pridėti kategorijas, pogrupius ir įrašus. Tai taip pat reiškia, kad jūsų vartotojai gali lengvai rasti geriausią jūsų darbą.

Papildinys siūlo diegimą vienu paspaudimu, kad galėtumėte greitai importuoti demonstracinį turinį ir parametrus. Ir jei kyla abejonių, visada galite pasinaudoti nuostabiais dokumentais ir vaizdo samouczkomis, kurios paaiškina jus apie kiekvieną papildinio naudojimo aspektą..

Jis turi daugybę išdėstymo variantų ir pakrovimo efektų. Jūs taip pat turite neribotas fono spalvų parinktis ir, jei norite, galite naudoti vaizdą ir savo fonui. Norėdami, kad jūsų svetainė atrodytų patraukliau, turite parinktį savo matomą vaizdą pateikti kaip miniatiūras. Šis papildinys, turintis daugybę kitų nuostabių funkcijų, gali suteikti unikalų ir stilingą įspūdį jūsų svetainei.

2. „WP Mega“ meniu iš „Themeum“

„WP Mega“ meniu

„Themeum“ „WP Mega Menu“ yra populiarus, stilingas ir ypač atsakingas mega meniu kūrėjas, kuris yra puikus sprendimas interaktyvioms naršymo juostoms kurti. Dėl šio papildinio „drag and drop“ sudarytojas leidžia meniu sukurti smagiai, lengvai ir lanksčiai tuo pačiu metu.

Galite pridėti stulpelių ir eilučių meniu, ir visi pakeitimai bus išsaugoti automatiškai. Tinkinimo parinktys yra didžiulės, todėl galite suteikti savo svetainei geriausią jos vertą vaizdą. Iš anksto sukurti ir paruošti naudoti valdikliai palaiko nuotraukas, pavadinimus ir tekstus. Taip pat galite turėti vaizdinį ar tekstinį logotipą.

3. Akordeono meniu

Akordeono meniu

Akordeono meniu yra dar vienas nuostabus papildinys, leidžiantis sukurti gražius svetainės meniu. Be „WordPress“, „Akordeono meniu“ taip pat palaiko „Magento“ ir „Joomla“ svetaines. Šis papildinys leidžia visiškai valdyti meniu dizainą ir parametrus.

Šis papildinys taip pat siūlo 5 apvalkalus ir keletą nuostabių animacinių stilių jūsų meniu.

4. „Superfly Responsive“ meniu

Super skrydis

„Superfly“ yra dar vienas fantastinis meniu papildinys, sukuriantis autonominius naršymus ar meniu. Tiesioginis redaktorius, kurį siūlo papildinys, labai palengvina jūsų meniu projektavimą. Tai taip pat leidžia pridėti viso ekrano meniu, kad galėtumėte greitai atkreipti lankytojo dėmesį.

Naudodami „Superfly“ galite pridėti bet kurį norimą meniu. Jis siūlo daugybę skirtingų parinkčių, įskaitant skaidrių įtaisą, statinę, kompaktišką piktogramų naršymo juostą, iškreiptą skydelį arba viso ekrano režimą. Jis taip pat turi nuostabias pritaikymo galimybes, sklandų slinktį, puikią piktogramų biblioteką, gražią animaciją ir daug daugiau.

5. „UberMenu“

„UberMenu“

„UberMenu“ yra dar vienas „premium“ meniu papildinys, prieinamas „CodeCanyon“ rinkoje. Tai siūlo keletą nuostabiausių tinkinimo parinkčių, kurios gali suteikti jūsų meniu stulbinantį vaizdą. Prie šių meniu taip pat galite pridėti vaizdų, žemėlapių, piktogramų, formų ir dar daugiau.

„UberMenu“ yra optimizuotas mobiliesiems įrenginiams ir suderinamas ir su visomis naršyklėmis. Taip pat galite pridėti skirtukų su skirtukais, kuriuose skirtukus galima sulygiuoti skirtingose ​​vietose. Naudodami tinkinimo priemonės tiesioginę peržiūrą galite pakeisti spalvą, šriftus ir kt., Kad jūsų meniu atrodytų geriausiai..

6. „Responsive“ meniu

„Responsive“ meniu yra nemokamas „WordPress“ meniu papildinys, padedantis į savo svetainę įtraukti gražų meniu. Kaip ir visi kiti šiame sąraše paminėti papildiniai, „Responsive Menu“ taip pat siūlo nuostabias tinkinimo parinktis, tokias kaip spalvų, šriftų keitimas, fono paveikslėlių pridėjimas ir kt..

