12 geriausių „WordPress“ aukų papildinių, skirtų rinkti lėšas internetu (2020 m.)

geriausi


Ieškote geriausių „WordPress“ aukų papildinių lėšų kaupimui?

Paaukojimo papildinys leidžia internetu surinkti lėšas taip pat lengvai. Be to, vykdydami lėšų rinkimo kampaniją galite susisiekti su žmonėmis iš viso pasaulio ir priimti pinigus taip pat ir jų vietine valiuta..

Šiame įraše parodysime kelis geriausius aukų papildinius, kurie jūsų lėšų rinkimo kampaniją gali padaryti sklandesnį..

Geriausių „WordPress“ aukų papildinių pasirinkimas

Ne kiekvienas donorystės papildinys yra sukurtas lygus. Tačiau yra keletas funkcijų, kurias dažnai rasite naudodamiesi aukos papildiniu.

 • Leidžia priimti mokėjimą naudojant „PayPal“ ir „Stripe“
 • Paprastas būdas pridėti aukojimo mygtuką bet kurioje svetainės vietoje
 • Priimkite kelias valiutas
 • Laikykite aukotojus savo svetainėje, neprisileisdami prie trečiųjų šalių platformos

Šiuos papildinius mes patys pasirinkome, kad galėtumėte pasirinkti tik geriausius.

Taigi, pradėkime.

1. „WPForms“

WPForms, vartotojo registracija, įskiepis, vartotojo prisijungimo įskiepis

Pirmas dalykas, kurį turite turėti savo svetainėje, kad galėtumėte rinkti auką, yra dovanojimo forma. Ir tam negali būti geresnio papildinio nei „WPForms“ formos statybininkų įskiepis.

Šis papildinys pateiktas iš anksto paruošto dovanojimo formos šablono, kurį galima visiškai pritaikyti. Naudodami šį šabloną per mažiau nei 5 minutes galite sukurti vizualiai atrodančią dovanojimo formą.

Formos šablone yra įvairių naudingų laukų, kuriais galite priimti aukas savo sumetimais. Bet jūs taip pat turite galimybę prie jo pridėti daugiau laukų. Papildinys taip pat siūlo puikias mokėjimo galimybes. Tai palengvina mokėjimų surinkimą tiesiai iš svetainės ir į jūsų organizacijos banko sąskaitą.

Čia yra visas vadovas, kaip suprojektuoti aukojimo formą ir pridėti mokėjimo parinktį į savo svetainę naudojant „WPForms“.

2. „GiveWP“

„GiveWP“ yra puikus „WordPress“ dovanojimo įskiepis, kuris palengvina lėšų rinkimą iš jūsų svetainės ir yra efektyvesnis. Jis pateikiamas su gražia dovanojimo forma, kuri daugumai temų atrodo stulbinamai.

„Form Field Manager“ suteikia galingą pasirinktų laukų rinkinį, iš kurio galite pasirinkti, kad galėtumėte pridėti tiek laukų, kiek norite įvykdyti tam tikrus reikalavimus. Be to, papildinys leidžia priimti ir pasikartojančias aukas.

Naudodami „GiveWP“, taip pat galite lengvai valdyti savo rėmėjus ir turėti išsamią informaciją apie jų veiklą savo svetainėje. Taip pat galite generuoti mokesčių išskaičiavimo kvitus, eksportuoti ir importuoti donorų duomenis ir netgi integruoti papildinį su trečiosios šalies papildiniu, kad gautumėte daugiau funkcijų. Taip pat galite priimti mokėjimus kreditinėmis kortelėmis ir pasiūlyti lankytojams daugiapakopę dovanojimo galimybę.

3. „WooCommerce“ dovanojimo papildinys

„WooCommerce“ dovanojimo papildinys tiesiog prideda dovanojimo parinktį kaip „WooCommerce“ produktą arba ant krepšelio. Galite turėti iš anksto nustatytą sumą arba leisti vartotojams pasirinkti aukojamą sumą.

