14 geriausių „WordPress Gutenberg“ papildinių, kurie pagerins jūsų redaktoriaus funkciją (2020 m.)

geriausi „WordPress Gutenberg“ įskiepiai


„WordPress“ visada buvo įmanoma sukurti tinklaraščių įrašus ir daugialypės terpės puslapius, tačiau tai galėjo būti lengviau. Dabar tai yra „WordPress Gutenberg“ redaktoriaus dėka.

Be abejonės, „Gutenberg“ paverčia jūsų redagavimo patirtį „WordPress“. Net jei esate visiškas „WordPress“ naujokas, galite lengvai rašyti straipsnius ir kurti įvairialypės terpės puslapius.

Šiame straipsnyje parodysime kelis geriausius „WordPress Gutenberg“ papildinius, kurie pagerina jūsų redagavimo patirtį.

Kodėl jums reikia „WordPress Gutenberg“ papildinių

„WordPress“ tiekiama su daugybe „Gutenberg“ blokų, tokių kaip pastraipa, vaizdas, brėžinių taškai ir kt., Kurie leidžia lengvai sukurti puslapį taip, kaip norite, nereikia įsiminti trumpojo kodo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą bloką ir įtraukti jį į savo puslapį. Jei norite dar labiau patobulinti savo redagavimo patirtį, galite įdiegti „Gutenberg“ blokų papildinį.

Pvz., Jei norite pridėti kontakto formą į savo puslapį, jums tereikia įdiegti „WPForms“ ir į savo puslapį įtraukti „WPForms“ bloką iš „Blocks“ sąrašo. Geriausia, kad vietoj trumpo kodo redaktoriuje matysite formos laukus, tai reiškia, kad jums nereikia persijungti į peržiūros puslapį, kad pamatytumėte, kaip atrodytų jūsų forma.

1. „WPForms“

WPForms, vartotojo registracija, įskiepis, vartotojo prisijungimo įskiepis

„WPForms“ yra vienas iš populiariausių formų kūrimo priemonės papildinių, leidžiantis sukurti įvairių rūšių formas naudojant bloką. Nesvarbu, ar norite pridėti kontaktinę formą, apklausos formą, mokėjimo formą ar bet kurias kitas formas, „WPForms“ leidžia lengvai įterpti ją į savo puslapį.

Galite lengvai pasirinkti iš jo sukurtų paruoštų šablonų bibliotekos ir pradėti pritaikyti, jei norite. Visos formos, kurias kuriate naudodamiesi „WPForms“, reaguoja, tai reiškia, kad jos puikiai atrodo telefone, planšetiniame kompiuteryje ir kompiuteryje.

2. „Envira“ galerija

envira galerijos apžvalga

Naudodamiesi „Envira“ galerija, savo „WordPress“ svetainėje galite kurti vaizdų ir vaizdo įrašų galerijas. Galite naudoti savo vietinius blokus, kad įdėtumėte savo galerijas į savo svetainę.

Papildinys leidžia naudoti kai kurias tikrai įdomias galerijų funkcijas, tokias kaip apsauga nuo vandens ženklų, vaizdo koregavimas ir kt. Taip pat galite parduoti savo vaizdus naudodami paprastus skaitmeninius atsisiuntimus ar „WooCommerce“ integraciją..

3. Atominiai blokai

Aominiai blokai, „gutenberg“ blokų įskiepiai

„Atominiai blokai“ yra dar vienas nuostabus „WordPress Gutenberg“ įskiepis, turintis puikių galimybių pridėti gražius pasirinktinius blokus į savo svetainę. Tai „Gutenberg“ redaktoriaus blokų kolekcija, leidžianti lengvai sukurti puslapį taip, kaip norite.

Jis tiekiamas su daugybe blokų, tokių kaip išplėstinis stulpelių blokas, informacinių biuletenių blokas, kainų lentelės, konteineriai, mygtukai ir dar daugiau. Geriausia, kad šį papildinį galite naudoti su bet kuria norima tema.

4. Kadence

„Kadence“ yra nuostabus „WordPress Gutenberg“ bloko įskiepis, pateikiamas kartu su gražiais pasirinktiniais blokais, paruoštais naudoti iškart. Jo blokavimo parinktys paleidžia diapazoną iš piktogramų, mygtukų į eilutes ir tinklelį / karuselę.

Visi šie blokai yra ypač lankstūs ir palaiko daugiau nei 800 „Google“ šriftų. Taip pat turėsite daugiau nei 1500 piktogramų.

5. „KingBlocks“

„Kingblocks“

„KingBlocks“ yra „WordPress Gutenberg“ papildinys, pateikiamas su 20 įspūdingų jūsų svetainės blokų. Visi blokai yra visiškai jautrūs, todėl jūsų turinys atrodys puikiai, neatsižvelgiant į įrenginį, kurį naudojate savo svetainei naršyti.

„KingBlocks“ naudoja „Leaflet JavaScript“ biblioteką, kad įdėtų į jūsų puslapius mobiliesiems pritaikytą žemėlapį. Šis papildinys suderinamas su daugeliu temų ir papildinių.

6. CPElementia

CPElementia

„CPElementia“ yra dar vienas „WordPress Gutenberg“ papildinys, siūlantis didžiulę „Gutenberg“ blokų kolekciją ir išplėstines komponentų funkcijas. Šį papildinį galima įsigyti „Codecanyon“ prekyvietėje.

