12 geriausių „WordPress“ papildinių partnerių rinkodaros specialistams (2020 m.)


Ar esate filialo pardavėjas, norintis gauti daugiau pajamų iš savo svetainės? Partnerių marketingas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų internetu. Turėdami reikiamą papildinių rinkinį, galite eksponentiškai padidinti dukterinių įmonių pajamas iš savo svetainės.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais geriausiais „WordPress“ papildiniais, skirtais filialo rinkodaros specialistams.

Mes taip pat sukūrėme geriausių „WordPress“ papildinių sąrašą, kurio kiekvienai svetainei reikia norint maksimaliai padidinti funkcijas. Jūs taip pat turėtumėte juos patikrinti.

Nurodykite „WordPress“ savo svetainės rinkodaros papildinius

Partnerių marketingas yra vienas patikimiausių būdų užsidirbti pinigų internetu. Vykdydami filialų rinkodarą, pasirenkate jums patinkančius produktus, reklamuojate juos internete ir uždirbate komisinius, kai kas nors perka produktus naudodamas jūsų nukreipimo nuorodą..

Tinkamas priedų rinkinys įrankių dėžutėje palengvina filialų rinkodarą ir padeda uždirbti daugiau pajamų iš savo svetainės.

Šiame įraše rasite papildinius, skirtus …

 • Organizuokite ir užmaskuokite savo partnerių saitus.
 • Partnerių valdymo programinė įranga pardavėjams.
 • Iššokantis sprendimas, skirtas parodyti dukterinių įmonių nuorodas tinkamu metu tinkamiems vartotojams.
 • „Analytics“ sprendimas dukterinių įmonių nuorodų paspaudimams stebėti.
 • Ir dar…

1. Gražios nuorodos

gražios nuorodos

„Pretty Links“ yra dar vienas papildinys, leidžiantis lengvai užmaskuoti jūsų svetainėje reklamuojamas filialų nuorodas. Tai netgi leidžia lengvai nustatyti peradresavimą iš serverio pusės, įskaitant nuolatinį 301 ir 302/307 peradresavimą.

Be to, „Pretty Links“ taip pat padeda automatiškai susikurti trumpas nuorodas į jūsų įrašus ir puslapius ir dalijasi jomis „Twitter“ tinkinamu pranešimu.

Pradėkite nuo „Pretty Links“ šiandien!

2. Ištroškę filialai

ištroškę filialai

„ThirstyAffiliates“ yra būtinas filialų rinkodaros specialiesiems skirtas papildinys, leidžiantis lengvai susitvarkyti visas savo partnerių nuorodas vienoje vietoje. Su „ThirstyAffiliates“ jums nebus sudėtinga rasti ir pakeisti partnerių nuorodų.

Pvz., Kai norite pakeisti dukterinės įmonės nuorodą, jums nereikia gilintis į savo svetainę ir neautomatiškai keisti tų URL. Vietoj to, jūs tiesiog tai padarysite „ThirstyAffiliates“ skyde, kuris automatiškai pakeis visus paskelbtus URL.

Tai taip pat leidžia jums suskaidyti savo negražiai atrodančius ilgus URL į trumpesnes, gražiai atrodančias nuorodas. Kitas tvarkingas dalykas, susijęs su „ThirstyAffiliates“, yra tai, kad jis gali automatiškai pakeisti bet kurį raktinį žodį filialo nuoroda, leisdamas uždirbti daugiau iš savo svetainės.

Pradėkite nuo „ThirstyAffiliates“ šiandien!

3. „AffiliateWP“

prisijungti wp prietaisų skydelis

„Affiliate WP“ yra geriausias „WordPress“ filialų valdymo įskiepis. Jį sukūrė tie patys žmonės už garsųjį „Easy Digital Downloads“ papildinį, kuris yra nurodytas kaip vienas geriausių „WordPress“ el. Prekybos papildinių..

Jei parduodate produktą savo „WordPress“ svetainėje ir norite sukurti visavertę savarankiško tinklo partnerių programą, tada „AffiliateWP“ yra geriausias pasirinkimas jums. „AffiliateWP“ lengva nustatyti, ji gali sklandžiai integruotis su el. Prekybos produktų pirkimais, tiksliai seka jūsų filialų pardavimus ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „Affiliate WP“ šiandien!