Papildinio dokumentai yra gerai surašyti ir paaiškina kiekvieną dovanojimo proceso žingsnį. Šis papildinys suderinamas su naujausiomis „WordPress“ versijomis. Tai taip pat suderinama su daugeliu „WordPress“ temų rinkoje.

4. „PayPal Donation Pro“

„Paypal Donation Pro“ yra dar vienas „WordPress“ aukų papildinys, palengvinantis aukų priėmimo procesą jūsų svetainėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvesti „PayPal“ arba prekybininką. Kai tai bus padaryta, galite naudoti įskiepio sugeneruotą kodą, kad įdėtumėte jį bet kurioje savo svetainės vietoje.

Jei norite pridėti pasikartojančią parinktį, tai taip pat įmanoma. Galite naudoti išskleidžiamąją rodyklę, kad pridėtumėte pakartotinio mokėjimo parinktį iš anksto nustatytu dažniu. Jei naudojate ne pasikartojančią sumos išskleidimą, galite turėti net 20 išskleidžiamųjų variantų.

5. Donorystės vadybininkas

dovanojimo papildiniai

Aukų tvarkyklė yra dar vienas „WordPress“ aukų papildinys, palengvinantis aukų priėmimo procesą jūsų svetainėje. Šiame papildinyje yra beveik visos funkcijos, kurių jums prireiks šiuolaikinei lėšų rinkimo svetainei.

Papildinyje yra 6 skirtingos mokėjimo šliuzo parinktys ir jūs galite laisvai pasirinkti, kuris jums tinkamiausias variantas. Tai taip pat turi 2 gražius šablonus; šviesi ir tamsi versija. Kiekvienas iš šių šablonų yra visiškai tinkinamas, todėl galite visiškai valdyti jo išvaizdą.

6. „WP Crowdfunding“

Visai kaip rodo pavadinimas, WP bendras finansavimas yra nuostabus „WordPress“ dovanojimo įskiepis, leidžiantis sukurti bendro finansavimo svetainę su „WordPress“. Papildinys turi nemokamas ir mokamas versijas. Nemokama versija siūlo visas pagrindines funkcijas, reikalingas bendro finansavimo šaltiniui.

Turėdami nemokamą versiją, galite turėti tokias funkcijas kaip speciali vartotojo registracija, formos pateikimas iš anksto, minimalios ir maksimalios kainos parinktys ir dar daugiau. Bet jei norite išplėstinių parinkčių, tokių kaip centralizuota „Native Wallet“ sistema, „Stripe Connect“, analitinės ataskaitos, pranešimai el. Paštu, neribotos premijos ir t. T., Tada galite išbandyti ir mokamą jos versiją..

7. „OptinMonster“

„OptinMonster“

„OptinMonster“ yra puiki klientų įsigijimo ir potencialių klientų generavimo programinė įranga, padedanti patobulinti rinkodaros taktiką priimant aukas jūsų organizacijai.

„OptinMonster“ siūlo daug taikymo galimybių. Tai leidžia aptikti lankytojų elgesį ir naudoti intelektualiuosius aktyviklius, kad reikiamu metu visada būtų rodoma tinkama aukojimo kampanija tinkamam asmeniui. Viena iš „OptinMonster“ funkcijų yra ketinimas išeiti. Siekdama išeiti, „OptinMonster“ stebi vartotojų žymeklio judėjimą ir, kai tik jie ketina išeiti iš jūsų svetainės, greitai atkreipia jų dėmesį į iššokantįjį langą. Tokiu būdu galite paskatinti apleistus vartotojus įsitraukti į jūsų lėšų rinkimo kampanijas.

Čia yra „OptinMonster“ naudojimo vadovas padidinti lėšų rinkimą jūsų reikmėms.

8. Paprastas „PayPal“ aukojimas

„PayPal“ aukojimas, dovanojimo papildiniai

Paprastos „PayPal“ aukos yra dar vienas „WordPress“ aukų papildinys, leidžiantis priimti aukas tiesiai iš savo svetainės. Tai leidžia jums suprojektuoti aukojimo mygtuką, kurį galite įdėti bet kurioje savo svetainės vietoje.

