12 geriausių „WordPress“ skaidrių papildinių, skirtų 2020 metams (palyginti)

„best-slider-plugins“


Ar norite pridėti gražų slankiklį į savo „WordPress“ svetainę? Sukūrę naudodami tinkamą įrankį, „WordPress“ skaidrės gali padaryti jūsų svetainę patrauklesnę, interaktyvesnę ir linksmesnę. Tačiau išsirinkti geriausią papildinį gali būti gana sunku, nes rinkoje yra tiek daug skirtingų skaidrių papildinių. Taigi, mes atrinkome geriausius jums.

Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiais „WordPress“ slankiojančiaisiais papildiniais 2019 metams.

Kaip pasirinkti tinkamą „WordPress“ slankiklio papildinį

Pridėdami slankiklius galite padaryti jūsų svetainę patrauklesnę, tačiau kartais tai gali jus nuraminti, jei sumažėja greitis ir kyla kitų problemų. Rinkdamiesi slankiojantį papildinį, turite būti labai atsargūs.

Nepamirškite perskaityti mūsų straipsnio apie geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos turite naudoti savo svetainėje.

Iš esmės yra 3 dalykai, kurių turite ieškoti slankiklyje:

Pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų slankiklio įskiepis yra visas reaguojantis. Atsakomumas yra pagrindinė savybė, kurią turėtų išlaikyti kiekviena svetainė, nes vis daugiau žmonių naršo internete naudoja mažus ekranus nešiojamus įrenginius. Jei jūsų slankikliai netinka tokiuose įrenginiuose, daug ko praleisite.

Antra yra naudojimo paprastumas. Rinkoje yra keli įskiepiai, tačiau tik keliuose papildiniuose yra patogios sąsajos. Niekada nesirinkite sudėtingo įskiepio, nes prarasite daug svarbių dalykų, o mokysitės, kaip naudotis slankiuoju įskiepiu.

Trečia, ir turbūt pats svarbiausias dalykas yra greičiu. Dažnai pranešama, kad slankiojančios įskiepiai sulėtina svetaines ir padidina jūsų tinklalapių įkėlimo laiką. Jei slankiklis sulėtina jūsų svetainę, nėra prasmės naudoti tą papildinį. Nes internetinės svetainės sparta yra tikrai svarbi SEO, vartotojų patirčiai ir bendram verslo augimui.

Taigi, renkantis slankiklio papildinį, turėsite patikrinti bent šiuos 3 dalykus (atsakymą, naudojimo paprastumą ir greitį)..

Dabar eikime į priekį ir peržiūrėkite 11 populiariausių „WordPress“ slankiųjų priedų.

1. Vienatvė

atskiras žodis „WordPress-Slider-plugin“

„Soliloquy“ yra geriausiai reaguojantis „WordPress“ slankiojantis papildinys, kurį galima rasti rinkoje. Kai išbandėme papildinį, laikydamiesi visų 3 aukščiau paminėtų reikalavimų, jis puikiai pasirodė su visais. Tai visiškai atsakingas, lengvai naudojamas ir lengvas. Sukurtas „WordPress“ ekspertų komandos naudojant aukštos kokybės kodavimą ir geriausias technologijas, jis siūlo geriausias savybes kuriant gražius slankiklius.

„Soliloquy“ yra paprasta ir patogi sąsaja, padedanti lengvai kurti slankiklius. Jis gerai integruojamas su jūsų „WordPress“ sąsaja ir leidžia naudoti vaizdus iš savo medijos bibliotekos. Galite lengvai pridėti paveikslėlius, sukonfigūruoti slankiklio parametrus ir juos paskelbti.

Sukūrę slankiklį, galite lengvai jį įterpti į savo puslapius ir įrašus iš Pridėti slankiklį mygtuką virš jūsų įrašų rengyklės. Arba galite pridėti slankiklį įvairiose savo svetainės dalyse naudodami trumpųjų kodų, valdiklių ar šablonų žymas.

Perskaitykite visą mūsų „Soliloquy“ apžvalgą.

