17 geriausios „WordPress“ formos papildinių 2020 m. (Dauguma jų nemokama!)

geriausi kontaktinės formos papildiniai palyginti


Ar pavargote nuo klaidingų „WordPress“ kontaktinių formų naudojimo savo svetainėje?

Nesunku priblokšti tūkstančius kontaktinės formos papildinių „WordPress“ saugykloje. Kiekvienas papildinys turi savo privalumų ir trūkumų, todėl gali būti sunku rasti tinkamą jūsų poreikiams.

Jei jums įdomu, kurį „WordPress“ formos papildinį turėtumėte pasirinkti savo svetainei, esate tinkamoje vietoje. Šiame vadove mes palyginsime geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius, kad galėtumėte rasti tinkamą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.

Ar „WordPress“ turi įmontuotą kontaktinę formą?

Ne! „WordPress“ nėra su integruota kontaktine forma. Kad galėtumėte sukurti formą, turėsite įdiegti „WordPress“ papildinį.

Kiekvienai „WordPress“ svetainei reikalingas „WordPress“ formos papildinys, nepaisant jos nišos.

Naudodami „WordPress“ formas jūsų svetainės lankytojai gali lengvai su jumis susisiekti. Galite integruoti savo „WordPress“ kontaktines formas su trečiųjų šalių paslaugomis, kad gautumėte el. Laiškus, mokėjimus ir kitus reikalavimus.

Geriausios „WordPress“ formos papildinio pasirinkimas

Ne visi kontaktinės formos papildiniai sukurti lygūs. Kiekvienas papildinys turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu suprasti, kuris papildinys yra tinkamiausias jūsų poreikiams.

Pvz., Leidėjui gali prireikti papildinio, leidžiančio sklandžiai integruoti savo mėgstamą el. Pašto rinkodaros įrankį, pvz., „MailChimp“, „Constant Contact“, „Drip“ ir kt., Tačiau el. Prekybos prekybininkui gali tekti sukurti pasirinktines registracijos formas, prisijungimo formas ir mokėjimo formas. Kita vertus, ne pelno organizacija, norėdama surinkti lėšų internetu, turės sukurti pritaikytas aukų formas.

Štai ką jums reikia išnagrinėti kontaktinės formos papildinį.

 • funkcijos: Geras „WordPress“ kontaktinės formos papildinys leidžia kurti bet kokio tipo internetines formas, tokias kaip kontaktinės formos, mokėjimo formos, vartotojo registracijos formos, prenumeratos formos ir pan..
 • Lengvas naudojimas: Intuityvi vartotojo sąsaja leidžia lengvai sukurti interneto formą, net jei nesate patyręs. Kuo žemesnė mokymosi kreivė, tuo geriau.
 • Patogus mobiliesiems: Visos jūsų sukurtos formos turi būti 100% pritaikytos jautriai ir puikiai veikti visuose įrenginiuose, nes jūs atsiliksite.
 • Kainodara: Prieš išbandydami papildinį, turėsite įvertinti, ar verta investuoti ilgainiui.
 • Dokumentacija: Pageidautina, kad dokumentacija būtų pakankamai išsami, kad joje būtų lengva sužinoti apie įvairias papildinio funkcijas.
 • Palaikymas: Taip pat norėsite pasirinkti papildinį, kurį sukūrė geros reputacijos komanda ir kuris yra žinomas kaip teikiantis nepriekaištingą klientų aptarnavimą.

Geriausi „WordPress“ formos papildiniai

Čia yra trumpa geriausios „WordPress“ formos papildinių santrauka.

„PluginRatingPriceActive“ diegimai
1. „WPForms“Geriausios formos papildinys, skirtas „WordPress“nuo 39,5 USD per metus2 + milijonai
2. nepaprastasIšplėstinis „WordPress“ formos papildinysnuo 49 USD per metus200 000+
3. „Ninja“ formosGeriausi „WordPress“ formos priedainuo 29 USD per metus1+ milijonų
4. FormatackPaprasčiausias internetinių formų kūrėjasnuo 19 USD / mėnNepasiekiamas
5. Susisiekite su 7 formaPopuliarus kontaktinės formos papildinysLaisvas5+ milijonai
6. Kalderos formosNemokamas kontaktinės formos papildinysLaisvas200 000+
7. WufooNemokama internetinė formų kūrimo priemonėLaisvasNepasiekiamas

1. „WPForms“

wpformos

„WPForms“ yra labiausiai pradedantiesiems pritaikytos „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Naudodami galingą „drag and drop“ kūrimo įrankį, per kelias minutes galite sukurti gražias „WordPress“ formas neliesdami vienos kodo eilutės.