Paaukoti jie gali naudoti savo kredito kortelę arba „PayPal“ sąskaitą. Įskiepį yra labai paprasta naudoti jūsų svetainėje ir net pradedantysis gali lengvai juo naudotis. Svetainės administratorius gali peržiūrėti visas aukas iš „WordPress“ administratoriaus srities.

9. Sumanios aukos

dovanojimo papildiniai

Sumanios aukos yra dar vienas „WordPress“ lėšų rinkimo papildinys, palengvinantis dovanų priėmimą. Šis nemokamas papildinys leidžia pridėti 3 skirtingus aukojimo mygtukus, todėl donorams bus patogu mokėti bet kurią sumą, kurią jie nori..

Galite parodyti laimingą veidą, jei aukotojai paaukoja daugiau pinigų, ir parodyti liūdną veidą, jei suma mažesnė. Šalia aukos mygtuko netgi galite pridėti formos lauką komentarams.

10. Kriptovaliutos dovanojimo dėžutė

dovanojimo papildiniai

Kriptovaliutos dovanojimo dėžutė yra nuostabus „WordPress“ aukų papildinys, leidžiantis priimti kriptovaliutą jūsų lėšų rinkimo renginiui. Tai taip pat nepaprastai lengva naudoti. Tiesiog pridėkite savo monetos piniginės adresą ir naudokite trumpąjį kodą, kurį sukūrė papildinys savo puslapiuose ir žinutėse, kad įdėtumėte dovanojimo dėžutę..

Jei norite, taip pat galite konvertuoti savo monetų mokėjimo adresą į QR kodą. Šis įskiepis palaiko daugiau nei 20 kripto monetų, tai reiškia, kad galite priimti savo dovaną iš bet kurios šalies. Be to, tai taip pat leidžia jums sukurti vizualiai patrauklias dovanų dėžutes savo svetainei.

11. Donorbox

Donorbox yra „viskas viename“ dovanojimo papildinys, leidžiantis tvarkyti visas lėšų rinkimo užduotis tiesiai iš savo svetainės. Nuo šio pradinio sąrankos iki metų pabaigos ataskaitų, naudodami šį papildinį, galite padaryti viską. Geriausia tai, kad jums nereikia atskirai kurti aukų formų. Čia yra puikios parinktys, leidžiančios jums sukurti savo formas iš karto.

Taip pat galite pridėti savo logotipą ir pritaikyti jo stilių, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą. Papildinys palaiko daugiavaliutą, todėl lengva priimti ir mokėjimus. Galite įterpti formas į savo svetainę arba naudoti aukojimo mygtuką, kad galėtumėte priimti mokėjimus dėl savo priežasties. Šis papildinys palaiko net pasikartojančias aukas.

12. „FundPress“

„FundPress“

„FundPress“ yra dar vienas puikus sprendimas jūsų lėšų rinkimo kampanijoms. Šis įskiepis yra aprūpintas daugybe naudingų savybių, skirtų lėšų rinkimo svetainei.

Tai palaiko įvairias mokėjimo platformas, tokias kaip „Paypal“, „Stripe“ ir „AuthorizeNet“. Papildinys taip pat suteikia lankstumo, reikalingo aukojimo svetainei valdyti.

Papildinys taip pat pateikiamas su pasirinktiniu dovanojimo mygtuko valdikliu. Tiesiogiai iš šio papildinio galite atsiųsti padėkos laišką savo rėmėjams, kaip padėkos gestą, naudodami el. Pašto rinkodaros programinę įrangą..

Taigi tai yra keli donorystės papildiniai, kuriuos galite naudoti savo svetainėje. Jei norite sukurti aukojimo formą savo svetainėje, tai galite padaryti kaip tai padaryti.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų pranešimą apie geriausias „WordPress“ temas ne pelno siekiančioms ir labdaros svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map