2. „Smart Slider 3“

„smart slider 3“ apžvalga

„Smart Slider 3“ yra vienas galingiausių „WordPress“ skaidrių papildinių. Šis „WordPress“ slankiojantis papildinys turi nemokamą versiją, siūlančią visiškai reaguojančius, SEO optimizuotus slankiklius bet kuriai „WordPress“ temai. Nemokamoje versijoje taip pat yra dinaminis įrašų slankiklis, kuris leidžia paryškinti naujausius ar matomus pranešimus.

Naudodamiesi papildinio versija „Pro“, skaidrių redaguoti galite taip pat, kaip ir puslapių kūrimo priemonėse. Paprastos naudoti „drag and drop“ funkcijos leidžia lengvai sukurti slankiklį taip, kaip norite. Taip pat pridedami 6 unikalūs sluoksniai, skirti sukurti labai pritaikytą „WordPress“ slankiklį.

Perskaitykite mūsų išsamią „Smart Slider 3“ apžvalgą.

3. Slankiklio revoliucija

slankiklio revoliucija-apžvalga

„Slider Revolution“ yra geriausiai parduodamas „WordPress“ skaidrių papildinys „CodeCanyon“ rinkoje. Kartu pateikiamas galingas vaizdinis redaktorius, su kuriuo galite lengvai kurti ir tinkinti slankiklius „WordPress“.

Papildinys visiškai reaguoja, todėl jūsų slankikliai puikiai atrodys visuose įrenginiuose, įskaitant stalinius, nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Kitas įdomus bruožas – tai tikras daugialypės terpės palaikymo slankiklis, reiškiantis, kad galite naudoti vaizdus, ​​vaizdo įrašus, socialinės žiniasklaidos sklaidos kanalą, taip pat „WordPress“ įrašus ir pasirinktinius įrašus.

Nors joje yra galingų funkcijų ir funkcijų, kurios padės sukurti puikius slankiklius, jis praleidžia keletą patogumo vartotojui aspektų. Pvz., Norėdami rasti kodą, kurį norite pridėti, turėsite eiti į savo skaidrių sąrašą, o „Soliloquy“ tai palengvina naudojant Pridėti slankiklį mygtuką įrašų redagavimo priemonėje. Be to, jos sąsaja atrodo kitaip nei likusi „WordPress“ vartotojo sąsaja, todėl pradedantiesiems iš pradžių gali būti šiek tiek sunku.

Perskaitykite mūsų išsamią „Slider Revolution“ apžvalgą.

4. „LayerSlider“

layerlider-wordpress-plugin

„LayerSlider“ yra dar vienas populiarus papildinys „CodeCanyon“ rinkoje. Tai patobulintas įskiepis su daugybe galingų parinkčių, leidžiančių kurti skaidrių rinkinius, vaizdų galerijas su efektais, animuotus nukreipimo puslapius, puslapių blokus ar net visą svetainę.

Panašiai kaip „Slider Revolution“, „LayerSlider“ taip pat turi savo „drag and drop“ sąsają, skirtą kurti slankiklius. Taigi, kai pradedate nuo jo, gali reikėti keletą dienų praleisti jos sąsają.

Įskiepio pranašumas yra tas, kad jis leidžia jūsų skaidrėse pridėti daugybę perėjimų ir animacijų. Galite naudoti daugiau nei 200 iš anksto nustatytų skaidrių perėjimų, paralaksų ir skirtingų animacijų. Be to, galite rasti daugybę aukščiausios kokybės skaidrių šablonų, kuriuos galite naudoti savo asmeniniams poreikiams, profesionalaus verslo svetainėms, savo kūrybos pristatymui ir kt..

Perskaitykite mūsų išsamią „LayerSlider“ apžvalgą.

5. „RoyalSlider“

„royalslider-wordpress-plugin“

„RoyalSlider“ yra dar vienas populiariausių skaidrių papildinys „CodeCanyon“ rinkoje, tačiau jis turi mažiau tinkinimo parinkčių, perėjimų ir animacijos efektų, palyginti su aukščiau nurodytais dviem „CodeCanyon“ papildiniais. Tačiau ji turi visas standartines funkcijas, kurių jums reikės norint sukurti „WordPress“ svetainių slankiklius.