4. „OptinMonster“

optinmonsteris

„OptinMonster“ yra geriausias švino kartos ir „WordPress“ iššokantis papildinys jūsų dukterinei įmonei.

Naudodami „OptinMonster“ galite parodyti suasmenintą iššokančiąją kampaniją, pagrįstą individualių lankytojų elgesiu, todėl jūsų pranešimai bus labiau konvertuojami. Pvz., Produkto apžvalgos puslapyje galite parodyti iššokantįjį langą su dukterinės įmonės nuoroda, reklamuojančia tą patį produktą.

Žemiau yra keletas priežasčių, kodėl „OptinMonster“ yra būtinas sprendimas jūsų dukterinės įmonės tinklalapyje:

 • Padidinkite pajamas: Iššokantieji langai, suaktyvinti atsižvelgiant į individualų vartotojo elgesį, labiau skatina paspaudimus ir uždirba pajamas.
 • Mažiau susierzinimo: Skirtingai nuo kitų vidutiniškų iššokančiųjų sprendimų, „OptinMonster“ siūlo daugybę taikymo galimybių, todėl tinkamu metu galite parodyti tinkamas kampanijas reikiamiems vartotojams, nesuerzindami įprastų lankytojų..
 • Sklandi integracija su el. Pašto informaciniu biuleteniu: „OptinMonster“ siūlo sklandžią integraciją su mėgstamiausia el. Pašto rinkodaros tarnyba, kad galėtumėte išplėsti savo el. pašto sąrašą tuo pačiu didindami savo filialų pajamas.

Pradėkite dirbti su „OptinMonster“ jau šiandien!

5. „WPForms“

wpformos

„WPForms“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ kontaktinės formos papildinių ir leidžia lengvai susikurti kontaktų formas savo dukterinėje svetainėje.

Potencialūs klientai labiau linkę įsigyti produktą, kurį rekomenduoja pažįstami žmonės. Turėdami kontaktinę formą savo svetainėje, jūs palengvinsite lankytojų susisiekimą su jumis. „WPForms“ taip pat leidžia lengvai integruoti savo formą į geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas, kad galėtumėte užmegzti ryšius su savo lankytojais.

Užmegzdami ryšį su savo lankytojais, galite rekomenduoti produktus ir įtikinti juos pirkti.

Pradėkite nuo „WPForms“ šiandien!

Norite pradėti nuo nemokamos versijos? Bandyti „WPForms Lite“.

6. „AdSanity“

reklama

„AdSanity“ yra paprastas būdas įterpti filialų reklaminius skydelius į įrašus arba šoninės juostos valdiklius. Savo filialų kampanijas ir skelbimus galite valdyti „WordPress“ administratoriaus skydelyje.

Pagrindinis „AdSanity“ naudojimo pranašumas yra tai, kad filialų reklaminius skydelius galite rodyti tik nurodytu savo svetainės laikotarpiu. Turėdami savo veiklos ataskaitą, galite lengvai sekti kiekvienos reklaminės juostos, kurią skelbiate savo svetainėje, našumą.

Pradėkite nuo „AdSanity“ šiandien!

7. „EasyAzon“

easyazon

„EasyAzon“ leidžia lengvai reklamuoti „Amazon“ produktus jūsų „WordPress“ svetainėje. Naudodami „Easy Azon“ galite rasti susijusius „Amazon“ produktus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio, nemanydami rankiniu būdu ieškoti produktų iš „Amazon.com“ ir kurti filialų nuorodas.

Kai kurios „Easy Azon“ papildinio funkcijos yra:

 • Automatizuotos dukterinės įmonės nuorodų maskavimas
 • Įdėkite vaizdinių filialų nuorodas
 • Pridėkite „Amazon.com“ pirkimo mygtukus.
 • Ir daug daugiau …

Pradėkite naudotis „EasyAzon“ šiandien!

8. „MonsterInsights“

monsterinsights

„MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys, tačiau jis taip pat leidžia lengvai įgalinti filialų nuorodų stebėjimą jūsų svetainėje.