„WPForms“ leidžia lengvai kurti sudėtingas internetines formas, įskaitant užsakymo formas, apklausos formas, aukų formas, el. Pašto prenumeratos formas, saugias formas su apsauga nuo slaptažodžio ir kt. Net jei esate absoliutus pradedantysis, galėsite pereiti į dešinę..

Kiekviena jūsų sukurta forma bus patogi mobiliesiems, ty ji puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje (kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar planšetiniame kompiuteryje). Tai taip pat apima dešimtis iš anksto sukurtų formos šablonų, kurie puikiai prisitaiko prie jūsų darbo eigos ir sutaupo daugiau laiko.

Kitas svarbus bruožas yra formos pateikimas neatnaujinant puslapio.

„wpforms-drag-and-drop-builder“

Peržiūrėkite šiuos palyginimus,

 • „WPForms“ prieš „TypeForm“
 • „WPForms“ prieš „FormStack“

Jei esate po „WordPress“ formos papildiniu, kurį lengva naudoti ir kuriame yra visos galingos funkcijos, kurių jums reikia, tada ieškokite daugiau nei „WPForms“. Tuo pasitikėjo daugiau nei 1 milijonas svetainių!

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kainos: 39 USD – 499 USD

Pradėkite nuo „WPForms Pro“ šiandien.

Norite pradėti nuo nemokamos versijos? Bandyti „WPForms Lite“.

Premija: „IsItWP“ vartotojai gauna 10% nuolaidą „WPForms“. Tiesiog naudokite mūsų „WPForms“ kuponą: SAVE10

2. nepaprastas

grėsmingos formos

„Formidable“ yra patobulintas „WordPress“ formos papildinys, leidžiantis lengvai kurti sudėtingas „WordPress“ formas. Užuot tiesiog rinkę duomenis iš vartotojų, „Formidable“ leidžia rodyti pateikimus savo svetainės priekyje.

Naudodami „Formidable“ galite rinkti, rodyti, redaguoti ir filtruoti vartotojo pateiktus duomenis be jokių papildomų papildinių.

Nors galite kurti pagrindines „WordPress“ kontaktų formas naudodami „Formidable“, paprastas vartotojas gali rasti išsipūtusį sprendimą su per daug nepageidaujamų funkcijų. Tai nėra draugiška pradedantiesiems.

Panašiai kaip „Ninja Forms“, „Formidable“ taip pat atskirai parduoda priedus. Tai gali būti tobulas mažoms svetainėms, tačiau augant ji tampa brangi.

grėsmingų formų statytojas

Jei esate profesionalus „WordPress“ kūrėjas ir norite kurti sudėtingas formas, turėtumėte išbandyti „Formidable“. Komplekte yra daugybė galingų funkcijų, leidžiančių sukurti sudėtingas formas jūsų svetainei ar duomenimis pagrįstoms žiniatinklio programoms.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kainos: 49–399 USD

Pradėkite nuo „Foridable Forms“ šiandien.

3. „Ninja“ formos

nindzių formos

„Ninja Forms“ yra dar vienas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys, leidžiantis lengvai kurti „WordPress“ kontaktų formas. Papildinį sukūrė „WPNinja“, „WordPress“ kūrimo komanda, sukūrusi kelis gerai žinomus „WordPress“ papildinius..

Pagrindinis papildinys yra visiškai laisvas naudoti. Galite patobulinti „Ninja Forms“ funkcijas, jei reikia, įdiegdami papildomus priedus. Papildinyje yra šimtai funkcijų ir kabliukų, leidžiančių kūrėjams patobulinti jį naudojant pasirinktines funkcijas.

sukurti-forma-ninjaformos

Jei norite savo svetainėje naudoti nemokamą kontaktinės formos papildinį ir patobulinti funkcijas įsigydami reikalingus priedus, tada „Ninja Forms“ yra puikus sprendimas.