„RoyalSlider“ orientuojasi į intuityvią sąsają ir geresnį našumą. Tai leidžia jums sukurti lengvai pritaikomus jutiklinius slankiklius, kad būtų lengva naršyti. Jame yra tinginio įkėlimo parinktis, padėsianti pagerinti jūsų puslapio greitį. Be to, jis optimizuotas SEO.

Su „RoyalSlider“ galite lengvai integruoti „Instagram“ ir „Flickr“ nuotraukas į savo „WordPress“ slankiklius. Be to, jis palaiko „YouTube“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašus, kad sukurtų patrauklesnius slankiklius.

6. Slankiklis pagal WD

slenkstis po wd papildinys

WD slankiklis yra nemokamas „WordPress“ papildinys, skirtas jautriems slankmačiams kurti. Papildinys leidžia greitai sukurti ir SEO patogius slankiklius, kuriuos lengvai galite pridėti prie savo svetainės žinučių, puslapių, temų antraščių, šoninių juostų ir kitų vietų..

Galite pridėti vaizdų ir vaizdo įrašų skaidrių su skirtingais perėjimo efektais, tuo tarpu sudėtingesnių funkcijų nemokamoje versijoje nėra. Filmo juostos, karuselės ir paralakso efektai galimi tik mokamoje versijoje. Be to, naudodamiesi mokama papildinio versija, galite sukurti daugiafunkcinius slankiklius su teksto, vaizdo, vaizdo įrašo, viešosios interneto prieigos taško ir socialinės žiniasklaidos mygtukų sluoksniais..

„Slider by WD“ papildinys taip pat palaiko jutiklinio ekrano įrenginių valdymą perbraukimu ir tai yra vienas iš jo privalumų. Tačiau slankiosios įterpimo parinktys nėra tokios draugiškos kaip vienatūris. Norėdami įterpti skaidrę į žinutes ir puslapius, turėsite nukopijuoti ir įklijuoti slankiojantį trumpąjį kodą, o „Soliloquy“ suteikia galimybę pridėti tiesiogiai iš įrašų rengyklės iš Pridėti slankiklį mygtuką.

7. „WonderPlugin WordPress“ slankiklis

Wonderplugin-WordPress-slankiklį

„WonderPlugin WordPress“ slankiklis yra paprastas ir reaguojantis „WordPress“ slankiojantis papildinys. Tai galima tiek nemokama, tiek premium versija. Jei pasirinksite nemokamą versiją, ji pridės vandenženklį, kuris nurodo į papildinio pagrindinį puslapį.

„WonderPlugin WordPress“ slankiklis palaiko vaizdus, ​​„YouTube“, „Vimeo“, MP4 ir „WebM“ vaizdo įrašus, taip pat „WordPress“ įrašus. Galite sukurti tiek horizontalias, tiek vertikalias skaidrių miniatiūras ir lengvai jas įterpti į savo svetainę.

Be to, jis turi stulbinamus perėjimo efektus, pavyzdžiui, įmontuotą „lightbox“ efektą, kad sukurtų patrauklius slankiklius. Įsidėmėtina, kad ji turi vedlio stiliaus vartotojo sąsają, kuri padeda lengvai padaryti slankiklį žingsnis po žingsnio..

8. Lygus slankiklis

sklandžiai slankiojantis-wordpress-plu

Sklandus slankiklis papildinys padeda sukurti sklandžius ir malonius „WordPress“ svetainių slankiklius ir karuseles. Jis yra specialiai sukurtas „WordPress CMS“, todėl siūlo „WordPress“ vartotojams tikrai paprastą ir patogią sąsają.

Papildinys padeda sukurti daugybę skaidrių, tokių kaip pašto, vaizdo ir vaizdo įrašų skaidrės. Galite tiesiog naudoti vaizdus savo „WordPress“ laikmenų galerijoje ir sukurti vaizdų slankiklius. Kad jūsų slankikliai atrodytų nepakartojamai, tai leidžia jums pritaikyti tipografiją, perėjimo greitį, efektą, fono spalvą, slankiklio aukštį, plotį ir kt..