Įgalinę filialų nuorodų stebėjimą „Google Analytics“ gausite duomenų pagrįstą įžvalgą, kuri padės gauti daugiau pajamų iš dukterinės įmonės svetainės.

 • Galite nustatyti labiausiai uždirbančius savo svetainės puslapius.
 • Supraskite pelningiausius srauto šaltinius
 • Gaukite savo tinklaraščio turinio idėjų, skirtų uždirbti daugiau filialų pajamų.

Naudodami „MonsterInsights“ taip pat galite stebėti „AdSense“ uždarbį, el. Prekybos operacijas ir atsisiųsti „Google Analytics“ paskyros stebėjimą.

Pradėkite nuo „MonsterInsights“ šiandien!

Norite pradėti nuo nemokamos versijos? Bandyti „MonsterInsights Lite“.

9. „Amazon“ produktas pašto papildinyje

„amazon“ produktas įrašų papildinyje

„Amazon“ produktas, esantis papildinyje, leidžia greitai pridėti suformatuotą „Amazon“ produktą į savo tinklaraščio įrašą. Norėdami prie savo įrašo pridėti „Amazon“ produktą, turėsite turėti „Amazon“ filialo paskyrą ir „Amazon“ produktų reklamavimo API raktus.

Sukonfigūravę klavišus, galite lengvai pridėti „Amazon“ produktus į savo tinklaraščio įrašus.

Šiandien pradėkite naudotis „Amazon“ produktu „Post“ papildinyje!

10. WP RSS kaupiklis

wp rss agregatorius

„WP RSS Agregator“ leidžia patogiai atsisiųsti turinį iš savo partnerių tinklų į „WordPress“ svetainę. Pvz., Tokie mažmenininkai kaip „Amazon“ leidžia jums sukurti produktų tiekimus su savo dukterinės įmonės ID.

Naudodamiesi „WP RSS Agregator“, galite nustatyti produktų puslapius, importuodami informacijos santraukas, ar net lengvai sukurkite internetinius dienoraščius. Tokiu būdu galite automatiškai gauti produktus kaip pranešimus į savo „WordPress“ tinklaraštį. Be to, jis visada atnaujinamas su naujausiais pakeitimais.

Pradėkite naudotis „WP RSS Agregator“ šiandien!

11. Mielių SEO

mielių seo

„Yoast SEO“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ SEO papildinių ir padės pritraukti reikiamą srautą į dukterinės įmonės svetainę.

Yoast SEO rūpinasi visais jūsų svetainės techniniais optimizavimais. Tai verčia jus pasirinkti svarbiausią raktinį žodį, kai skelbiate turinį, ir tada įsitikinkite, kad tinkamai jį naudojate tame puslapyje.

„Yoast SEO“ yra populiariausias „WordPress“ SEO papildinys ir jis PRIVALO būti kiekvienoje svetainėje.

Pradėkite nuo „Yoast SEO“ šiandien!

12. Rel Nofollow žymės langas

žymimasis laukelis

„Rel Nofollow“ žymimasis laukelis prideda žymimąjį langelį įterpimo / redagavimo nuorodos iššokančiame lauke, kuris leidžia lengvai į savo nuorodas įtraukti „nofollow“ atributą. Pridėję „nofollow“ atributą prie savo filialų nuorodų, jūs nurodote paieškos varikliams neduoti nuorodų sulčių į šias nuorodas.

Tai reiškia, kad galite reklamuoti savo dukterinius produktus, nesijaudindami, kad už tai jus nubaus „Google“.

Pradėkite nuo „Rel Nofollow“ žymės langelio šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ papildinius filialų rinkodaros specialistams. Mes manome, kad visi aukščiau išvardyti papildiniai yra būtini ir būtini filialų rinkodaros specialistams, naudojantiems „WordPress“.

Taip pat patikrinkite: populiariausi aukos papildiniai

Norint padidinti savo filialų pajamas, būtina vairuoti tikslingesnį srautą. Peržiūrėkite geriausius SEO įrankius, kad greitai padidintumėte savo svetainės lankomumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map