Iš pradžių priedų pirkimas gali atrodyti naudinga strategija, nes turėsite mokėti tik už tai, ko jums reikia. Tačiau augant jūsų poreikiams „Ninja“ formos taps brangesnės nei kiti šio sąrašo papildiniai.

Nemokama / Lite versija: Taip

Individualių priedų kainodara: 29 USD – 129 USD kiekvienas

„Premium“ planų kainodara: 99 USD – 499 USD

Pradėkite nuo „Ninja Forms Pro“ šiandien.

4. Formatack

formos kaita

„Formstack“ yra „WordPress“ aukščiausios kokybės formų kūrimo priemonė, leidžianti per kelias sekundes sukurti fantastiškas internetines formas, naudojant jos nuvilkimo sąsają. Jis taip pat integruojamas su daugybe trečiųjų šalių programų. Iš „WordPress“ saugyklos galite atsisiųsti nemokamą integracijos papildinį, kad įdėtumėte „Formstack“ žiniatinklio formą į savo žinutes, puslapius ar šoninę juostą..

formų statytojas

„Formstack“ vartotojo sąsaja yra švaresnė ir modernesnė nei „Wufoo“, todėl formos kūrimas yra įdomus ir lengvas. Tačiau „Formstack“ nėra sukurta specialiai „WordPress“ svetainėms, todėl kurdami naujas formas rasite daug apribojimų..

„Formstack“ nesiūlo nemokamo plano, tačiau galite išbandyti nemokamai 14 dienų.

Nemokamas planas: Ne

Kainodara: 19 USD – 249 USD

Pradėkite nuo „Formstack“ šiandien.

5. Susisiekite su 7 forma

kontaktinė forma 7

Be abejo, „Contact Form 7“ yra populiariausias „WordPress“ formos papildinys rinkoje. Atsižvelgiant į tai, kad „Kontaktų forma 7“ veikia jau daugiau nei dešimtmetį, nenuostabu, kad šiame papildinyje yra daugiau nei 5 milijonai aktyvių įdiegimų..

Susisiekite su 7 forma

Jei norite sukurti paprastas kontaktų formas savo svetainėje, tuomet 7 kontaktinė forma yra tinkamas pasirinkimas. Taip pat galite rasti keletą nemokamų ir aukščiausios kokybės trečiųjų šalių priedų, kurie puikiai veikia su šiuo papildiniu.

Vartotojo sąsaja visai nėra lengva naudotis, todėl norint sukurti kontaktų formą reikia žinoti keletą pagrindinių HTML žymų.

Nemokama / Lite versija: Taip

Nėra „premium“ versijos

Pradėkite naudotis „Kontaktų forma 7“ šiandien.

6. Kalderos formos

kalderos formos

„Caldera Forms“ yra formų kūrimo priemonės papildinys, padedantis greitai sukurti sudėtingas formas. Naudodamiesi intuityvia vartotojo sąsaja ir vilkimo ir redagavimo redaktoriumi, galite greitai sukurti savo svetainės formas. Šis formų kūrimo priemonės papildinys taip pat pristatomas su keliais šablonais, kad formas būtų galima nustatyti dar greičiau.

„Caldera Forms“ teigia, kad turi daugiau nemokamų funkcijų nei bet kuris kitas „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildinys. Šios nemokamos funkcijos apima sąlyginę logiką, kelių dalių formas, skaičiavimo laukus, failų įkėlimą ir stulpelių išdėstymą tiesiai iš dėžutės. Turėdami nemokamą jų versiją, turėsite viską, ko reikia, norint sukurti paprastą, bet galingą kontaktų formą. Norėdami pridėti šlamšto filtravimą, galite naudoti trečiųjų šalių „captcha“ paslaugas.

Nemokama / Lite versija: Taip

Individualių priedų kainodara: 164,89 USD – 549,89 USD kiekvienas

„Premium“ planų kainodara: 14,99 USD – 549,89 USD

Pradėkite nuo „Caldera Forms“ šiandien

7. Wufoo

wufoo

„Wufoo“ yra nuo platformos nepriklausomas formų kūrėjas, leidžiantis paskelbti formą bet kurioje svetainėje, įskaitant „WordPress“ svetaines. „Wufoo“ siūlo nemokamą planą, leidžiantį jums sukurti penkias internetines formas, tačiau jos bus išjungtos, kai per mėnesį viršys 100 įrašų..