Čia yra keli „CPElementia“ galimi blokai:

 • atgalinis laikmatis
 • funkcijų dėžutės
 • socialinės ikonos
 • kainoraščiai
 • ir dar…

7. Solo blokai

Solo

„SoloBlocks“ yra puikus papildinys, leidžiantis sukurti turtingus savo svetainės maketus. Naudodami šį papildinį be vargo galite pridėti papildomų blokų į savo svetainę. Tai siūlo paprasčiausią būdą, kaip pridėti daugiau blokų, ir jums tiesiog patiks.

Šis įskiepis yra suderinamas su beveik visomis šiuolaikinėmis temomis ir, jei norite, galite naudoti ir bet kurį kitą patobulintą papildinį.

8. Įveskite „Instagram“ bloką

„Gutenberg“ bloko įskiepiai

„Instagram“ populiarumas didėjo kiekvieną dieną. Jei jums patinka naudotis „Instagram“ ir norite parodyti savo profilį savo „WordPress“ svetainėje, „Inster Instagram“ blokas yra vienas įskiepis, kurį turite patikrinti. Naudodami šį papildinį galite parodyti savo profilį tinklelio pavidalu naudodami jo „Gutenberg“ blokus.

„Inster“ leidžia rodyti „Instagram“ sklaidos kanalą naudojant jūsų vartotojo vardą, vietos ID arba žymą. Jūsų nuotraukos bus puikiai matomos visuose įrenginiuose. Tai taip pat leidžia jums pridėti pradinius animacijos efektus, kad suteiktumėte savitą vaizdą.

9. Ūdraus blokai

Ūdra yra nemokamas „Gutenberg“ bloko įskiepis, leidžiantis į savo svetainę įtraukti keletą nuostabių blokų. Šiuos blokus galite naudoti norėdami sukurti bet kokį dizainą, įskaitant sudėtingus el. Prekybos puslapius.

Naudodami „Otter Blocks“ galite pridėti keletą išplėstinių antraščių, sekcijų blokų, mygtukų grupių, atsiliepimų, „Google“ žemėlapių ir dar daugiau. Tai užtruks tik kelias sekundes, kad pasiruoštumėte.

10. Galutiniai blokai

Pagrindinis bloko papildinys

Galutiniai blokai yra dar vienas populiarus „WordPress Gutenberg“ papildinys, kuriame jau yra 2 000 aktyvių diegimų. Šis papildinys suteikia jums 18 blokų kolekciją, kad jūsų svetainė atrodytų aiškiai.

Nesvarbu, ar norite sukurti portfelio svetainę, el. Prekybos parduotuvę ar dar ką nors, turite visus jums reikalingus blokus. „Ultimate Blocks“ gražiai veikia su kitais pažengusiais papildiniais ir atrodo stulbinamai visuose ekrano dydžiuose. Jis taip pat suderinamas visose naršyklėse.

11. Pažangusis Gutenbergas

Pažangusis „Gutenberg“, užblokuokite papildinius

Pažangusis Gutenbergas yra puikus papildinys, pateikiamas kartu su visais pagrindiniais blokais, kurių jums prireiks norint patobulinti redagavimo patirtį. Jis tiekiamas su daugiau nei 20 nuostabių blokų, kuriuos galima visiškai pritaikyti.

Tai yra nemokamas papildinys, kurį galima atsisiųsti iš „WordPress.org“. Jis buvo įdiegtas daugiau nei 10 000 svetainių visame pasaulyje.

12. Stačiakampis

Naudokite paruoštus naudoti blokus Didina kad jūsų dizainas išsiskirtų. Visi „Stackable“ siūlomi blokai yra ypač tvirti ir ypač lankstūs.

Iš viso jis siūlo 23 blokų stilius. Šiuos blokus galite naudoti norėdami gražiai parodyti savo turinį.

13. Koblokai

Koblokai yra dar vienas „Gutenberg“ bloko įskiepis, kurį turite patikrinti. Nors tai yra nemokamas papildinys, jis pateikiamas kartu su nuostabiausia blokų kolekcija, kurią jums patiks naudoti. Jei norite, kad naudojant blokus būtų tikra puslapio kūrimo patirtis, tai yra papildinys, kurio jums tikrai reikės.

Norėdami patenkinti savo reikalavimus, galėsite naudoti daugiau nei 23 blokus. Šis papildinys siūlo viską, ko trūksta „Gutenberg“ redagavimo priemonėje, pradedant maisto blokais, gif blokais, spustelėdami, kad perskaitytumėte blokavimą ir dar daugiau..

14. „TinyMCE“

„TinyMCE Advanced“

„TinyMCE“ šiek tiek skiriasi nuo įskiepių, kuriuos aptarėme iki šiol. Šis papildinys padeda laikytis klasikinio redaktoriaus, jei vis dar nesate pasirengę pereiti prie „Gutenberg“. Be to, galite pasiekti visas nuostabias bloko redaktoriaus funkcijas.

Papildinys pateiktas su patobulintu mygtuku „Išvalyti formatavimą“ ir keliais papildomais jūsų lentelių nustatymais. Jūs taip pat turite galimybę visada laikyti pastraipų žymas bloko redaktoriuje.

Tai yra keletas „WordPress Gutenberg“ papildinių, kurie pagerina jūsų „WordPress“ redagavimo patirtį. Jeigu nori kurkite gražias svetaines, kurios konvertuoja, čia yra keletas projektavimo principų reikia patikrinti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map