Taip pat galite pridėti paieškos juostą, įkelti antrąsias rodykles ir logotipus. Tai taip pat siūlo importavimo / eksporto vienu spustelėjimu parinktį, kad skirtingose ​​svetainėse būtų galima naudoti tą patį tinkintą meniu.

7. „Max Mega“ meniu

„Max Mega“ meniu

„Max Menu“ yra dar vienas „WordPress“ meniu papildinys, leidžiantis konvertuoti esamus meniu į mega meniu. Kai tai bus padaryta, papildinys leidžia į savo meniu įtraukti bet kurį „WordPress“ valdiklį, perdaryti savo meniu naudojant temų rengyklę ir pakeisti meniu elgseną naudojant įmontuotus parametrus. Meniu, sukurtas naudojant „Max Menu“, reaguoja ir palaiko vietinius jutiklinius įvykius.

Pasirinkę tinkinimo parinktis, galite pridėti filtrų, veiksmų, piktogramų ir antrinio meniu perėjimų. Jei norite, galite dar geriau paslėpti antrinius meniu iš mobiliųjų prietaisų, kad galėtumėte geriau naudotis vartotojais.

8. „Mega“ meniu papildinys, skirtas „WordPress“

AP „Mega“ meniu

Tai yra puikus „AccessPress“ meniu papildinys. Anksčiau žinomas kaip „WP Mega Menu“, šis įskiepis leidžia į savo svetainę įtraukti stulbinamus mega meniu. Jis siūlo keletą maketų, tokių kaip vertikalus, horizontalus, valdikliui pritaikytas ir pan. Jei norite sukurti keletą įspūdingiausių savo svetainės meniu, galite visiškai išnaudoti jo nuvilkimo funkciją. Taip pat galite jį stiliuoti naudodamiesi tinkamais šablonais.

Jūs taip pat turite galimybę naudoti bet kurią „WordPress“ temą su šiuo papildiniu. Tai rodo nuostabų suderinamumą su visomis patobulintomis temomis ir moderniais papildiniais. Tai taip pat palaiko animaciją, išnykimą ar skaidrių perėjimą, 300+ „FontAwesome“, 160+ „Genericon“ ir 100 ir daugiau „Dashicons“.

9. WP mobilusis meniu

„WP Mobile“ meniu

Kaip ir rodo pavadinimas, „WP Mobile Menu“ yra į mobilųjį telefoną reaguojantis „WordPress“ meniu papildinys, leidžiantis sukurti gražius svetainės meniu, nerašant vieno kodo. Jei norite, kad jūsų vartotojai nesidomėtų, galite sukurti atvirą antraštę, 3 gylio meniu lygius, uždengti kaukes, kai meniu atidarytas, ir nuveikti daug daugiau. Tai taip pat leidžia pridėti fono paveikslėlius ir įkelti tekstą arba paveikslėliais pagrįstus logotipus.

Visa tai galima padaryti naudojant nemokamą papildinio versiją. Jis taip pat turi „premium“ versiją, kuri turi daug daugiau parinkčių, nei tik minėtosios. Pvz., Galite pridėti tiesioginės paieškos antraštę, poraštės meniu, rodyti mobiliuosius meniu konkrečiuose puslapiuose ir tt.

10. „QuadMenu“

„QuadMenu“ yra dar vienas interaktyvaus meniu papildinys, kurį verta patikrinti. Įskiepis pateiktas su „drag-and-drop“ kūrimo priemone, kuria naudodamiesi galite pridėti naujų elementų, kurti stulpelius, pridėti valdiklių ar bet kokio kito tipo elementų, kuriuos galite rasti gimtojo „WordPress“ meniu meta laukeliuose..

Taip pat gausite fantastiškų tinkinimo parinkčių, leidžiančių išskirti savo meniu. Tačiau temos tinkinimo priemonė yra prieinama tik įsigijus aukščiausios kokybės papildinio versiją.

Viskas. Tai yra keletas nuostabiausių reaguojančiojo meniu papildinių, leidžiančių į savo svetainę įtraukti įspūdingų reaguojančių meniu.

Jei jums patiko šis straipsnis, galbūt norėsite sužinoti ir geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map