Naudodamiesi jų formų kūrimo priemone, galite greitai ir lengvai paruošti ir vykdyti internetines formas. Savo kontaktinę formą galite integruoti su daugybe puikių internetinių įrankių, kuriuos jau naudojate ir kurie jums patinka.

wufoo palyginimas

„Wufoo“ siūlo daugiau integracijų nei bet kurie kiti „WordPress“ formų kūrėjai. Tačiau jis negali sukurti prisijungimo formos ar vartotojo registracijos formos jūsų svetainėje.

Nemokamas planas: Yra

Aukščiausios kainos: 19–99 USD

Pradėkite nuo „Wufoo“ šiandien.

8. WP pašto SMTP

WP pašto SMTP

WP pašto SMTP yra populiariausias el. pašto pristatymo ir „WordPress“ SMTP įskiepis. Jį sukūrė ta pati ekspertų komanda, kuri yra už „WPForms“. Šis papildinys puikiai tinka išspręsti visas jūsų el. Pašto pristatymo problemas ir tvarkyti visų el. Laiškų, išsiųstų iš jūsų „WordPress“ svetainės, žurnalą..

Jį reikia naudoti kartu su jūsų kontaktinės formos kūrėju, kad el. Laiškus būtų galima siųsti nedelsiant. Nepriklausomai nuo jūsų biudžeto, WP Mail SMTP galite prijungti prie bet kurio saugaus SMTP teikėjo. Tai apeina šlamšto filtrus ir įsitikina, kad el. Laiškai patenka į gautuosius.

WP pašto SMTP

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kokybės planai: 49 USD – 99 USD

Pradėkite naudotis „WP Mail SMTP“ jau šiandien.

9. „Jetpack“ formos

„Jetpack“ formos

„Jetpack“ yra galingas „WordPress“ svetainėms sukurtas papildinys. Kartu pateikiamos kelios nuostabios funkcijos, įskaitant „WordPress“ kontaktines formas. Galite sukurti kelias formas ir jas rodyti skirtingose ​​savo svetainės dalyse. Jis naudoja jūsų bendruosius „WordPress“ nustatymus, tokius kaip el. Paštas, norėdamas siųsti pranešimus, kai jūsų vartotojai pateiks formą. Taip pat galite nustatyti pasirinktinį el. Laišką, kad gautumėte pranešimus.

Jame yra vilkimo ir redagavimo redaktorius, skirtas pridėti, redaguoti ir pertvarkyti formos laukus. Kitos svarbios savybės yra šlamšto filtravimo paslauga, prietaisų skydelio pranešimai ir kt.

Nemokama / Lite versija: Nemokamas naudojant „Jetpack“ papildinį.

Aukščiausios kokybės planai: 3,50 USD – 29 USD per mėnesį

Pradėkite nuo „Jetpack Forms“ šiandien.

10. Vizualinių formų kūrėjas

Vizualinių formų kūrėjas

Vizualinių formų kūrėjas yra nemokamas „WordPress“ papildinys, skirtas kurti visų rūšių formas. Tai leidžia vienu spustelėjimu pridėti formos laukus. Norėdami pertvarkyti laukus, galite naudoti nuvilkimo redaktorių. Jis automatiškai išsaugo formos įrašus „WordPress“ duomenų bazėje. Taip pat galite tvarkyti formos įrašus „WordPress“ informacijos suvestinėje ir eksportuoti juos į CSV failą.

Jis siūlo apsaugą nuo šlamšto, kad būtų galima filtruoti jūsų pateiktus blankus. Galite visiškai pritaikyti patvirtinimo pranešimus ir siųsti formos pateikimus keliais el. Pašto adresais. Tai palaiko trumpąjį kodą, kad forma būtų rodoma bet kurioje jūsų „WordPress“ svetainėje.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kainos: 29 USD – 199 USD

Pradėkite dirbti su „Visual Form Builder“ šiandien.