Sukūrę slankiklius, galite juos pridėti prie savo svetainės naudodami trumpųjų kodų, valdiklių ar šablonų žymas. Taip pat galite eksportuoti slankiklius su visais nustatymais į kitas svetaines.

9. Pagrindinis slankiklis

„master-slider-plugin“

„Master Slider“ yra gražus „WordPress“ jutiklinių elementų papildinys, palaikantis jutiklinį naršymą grynu perbraukimo gestu. Tai visiškai reaguojanti ir patogi mobiliesiems telefonams, todėl ji lengvai pritaikoma prie visų prietaisų ir ekranų.

Tai nuostabus sluoksnių slankiklis, galintis paversti bet kokį HTML turinį (pvz., Tekstą ir vaizdus) sluoksniais. Tai palaiko vaizdus, ​​vaizdo įrašus, „WordPress“ įrašus, „WooCommerce“ produktus, „Facebook“ albumus ir „Flickr“ galerijas. Visų pirma, jame yra daugiau nei 90 iš anksto pastatytų slankiklių, kuriuos galite naudoti savo svetainėje.

Į šį papildinį integruota „Visual Composer“, todėl slankiklių kūrimas yra paprastas, naudojant jo vilkimo ir nuleidimo frontendų rengyklę.

10. „MetaSlider“

metaslider-wordpress-plugin

„MetaSlider“ yra paprastas, tačiau galingas „WordPress“ skaidrių papildinys, leidžiantis greitai sukurti visiškai reaguojančias skaidrių demonstracijas. Jis ateina su daugybe galingų funkcijų, tokių kaip vaizdo įrašų palaikymas, miniatiūrų naršymas, pašarų skaidrių skaidrės, animacinių sluoksnių skaidrės ir kt.

Papildinys sujungia 4 įskiepių galią: „Flex Slider“, „Nivo Slider“, „Responsive Slides“ ir „Coin Slider“. Taigi, jūs galite pasirinkti ir naudoti visas jų funkcijas viename papildinyje. Be to, jis suderinamas su visais pagrindiniais „WordPress“ papildiniais ir temomis.

„MetaSlider“ galima įsigyti ir nemokama, ir „premium“ versija, todėl pirmiausia galite išbandyti nemokamą jos versiją, kad patikrintumėte, ar ji naudojama.

11. Meteorų skaidrės

meteor-skaidrės-įskiepis

Meteor skaidrės yra nemokamas „WordPress“ slankusis papildinys, kurį galite atsisiųsti iš oficialios „WordPress“ įskiepių saugyklos ir naudoti kuo daugiau svetainių, kiek jums patinka. Tai padeda sukurti paprastas vaizdų skaidrių demonstracijas „WordPress“.

„Meteor Slides“ yra mobiliesiems patogus įskiepis, pritaikytas bet kokiam įrenginiui ir palaikantis mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių jutiklinę navigaciją. Norėdami įterpti skaidrių į savo svetainę, turėsite naudoti trumpąjį kodą, šablono žymą arba valdiklį.

Palyginti su kitais šio sąrašo papildiniais, jame nėra keleto parinkčių ir funkcijų. Negalite pridėti vaizdo įrašų prie savo skaidrių. Tačiau galite jį naudoti paprastoms vaizdų skaidrėms demonstruoti.

12. „FlexSlider“

„FlexSlider-wordpress-plugin“

„FlexSlider“ yra dar vienas nemokamas „WordPress“ slankiklių kūrimo papildinys. Papildinys leidžia lengvai sukurti visiškai reaguojančius „jQuery“ slankiklius.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite prie jų pridėti tiek horizontalias, tiek vertikalias skaidres ir išblukinti animacijas. Tai palaiko visas pagrindines naršykles, jutiklinę navigaciją ir suderinama su naujausia „jQuery“ versija.

Papildinys yra paprastas „jQuery“ slankiklių įrankių rinkinys, kurį galite naudoti paprastiems slankikliams.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ slankiojančius papildinius. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie geriausius paveikslėlių galerijos „WordPress“ papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map