11. Paštininko SMTP

Paštininko SMTP

„Postman SMTP“ yra dar vienas „WordPress“ pašto SMTP papildinys. Tai užtikrina el. Pašto pristatymą, išsiųstą iš jūsų „WordPress“ formų ir svetainės. Tai gali būti ne kontaktinės formos papildinys, tačiau galite naudoti jį kaip įrankį sklandžiam el. Pašto pranešimų siuntimui. „Postman SMTP“ turi lengvą sąrankos vedlį ir galingus konfigūracijos parametrus.

Tai leidžia prisijungti ir išsiųsti visus el. Laiškus, nurodant tikslią nepavykusių el. Laiškų priežastį. Tai palaiko priverstinius gavėjus (nematomą kopiją, nematomą kopiją, adresus) ir tinkintas el. Pašto antraštes. Galite integruoti „Postman SMTP“ su populiariomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, kurias palaiko jūsų kontaktinės formos papildinys („MailChimp“ arba „Mailgun“).

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kokybės planai: Nepasiekiamas

Pradėkite nuo „Postman SMTP“ šiandien.

12. WP pašto bankas

WP pašto bankas

„WP Mail Bank“ yra nemokamas „WordPress“ SMTP papildinys, skirtas sėkmingai siųsti jūsų el. Laiškus. Tai palaiko daugybę el. Pašto paslaugų, įskaitant „Gmail“, „Yahoo“, „Mailgun“, „SendGrid“ ir kt. Įskiepis puikiai tinka susisiekti su jūsų kontaktinėmis formomis ir siųsti el. Laiškus tiesiai į jūsų vartotojų gautuosius..

Kartu pateikiamas el. Pašto kaupiklis, kuriame pateikiama informacija apie visus jūsų el. Laiškus. Taip pat galite imtis veiksmų su nepristatytais el. Laiškais, kad juos ištrintumėte ar išsiųstumėte dar kartą. Puikiai veikia „WordPress“ kelių svetainių tinklas.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kokybės planai: 29,99 – 99,99 eurai per metus

Pradėkite nuo „WP Mail Bank“ šiandien.

13. „Gmail“ SMTP

„Gmail SMTP“

„Gmail SMTP“ yra galingas „WordPress“ SMTP papildinys, skirtas el. laiškams siųsti su „Gmail“ paskyra. Jis turi labai saugų SMTP serverį, kuris užtikrins, kad jūsų el. Laiškai turėtų apeiti filtrus ir niekada neužsiblokuoti. Tai taip pat reiškia kitas saugumo priemones, pvz., „OAuth 2.0“ protokolą, leidžiantį pasiekti prieigą prie „Gmail“ API, tai reiškia, kad jums nereikia įvesti vartotojo vardo ar slaptažodžio.

Tai paprasta konfigūracija. Turėtumėte susikurti paskyrą „Google Apps for Work“, kad galėtumėte naudoti „Gmail“ SMTP serverius ir be jokių problemų siųsti neribotą kiekį el. Šis papildinys puikiai tinka susisiekti su savo kontaktinėmis formomis „WordPress“.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kokybės planai: Nepasiekiamas

Pradėkite nuo „Gmail SMTP“ šiandien.

14. Susisiekite su formų kūrėju

Susisiekite su formų kūrėju

Susisiekite su formų kūrėju yra nemokamas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Kartu pateikiami keli iš anksto sukurti formos šablonai ir temos. Ji susilieja su jūsų „WordPress“ tema taip, kad lengvai pritaikytumėte CSS, kad pasiektumėte kontaktinės formos dizaino tikslus.

Šį papildinį galite naudoti kurdami kitų tipų formas, pvz., Grįžtamojo ryšio formą, apklausos formą ir kt. Kitos svarbios funkcijos yra šlamšto filtrai, „Google Maps“ integracija, keli formos laukai ir dar daugiau.

Kontaktinės formos kūrėjo šablonas

Tai leidžia pertvarkyti formos laukus paprastais mygtukais. Taip pat galite redaguoti ir ženklinti laukus, kad jie būtų matomi jūsų vartotojams.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kokybės planai: 15 USD – 99 USD

Pradėkite nuo „Contact Form Builder“ šiandien.

15. Formos formuotojas

Formos sudarytojas

Formos sudarytojas yra puikus „WordPress“ kontaktinių formų kūrimo priemonės papildinys. Jame yra tempimo ir nuleidimo formų formuotojas, kad greitai suprojektuotų sudėtingas formas. Komplekte yra dešimtys formos lauko tipų, leidžiančių jums sukurti reikiamą formą. Geriausia apie „Form Maker“ yra tai, kad ji leidžia formą rodyti kaip iššokančius langus, viršutines juostas ir slinkties dėžutes. Taip pat formą galite įterpti į savo puslapius ir įrašus.

Jame yra paruošti formos šablonai, kuriuos naudojant formas galima nustatyti keliais paspaudimais. „Form Maker“ suteikia jums galimybę nustatyti automatinius pasirinktinius atsakymus vartotojams, kurie užpildė formą.

„Form Maker“ iššokantis pavyzdys

Tai taip pat siūlo tinkinamas temas, kad pakeistų jūsų formų dizainą. Norėdami toliau stiliuoti, galite naudoti CSS rengyklę, integruotą kartu su papildiniu.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kainos: 45 USD – 100 USD

Pradėkite dirbti su „Form Maker“ jau šiandien.

16. weForms

weForms

weForms yra nemokamas „WordPress“ „drag and drop“ formos formato papildinys. Tai leidžia jums sukurti neribotas formas ir rodyti jas bet kurioje savo svetainės vietoje. Taip pat galite peržiūrėti formą prieš paskelbdami ją, kad pamatytumėte, kaip ji pasirodys jūsų vartotojams.

Kartu pateikiami iš anksto nustatyti pasirinktinių formų šablonai, skirti greitai nustatyti kontaktinę formą. Ji siūlo formos pasibaigimo funkciją, kad po tam tikros datos forma nebegalioja. „weForms“ turi galingą integraciją su el. pašto sprendimais ir kitomis trečiųjų šalių paslaugomis.

„weForms“ peržiūra

Taip pat galite sukurti mokėjimo formas ir integruoti „PayPal“ ar „Stripe“, kad galėtumėte priimti mokėjimus internetu. Papildinys puikiai tinka bet kuriai svetainei ar el. Prekybos parduotuvei.

Nemokama / Lite versija: Taip

Aukščiausios kainos: 39 – 399 USD

Pradėkite nuo „weForms“ šiandien.

17. „HappyForms“

„HappyForms“

„HappyForms“ yra paprastas ir nemokamas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Tai siūlo kontaktinių formų, skirtų nuvilkti, formavimo priemonė ir palaiko „Gutenberg“. Galite lengvai pridėti formas prie savo puslapių, įrašų, šablonų failų ir valdiklių. Tai taip pat leidžia pridėti kelias formas tame pačiame puslapyje.

Geriausia „HappyForms“ dalis yra ta, kad ji leidžia vienu paspaudimu sukurti kelių stulpelių formas. Pateikdami formą galite apibrėžti pasirinktinį pranešimą ir peradresuoti vartotojus į bet kurį tinklalapį. Šlamšto filtravimui jis naudoja „HoneyPot“ ir „Google ReCaptcha“.

„HappyForms“ peržiūra

Taip pat galite sukurti pokalbių formas ir pamatyti tiesioginę apžvalgą prieš įtraukdami ją į savo svetainę. Jis turi greitas pritaikymo parinktis ir kelių tipų formos laukus.

Nemokama / Lite versija: Taip

„Premium“ planas: 79 USD

Pradėkite nuo „HappyForms“ šiandien.

Koks yra geriausios formos „WordPress“ papildinys?

Dabar, kai pažvelgėme į įvairius „WordPress“ formų kūrimo sprendimus, atėjo laikas nustatyti, kuris iš jų yra tinkamiausias jūsų poreikiams.

Jei ieškote intuityvaus papildinio, kuriame pateikiamos visos svarbios funkcijos, kurių jums kada nors prireiks, eikite toliau „WPForms“. Tai lengviausias „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildinys, be to, jis turi vieną iš aukščiausių naudotojų įvertinimų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pasirinkti geriausios formos „WordPress“ papildinį.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip sukurti „WordPress“ stiliaus formą ir geriausius „WordPress“ analizės sprendimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map